A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Kdo se právě vrátil z Egypta.

01.03.2011 11:24:04 | Aktimel
Aktimel
Určitě by řadu cestovatelú zajímala aktualní situace v turistických lokalitách (Taba, Marsa, Hurghada). Je tam klid, pohoda a je nějak znát momentální politická situace? Je v pohodě zásobování a služby? To se teď čerstvě nikdo nevrátil z dovči? 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jagrovi 22.03.2011 15:55
RE: Sharm el sheikh  

Elem - díky..... :-)

elem
22.03.2011 14:13 94.113.102.***
Sharm el sheikh  

Vratil jsem se 20.3.2011. Zacina byt teplo, pres den okolo 30-32, voda 21-24, lidi malo, Nemci, Anglicani a cca 15 cechu. Only sinai funguje. Ceny cigaret v hotelu od 15 pounds do 25 pounds, sklinka cerstve pomerancove stavy k snidani 2 eura, tricka okolo 15 dolaru, jidla spousty, vsude pohoda a klid.

connies 21.03.2011 14:57
RE: : RE: RE: V Egypte vse v normalu  

lebo Rusi boli veľkí kamoši s Mubarakom a vláda bez neho im zatiaľ nevyhovuje...no mne osobne tam chýbať nebudú :-)

zdenka s 21.03.2011 14:57
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: V Egypte vse v normalu  

Ahoj,píšeš ž i večer je docela teplej,tak by mě zajímalo kolik je přibližně večer stupnů?letíme 3.4 do Marsy Alam.

Irisek 21.03.2011 14:01
: RE: RE: V Egypte vse v normalu  

Mě by zajímalo, proč tam mají ti Rusové zákaz létat, že by něco chystali a chtějí ochránit své občany?

Svoboda_
21.03.2011 13:03 85.13.85.***
Kdo se právě vrátil z Egypta?  

Vratili jsme se z Marsa Alam 20.3.2011, tak mohu jen potvrdit, ze vse funguje jak ma (letiste, delegat, hotelove sluzby, pocasi :-)). Nejvetsi nebezpeci bohuzel hrozilo od nekterych "nasincu", kteri dodnes nevi, jak se v Egypte (mozna i jinde) chovat. To, ze se nema chodit po koralech, vytahovat cokoli z more na breh nebo coby ozrali neobtezovat sve okoli, se zrejme dozvedeli az na miste. Az na tuto zkusenost probehla dovolena v klidu a pohode.

chopper-36
21.03.2011 11:01 62.209.198.***
RE: RE: Kdo se právě vrátil z Egypta?  

Děkuji,váš příspěvek mě uklidnil a potěšil :-D

Janick 21.03.2011 10:16
RE: Kdo se právě vrátil z Egypta?  

chopper36, v Akassii jsem byla pred par dny, je tam uz plno cechu (coz me prekvapilo), jidlo dobre, vse funguje jak ma, je zbytecne rusit, byla by to skoda i kvuli aquaparku, ten je olbrimi :) o bezpecnost se vubec neboj :)

Janick 21.03.2011 10:12
RE: RE: RE: RE: RE: RE: V Egypte vse v normalu  

Uz je krasne pocasi, i vecer je tepleji, projela jsem Marsu Alam i Asuan a vsude je paradne :) malo lidi (ale uz ne tak malo jako predtim, plni se postupne), klidek, rusove nebudou letat minimalne do rijna, nejspis cely rok, misto toho se hrnou do Turecka (oficialni informace) :) nahradi je jine narody, hlavne Polaci. Leta jen Ukrajina, Belarus a Litva.

marrionettta
21.03.2011 09:29 109.183.173.***
RE: Kdo se právě vrátil z Egypta?  

Zaregistrovala jsem nějakou informaci, že někde v Hurgádě u pláže se objevilo velké množství mrtvých ryb, slyšel jste o tom někdo? Doufám, že se tam zase nedostala ropa, máme odlétat už za pár dní :-?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu