A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Kdo se právě vrátil z Egypta.

01.03.2011 10:24:04 | Aktimel
Aktimel
Určitě by řadu cestovatelú zajímala aktualní situace v turistických lokalitách (Taba, Marsa, Hurghada). Je tam klid, pohoda a je nějak znát momentální politická situace? Je v pohodě zásobování a služby? To se teď čerstvě nikdo nevrátil z dovči? 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.01.2018 14:25 77.242.95.***
Re: Bakšiš  

Asi jsem měla v tomto štěstí,ale takovou zkušenost z hotelů nemám.Jen ve Fantazii nám uklizeč bral ze skříně a z ledničky co se mu hodilo.Bylo to velmi nepříjemné,ale ozvala jsem se a vše se vyřešilo.Eura také nedávám,když bakšiš tak jednodolarovku.Přeji všem krásný pobyt v Egyptě.Táňa

Neregistrovaný uživatel
19.01.2018 14:17 86.49.108.***

Plně souhlasím s příspěvkem, že 1 dolar už je jim málo. Mám z října zkušenost z Hiltonu, Marsa Alam. Přiletěla jsem z Prahy o pár hodin dřív, než přítelkyně z Ostravy. Nosič tudíž dopravoval na náš pokoj pouze můj celkem malý kufřík. Na pokoji dost neomaleně nastavil ruku. Chtěla jsem mu tak jako tak dát 1 dolar, neměla jsem však připravený a trošku se přehrabovala v peněžence, on dost drze nahlížel dovnitř a vlastně sám si vytáhl k té dolarovce ještě další...což mně tedy docela šokovalo, byla jsem na pokoji sama a tak jsem nemohla nic dělat.. Nejde o ten dolar, ale o jednání. Takže příště budu fakt opatrnější a budu mít tu nejmenší bankovku připravenou zvláišť. Jitule

Neregistrovaný uživatel
19.01.2018 10:08 89.24.52.***

Taky jim dam baksis az kdyz si myslim,ze si to zaslouzi. Uz se mo stall,ue jsme klukovi na baridali par dolaru za jeho ochotu a pak z nejakeho duvodu delal,ze nas nevidi. Kdyz mi plavcik u morr v Jaz Fanare nabidl,ze mi mafukovaci lehatko schova u nich do kulnicky abych ho nemusela tahat do kopce a pak jeste takovou dalku po arealu,tak jsem mu rada dala,ale bez zasluhy jim proste nic nedam. Petra

Neregistrovaný uživatel
19.01.2018 09:24 213.211.55.***

já místo dolárků sebou beru velkého ,nabručeného manžela ,kterému se radši všichni vyhnou ,ani prodavači na pláži nás neotravují,ale presto nějaký dolárek do jejich ruk zaletí :-D :-D :-D

• lerak
  • bejki
Neregistrovaný uživatel
19.01.2018 09:06 77.78.89.***
Re: Bakšiš Sorry  

lerak- a já souhlasím s lerakem, mám už za ty roky dovolených v Egyptě dost narozdáváno a zásadně nedávám tomu, kdo nastaví ruku, nebo si řekne. Vždy použiju moje oblíbené "vaj?"(proč, nebo za co?) a odcházím. Hezkou dovolenou přeje éňa @};--.

• Anonym (1)
  • lerak
  • bejki
lerak 19.01.2018 08:55
Re: Bakšiš Sorry  

Souhlasím s předešlým příspěvkem .
Má zkušenost z loňského roku v hotelu Grand Oasis v Sharmu, od recepce nám převezl dva kufry asi 150m po chodbě uvnitř hotelu na pokoj a jak jsem zvyklý za ty roky co jezdíme do Egypta jsem mu dal jednodolarovku, ale jemu se to zdálo málo a pořád držel ruku nataženou, řekl jsem dobrý, s úšklebem se otočil a odešel. (dolar je už málo)

V jídejně u míchných chlazených nápojů jak to někdy přeteče na podahlu se už nedalo ani přijít, jak to tam lepilo . Celou dobu u toho stál zřízenec
(asi byl přilepený) a na můj dotaz jestli by to mohl vytřít odpověděl SORRY a odešel asi o 5m dál a nikdo za celou dobu snídaně to nevitřel.
Tak co bakšiš ? SORRY

Neregistrovaný uživatel
19.01.2018 06:40 91.236.69.***

Peniazky to oni maju velice radi...budu sa snazit obrat vas o peniaze kolko sa len da...daju si zaplatit aj za pekny usmev...ak vam teda nevadi,ze vecne natahuju ruky za peniazmi tak si uzijete celkom peknu dovolenku :-)

• bejki
  • lerak
Neregistrovaný uživatel
18.01.2018 15:54 109.81.211.***

Vezeme si hodně jedno-dolarovek. Mají radši papírové peníze než kovové. Když jim dáte Euro, obvykle pak chodí loudit výměnu /teda až jich mají 10/ za papírové.
Takže radši dolary. Dáváme uklízeči, na barech, v jídelně - jak je nám kdo sympatický a jak ochotný. Předpis na to není žádný :-)

Neregistrovaný uživatel
18.01.2018 13:53 81.201.57.***
Bakšiš  

Dobrý den , letos do Egypta letíme poprvé, proto se chci zeptat. Kolik dáváte bakšiš a v jaké měn? Díky Jana

Neregistrovaný uživatel
16.01.2018 22:22 213.211.55.***
Re: kdo se vrátil z Egypta  

vrátil se někdo z Egypta a jaké je tam počasí

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu