A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 21:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lilinka 27.12.2010 19:40
RE: Vánoce  

Já se pro dnešek loučím, hurááá domů z práce ;-) Užijte si zbytek večera :-D

Jitka 27.12.2010 19:17
RE: RE: RE: RE: Vánoce  

Zdravím klubáčky!
Tedy povím vám, záda mně z toho polehávání bolí, žaludek už nebere, ale vydržím.... teď navíc ještě ve zprávách říkali, že bude mrznout a že děti a starší lidé nemají vycházet ven (dítě nejsem, starší lidé taky ne, ale poslechnu taky). Děti dostaly od Ježíška barvy na sklo, tak tvoříme mořskou výzdobu na okno, Andula namalovala krásnýho mořskýho koníka a já rybičku s hvězdicí, při aplikaci na sklo se mi slepil obrázek k sobě, já chytla nerva, smotala ho do kuličky a mrskla do koše a dnes jsem to dělala znova, už mám z toho kreslení obrysových čar křeče v ruce.

adeliste 27.12.2010 19:02
RE: RE: RE: Vánoce  

Když jsem neměla po ruce seno což byl v Praze problém,tak pytel nebo igelitka s polštářkem stačila ;-)
Leni a Peťi moc pěkné sluníčkové fotky

Nemooo 27.12.2010 18:54
RE: RE: Vánoce  

Oničko :-D :-D :-D, určitě se Ti to bude líbit! ;-)

onika 27.12.2010 18:51
RE: Vánoce  

Nemísku, Ty jsi hlavička :-D :-D seno, to je ono ...ještě, že jsem ho z hůry nevyhodila :-D :-D myslela jsem sice na romantičtější možnosti využití sena ale toto taky není špatný nápad. Zítra pytlujem....a jedem ... :-D :-D :-D

Nemooo 27.12.2010 18:48
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Vánoce  

Oničko a co takhle pytel se senem? To také pěkně frčí! :-D

onika 27.12.2010 18:44
RE: RE: RE: RE: Vánoce  

Já zase zítra posílam expres trošku Slováckého sluníčka :-D :-D :-D :-D
Tuším si zítra od sousedovic dětí půjčím alespoň sáńky a sjedu si to z humna až na dvůr :-D :-D

Nemooo 27.12.2010 18:34
RE: RE: RE: Vánoce  

Oničko, posílám Ti expresní službou sluníčko, tak snad do zítra dorazí, aby Ti udělalo radost... ;-)

Nemooo 27.12.2010 18:21
RE: RE: Vánoce  

Oničko, to mi povídej, bylo to naprosto božííí! :-P
Tak pojedem lyžovat spolu, ju? ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu