A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 20:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Martina1970 24.12.2010 13:47
RE: RE: RE: RE:Vánoce  

Evelíno, tak ti si tiež naša Evička, tak aj tebe všetko najlepšie k meninám a kytičky len pre teba ;-) ;-) ;-)

onika 24.12.2010 13:34
RE: RE: RE:Vánoce  

Přeji všem v klubíčku krásné Vánoce , plné pohody, klidu a hlavně Štědrý večer v kruhu těch nejbližších :-D :-D :-D Když bude k tomu i nějaký ten dárek ať je tou třešničkou na vánočním dortu :-D :-D Tak šťastné a veselé :-D :-D
Evičkám k dnešnímu svátku přeji hodně zdraví a štěstí :-D Můžou si u štědrovečerního stolu ťuknout hned 2x :-D :-D
Nafunguje mi od rána internet , bacily likviduji antibiotikama , tak už jenom jako " bolestné " bych pod tím stromkem , dárek jako hrom, mohla najít :-D :-D :-D
Jdu vyhlížet Ježiška :-D :-D :-D

Miki.7 24.12.2010 13:32
24.12  

Bez sněhu to vydržíme, kapra a řízek usmažíme, nacpeme si pěkně bříška a počkáme na Ježíška, snad nám něco nadělí, buďte šťastní a veselí
přeje všem MIKI

Miki.7 24.12.2010 13:31
RE: RE: RE: Evičce  

Jupíííííííí taky přeji vše nej Evičce

Marjam 24.12.2010 13:18
RE: RE: Evičce  

Jejda Tinko, ještě žeš to řekla 8-O

Takže Evelínko i Tobě, vše nej nej nej a jedna kytička pouze pro Tebe! :-)

Tina21 24.12.2010 13:14
RE: Evičce  

A pre Evelínku repete - akosi mi skoro uniklo že Evičky tu máme dve :-)

Všetko najlepšie!

Marjam 24.12.2010 13:08
Evičce  

Evíííčku a Tobě přejeme všecičko nej nej a hodně egyptského sluníčka! :-)

Marjam 24.12.2010 13:06
RE: RE: RE: RE: Vánoce v klubíčku  

Zdravím do vánočního klubíčka :-)
Děvčata, přeji Vám krásné Vánoce plné pohody a klidu! :-P Hlavně žádný shon, ale jen relax, nožky nahoře a plná bříška :-)

Jitka 24.12.2010 12:45
RE: RE: RE: Vánoce v klubíčku  

Zdravím klubáčky!
Evo, Evčo, Evičko, Evííku... všechno nejlepší k Tvému svátku, hodně zdraví a štěstí.
Mirko, Vlaďko - díky za rady. Vlně (ten kašmírovej šátek byl jaksi nákup ve chvíli nadšení a nevyhodnocení případných rizik) se vyhejbám jak čert kříži, ještě mám v paměti, jak mi máti vyprala nádherný obrovský fialový vlněný světr (po lyžáku na gymlu) a tento se srazil na velikost rukavice. Výjimku jsem udělala jen v případě pravého hedvábí, uštrykovala jsem si letní halenku, prala ji a opatrovala jak vlastní miminko a dělala mi radost do okamžiku, než ji sebrala iniciativní uklizečka v Thajsku a dala mi ji vyprat... co vám budu povídat... po 3 týdnech v Asii jsem zachovala po vzoru budhistů klid, zaplatila účtenku a na ten hadr, co býval mojí halenkou (nákup příze stál cca tři litry) jsem se víc nepodívala, chlív doma nemáme a jinam by to nosit nešlo (vyšisovaný, obtisk žehličky a velikost 0).

Nemooo 24.12.2010 12:44
RE: RE: RE: Vánoce v klubíčku  

Pěkné sváteční odpoledne, klubáčci. :-D
Evičkám přeji všechno nejlepší k svátku. ;-)
Všem přeji krásné a pohodové Vánoce. :-P

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu