A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 21:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.06.2018 14:43 178.143.179.***
Re: plány  

Ano veru ten čas hrozne letííí - už je z neho bakalar O:-) a pokračovať bude na v Prahe odbor International Business – Central European Business Realities na VSE.
Vzali ho aj na Master studium v Kodani, ale vybral si Prahu, čomu sa celkom teším, nebude tak ďaleko 8-)

Korytnačky Ti v dobrom závidím, musel to byt prima zážitok.

Evelína 13.06.2018 14:07

Pořád mně to odhlašuje, no ale hlavně, že se už můžu přihlásit.

Neregistrovaný uživatel
13.06.2018 14:05 90.176.35.***

Tínko, bylo. Je to totiž asi hotel spíše pro potápěče, jsou tam dvě potápěčská centra, hodně lidí ráno odjelo a vracelo se odpoledne. V zátoce nás přes den bylo tak max. 5 :-) Dalších 5 šnorchlovalo :-) Ale bylo to super, vždycky místo na pláži, žádné fronty u barů a žádné řvoucí děti. Pohoda a klídek. I ti egypťani byli všichni v pohodě, nikdo neotravoval, nic nevnucoval, nečekal na bakšiš. Takže spíš tak hotel pro 50+, což mně opravdu vyhovovalo. Voda přes den měla tak 30, večer v zátoce to byl normální termál, dle mého 35, škoda, že jsem zapomněla teploměr. Tak teplou vodu jsem fakt ještě nikde nezažila. Co trošku zklamalo byl podmořský svět, hned zkraje mrtvý korál, muselo se plavat dál většinou proti vlnám, tak než jsem někam doplavala, už jsem nemohla a vracela se zpátky. Tak jsem to vyřešila tak, že jsem skoro každé ráno šla do vedlejšího hotelu Malikia, tam je překrásná zátoka Abu Dabbab a hlavně želvy, bylo to tak 15 minut. Tak to byla fajn procházka před snídaní a alespoň jsem tam nic nepřibrala jako jindy :-D
Není možný, že junior už bude promovat? Tak teď bude Bc. a pak půjde do Prahy? To bys měla fajn, přece jen je to blíž.
Já ještě na konec září koupila letenky na Sardinii, ale ubytko jsem ještě nestihla a pak v listopadu do Íránu a tím můj letošní rok končí (vlastně ještě prodloužené víkendy s holkama Budapešť a adventní Bratislava, je to ostuda, ale já tam ještě nikdy nebyla, teda kromě projížďky kolem ).

• Anonym (1)
Tina21 13.06.2018 13:48

Ahoj Evelin, nejako tam bolo prazdno - voda už bola tepla?
Ja som bola minuly tyzden v Bruseli a najbližšie mam namierene o par dni do Kodane na juniorove promocie :-)

Cez leto uvidime čo situacia a nejake lastminute dá ... no a koncom leta mame s Lubkou v pláne Turecko.

Evelína 13.06.2018 13:31

Ahoj děvčata, tak mám za sebou týdenní Egypt, tentokrát byl cíl želvy :-) Bylo fajn, tak mrkněte na pár fotek, které jsem udělala poslední den :-)
http://evelina51.rajce.idnes.cz/Equinox_Egypt_cerven_2018/
Tak a mám už na celé léto vybráno. Teď budu jen závidět těm, co jezdí přes léto :-)
A co vy, kam máte namířeno ?

Evelína 29.05.2018 23:49

Zdravím děvčata, hurá, hurá, jsem přihlášená :-)
Tínko, fotogalerku jsem v rychlosti skoukla, Řím je krásný, s popiskama máš můj velký obdiv, že si s tím dáš takovou práci, fakt si to dovedu představit, jak ti to dlouho trvalo. A budu se těšit na dokončení :-)

Neregistrovaný uživatel
29.05.2018 23:17 46.33.96.***

Tinko děkuji,Chaweng Buri mám také v hledáčku,oba hotely mají hezkou zahradu,jen jsem měla obavy podle fotek,že je tam nějak moc mělké moře.Ina.

Neregistrovaný uživatel
29.05.2018 19:55 178.143.177.***

Fotoalbum z Rima - ale popisky su este v rozpracovani:

https://tina2121.rajce.idnes.cz/RIM_Taliansko/

Neregistrovaný uživatel
29.05.2018 09:31 178.143.177.***

Ahoj Ina, za seba môžem doporučiť vyskúšané hotely - oba majú ubytko riešené ako samostatne bungalovy v záhrade, oba su na Chaweng beach,
čo je pre mňa najkrajšia pláž na Samui s množstvom plážových reštaurácií.
Ak pôjdete v období kedy budú vlny tak Chaweng buri resort je lepšia voľba, pretože blízko neho je aj časť pláže s vlnolamom:

Chaweng Buri resort
https://www.tripadvisor.sk/Hotel_Review-g676072-d536001-Reviews-Chaweng_Buri_Resort-Chaweng_Bophut_Ko_Samui_Surat_Thani_Province.html

Banana Fan Sea Resort Chaweng
https://www.tripadvisor.sk/Hotel_Review-g676072-d504949-Reviews-Banana_Fan_Sea_Resort-Chaweng_Bophut_Ko_Samui_Surat_Thani_Province.html

zelam pekny pobyt
Tina21

Neregistrovaný uživatel
29.05.2018 07:42 46.33.96.***

Zdravím ostřílené cestovatelky a prosím o radu.Hledáme nějaký hezký hotel na Samui tak 4*,nejraději domečky v hezké zahradě s hezkým mořem kde není znatelný odliv a kde se dá najíst cestou po pláži u domorodců.Občas na toto vlákno zabrousím :-),tak vím,že některé z vás máte Thajsko procestované,tak snad nejsem moc troufalá,když vás tady poprosím o radu.Moc děkuji.Ina.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu