A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 20:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Evelína 25.12.2010 19:37
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:Vánoce  

A jak se jmenuje, ať se na ní můžu mrknout, myslím ta knížka :-D

MIRKA ST 25.12.2010 19:36
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:Vánoce  

Vladi,tak to je mazec,hezky tam máte nasněžíno ;-)

Nemooo 25.12.2010 19:26
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:Vánoce  

Evi, také jsem dostala krásnou knihu o Švýcarsku, tak by se Ti líbila, tam jsou tipy na túry, různé výlety a nádherné fotografie! :-D

adeliste 25.12.2010 19:23
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:Vánoce  

Peťulko hodně síly k překonání toho jediného
co nemůžeme nikdy změnit....

Sněhu tady napadlo až, až silnice kolem s velkou opatrností se jet dá , dálnice v pohodě ,jen šílený díry.
Po celodenní navštěvě se jdu plácnout taky k telce

Evelína 25.12.2010 19:18
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:Vánoce  

Jé Nemísku, ty se máš :-D :-D, tak to já dostala krásnou knížku Mistrovská díla světové architektury,to abych věděla kam jet, váhu, to abych měla v čem jet, protože je mi všechno malý, ale zájezd, ten si bohužel musím koupit sama :-)

Nemooo 25.12.2010 19:12
RE: RE: RE: RE: RE: RE:Vánoce  

Pěkný sváteční večer do klubíčka. ;-)
Tak dneska jsme si již měli užívat lyžovačku v Rokytnici, ale protože většina rodiny marodí, tak vyrážíme zítra sami se Zdeňkem a mým bráchou, my jediní jsme zdravotně v pohodě. ;-) Až se tomu divím. :-D
Štědrý den byl včera opravdu štědrý, kromě jiného mě velmi potěšil dáreček od rodičů v podobě dárkové poukázky na Egyptík. :-P
Péťo, upřímnou soustrast. O Vánocích je to velmi nepříjemné ztratit někoho milovaného... :-(
Přeji pěkný večer a příjemnou sváteční nesděli. 8-)

zekanka 25.12.2010 19:10

Peťko- Je mi to moc líto,ale bohužel takový je už život.Na Vánoce jak píše Jituš to bolí dvojnásobně.Drž se.
Jitko- jj koukala sem,že se tam dá vlnit ve více variantách :-D
Tak návštěvy fuč a mi právě začl klidné a tiché VÁNOCE :-D a dokonce na sněhu :-D

onika 25.12.2010 19:05
RE: RE: RE: RE: RE:Vánoce  

Přeji všem do klubíčka krásný sváteční večer :-D :-D Štědrý večer je za námi ( i první svátek :-D )ale bude ještě zítra , pozítří a celý týden, protože máme dovolenou až do " příštího " roku :-D Ale už teď jsem přejezena , přepohádkovaná , přelenošená a nevím co ještě pře.... :-D :-D :-D U nás se dnes celý den koledovalo. Dopoledne děti z rodiny pořádaly u nás pod návratím houslový koncert koled a v podvečer chodila koledovat celá dědina. Všichni nám přáli hezké Vánoce se slovy : " vítejte doma " . Takže Vánoce na chalupě jsou naprosto super :-D :-D :-D
Peťulíšek posílala SMS cestou na Slovensko, že mává . Ještě jsem ji popřála krásné Vánoce ( doufám, že SMS dorazila )a teď čtu , že má smutek na duši :-( Je mi to moc líto , vím jak to je. Minulý týden to byla v naši rodině babička kladenská a tatínek mi odešel 18. prosince 2006 a jak říká Jitka o Vánocích je to nějak horší :-( :-(
......venku sněžííííííííí.....

Evelína 25.12.2010 19:01

Tak já od zítřka taky šlus, už ani Ježíšek se nemohl dívat na to, jak jsem přibrala a přinesl mi váhu :-D a dobře udělal :-D :-D

MIRKA ST 25.12.2010 18:42
RE: RE: RE: RE: RE:Vánoce  

Jitko,tak něco na trávení,Becher je dobrý :-D Já se včera držela,ale zato teď,tři chlebíčky jen to hvízdlo :-D Od zítra :-P taky šlus.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu