A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Kdo se právě vrátil z Egypta.

01.03.2011 10:24:04 | Aktimel
Aktimel
Určitě by řadu cestovatelú zajímala aktualní situace v turistických lokalitách (Taba, Marsa, Hurghada). Je tam klid, pohoda a je nějak znát momentální politická situace? Je v pohodě zásobování a služby? To se teď čerstvě nikdo nevrátil z dovči? 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Alen
06.10.2014 22:48 109.80.88.***

V sobotu návrat z Utopie. Při srovnání s návštěvou vloni, posun k horšímu ve stravě. Bez chuti, velmi malý výběr, střevními problémy si prošel téměř každý druhý... Ale žádný "faraon" to nebyl ;-) a také to nebylo z přejídání atd. Prostě něco nesedlo..... Jinak vše ok. Animátorka Katka je bezva, moc ochotná a milá.Takže v případě potřeby je tam "zázemí". Moře krása, přes den strečink, aquagym, břišní tance, latinské tance, šipky, volejbal, večer animační programy, TV s českými programy nebo klábosení u baru. Spousta bezva lidiček od nás i ze Slovenska, takže super. Večer byla hlášena diskotéka, ale nebyl zájem. Škoda :-( . Hodnoceno celkově - spokojenost.

Jitka 06.10.2014 19:09
Re: Kdo se právě vrátil z Egypta.  

Cvičení možná, z Rudého moře se ale taky nyní vedou útoky proti islámskému státu: http://zahranicni.ihned.cz/c1-62842770-pozice-radikalu-z-islamskeho-statu-bombarduji-americane-spolu-s-nekterymi-arabskymi-zememi

anavykl
06.10.2014 18:57 91.218.190.***

V sobotu jsem se vrátili z Makadi, hotel Fort Arabesque. Stalo se nám, že nám dopoledne přeletěly nad pláží a nad hotelem vojenské stíhačky tak nízko, až se tajil dech. Veliký tlak vzduchu, až jsem si automaticky schovala hlavu pod lokty. Celkem strašidelné. Proletěly takto 2x za sebou po dva dny. V egptské televizi pak ukazovali, že probíhalo nějaké cvičení. Jinak Egypt paráda, byli jsem tam již po desáté a doufám, že ne naposledy

Neregistrovaný uživatel
06.10.2014 14:52 176.98.100.***
Re: Ol Palace Resort  

Hotel ktery uvadite,jsem nenasla na strankach :-\

vlastimil
05.10.2014 18:20 77.78.89.***
albatros beach resotr  

Dobry den,leti nekdo11.10. do albatros beach resort.diky ;-)

flek 29.09.2014 10:03

Včera jsme se vrátili z Egyptu, Marsa Alam, hotel Dreams Beach. S hotelem velká spokojenost! :-)

jagr69 18.09.2014 15:30

Byl jsem sice v Hurghadě, již pošesté a všude absolutní klid a bezpečno, ostatně jako vždy předtím !!
Místní lidé přátelští, nebál jsem se s přítelkyní cestovat místním busem (7 arabů, já a přítelkyně). Vše naprosto OK. ;-)

Není se čeho bát 8-)

• Utinka
shenny
18.09.2014 09:31 46.13.244.***

ahoj, taky se chystáme do egypta do stejné destinace. Byli jste se podívat i mimo rezort hotelu? Jak je to s výlety, cítili jste se bezpečně i pokud jste někam v okolí vyrazili? Zajímá mě destinace Marsa Alam děkuji moc.

Oluše 17.09.2014 19:59
Ol Palace Resort  

Dnes jsme se vrátili z tohoto hotelu a je užasný,prostě nádhera ,zatím ze všech 11 co jsme byli ten vede,až na delegáta,který nestojí za nic,ale jinak paráda,jinak ns bylo čechu v celé hotelu asi 3 páry. ;-)

Jana VW. 14.09.2014 10:29
Káhira  

Včera jsem se vrátila z Káhiry. Kdo by chtěl na výlet do Káhiry, myslím, že by neměl být problém.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu