A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Kdo se právě vrátil z Egypta.

01.03.2011 11:24:04 | Aktimel
Aktimel
Určitě by řadu cestovatelú zajímala aktualní situace v turistických lokalitách (Taba, Marsa, Hurghada). Je tam klid, pohoda a je nějak znát momentální politická situace? Je v pohodě zásobování a služby? To se teď čerstvě nikdo nevrátil z dovči? 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Evííík 04.07.2012 11:15
Re: Dotaz na situaci v Egyptě  

MAj a výlety do Asuánu, ppř. k Abu Simbel pořádali? :-\

MaJ 04.07.2012 07:41
Re: Dotaz na situaci v Egyptě  

Ahoj, my jsme včera přiletěli z Marsa Alam, 12 dní pobytu. Za mě můžu říct, že byl absolutní klid, jediné omezení bylo, že se nepořádali fakultativní výlety do Káhiry. Ale přímo v Marsa, jak v hotelu tak i na letišti, nebylo vůbec znát, že se "venku" něco děje, takže bez obav:-)

Irena
04.07.2012 01:59 109.80.243.***
Dotaz na situaci v Egyptě  

Dobrý den, mohl byste mi prosím někdo napsat, jak to vypadá v Marsa Alam? Myslím tím, zda je tam opravdu politický klid a nejsou tam nepokoje. Jela bych sama se svým malým synem a všichni mě odrazují od cesty do Egypta. Děkuji :-)

Rusanda 03.07.2012 12:58
Re: Hotel kde je večer zábava  

Děkuji všem za odpověď :-)

pindruskaP 03.07.2012 08:02

Jo a byli jsme taky s Eximem.....a vše v poho!! ;-)

pindruskaP 03.07.2012 08:01

By byli v Le Pacha sice už před 4roky...ale super dovolená! Je to malý klidný resort...... Takže doporučuji spíš pro odpočinek....
Zábava a ruch je jen za zdmi hotelu...
Ale my se pak rozmlsali trochu většími resorty, takže teď už by mi asi nestačila Le Pacha! Ale známí tam lítají 2x do roka asi už šest let a jinam by nechtěli!!!
Přeji všem krásnou dovolenou!!! ;-)

Romča4 03.07.2012 07:38

Hotel má opravdu v nabídce Exim. Loni jsme tam taky byli a byla to jedna z nejhezčích dovolených.Já jsem ocenovala hlavně klid a všude čisto a naprostou pohodu.Klidně bych do tohoto hotelu jela znovu.Byli jsme s Eximem a vše proběhlo v pořádku. :-) :-) :-)

Evííík 03.07.2012 07:31

Co já vím, tak ho měl Exim - pro Rusandu.

Rusanda 02.07.2012 21:47

Prosím,která ck pořádá zájezd do tohoto hotelu,jsou na něj dobré recenze.Děkuji (((clap)))

Ywe
01.07.2012 18:44 213.192.34.***

Včera jsem se vrátila s dcerou z Hurghady z hotelu Le Pacha.
Musím jen potvrdit,že tento hotel je opravdu moc hezký,všude samá zeleň,ochotní lidé v celém hotelu,na recepci nás do5min.ubytovali.
Před hotelem je opravdu dost rušná ulice,ale v resortu není nic z venku slyšet.
Do tohoto hotelu se ráda vrátím
Ywe

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu