A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 20:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tina21 07.11.2017 08:30
Re: Barcelona  

Vďaka za ochutnávku Evi, pekne ste sa mali - a teším sa na fotoalbum :-)

Evelína 06.11.2017 23:00

No tak to asi bude konec ochutnávky, bohužel ty fotky moc vkládat nejdou, tak snad rychle udělám na rajčeti fotogalerku :-)

Evelína 06.11.2017 22:57

Tak další pokus ...

Evelína 06.11.2017 22:54

Tak ještě jednou Bari Gotič...

Evelína 06.11.2017 22:52

No a v neděli po snídani už jsme jely na letiště. Bylo fajn, že přímý autobus nám stál pár metrů od hotelu. Myslím, že hotel jsem vybrala se super polohou, do starého města kousek hned u Placa Catalunya, takže i večer jsme se tam krásně prošly. To staré město se mi líbilo moc. Divila jsem se, že v listopadu bylo ještě hodně lidí, myslela jsem, že fakt už bude prázdno.

Evelína 06.11.2017 22:48

V pátek jsme ještě byly na magické fontáně na Placa Espanya, ale když jsem tam viděla ty mraky lidí, mezi tím pobíhali araby a nabízeli kdejaké kraviny, tak tam jsem neměla opravdu dobrý pocit a těšila se, až odtud vypadneme. Navíc fontána nic moc, muzika nebyla skoro slyšet a tím, že jsem viděla úžasnou zpívající fontánu v Dubaji a Singapuru, tak to se nedalo srovnat.
Tato je sídlo katalánské vlády a takhle to vypadá dle našich médií, když katalánci vyjdou do ulic. Za celou dobu jsme nepotkali demonstranta ani jednoho.

Evelína 06.11.2017 22:40

čtvrtý den v sobotu jsme původně chtěly dojet do kláštera Montseratt, pokud by byly nějaké demonstrace, ať se jim vyhneme a jedeme mimo město. Akorát předpověď počasí bylo nic moc, ráno dokonce spadlo pár kapek a ani se nám nechtělo, tak jsme dojeli jen do Colonia Güell, tam měl být taky Gaudího kostel, ale je jen krypta. No pochopitelně, než jsme tam dojely, tak modro.... Odpoledne jsme pak věnovaly hlavně nákupům na tržnici a ještě starému městu.

Evelína 06.11.2017 22:35

Hrad na vrcholu Montjuč... s krásným výhledem na město a přístav...

Evelína 06.11.2017 22:33

Tak další pokus ... Sagrada familia uvnitř, je to taková zvláštní stavba, ale určitě má svoje kouzlo ...

Evelína 06.11.2017 22:28

Tak ještě jedna z botanické zahrady ...s výhledem na město ...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu