A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Kdo se právě vrátil z Egypta.

01.03.2011 11:24:04 | Aktimel
Aktimel
Určitě by řadu cestovatelú zajímala aktualní situace v turistických lokalitách (Taba, Marsa, Hurghada). Je tam klid, pohoda a je nějak znát momentální politická situace? Je v pohodě zásobování a služby? To se teď čerstvě nikdo nevrátil z dovči? 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zdenka bos 21.10.2011 13:54
Re: Kdo se právě vrátil z Egypta.  

Včera jsme se vrátili z Marsy-hotel Pensee Azur.Super počasí,2 dny v moři žádné vlny,potom se zvedl vítr a už byly i vlny,ale pořád se dalo v pohodě koupat i plavat.
Slunce vychází 5,45 a zapadá před pátou.Teplota přes den kolem 29 st ve stínu.V noci neklesala pod 24 st,což bylo příjemné.Sem tam se objevovali i komáři,to bylo jediné mínus,jinak vše super.Návrat do Ostravy byl krutý :'(

pindruskaP 21.10.2011 07:17
Re: Dobrá ponuka  

Děkuji Dadulko!
Loni nám to v Sharmu znepříjemňovali žraloci, tak doufám, že letos bude se vším všude klid! ;-)
Dcera je delegátka? Kdyby se tam něco dělo, napiš nám sem, prosím.. ;-)

Dadulka 21.10.2011 01:24

Neměj sebemenší starosti, já jsem se sice z Hurghady nevrátila, ale moje dcera tam žije již od dubna a rozhodně se tam nic neděje...pokud jedeš na dovolenou, tak budeš zcela jistě spokojená a užiješ si sluníčko....jediným mínusem je snad pouze to, že už brzy zapadá ;-)...ale to bylo i před revolucí :-) takže v klidu užívej!

pindruskaP 20.10.2011 21:22

Ahojte!!
Kdo jste se teď vrátili z Hurghady - prosím, jak to tam teď vypadá? V Kahiře se pořád něco děje prý...je aspoň v přímoří klid?? :-(

Ali
12.10.2011 21:36 213.151.218.***
Dobrá ponuka  

Seriózna firma, ktorá ponúka alebo sprostredkuje a potom zabezpečí všetky administratívne formality pri kúpení alebo prenajme apartmanov, bytov a ďalších nehnutelnosti v Hurghade ako aj v ostatných atraktívnych rekreačných centrách Egypta.
Bližšie informácie nájdete na:

Máme s ňou dobré osobné skúsenosti.
Pozrite si ich stránku:
http://hurghadaproperty-eg.com/indexSk.php

Alena :-)
03.10.2011 16:26 77.236.192.***

manura- zdravím tě doma manura, ještě si snad tady užiješ trochu sluníčka. Jsem sama smutná z toho, co jsi napsala a věřím tomu. Jezdím do Hurghády dost a zažila jsem tam žebrající ženu s dítětem u prsu a zkoušela to na mě. Pak jsem ji viděla jak sedla do fára, které parkovalo, tam seděl chlap a jen vyčkávali na další nějaký úlovek. Vím jaká je špatná situace v Egyptě s prací a penězi, ale zlo začíná dost vycházet na povrch. Není to tam pro ně jednoduché a někdy musí zajít až do krajností a to je pak špatný. Ten muž, co o něm píšeš na Srdíčkové, ten se jednou potrestá sám. Měj se moc hezky, doufám, že jste měli pěkný sraz v Cafe Praga, já se tam taky chystám v říjnu. Ahojík, hezké odpoledne a večer.

Alena :-)
03.10.2011 16:26 77.236.192.***

manura- zdravím tě doma manura, ještě si snad tady užiješ trochu sluníčka. Jsem sama smutná z toho, co jsi napsala a věřím tomu. Jezdím do Hurghády dost a zažila jsem tam žebrající ženu s dítětem u prsu a zkoušela to na mě. Pak jsem ji viděla jak sedla do fára, které parkovalo, tam seděl chlap a jen vyčkávali na další nějaký úlovek. Vím jaká je špatná situace v Egyptě s prací a penězi, ale zlo začíná dost vycházet na povrch. Není to tam pro ně jednoduché a někdy musí zajít až do krajností a to je pak špatný. Ten muž, co o něm píšeš na Srdíčkové, ten se jednou potrestá sám. Měj se moc hezky, doufám, že jste měli pěkný sraz v Cafe Praga, já se tam taky chystám v říjnu. Ahojík, hezké odpoledne a večer.

manura 02.10.2011 20:13

Dnes jsem se vrátila mise po Egyptě časem dám fotky z návštěv dětí rodin a Eypta poznla jsem lesk a bidu lásku nenávist závist podvody intriky ale i mile přijeti v rodinách jsem rozpačitá z Egypta púo revoluci se tam lidé hodně změnili je mě z toho nějak smutno

Nicol 8 18.09.2011 13:14

Dobrý den.
právě jsme se vrátili z Egypta, hotel Prima Life Makadi podruhé a opět paráda.
Chtěla bych doporučit všem cestujícím do Hurghady výlety zprostředkované paní Lenkou, která v Egyptě žije. Narazila jsem na její nabídku zde na Orbionu před naší cestou do Egypta - uživatel h.lenicka /email - h.lenicka@seznam.cz/.
Výlet byl za podstatně menší cenu než přes CK, rozdíl na osobu nižší o cca. 15eur. Komunikace s paní Lenkou byla skvělá, odpovídala obratem.
Celý výlet perfektně zorganizovaný. Tranfer z hotelu, přesun na loď a zpět do hotelu.
Ale co bylo nejkrásnější, že jsme delfínky opravdu viděli :-) a ne jednoho, ale celá hejna. Delfínci plavali podél naši loďi a bylo spoustu času pořídit krásné fotografie. Pro nás to byl o mnoho větší zážitek setkání s delfíny v moři než návštěva delfinária v Makadi.
Moc se to líbilo i naši tříleté dceři.
Během výletu také 2 zástávky na šnorchlování a opravdu skvělý oběd formou bufetu - ryby, maso, saláty, těstoviny, moc nám chutnalo :-P
Celý výlet byl natáčen kameramanem a máme tedy i video /krásná památka/.
Ještě jednou děkujeme paní Lenko a určitě příště s vámi zase pojedeme na nějaký výlet :-) :-) :-) .

HumanEye.TV
11.09.2011 19:25 197.195.31.***

Aktualne: fotky, videa, informace z Hurghady..

http://www.humaneye.tv/cz/info/hurghada

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu