A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 21:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
adeliste 23.12.2010 15:54
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Klubíčka  

Marti přesně tak netrap se maličkostmi ;-)
Salát je v lednici maso na řízky se pozvolna na zítra rozmrazuje a já mám relax u telky,ještě nás čeká dnes jedna cesta ,ale jnak klídek a pohodička,totéž i všem ostatním.
Peťulko dobrý dojezd.

Evííík 23.12.2010 15:28
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Klubíčka  

Marti, to neřeš, hlavně když se máme rádi :-D :-D :-D.

peťulíšek 23.12.2010 14:50
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Klubíčka  

Jenom pozdravím a letííím :-D čeká nás dlouhááá cesta :-D Leni určo se nahlásím neboj ;-)
Maminečko a Hani není zač ;-)to já ráda :-D všem krásné Vánoce přejeme všichni Kulíškovic :-D

zekanka 23.12.2010 14:28
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Klubíčka  

Přeji všem pěkné chystací odpoledne :-D
U nás je jak na jaře. :-D Pěkně teplo,ale nemyslím u sporáku či radiátoru ,ale venku. :-D
Na zítřek mám vše nachystáno,teď už jen dodělávám oběd na sobotu abych se mohla věnovat vnoučatům :-D
Peťko- šťastnou cestu a nezapomeň se nahlásit. ;-)
Ať vám jde vše pěkně od ruky a hlavně zvesela ;-) :-D

Lilinka 23.12.2010 13:40
RE: RE: RE: RE: RE: Klubíčka  

Tak já se s vámi klubíčka až do pondělka loučím. Právě mi končí směna a jedu ještě na brigádu, jedu rovnou, ať jsem brzo doma a mám klid. Jak já se na to už těším, 3 dny sladkého nicnedělání :-D :-D :-D Užijte si volníčko a já se ohlásím zase v pondělí ;-) 8-)

Nemooo 23.12.2010 13:32
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Klubíčka  

Pěkné předvánoční odpoledne, klubáčci. ;-)
Tak jsem dodělala bramborový salát a dozdobila stromeček a zbývá mi ozdobit malé smrčky na hřbitovy. ;-)
U nás je pěkně zataženo a mrazivo, otázka času, kdy se spustí snížek. :-P
Pohodový čtvrtek. 8-)

Martina1970 23.12.2010 12:43
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Klubíčka  

Kapustnica nemá tu správnu farbu, aj napriek tomu, že som tam dala domácu červenú papriku, štóla mi nechce nakysnúť a mám obarenú ruku vrelou parou /ešteže ľavú/ a ináč sa mám fajn :-D :-D :-D
Tak nech sa Vám darí omnoho lepšie ako mne ;-) ;-) ;-)

Evííík 23.12.2010 12:02
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Klubíčka  

Peťulíšku, jsem sice poslední, ale moc gratuluji, fotečka je super, jako vždy. A víš proč Ti jich zatím otiskli "jenom" 4? Protože oni žádné jiné od Tebe neznají!!!! Pošli jim svoje všechny galerky a to nebudou vědět, kterou otisknout dřít. P.S. u mě stále vede Vaše zasněžená chatička :-P :-P :-P

Evííík 23.12.2010 11:57
RE: RE: RE: RE: RE: Klubíčka  

Všem moc děkuji za přáníčka. Peťulíškovi a Leničce obvzlášť za jejich krásné přáníčko papírové a tímto se jim omlouvám a sypu si popel na hlavu, ale já poštou neposílám nic :-( . Ale jsem ráda, že jsem Vás všechny poznala. A to jak "místní", tak i příležitostné návštěvníky :))))

Réza 2 23.12.2010 10:57
RE: RE: RE: RE: Klubíčka  

Ahoj všem v Klubíčkově :)
přeju krásný den všem, kdo jste doma, i těm, kdo jste v práci jako já, pro mně začínají vánoce dnes ve 22:30, až dorazím z práce

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu