A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Jaky hotel?

24.03.2007 12:17:57 | Linduska
Dobry den,ja vim ze je tady toho spousta,ale prece bych potrebovala poradit.Chceme jet s manzelem v dubnu do hurgady a porad se nemuzeme rozhodnout jaky hotel,uz se rozhodujeme asi pul roku a mam z toho hlavu jak meloun.Bud Hotel palm beach a nebo Hilton long beach,prosim o radu kdo tam byl at nejsme zklamani jedeme poprve,dekuji vam mooockrat za vas cas a ochotu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.06.2018 18:54 37.48.33.***
Re: Jaký hotel v Marsa Alam?  

Eno ja se tam taky urcite nekdy vratim. Uz jen to,ze wifi byla zdarma,cesky kanal pokud jde je take plus. Sezeni pred jidelnou jmohem prijemnejsi,cisnici proste uzasny. Nejlepsi byl Ahmed v baru v bazenu. Takivy servis jsem z 10 navstev nezazila. Lital tam,vsimal si lidi,bavil se s nimi,stale usmev na tvari. Dokonce si neuatale nosil piti i ciste kelimky. Tady se nestalo,ze by nebyl napoj chlazeny,pripadne nemel ani led ktery jsem vyuzivala jen v michanych drinkach. Posezeni v baru nad plazi mel krasny vyhled,nadherna zahrada,vsude dostatel lehatek kdykoli. Jen vecere se otevirala pravidelne o 10 min pozdeji. Vyborne Tiramisu :-). Petra

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.06.2018 18:43 77.78.89.***

Petra- souhlasím, v Brayce jsme byli spokojeni, podruhé se však už nevrátíme. Našli jsme lepší hotel a asi se tam v říjnu vrátíme potřetí. Proč? Popsala jste to Petro za nás. Spokojenost se vším. Ano, je to Fantazia(i když dost "odříznutá" od světa). Z letiště daleko, ale stojí to za to. Já už jsem starý dědek, který nepotřebuje(ani nemůže) zdolávat kilometry šnorchlu, takže ve Fantazii jsem spokojený s tím, co mi pod vodou nabízí. Zdravím všechny, co se do Fantazie chystají( i ty, co se chystají jinam), éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
24.06.2018 17:10 37.48.33.***

V brayce jsem byla dva roky po sobe a druhy rok byl horsi,urcite nerikam,ze je spatny,ale ja bych tam uz nejela. Fantazie se kazdym rokem zlepsuje a vylepsuje,taky tam byla rodina 4x a jiny par uz 6x a na tento hotel nedaji dopustit. Zde bylo lepsi i jidlo atd,ale napsala jsem jen svuj nazor. Petra

Neregistrovaný uživatel
24.06.2018 15:23 194.228.79.***

Tak nevím proč tam ostatní byli poněkolikáte i přesto že prošli několik jiných hotelů.I my jsme jeli na doporučení osob které jsou 2x do roka v Egyptě a vyhodnotili tento hotel jako jeden z nejlepších a kromě toho i Fantazii,ale ta je daleko od letiště,což nepreferujeme.Ale je to věc názoru, tak ať si každý vybere podle svého.

Neregistrovaný uživatel
24.06.2018 14:27 37.48.33.***

Kdyz jste byla v Egypte poprve,tak je vzdy vse super nez poznate neco lepsiho. Petra

Neregistrovaný uživatel
24.06.2018 13:07 194.228.79.***

Nevím v čem vidíte slabší služby v Brayce reef? Kromě nemožného delegáta /Egypťana/ bylo vše na 100%, navíc žádné omezení v koupání jako u jiných hotelů kvůli vlnám.

Neregistrovaný uživatel
23.06.2018 22:34 37.48.33.***

Brayka ma dobry vstup do more,ale slabsi sluzby. Stejne je na tom i Aurora oriental,Gorgonie vstup z mola,takze pro nekoho nic moc. Dobry je i Fayrouz,kdyz fouka,tak muzete z mola do laguny a sluzby taky fajn. Dnes jsem se vratila z Fantazie a hotel super,servis,jidlo,cistota. Na more z mola se mohlo vzdy,ale pri velkem vetru na vlastni nebezpeci,pripadne je vymezeny vstup do laguny,tam je to v pohode,ale italskymi animatory rusno. Cvici tam apod,ale ja si tam i tak zasnorchlovala a xhce to vychytat dobu. Pak je dobry i Sentido,vstup do more v pohode co si pamatuji a hotel se mi take libi. Je to dlouho co jsem tam byla,tak nevim jak je to ted s jidlem. Ja si tam rada vzdy vecer zahrala minigolf. Takze co se tyka pristupu do more a servisu i dobreho jidla z vlastni zkusenosti techto hotelu v Marse,tak bych volila Fantazii nebo Fayrouz. Oriental a Brayka jsou slabsi. Petra

Vjera 23.06.2018 20:44

Novotel má vstup do moře z mola a jak fouká, tak jste celou dovolenou u bazénu, nebo si dáte procházku do Utopie a tam si vykoupete :-) Fakt v Marse fouká a když pořádně, tak se u řady hotelů do moře nedostanete....

Helča2 23.06.2018 19:11
Re:  

nebyla jsem přihlášená poslední dvě zprávy jsou moje Helča2

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.06.2018 19:08 193.107.255.***
Re:  

tady mám moje videa z našich Egyptů-pokud vybíráte dle šnorchlu-je tam i Concorde Moreen https://www.youtube.com/user/monserat62/videos

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu