A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Kdo se právě vrátil z Egypta.

01.03.2011 11:24:04 | Aktimel
Aktimel
Určitě by řadu cestovatelú zajímala aktualní situace v turistických lokalitách (Taba, Marsa, Hurghada). Je tam klid, pohoda a je nějak znát momentální politická situace? Je v pohodě zásobování a služby? To se teď čerstvě nikdo nevrátil z dovči? 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pindruskaP 25.11.2011 06:09
Re:  

Ahojte!!
Kdo jste se právě vrátili z Egypta - prosíím, jaká je tam situace? V TV ukazují samé hrůzy.... Za měsíc tam máme dovču, tak snad bude letiště v Hurghadě v klidu, ať můžeme přistát... ;-) Jen hold letos nebude Káhira... :-(
Prosíím, napište, jak je to tam teď pro turisty bezpečné!! :-) Snad se to přímořských měst týkat nebude... :-(

Evelína 19.11.2011 14:26
Re:  

No já teda nevím, nebylo by lepší dojít k doktorovi, než shánět antinal přes eg.web. Může to totiž být třeba taky úplavice, a nebyla by první případ.

editakapanova 19.11.2011 14:10
Re:  

ahoj lidicky prosim kdo mi proda antinal mala si dovezla zdrejme faraona staci sms dekuju moc 739650697

Tina21 08.11.2011 11:31
Re:  

Ja som stratila svoju obľubenú bundu pri odlete na letisku - nechala som ju pri skúšaní niekde v obchode - po zistení sme skúsili kolečko a anglicky zisťovali či ju niekto nenašiel - okamžite nás všade zavalili novými mikinami, to proste nešlo riešiť - zrazu syn chytil rozum do hrsti, vzal pár dolárov a niečo tlačil do hlavy najbližšiemu egypťanovi - ten sa následne postavil do stredu haly a arabsky poriadne nahlas začal vykrikovať koldokola, po ňom začali na seba vykrikovať ďalší smerom do bočných uličiek :-\ do minuty bola bunda najdena, my o ďalších pár dolárov ďakovného ľahší, ale domov som odlietala so svojou obľubenou bundou a úsmevom od ucha k uchu :-)

Frida 08.11.2011 11:03
Re:  

Evelin se jistě ukoukla ( a chtěla reagovat na jiný nick ), neb jinak to není možné...

Jinak mě nic nezmizelo ani v Egyptě, Tunisku, či Maroku ( nebo jinde v Evropě ). Pravda je, že si vždy bereme trezor ( jelikož hodně fotím a nemám úplně levnej aparát a noťas kam potřebuji fotky naprat...) a to si tedy úplně volně nedovolím nechat ležet...Ale 2x nebyl trezor jen na recepci a tak jsme to dávali do kufru a ten jsem zamkla a vše v pohodě... Myslím si, že si práce váží a pokud by něco zmizlo, pak je naprosto jasné, kdo pokoj uklízel a to by asi jen tak neprošlo...

Jinak od známejch co v Hurgádě žijí mám info, že všeobecně se po ,,převratu ,, situace změnila = není už tak úplně bezpečno jako dřív a že se nám zrovna nic nepřihodí a ten pocit nemáme, neznamená, že to tak není...
Osobně vím o dvou přepadeních delegátek ( nic jim neudělali, ale okradli - taxikář )´apd... Prostě nemají a s tím jde ruku v ruce větší kriminalita.. Situace pro ně není růžová a kdo ví jaká bude.. Takže za sebe = určitou obezřetnost by měl mít člověk všude...Bez ohledu na národnost ;-)

Alena
08.11.2011 08:19 77.236.192.***

Já jsem si několikrát četla příspěvěk od jahoda a pak od evelín a říkám si, kdo tady je blbej a slepej ? Ale jahoda zachovala klid ;-). Evelín by se opravdu měla jí omluvit a dost hodně ! jahoda máš pravdu, moje dcera je to samý, neustále někde něco nechává. Brýle jsme nenašly, ale já radši beru jedny navíc :-D a pantofle ?...ty vždy někde u moře nebo bazénu najdem :-D . A ten svetr u baru, to byl dospělého chlapa a pak byly večery v HTG už chladnější a jemu byla prý zima :-D . Ale jsou na světě horší věci a tohle se přežije 8-).

jahoda nepřihl.
07.11.2011 21:56 89.103.156.***
Re: Pro Evelin.ja  

drakouši - dík
EVELIN ja - asi nečte nebo co.....a jen zapisuje co ji zrovna napadne... :-(
Alena - s těmi "ukradenými" svršky to může být i trochu jinak. Naše "blbá" ;-) dcera furt někde něco zapomíná a ztrácí, zanechává a pak hledá a hledá.......dost z těchto věcí končí na recepci. Tam to shromažďují z barů, restaurací, pláže apod. Postrádali jsme docela drahou mikču, jen proto, že pochopitelně teplejších hadrů vozíme málo.......našla se na recepci. Recepční se jen přeptal na barvu a značku a vydal nám ji. Když viděl, jak dceru peskuju, tak vyndal ještě hromadu hadrů, jestli náhodou není ještě něco naše....."našli" jsme ještě tričko a šaty ;-). V té době chodila do školky a na všem měla svou značku - mrkvičku - i na té mikče. Recepční se chechtal a sezval asi půl směny se kouknout.....nechápali, nevěřili svým očím a všichni se bavili...... fakt je, že je jim tam čím dál hůř a krást se asi bude čím dál tím víc.....bohužel

Jarouš 07.11.2011 21:17
Re: Kdo se právě vrátil z Egypta.  

Taky přidám jednu příhodu z Al Nabily.Nefungovala lednička tak jsem šel na recepci aby se na to podívali a tam stál rusák s klukem asi tak 6 roků.Křičel na recepčního,že malčik chce jít spát a nemají ještě pokoj.Drbal ho tam jak malého kluka,křičel na celou recepci,mě bylo hanba za něj a zároveň líto toho recepčního,že se mu némůže ozvat. :-(

drakous03 07.11.2011 21:17
Re:Pro Evelin.ja  

Evelin.ja , být tebou sypala bych si popel na hlavu a omluvila se jahodě a požádala admina o smazání svého příspěvku a hodně bych se styděla. :-$ :-( :'( :-S .Asi byly prsty rychlejší než mozek a zrak byl velice špatný a blbě přečetl řádky od Jahody. Ahmed nás nazval zloději a Jahoda píše
............
Já už jsem například v Eg. párkrát byla, ještě jsem nic neukradla, naopak tam vozím kufry proviantu místním - tak jestli mne má v nějaké jiné kolonce - třeba.

a nejen to jahoda přispívá i na děti v Káhiře
Evelin.Ja chyť se za nos než někomu napíšeš,taková slova co jsi napsala. Říká se dvakrát měř a jednou řež

josef
07.11.2011 21:04 178.41.243.***
verginia sharm  

Ješte se chci vyjadrit k tomu,jak ten Achmed chválí Rusy.S tak bezohledným pristupem k nejvetšímu bohatsví Rudého more - korálum a života na nich, jsem se nikým jiným než s Rusy,nesetkal.Naposledy práve v Sheiku.Tady si vzal Rus s manželkou rukavice -aby se náhodou pri ničení korálu o ne nepopálil..Milému Achmedovi ale takové vandalsví na srdci neleží.Nevadí mu,že jim takoví turisté ničí to,co jejich turizmus z nejvetší části drží.Jen s památkami by si nevystačili.Ale i ty jim podobní vandalové mohou zničit.Pan Achmed má ale krátkozrace na srdci jen svou peneženku,Proto jsou mu milejší Rusové,i když často vandalové.Trochu osvety by Rusum rozhodne neškodilo.A asi ani panu Achmedovi...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu