A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Jaz Makadina (dříve Sol Y Mar Club Makadi)

05.01.2015 11:48:52 | admin2
admin2
Zdravim vsetkych Orbionakov...poprosila by som tych co navstivili tento hotel po roku 2009 o nejake nove info, ci sa tam stale oplati ist ;-) ...bohuzial sa mi nepodarilo najst v historii diskusie tento hotel, ak je tam, ospravedlnujem sa...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.02.2018 13:47 193.179.209.***
Re: jaz makadina  

Kukačka Náš odlet byl myslím kolem 23h vyklizení bylo myslím kolem 12h malej měl horečky a tak jsme si prodloužili pokoj za poplatek 30-50dol -teď si nějak nevybavuji přesnou částku.oficiálně na ůčet. Naši spolucestující využili celé odpoledne u moře. Jídlo bylo ještě oběd a večeře,ale myslím,že to tam neřeší,protože nám nikdo nesundaval náramky. Koktejly no člověk zkusí a něco se dalo něco méně....prostě zkoušet co vám zachutná.Večer show tanec,zpěv,kouzla,fakír.....a na hlavní třídě FESTIVAL nevím jak často,ale pěkné....tanečnice,kapely,kejklíři,polikači ohně,akrobati,živé sochy,svítící roboti...atd. Voda 1,5L den/osoba na pokoji...jinak po celém areálu si sami vezmete nebo vám ji donese obsluha až na lehátko kolik budete chtít. Přes den je pořád co zobat,ale člověk už nemohl ,tak jsem ráda vytrávila až na večeři. Ala carte zkušenost jen z pláže-takové malé porce na ochutnání,ale dostačující,člověk se nemůže pořád cpát :-Doči by chtěli,ale břicho ne :-D
Neštovička

jali 20.02.2018 23:08

tak z hotelu jsme jeli velmi brzo ráno,tak nevím,kdy požadují opustit hotel.Kokteily tam jsou ,určitě si vybereš,ber to zhora lístku nabídky.každý večer program.,minibar placený,ale voda zdarma a dají ti všude na barech.Určitě hlady nebudeš,i přes den je pořád co jíst.Chtěla jsem sem dát fotky,ale nejde to

kukacka 20.02.2018 14:17

Moc díky za info.
Nevíte, do kdy se musí opustit hotel při odjezdu? Měli bychom odlétat až v podvečer...
A jak je to s koktejly? Třeba Mochito :-) ?
A večerní show, jsou nějaké?
Četla jsem, že je minibar placený... vody jsou zdarma? A jak přes den s vodou? Jsou po areálu nějaké lednice s vodou?
Je možnost občerstvení i přes den? A jak s ala carte? Stojí za návštěvu?

Díky moc!

Neregistrovaný uživatel
19.02.2018 13:34 213.211.55.***

přesně jak píše Neštovička,všechno tam je,netáhli jsme nic.Odjížděli jsme zpět v noci a to jsme dostali balíček,ale to se dostává i v jiných hotelích,myslím,že i fén a kosmetika je už v základním vybavení každého hotelu.Tady byla navíc varná konvice,ale tu jsme zaznamenali i v jiných hotelích

Neregistrovaný uživatel
19.02.2018 09:58 193.179.209.***

Kukačka Byla jsem s rodinou v říjnu 2017.
V koupelně je fén a kosmetika. Pokoj má varnou konvici,čaj,kávu,cukr,1,5L vody na osobu a den. Župany,pantofle...které si můžete při odjezdu zakoupit-je ve skříni papír s cenama. Večer pokojská(ý) nosí šušenky ;-) ,náš malej na oplátku daroval bonbony a čokoládu. Pak když měl horečku poslední den-doma potvrzena Angina,,tak dostal grátis colu,džus. Při příjezdu obložené talíře a ovoce na pokoji,i podle času příletu a nebo možná pro každého nevím,ale bylo to milé .Klidně s ptejte. Neštovička

kukacka 19.02.2018 07:39

Dobrý den, v březnu letím s dcerou poprvé do tohoto hotelu a chci se zeptat, zda je v koupelně nějaká kosmetika a fén (dost by to ušetřilo váhu a místo v kufru...).
Děkuji,

Neregistrovaný uživatel
16.02.2018 15:08 213.211.55.***

vrátila jsem se včera z hotelu a vyhřívaný bazén tam je,nejsem z hotelu tak úplně nadšená asi je to tím počasím,měli jsme tam 2dny vedra ,ale i fučelo,tak se nosily zimní bundy.Nevýhodou hotelu je to,že nemá žádné lobby,vestibul,nebo jak se to říká,všechno venku i programy a tam jsme cvakaly zubama.Pláž je narvaná lehátkami těsně vedle sebe a ke korálům se dostaneš,až přeplaveš asi 100 metrů takový příkop.Dá se tam šupnou z mola,ale zase se na ně nevškrábeš,není tam žebřík.Jinak jídlo unikátní,ubytování dobré,areál malý,tak se nanašlapeš.Ale kvůli korálům bych zvolila Arabesku,tak je bezkonkurenční s rybičkami hned u břehu

Neregistrovaný uživatel
10.02.2018 18:55 81.200.60.***
Re:  

chtěla bych navštívit hotel v březnu nevíte jestli tam je vyhřívaný bazén pro případ že moře bude studenější dík za info Alena

Neštovička 13.10.2017 22:33

Všem kdo letíte...tak přeji nádherný pobyt...a jestli tam :-D straší,tak jsem to já :-D

• zdenka bos
Neregistrovaný uživatel
13.10.2017 22:00 178.22.116.***
Re:  

Neštovičko, děkuji za vyčerpávající informace.. moc se těším... letíme příští sobotu

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu