A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Kdo se právě vrátil z Egypta.

01.03.2011 11:24:04 | Aktimel
Aktimel
Určitě by řadu cestovatelú zajímala aktualní situace v turistických lokalitách (Taba, Marsa, Hurghada). Je tam klid, pohoda a je nějak znát momentální politická situace? Je v pohodě zásobování a služby? To se teď čerstvě nikdo nevrátil z dovči? 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Milan
04.06.2015 14:34 194.228.220.***
Re: Pitie v lietadle  

No promiň ale tento příspěvek tedy doopravdy nechápu.Proč by jsi měl někdo brát prázdnou PET láhev a čepovat si vodu na záchodě,když si můžeš vodu a jakékoli nealko koupit. :-D :-D :-D

Milan
04.06.2015 14:30 194.228.220.***
Re:  

No to se nám tedy nestalo,manželka táhla ty balíčky až domů. :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.06.2015 13:41 194.213.207.***

Tak jsem to nevydržela a položila dotaz na chatu Eximu, zda bylo omezeno občerstvení v letadle a zda se další nealko nápoj, případně káva, pivo a víno platí a odpověděli mi, že o žádném takovém omezení nevědí. No, letím za 14 dní, tak jsem zvědavá :-(

haf 04.06.2015 10:23
Re:  

Ještě informace o návratu 31.5. na brněnské letiště. Ti cestující, kteří měli v hotelových taškách snídaňové balíčky, museli je před opuštěním letiště vyhodit. Neboť se nesmí vozit maso ze zemí mimo EU. A je předpoklad, že v těch bagetách bude kousek šunky třeba. Takže nenosit z letiště viditelně snídaňové balíčky obdržené na hotelu. Tak to je po mém návratu s Marsy Alam, hotelu Sentido Oriental Dream zhruba všechno.

• Anonym (3)
haf 04.06.2015 10:05
Re:  

Asi by cestovky měly mít od klientů zpětnou vazbu, protože kdoví, jak to je. Cestovka zaplatí, a já si u Eximu zjistím, jak má vypadat občerstvení, a letecká společnost třeba nesplní. Je třeba si ověřit, na co všechno máme v rámci zaplaceného zájezdu nárok.

Neregistrovaný uživatel
04.06.2015 09:49 91.127.146.***
Pitie v lietadle  

V poslednej dobe v lietadlách veľmi šetria na pití. Odporúčam preto si preniesť cez kontrolu na letisku prázdnu 0,5-0,75 l fľašku a na WC načapovať čistú vodu, lebo u nás je voda pitná, nie úžitková.
Keď letíme z Hurghady, nestalo sa mi v poslednej dobe, žeby mi vyhodili čistú vodu a bez problémov si ju prenesiem, niekedy aj 2-3 fľaše. Aj na letisku v Dubaji nám bez problémov nechala vodu, ešte sa kontrolorka smiala, keď sme chceli zbytok dopiť, že voda je ok, môžeme si ju vziať. To len v Európe robia problémy, aby sme kupovali predraženú vodu za 2 eurá. Iné je to s kolami, fantami a pod., to vyhadzujú.

haf 04.06.2015 09:44
Re:  

Než se budu příště někam chystat, tak udělám dotaz na CK jak to má vypadat, abych nebyla nepříjemně překvapená.

haf 04.06.2015 09:40
Re:  

Hm, tak to jsou asi změny k horšímu. My jsme odlétali 31.5. v 5.40 ráno z Marsy do Brna. A vše jak jsem psala v pořádku. Tam odlet z Brna přes Ostravu 17.5. v 11.10. tím příšerným novým letadlem s bagetou.CK Exim.

• Anonym (1)
jagrovi 04.06.2015 08:57
Sunrise Makadi  

Návrat v pondělí ze Sunrise na Makadi, vše naprosto v pohodě, počasí super, jen asi 3 dny nás postihly ty nehorázná vedra bez větru, ale přežili jsme a za rok repetééééé :-)

Neregistrovaný uživatel
03.06.2015 22:52 89.103.148.***
Re:  

Haf ,tak na to od 1. 6 zapomeňte .Dnes let z Marsa Alam .Jedno teplé mini jídlo ,2 dcl kelímek hnusnýho piti a to je vše .Ostatni počas letu za nehorázný poplatek (třeba káva 50 kč ,pivo 70 kč apod.) :-(

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu