A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 21:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
peťulíšek 01.02.2010 17:49
RE: K A-Z  

Jo jo Haničko ty jsi zkušený Hacker,já to neumím zmenšit :-D já jsem technickej tip jako Lilinka :-D viď kočko ;-) ale i ty to určitě umíš :-D jenom já jsem takový tele :-( :-? :-P
Mamináč:ježiši Janičko já to tak nemyslela!!!Nechtěla jsem se někoho dotknout,já jsem ale trdlo fakt :-( :-D :-D

Hanyyk 01.02.2010 17:40
K A-Z  

Holky, nevím, jak sem vkládáte fotky, ale já je nejdřív pozmenšuju a pak je sem teprv vložím. Pak to de rychlej!
Jinak teď sem dodělala měsíční papíry. Jo když se včera někomu nechtělo...

Lilinka 01.02.2010 17:33
RE: RE: RE: RE: RE: K A-Z  

Peťulíšku - ode mě moooooooc velká pochvala fotek, jsou opravdu překrásné ;-) Na fotky od Hanyyk kouknu večer, nějak nestíhám v práci. Ještě 2 hodiny a padla! :-D

mamináč 01.02.2010 17:22
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: K A-Z  

Tak to já už nikdy nemůžu natahovat fotky Peťulíšku :-D :-D :-D

peťulíšek 01.02.2010 17:21
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: K A-Z  

Jo jo jo Haničko vyhřívaná,termo podprda :-D :-D :-D :-D :-D

peťulíšek 01.02.2010 17:20
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: K A-Z  

Děkuji všem za chválu u foteček jsem moc ráda že se líbili ;-)
Nemooo:Péti budu držet palečky,však víš jak jsem psala v sms!!!
Hanyyk:Haničko překrásné fotečky a už se těším na rybičky,to je doba viď než se ty fotky natáhnou,člověk by u toho zestárnul viď :-( :-D :-D :-D

Hanyyk 01.02.2010 17:17
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: K A-Z  

Nemísku, kde si k tomu přišla? No snad to bude ok! Držím palečky, co mám!
Peťulíšku, hezké fotečky!!! Hlavně ta podprda je super! Taková vyhřívaná, že jo?

mamináč 01.02.2010 17:15
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: K A-Z  

Klubíčko zdravím Vás :-D Peťulíšku fotky nádhera :-D Nemooo příště na kontrole už to bude dobrý :-D Tak u vás sluníčko,u nás zataženo a každou chvilku chumelí :-D

Nemooo 01.02.2010 16:56
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: K A-Z  

Fotečky od naší "psí maminky" jsou moooc krásné! Pěkně jste si, Péťo užívali. :-D Pohodička, jak má být. ;-)
Přeji krásné odpoledne všem, já odevzdávám počítač bráchovi, jde dělat zas nějaký 3D výkres, nebo co. Když to brzo stihne, ještě se tu objevím, zatím papa. 8-)

Nemooo 01.02.2010 16:50
RE: RE: RE: RE: RE: RE: K A-Z  

Dobré odpoledne, klubíčka moje. ;-) Tak jsem se vrátila z Prahy s né zrovna dobrýma zprávama. :-( Běhala jsem po různých vyšetřeních, některé výsledky budou až 1. 3. , to buducelou dobu jak na trní. 8-O Ale dozvěděla jsem se od neuroložky něco, co mě totálně rozhodilo. Prý mi hrozí ochrnutí jedné půlky obličeje. Musím hodně rehabilitovat, aby se to zlepšilo, ale už NIKDY to nebude jako dřív. 8-O Já si ale umím vybrat, co? Nejdřív oči a teďa tohle. Vůbec nevím, kde jsem k tomu přišla. Moc Vám všem děkuji, že jste nejen na mě, ale i na Bufinku a Peťulku myslely. ;-)
Peťulka dopadla dobře, já nic moc, a co Ty, Bufinko? Jak je?
Běžím se podívat na fotogalerku od Péti. Tak zatím pa. :-P

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu