A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 20:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
peťulíšek 01.02.2010 16:37
RE: RE: RE: RE: RE: K A-Z  

Holky taky se přidávám a závidím :-(
Tak galerka je hotová ;-) takže kdo má náladu na zimní výlet tak jste srdečně zváni ;-) :-D :-D

Hanyyk 01.02.2010 16:32
RE: RE: RE: RE: K A-Z  

St4cy, kamaráda neznám, ale přidávám se a tiše závidím :-| 8-O :-| !!!

st4cy 01.02.2010 16:27
RE: RE: RE: K A-Z  

..ted mi psal kamarád z Egypta.. jel tam na prázdniny ke kamarádovi, který h zve do bytu... Psal mi, jak se válel na pláži, uzival si slunička.....atd atd..
sakra.. :D proč mi nejde potlačit závist? :D

onika 01.02.2010 15:52
RE: RE: K A-Z  

Zdravím do klubíčka :-D :-D s nádherně modrou oblohou a s radostí, že je pondělí za mnou ;-) :-D :-D
Tady se buď pracuje, vyrábí fotogalerie nebo trajdá po doktorech :-D Všem držím palčeky a marodům dobré výsledky :-D :-D Na fotečky si ráda počkám :-D :-D :-D

Lilinka 01.02.2010 15:30
RE: K A-Z  

Holky, tak tvořte galerky a já jdu tvořit nějaký hodnoty - dneska do 19:30 :-?

Hanyyk 01.02.2010 15:21
K A-Z  

Zdravím všechny klubíčka a přeju hezké popoledne!
Tak Peťulíšek u doktora dobrý, a jakpak dopadla Bufinka a Nemísek? Doufám že taky dobře.
Peti hezké kořenky i s popiskama!
Taky du tvořit galerku. Bude s rybičkama.

peťulíšek 01.02.2010 14:12
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: K A-Z  

Jo holky a musím se vám pochlubit jakého mám zase šikovného Honzíka ;-)jaké mi udělal na pc krásné polepky na kořenky 8-O ;-)

peťulíšek 01.02.2010 14:10
RE: RE: RE: RE: RE: RE: K A-Z  

Lilinko to je dnešní ranní východ sluníčka které jsem ti poslala no není to nádhera 8-O :-D

peťulíšek 01.02.2010 14:01
RE: RE: RE: RE: RE: K A-Z  

Lilinko je to sobota ;-) to jsem ráda že k tobě sluníčko dorazilo :-D a podávám hlášení od doktorů ;-) vše o.k.snížila mi zase léky na 1/4 1x za 3 dny a domazat mastičku :-P a bude to o.k. už jsem psala mail panu doktorovi tak čekám na odpověď :-( pošle mi nový termín operace :-( já nechcíííííí :-( jdu tvořit galerku pak dám echo ;-) přeji všem krásný den :-D

Lilinka 01.02.2010 13:53
RE: RE: RE: RE: K A-Z  

Peťulíšku - nevím, jak to děláš, ale sluníčko opravdu dorazilo, svítí jako o život a hned je to hezčí než když je zataženo, to je to takový na spaní...
Tak jak jste dneska všichni dopadly u doktorů? Zatim žádný hlášení :-?
Jo a můžete mi někdo osvěžit paměť, ať to nemusím hledat? Náš planovaný sraz je na pátek nebo na sobotu? Díky 8-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu