A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Kdo se právě vrátil z Egypta.

01.03.2011 11:24:04 | Aktimel
Aktimel
Určitě by řadu cestovatelú zajímala aktualní situace v turistických lokalitách (Taba, Marsa, Hurghada). Je tam klid, pohoda a je nějak znát momentální politická situace? Je v pohodě zásobování a služby? To se teď čerstvě nikdo nevrátil z dovči? 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.09.2018 08:43 83.240.15.***
Re: Kdo se právě vrátil z Egypta.  

1. kup si lepší hotel a takový problémy řešit nebudeš
2. kup si učebnici ČJ, páč ve tvém sdělení máš sedm chyb

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.09.2018 08:08 89.31.41.***

hmmm zemy ;-) a pytlama ;-) ;-) ;-)

Neregistrovaný uživatel
08.09.2018 06:07 85.13.99.***

Sedět v letadle vedle zahalené Arabky bych nechtěla, ale zase mě letos příjemně překvapili. Měli jsme na hotelu několik rodin, ale velice slušně se chovali.U bazénu si pěkně hráli menší kluci a na ně dohlížela jedna starší Arabka, na pláži se koupaly v hábitech, to jsme je litovali. Asi jsme měli štěstí na slušné rodinky.
Zdenka Bos

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.09.2018 20:48 85.70.233.***

Nevím tedy jak komu ale mě rozhodně není příjemné čekat na stůl až ho uklidí od hromady zbytků které jsou i po zemy a koupat se v bazénu s deseti černýma pytlama se mě taky nechce.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
07.09.2018 19:12 89.24.37.***

Sama za sebe mohu rict,ze by mi taky nebylo uplne prijemne letet s nejakym arabem ci arabkou. No a ze v Egypte jsou arabove neni divne,ale ani ja si z drivejsich let nepamatuji arabske hosty,to az posledni dobou. Me osobne v hotelu nejak nevadi pokud sr chovaji slusne. Kdyz se chovaji strasne,tak to pro ostatni hosty neni prijemne. Petra

Neregistrovaný uživatel
07.09.2018 17:08 94.113.110.***

194: co třeba zkusit reklamaci zájezdu? Arabové v Egyptě, zvláštní a nečekané... :-\

• Anonym (1)
Jitka 07.09.2018 15:02

A netrefili jste se rovnou do nějakých těch jejich svátků, co byly koncem srpna?
Jinak tedy moc nechápu poznámku, že si budete muset zvyknout na zvýšené množství arabských hostů a zahalené ženy v letadle. To je nějaký problém nebo co?

Neregistrovaný uživatel
07.09.2018 13:41 194.228.20.***

Netuší někdo čím to letos je, že je na hotelech zvýšené množství arabských hostů? Setkali jste se s tím také nebo je to pouze můj dojem? Do Egypta jezdíme 11 let a tolik Arabů jako letos jsme nezažili. Je pravdou, že poprvé jsme byli v období přelom červenec/srpen a srpen/září. Zahalené ženy s námi letěli také v letadle. Velmi těžko se mi píše, že si na to asi budu muset zvyknout. :-(

Neregistrovaný uživatel
06.09.2018 07:31 85.13.99.***
T.C. Equinox  

V úterý večer jsme se vrátili z týdenního pobytu v Equinoxu.Služby hotelu a jídlo vpohodě, jen za těch pár dní jsme kvůli větším vlnám asi neprozkoumali vše pod vodou, ale poslední ráno jsem viděla na pár vteřin dugonga - nádhera :-D.
Pokud chcete někdo info, ptejte se. Zdenka Bos

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
26.08.2018 07:44 91.236.69.***
Re: Aktuálně.cz / zahraničí  

V Egypte som zila niekolko rokov a poznam aj Horny Egypt...pre tych co nevedia tak to je na juhu...takze viem o com vravim a trvam na tom,ze v egypte je teda najkrajsie len to more a hotelove palmove zahrady...nic vic....btw..je vela krasnych krajin na sveye,takze mna to do tych spinavych uz netaha...videla a zazila som dost...

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu