A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Jaz Makadina (dříve Sol Y Mar Club Makadi)

05.01.2015 12:48:52 | admin2
admin2
Zdravim vsetkych Orbionakov...poprosila by som tych co navstivili tento hotel po roku 2009 o nejake nove info, ci sa tam stale oplati ist ;-) ...bohuzial sa mi nepodarilo najst v historii diskusie tento hotel, ak je tam, ospravedlnujem sa...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kukacka 18.04.2018 11:21
Re: JAZ MAKADINA, MAKADI BAY  

Ano, za blokem 6,probíhá bagrování, začalo to zrovna, když jsem tam byli.
Ty nafukovací atrakce tam byly jen na jedno dopoledne během týdnu. Nevím jak často to tam bývá.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
18.04.2018 10:08 193.179.209.***
Re: JAZ MAKADINA, MAKADI BAY  

kukačka....v bloku 6 jsem také byla...snad tam nyní proběhlo nějaké bagrování směrem co je hřiště? A na fotkách německých hostů jsem viděla nafukovací atrakce...asi jen na určitý čas. Díky Neštovička

kukacka 18.04.2018 09:17
JAZ MAKADINA, MAKADI BAY  

Zdravím, jsme zpátky a musím říct, že je to opravdu super hotel. Já ač milovnice hotelu Kalawy (to se nezměnilo, za dva měsíce tam opět letíme) jsem byla téměř se všem spokojená na max. Jediné mínus tohoto (opravdu asi jediné) je šnorchl... nic tu není.. pár malých atolů, kde sice je co k vidění, ale pro zkušenější šnorchlaře už nic zajímavého.... ale co se týká hotelu, tak ubytování (samozřejmě že nás šoupli do nejzadnější budovy č. 6, což mi při první dojmu vadilo, ale to se následně hned změnilo, protože areál je malý a celý ho přejdete za pár minut) je standardní asi jako všude, jsou tu velké balkony, na pokoji konvice, káva, čaj, základní kosmetika, župany, žabky (toto je na zapůjčení, je možné koupit nové při odjezdu na recepci). Úklid pokoje každý den. Zahrada je nádherná! to se musí vidět....Jídlo je bomba, není tak velký výběr jako např. v Kalawy, ale všechno je naprosto dokonalé, skvěle vychucené, nic se neopakuje a je to opravdu paráda. Nápoje a koktejly také luxusní. Kolem bazénu a i na vlastně na pláži jsou dost nahusto lehátka, takže člověk nemá žádné soukromí. I teď bylo plno a v plné sezoně nevím, jak to tam probíhá, to musí být boj o lehátka... Večerní show mně nějak zvlášť neuchvátila, jezdili tam externí skupiny . Přes den animační programy, různé soutěže. Animátoři jsou moc milý, přátelský, dcera se zúčastňovala téměř všech soutěží (což v jiných hotelech odmítá). A co musím vyzdvihnout, je chování veškerého personálu - tak, jak jsou tady příjemní lidé, tak s tím jsem se ještě nikdy nikde nesetkala. Opravdu. Od jakéhokoliv barmana až po posledního zahradníka, všichni jsou tak strašně milý. Každý hned pomáhá, ptá se, usmívá se. Ubytování probíhalo tak, že nás delegát z autobusu dovedl na recepci, zeptal se, zda umíme anglicky a když jsme řekli že jo, tak vypadl... Na recepci nám hned donesli drink, vlhčený ručník a poslali nás na snídani. Hned po snídani jsme pokoj dostali.
Je také super, že se můžete procházet ostatními hotely, je tam hlavní ulice plná krámků. Také jsme vyzkoušeli aquapark, který je od BS v ceně. Tam se jede pár minut autobusem přímo od hotelu.
Takže závěrem - tento hotel je opravdu super, služby na hodně vysoké úrovni. Kdyby se chtěl někdo něco zeptat, tak sem s tím.
(((clap)))

Neregistrovaný uživatel
17.04.2018 10:22 193.179.209.***
Re: Ubytování  

kukacka jaké máte poznatky z hotelu? Díky Neštovička

Neregistrovaný uživatel
20.03.2018 07:43 109.81.209.***

Tak to i já tichá závist. Byli jsme v Makadině loni v červenci a super. Dobře jste vybrali. Pokud budete chtít bydlet u bazénu a blíž pláži tak chtějte bloky 1, 2 nebo 3 ale jak píše Neštovička i když budete v tom nejvzdálenějším bloku, všude je to kousek. A případná výměna pokoje není problém, nám volali na pokoj jestli je vše v pořádku a na naše přání nám pokoj vyměnili, protože nám dali pokoj ve druhém patře a my jsme chtěli být dole. Myslím, že výhled z tohoto hotelu je všude hezký, ale výhled do zahrady je nádherný. Hezky si dovču užijte :-) . Jiřina

• kukacka
Neregistrovaný uživatel
19.03.2018 12:27 193.179.209.***

Jééé tichá závist. Ubytování je asi všude OK...protože náš syn 5let si řekl na recepci,že chce vysoko aby viděl..tak jsme dostali pokoj v největším bloku "nejdále" vše je tam pár kroků. V druhém patře,výhled na hotel za náma a hřiště...klíden v jakoukoli dobu ..posezení na velkééé terase. Naši známí s tohoto pobytu zaplaceno blíže k pláži a výhled...splněno. Jen v autobuse delegát zkoušel nějaké dol.navíc kvůli ubytování. Klidně řekněte ,že máte placený krásný pokoj. Recepční se nám věnoval pak sám.Šel s náma na pokoj,jestli to bude OK.Pokoj čistý,stále ještě nový. Myslím,že by nebyl problém vyměnit,kdybychm chtěli. Neštovička

• kukacka
kukacka 19.03.2018 11:59
Ubytování  

Dobrý den, v pátek letíme poprvé do tohoto hotelu... nějaký typ na ubytování? Nebo je to v tomto areálu jedno? Nerada bych koukala do nějaké skládky nebo měla vedle okna agregát...
díky

Neregistrovaný uživatel
02.03.2018 17:19 193.179.209.***

Z těma fotkama mi to došlo a jsem to napsala a jsem ráda,že se paní trochu líbylo..... za nás .je to skvělej hotel...Arabesku chválí také dost lidí...asi se tam budu muset podívat... :-[

Neregistrovaný uživatel
02.03.2018 15:38 213.211.55.***
Re: jaz makadina  

tak to pak ano,na ten jsme ani nenarazili,venku byl program,tak jsme byli tam

tut 02.03.2018 15:33
Re: jaz makadina  

tedy za náš pobyt 2x 2016 a1x 2017 jaz makadina :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu