A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 21:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Evelína 23.01.2018 18:22
Re: Zanzibar  

V Oslu mám kamarádku, tak jsme se domluvily, že tam za ní na pár dnů dojedu. Byla jsem i překvapená, že letenky jsou za pár kaček . Dneska myslím kdo chce, tak může cestovat, už to není až tak o penězích, hlavně po Evropě. A už se i těším, určitě to bude jiné, na severu jsem ještě nikdy nebyla.

A jak tam byla teplá voda, úplný kafe ? A je tam taky někdy období dešťů nebo kdy se tam vůbec nejezdí?

Tina21 23.01.2018 10:51

Evi riešili sme to taxikom, taxikom sme šli z Jambiani do reštaurácie THE ROCK , taxikár tam na nás aj počkal.
Auto so šoférom sme si prenajali potom na výlet do STONE TOWN a na farmu s korením.
Miestneho taxikára sme si dohodli na transer z JAMBIANI na sever na NUNGWI.

Inak sme to riešili ako pešie plážové túrky a dosť sme veru aj relaxovali, hlavne na severe, kde bolo dobré počasie. :-)

Maš v plane Oslo? To sa teším na fotky, ešte som tam nebola.

Evelína 22.01.2018 20:29

Tínko, a když jsi tam neměla půjčené auto, jak jste vyráželi na výlety ? S místníma od hotelu anebo jste to pojali spíše jako válecí dovolenou ? Při té barvě moře já za sebe můžu říct, že bych se klidně na něj jen týden dívala :-) Je nádherná ..... Ach jo, a venku zase bílo a mráz :'( A proto jsem si koupila letenky do Osla, abych se tam v květnu ohřála :-D :-D

L.Fox 21.01.2018 22:17

Tinka, vitaj doma :-) pekné fotky, skutočne taká exotika. Tá farba mora je krásna :-)

Tina21 20.01.2018 21:43

Evi ďakujem, páčilo sa nám, prvé dni sme na Jambiani síce nemali veľa slnka, ale opaľovalo poriadne aj cez mraky, ako sme zistili. 8-) Na Nungwi nám to potom počasie vynahradilo, tam sme mali krásne, keď sa ráno aj nejaké mraky zjavili, okolo obeda už bolo zas slnečno.

Maurícius je oveľa civilizovanejší, prišiel nám ako taká "vysunutá Europa", žíje tam veľa cudzincov. Zanzibar je niečo celkom iné, všade bieda a chudoba, ktorá začína doslova hneď za hotelmi. Asfaltová cesta je výnimočný luxus, všetky bočné cesty sú nespevnené a v mizernom stave. Na Zanzibare by som si auto určite nepožičala. Ak porovnám pláže, tie sú krajšie na Zanzibare. Pre mňa osobne bol Zanzibar oveľa exotickejší ako Mauricius.

• lerak
Evelína 20.01.2018 20:47

Tínko, vítám tě do středoevropské reality :-) Tak to víš, že od rána nakukuju, jestli už nejsou fotečky. A dovedu si představit, ,jak se ti ani nechtělo vracet a vůbec se ti nedivím. Moře nádherný, určitě krásně teplý, parádní fotky a už se těším na fotogalerku. A libilo se? Když bys srovnala s Mauriciem, kde se ti líbilo víc ?

Tina21 20.01.2018 19:17

Koniec malej ochutnávky

• lerak
Tina21 20.01.2018 19:15

Modrá je na Zanzibare naozaj MODRÁ - vo všetkých odtieňoch:-)

• lerak
Tina21 20.01.2018 19:14

Nungwi beach

• lerak
Tina21 20.01.2018 19:12

Spracovanie úlovku - malé rybky sa sušia na slnku a patrične "rozvoniavajú"

• Anonym (2)
  • lerak
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu