A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 21:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.05.2018 21:36 178.143.177.***
Re: plány  

Zdar do klubka - Oslo som omrkla - pekne vám to Evi vyšlo. :-)

Ja pre zmenu hlásim navrat z Ríma, mala som tam na víkend stretnutie s juniorom, tiež nám počasie vyšlo - dokonca lepšie ako by sme si priali - potili sme prvú ligu 8-)
Ochutnávka nebude, bude album na rajce, sem nedám žiadne foto, zmršený Orbion si už nezaslúži ani mäkké fň.

Neregistrovaný uživatel
27.05.2018 01:08 90.176.35.***
Neregistrovaný uživatel
27.05.2018 01:07 90.176.35.***

Zdravím děvčata a posílám odkaz na můj výlet za kamarádkou do Osla.
http://evelina51.rajce.idnes.cz/Oslo_kveten_2018/#IMG_5849.jpg
Je o moc pěkné, moderní, čisté město a počasí nám neskutečně vyšlo, takže se výlet opravdu povedl.

Neregistrovaný uživatel
24.05.2018 18:18 90.176.35.***

Jitko díky, už jsem tam napsala, tak uvidím :-) To je děs, ani nikomu zprávu nemůžu poslat.

Jitka 24.05.2018 17:12

Ahoj Evelíno - napiš sem: info@orbion.cz
Když se marně přihlašuješ, tak tam je taky e-mail na podporu. Tam jsem psala nejdřív, odpověděla mi jakási manažerka:

Dobrý den paní xxx,

Změna hesla je nyní nutná kvůli přechodu na novou infrastrukturu a tím i zkvalitnění webu po tech. stránce. Bohužel pokud máte starý email, který již neexistuje, nemůžete si tak zaslat na něj nové heslo pro přihlášení. Je nám to moc líto, ale kvůli zákonné bezpečnosti údajů a uživ. účtů nemůžeme jednoduše převést bez hesla Váš účet na nový email, který je pro nás jedinou formou ochrany uživatele.

Je pro Vás problém založit účet nový na nový email?

Přeji fajn pátek,

Adéla Francová

Pitomější odpověď fakt už napsat nemohla. Pomoc na hovvno, 11 let historie, spousta alb a já se budu na svůj profil koukat jako návštěvník ne? To zase přijmuli posilu do teamu.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.05.2018 11:58 90.176.35.***

Jitko, prosím tě, kam mám těm adminům napsat, nemůžu tu najít nějakou e-mailovou adresu. Nebo jsi psala přímo do diskuse ?
Jinak v pondělí návrat z Osla, bylo báječně, nádherný počasí, už se tam dokonce i pár lidi koupalo, z čehož jsem byla fakt v šoku :-) myslela jsem , že voda bude mít tak 10 st., ale fakt byla docela dobrá, neumím to odhadnou, ale možná bych tam i já vlezla, ale neměla jsem plavky :-) to mně fakt nenapadlo :-) (Dokonce jsme se i omylem ocitly na nudistické pláži, jsem koukala jak puk, s foťákem na krku, tak jsme rychle pelášily pryč, ať si nemyslí, že si je chci fotit :-) Jak udělám fotogalerku na rajčeti, dám odkaz, doufám, přes víkend. E.

Tina21 10.05.2018 21:00

Ahoj Jitka, fajn že sa to podarilo, občas vytrvalosť predsa len zvíťazí aj nad "to sa nedá" .

Jitka 10.05.2018 19:07

Zdravím klubáčky!
Změna přihlašovacího e-mailu provedena, nové heslo funguje a už jsem zase zde!

• Tina21
Neregistrovaný uživatel
08.05.2018 10:57 92.52.62.***

Tu mas ceny a moznost nakupu v českych korunach:
http://www.letenky.com/parkovaci-karty

Parkoviště MAZUR:
Parkovací karta 8 dní (192 hodin) 1370.00 CZK

Parkoviště PARKPLATZ C:
Parkovací karta 8 dní (192 hodin) 2020.00 CZK

Parkoviště PARKHAUS 3 nebo PARKHAUS 4:
Parkovací karta 8 dní (192 hodin) 2820.00 CZK

Neregistrovaný uživatel
08.05.2018 10:54 92.52.62.***

Info o príjazde:
Na parkovisko pri letisku sa najjednoduchšie (a bez nutnosti rakúskej diaľničnej nálepky) dostanete po ceste B9 z Bratislavy cez hraničný prechod Berg smerom na Viedeň.
Pred obcou Fischamend neodbočujte na diaľnicu A4, ale pokračujte stále cestou B9. Po ľavej strane budete mať letisko a po pravej strane diaľnicu A4. Pri letisku sú na ľavej strane odbočovacie pruhy na letisko. Tu začnite sledovať značenie garáží a parkovísk podľa vami zakúpenej parkovacej karty.

Samozrejme pre rýchlejší presun je možné použiť aj rakúsku diaľnicu A6 s
napojením na A4, odkiaľ je odbočka na letisko.

V prípade, že parkujete na parkovisko Mazur, tak pokračujte po ceste B9 ďalej smerom na Viedeň, na ľavej strane odbočíte (ešte v rámci okrajovej časti letiska) na parkovisko Mazur. Pri ceste je informačná tabuľa.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu