A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Kdo se právě vrátil z Egypta.

01.03.2011 11:24:04 | Aktimel
Aktimel
Určitě by řadu cestovatelú zajímala aktualní situace v turistických lokalitách (Taba, Marsa, Hurghada). Je tam klid, pohoda a je nějak znát momentální politická situace? Je v pohodě zásobování a služby? To se teď čerstvě nikdo nevrátil z dovči? 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
shenny
18.09.2014 09:31 46.13.244.***
Re: Kdo se právě vrátil z Egypta.  

ahoj, taky se chystáme do egypta do stejné destinace. Byli jste se podívat i mimo rezort hotelu? Jak je to s výlety, cítili jste se bezpečně i pokud jste někam v okolí vyrazili? Zajímá mě destinace Marsa Alam děkuji moc.

Oluše 17.09.2014 19:59
Ol Palace Resort  

Dnes jsme se vrátili z tohoto hotelu a je užasný,prostě nádhera ,zatím ze všech 11 co jsme byli ten vede,až na delegáta,který nestojí za nic,ale jinak paráda,jinak ns bylo čechu v celé hotelu asi 3 páry. ;-)

Jana VW. 14.09.2014 10:29
Káhira  

Včera jsem se vrátila z Káhiry. Kdo by chtěl na výlet do Káhiry, myslím, že by neměl být problém.

Neregistrovaný uživatel
31.08.2014 17:14 93.91.150.***
Re:  

25USD nebo 20EUR

Dana
31.08.2014 15:24 84.42.232.***
Prodej alkoholu při odletu do Egypta  

Ahoj, mám dotaz.Prý při odletu do Egypta není možné koupit ve free shopech na pražském letišti tvrdý alkohol. A také na palubě letadla prý už neprodávají tvrdý alkohol. Nevíte, co je na tom pravdy? Setkal se někdo s něčím takovým? Díky za odpověď.

dada200 10.08.2014 16:47

Ahojte, kto sa prave vratil a vie mi napisat ceny cigariet (L&M , Marlboro) na letisku po pristani v duty free v Hurghade ? Dakujem

AlexAlex 08.08.2014 23:26
Re: Marsa Alam - doporučte hotel  

Terezko, toto je sekce Kdo se právě vrátil z Egypta.....Směruj prosím na vlákno Three Corners Fayrouz... a Oriental Bay..... Tam máš odpovědi....
A navíc pak v SZ........... :-)

Therezska 08.08.2014 18:04
Re: Marsa Alam - doporučte hotel  

Já jsem četla chválu na Three Corners Fayourz Plaza, cca 20 min. je zátoka, kde to vypadá úžasně, u Oriental se prý odpoledne zkalí voda.

Viola
04.06.2014 11:13 89.203.220.***
Sharm el Sheikh  

Právě jsme se vrátili z hotelu Royal albatros moderna v Sharm el Sheikh a byli jsme zde naprosto spokojeni. Velmi doporučuji. Nádherný hotel, korály, jídlo super, show time. A žádné střevní potíže. Vyrazili jsme si do Nabq bay a Namaa bay a všude je bezpečno. ;-)

• Aktimel (2)
  • jagr69
Kolda 04.06.2014 08:39
Re: Kdo se právě vrátil z Egypta.  

Ahoj cestovatelé,právě jsme se vrátili z Marsy Alam, přesněji z Port Ghallibu, hotel Crowne Plaza.Dovolená neměla žádnou chybu, hotel poskytuje skvělé služby, v hotelu byl národnostní mix, bylo i dost Rusáků,ale ani jsme o nich nevěděli, chovali se kultivovaně jako všichni ostatní.Po celou dobu bylo teplo,červená vlajka snad jen jednou,ale v hotelu je bazén a velká laguna.Foukalo pořád,ale v tom vedru je to příjemné.V Port Ghallibu byl klid, cítili jsme se bezpečně. Kdyby jste chtěli vědět něco bližšího,tak napište :-) :-) :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu