A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Kdo se právě vrátil z Egypta.

01.03.2011 11:24:04 | Aktimel
Aktimel
Určitě by řadu cestovatelú zajímala aktualní situace v turistických lokalitách (Taba, Marsa, Hurghada). Je tam klid, pohoda a je nějak znát momentální politická situace? Je v pohodě zásobování a služby? To se teď čerstvě nikdo nevrátil z dovči? 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.08.2018 18:07 194.228.59.***
Re: Cathay Pacific  

V cervnu do Marsa alam byla s Blue style vaha 23,docetla jsem to na letenkach. Ted v nedeli do Sharmu od Eximu jsem vahu napsanou vubec nenasla. Asi ji opravdu nepisou pokazde. Petra

Jitka 24.08.2018 17:43

Pokud jste si kupovali letenky, tak informaci o limitu na zavazadla najdete přímo na letence, která vám přišla do e-mailu. Stává se ale, že to tam neuvedou, tak pak informaci najdete přímo na stránkách společnosti: https://www.cathaypacific.com/cx/en_US/travel-information/baggage.html?cxsource=TOP-NAV_0_TRAVEL-INFORMATION_2_1

Neregistrovaný uživatel
24.08.2018 17:04 91.139.105.***

Ne , chci vědět jaký je limit na zavazadla, bagetu oželím ;-)

Jitka 23.08.2018 16:12
Re: Luxor  

Nebyli jsme, ale na výlety do Luxoru se jezdí stále. Viz třeba níž zmíněné facebookové stránky Výlety z Hurhghady.

Níž jsme se ptala na zkušenosti s hotelem Continental hotel Hurhada. V noci jsme se vrátili, kdo byste měl zájem o informace - dejte vědět. České cestovky tam nejezdí, snad jen Čedok, takže na českých webech těch informací o hotelu moc není.

Andreo - díky za tip na facebookovou stránku Výlety z Hurghady. Oslovila jsem je a jeli jsme přes ně na privátní rodinný výlet do Káhiry. Mohu je doporučit, byli jsme v Káhiře již potřetí, tentokrát kvůli synově slečně, ta tam ještě nebyla. Poprvé ale v srpnu. Dle naší česky mluvící egyptské průvodkyně je letošní léto co do teplot extrémní i na Egypťany, takže jsme si to tak nevychutnali jako předtím. A příště tam pojedeme za pár let, až přestěhují egyptské muzeum do nové budovy a dobudují přístupové cesty k pyramidám. A i tak se toho tam hodně změnilo od naší poslední návštěvy Gízy. V muzeu jsme byli nyní mírně zklamáni, spousta regálů byla prázdná a přestěhovaná do nové budovy, spousta soch byla zabalená a čekala na transfer nebo je tam zrovna balili. Vedro tam bylo na padnutí, takže jsme uvítali osvěžení na plavbě po Nilu, obě naše holky mohly řídit loď, takže zážitek měly maximální. Na závěr výletu návštěva papyrusové dílny na naše přání (původně jsme do žádné dílny jít nechtěli).

Neregistrovaný uživatel
22.08.2018 17:14 185.64.40.***
Re: Luxor  

Jezdí se teď Luxor z Hughady?

Neregistrovaný uživatel
22.08.2018 16:28 83.208.71.***

a potřebujete vědět, zda dávají bagetu? Ty 4 hoďky letu snad je jedno, čím se letí :-)

Neregistrovaný uživatel
22.08.2018 15:44 91.139.105.***

Ahoj, recenze jsem našel, ale jen na dálkové lety, zapomněl jsem napsat, že letíme do Egypta a tam není nic :-(

Neregistrovaný uživatel
22.08.2018 12:11 85.13.79.***

Na Triadvisoru jsou recenze.... :-) Ivana

Neregistrovaný uživatel
22.08.2018 11:29 217.30.67.***

My jsme s ní letěli do Hongkongu a pak na Cebu. Bez problémů.

Neregistrovaný uživatel
21.08.2018 19:51 91.139.105.***
Cathay Pacific  

Ahoj. Letěl někdo s leteckou společností Cathay Pacific? Letíme z Německa a nemůžu najít žádné info. V.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu