A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 20:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Marjam 31.01.2012 18:10
Re: Klubáčci od A-Z  

Díky Péťo :-)

Posílám ještě jednu podvodní - zévičku s korálem. Řeknu vám, šnorchlování v Sharm al Naga bylo žůůůůžo <3 Bože jsem hrozná, jsem doma chvíli a už to se mnou zase šije, jela bych znovu a nejlíp hned :-)

Holky a co je vůbec tady nového??? Piklíky číst zpětně nestihnu, tak písněte jestli jsou nějaké novinky a jestli se někdo připsal do seznámku :-)

Nemooo 31.01.2012 17:52

Jé, Maruško, ahóóój! :-)
Moooc pěkné fotečky, hlavně ta rybičková. ;-)

Marjam 31.01.2012 17:44

A tady jeden můj hokus pokus ;-)

Marjam 31.01.2012 17:42

Tady jedna šnorchlovací :-)

Marjam 31.01.2012 17:39

Ahoj klubíčka :-)

Kdepak Nemísku, neumrzli jsme, naopak mě štve, že nemáme na zahradě kopu sněhu, jako jindy, nemám do čeho skákat v plavkách ;-) Teď už jsem to nestihla, ale o víkendu musím...tradice je tradice :-D Net jsem nestíhala, vybalovali jsme, prali, uklízeli a hlavně byli v autosalonu vyzvednout ty taťkovo "nový boty", tak jsme je rovnou trochu projeli, jak šlapou ;-) :-D

Posílám tady jeden pozdrávek od beduínů :-)

Martina1970
31.01.2012 17:36 91.127.92.***

... pre Tinku: ten počet sú zrealizované kuchyne, ktoré išli do výroby ;-) ;-) ;-), návrhov bolo o trochu viac ;-) ;-) ;-), ale tí zákazníci prídu - budúci mesiac ? :-\ :-\ :-\ :-D :-D :-D

Jitka 31.01.2012 17:10

Zdravím klubáčky!
Včerejší oslavu jsme přežila vcelku bez následků (Evííku - byly to padesátiny), takovejch dobrot tam bylo! Uzená kýta, obložené talíře, jůůů. Dneska to snad dospím.

Jo jo vysvědčení.... při pohledu na to Ivinovo manžel povídal: kdyby neměl ruku v sádře, tak bych řekl - aspoň, že je ten kluk zdravej! Ale ani to ne.....

Hani - my jezdíme s kartou i hotovostí (poměrně vysokou), kterou si rozdělíme na víc míst.

Evelína 31.01.2012 17:09

No tak to jsem s tím s vým číslem přehnala, :-D :-D A Tínce posílám za vítězství medaili :-D :-D

Martina1970
31.01.2012 16:59 91.127.92.***

...Tinka vyhráva, je ich presne 19 a 3 mám ešte rozpracované, ktoré pôjdu do výroby do konca týždňa ;-) ;-) ;-), kiež by sa tak darilo celý rok ;-)

... ešte som hodinku v práci, večer prečítam piklíky a ozvem sa :-D :-D :-D

Evelína 31.01.2012 16:23

Tak jsem si teď přečetla v horoskopu, že dostanu dneska finanční injekci, díky ní už nebudu v mínusu :-D :-D Tak se jdu rychle podívat na účet, kolik mi tam dneska přistálo, pochybuju, že tím ten svůj mínus dorovnám :-D :-D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu