A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Kdo se právě vrátil z Egypta.

01.03.2011 11:24:04 | Aktimel
Aktimel
Určitě by řadu cestovatelú zajímala aktualní situace v turistických lokalitách (Taba, Marsa, Hurghada). Je tam klid, pohoda a je nějak znát momentální politická situace? Je v pohodě zásobování a služby? To se teď čerstvě nikdo nevrátil z dovči? 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Martina.Ch
01.08.2015 14:58 85.207.251.***
adaptér  

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jak to je v Egyptě s nabíjením fotoaparátů či mobilů atd.?Mají tam prý jiné zásuvky:-(Kde bychom jej sehnala,někde u nás v elektru nebo až tam na místě v Egyptě?Děkuji za odpovědi :-)

Neregistrovaný uživatel
01.08.2015 09:39 85.207.251.***
Re: výlet do Gízy  

Dobrý den,děkuji Vám za info :-)

patrik 01.08.2015 07:54
Re: výlet do Gízy  

Vylety su bez obmedzeni, nic nie je pozastavene 8-)

Martina Ch
31.07.2015 22:59 85.207.251.***
výlet do Gízy  

Příští týden odlétáme do Hurghady.Jak to je s výlety do Gízy či na čtyřkolky atd.?Jsou povoleny či z bezeč.situace pozastaveny? :-\ Děkuji za info :-)

AlexAlex 31.07.2015 13:07
Re: Egypt - těhotná  
Jana
31.07.2015 11:31 79.98.79.***
Re: Egypt - těhotná  

Tak je pravda, že zažívací potíže jsme měli vždy, jen náš syn měl zácpu :-D :-D což jsme nechápali a záviděli :-D
Ale je to asi individuální, postihnout to nutně každého nemusí. Jen já osobně bych tam asi těhotná nejela, bála bych se takhle riskovat a to samé s velmi malými dětmi......ale to je jen můj názor.
Každopádně hezkou a příjemnou dovču.

• Anonym (1)
Hanka
31.07.2015 11:20 46.13.5.***
Egypt - těhotná  

Letos jsem se rozhodla jet do Egypta, do 5* hotelu a krásného resortu. Chci využít těch 7 nocí na odpočinek jen s přítelem. Jelikož se pak do Egypta jen brzo nedostaneme. Každý mě straší skrz průjmy. Jsem ve 13 týdnu. Jsem docela znejistila. Můžu znát vaše názory?? :-\

tschiki 28.07.2015 18:06
Re: Kdo se právě vrátil z Egypta.  

Ahojte,
19.7. v neděli jsem se vrátila z Hurghady z hotelu Seagull.
Dovolená s Maxi Reisen, letěli jsme do Hrg v neděli ve 16:15 hodin s Air Cairo. A odlet z Hrg za týden v neděli v 11:00 hodin. Let v pořádku s teplým chutným jídlem, na výběr kuřecí nebo hovězí maso, desert , nápoje ok, kdo chtěl víc, dostal. V nabídce i mango nebo guave džus.Žádný problém. Personal mluvil jen anglicky a byl ok. Jen mě mrzel ten 1 ztraceny den, na hotel jsme dorazili ve 21:30 hodin.
Dovolená v době Ramadánu, personál nervozní, hlavě hoši na pláži, ale není divu, při teplotách nad 40 stupňů.
Také mě zajímala, jestli je zvýšená bezpečnost po útoku v Tunisu, tak k mému úžasu, a to mohu porovnat, protože jsem byla v únoru a v dubnu v Hrg, bych řekla, že na stanovištích ještě méně vojáků než při pobytech předtím.Asi kvůli Ramadánu. Zato při oslavách ke konci Ramadánu policie a vojsko všude, a pěkně hlídali.
Egypt zase nezklamal, výlet na Safari perfektní a bez problémů, moře nádhera, Hotel Seagull, kdo tam již byl, tak ví, co má očekávat ;-)

• Anonym (7)
mi-fi 19.07.2015 10:36

Vložena recenze a pár foto z Hurghady hotel Arabia Azur. Máte-li někdo nějaké dotazy,ptejte se ,nejlépe přez SZ :-)

mi-fi 17.07.2015 09:51

Dnes návrat z Arábia Azur,dovolená v pohodě,až se rozkoukám přidám recenzi.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu