A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 21:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
holubička74 30.01.2012 16:33
Re: Klubáčci od A-Z  

Holky díky, já se před tou kamerou schovávám - nevejdu se do objektivu :-D :-D :-D Z boudy je vždycky vyhodím, ale při závodu to nejde :'( :'( :'( Ale přiznám se, že se pak s dětma většinou ráda kouknu :-) :-) :-) Teď se tu směju nad ročenkou. Je tu napsáno jak to bylo za posledních 50 let a jak to bude vypadat za dalších 50 let. Hodím tom na FB snad se mi to podaří oskenovat a bude to čitelné, aby jste se taky pobavily :-D :-D :-D

MIRKA ST 30.01.2012 16:28

Jani,moc hezké,jen z toho šla zima ;-)
Jinak zdravím navrátilce a čekám na trošičku tepla.

Jitko,kudy se budeš vracet domů?Já jen kudy zítra nemám chodit :-P

onika 30.01.2012 16:26

Tak jsem Tě vidělááááá :-D :-D :-D :-D ale kdyby jsi to neřekla, že jsi to Ty, tak netuším, že Tě vidím :-D :-D :-D :-D :-D :-D

holubička74 30.01.2012 16:18

v tý boudě na startu teď jsem já :-D :-D :-D s těma modrobílejma rukávama

holubička74 30.01.2012 16:16

zekanko, ano je to mezinárodní závod žactva, bylo tu 17 zemí

Jitka 30.01.2012 16:13

Zdravím klubáčky!

Jdu na vás mrknout a zase mažu. Náš nejvyšší mně zařadil do výběrové skupiny, která se smí zúčastnit jeho oslavy narozenin. Preventivně jsem o víkendu trénovala práci s příborem, tak snad moc velká ostuda nebude. Ale že by se mi chtělo.... to jako ne. Za prvé - venku mrzne, docela dost, lepší doma a už nevyjezlat, a za druhé - ten náš mamlas má zase sádru. V práci už si ze mně dělaj prdeeel, že jsem dětem uzavřela úrazovou pojistku, abych si přivydělala. Ráno volal manžel, že má kluk vykloubenej malíček na noze po těláku, tak si ho jede vyzvednout a jede na chirurugii. Za chvíli volal zas, že už ho sádrujou, že je zlomenej. Tak jsem sehnala berle (má je v opatrování moji máti, tak jsem ji vyplašila). A když jsem je sehnala, tak se manžel divil, k čemu je vlastně potřebuju, že má Ivin zlomenej malíček na ruce. V tom rozrušení si popletl končetiny. Napodruhý se ale už trefil, taky mohl mít zlomenej nos.... Kluk se vyspal, zajásal, že nějakou chvíli nebude muset chodit ven a na karate a že teď (jupíí) může pařit na počítači. Blbec.

A také vítám Hujerovi doma!

zekanka 30.01.2012 16:07

Jani - tam byla i zahr. účast?? já jen jestli koukám správně 8-) :-D

Réza 2 30.01.2012 16:07

Hezké odpoledne :-))
Óňo, tady kousek od nás je taky Muzeum hraček, nikdy jsem o něm neslyšela, až v sobotu se mně dostal do ruky letáček :-\
... a zdravím duet M+T a Nemíska z cest 8-)

zekanka 30.01.2012 16:04

:-D E+B ,které se živí čísly udělali tip (((clap))) a my budem bud přihazovat nebo ubíírat :-D :-D tak že já :-\ uberu na 32 ;-) Taková kuchyňka by se mi líbila ,ale rohová :-)
Oniko - :-D poslední dny to bude určitě na výstavě nej ;-) tak nesmíš zmeškat :-D :-D
Jani - doufám že si máávala jak na tebe najížděla kamera ,, jdu kouknout :-D :-D

holubička74 30.01.2012 16:01

Ahoj klubka, vítám holky zpět na rodné hroudě :-D :-D :-D Trochu jsme se o Vás bály :-D :-D :-D
Nemi, dlouho jsem neviděla, takovou bílou nádheru. Máš úžasnou galerku (((clap))) (((clap))) (((clap)))
Já se jdu pokochat k telce, abych viděla něco z těch závodů co jsem na nich byla :-D :-D :-D Dávaj to teď ve 4 na čt4, tak abych byla v obraze :-D :-D :-D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu