A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 21:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lilinka 31.01.2010 17:15
RE: RE: A-Z  

Tak už se konečně hlásím klubíčka :-D
Večer se nám s kamarádkou docela vydařil, a ani filmy nebyly tak hrozný, takže jsem se ani bát domu nemusela ;-)
Jinak se přidávám k těm, co byli dneska na procházce, taky jsem byla, bylo opravdu nádherně a včera taky. Už aby bylo to jaro, to bude procházek 8-)
Evičko - díky za SZ, je opravdu zajímavá :-D :-D :-D
Peťulíšku - tobě děkuju za mailíky, jsou mooooc krásné...
Bufi - s tvýma dětma mám asi něco společnýho. Ze včerejška na dnešek jsem spala u našich a taky jsem si přinesla domů 2 krabičky s obědama, a ještě něco málo zdravýho navíc ;-) No jo, mamča je prostě zlatá :-P :-P

Sindy 28 31.01.2010 15:52
RE: A-Z  

Teda ti to mají krásně zařízené :-D :-D i když člověk rád udělá radost :-D
Užívej si pohody :-D :-D :-D

bufina 31.01.2010 15:46
A-Z  

Taky jsi takové rozdavačné děvče co :-P :-P .Já taky celý víkend kupičkovala obědy a děti už nabalily do baťůžků a tradá do svého hnízdečka s pocitem,že mají na celý týden navařeno.A já teď vegetím v křesílku. :-P :-P :-P

Sindy 28 31.01.2010 15:41
RE: A-Z  

Tiramiska zbyla, kdo má zájem, chladí se v ledničce :-D :-D :-D Jinak vše snězeno, zbytek jsem jim nabalila jako výslužku domů ;-)

ZAJÍC 31.01.2010 15:38
RE: RE: Adelaide  

Protože zde nejsem stálým hostem, neměla jsem tušení o jaké tablo se jedná. Teda tohle je doopravdy trapárna, autor by se měl ale hodně stydět,. teda to je ůcta k něžnému pohlaví, ach jo.Zdravím, ;-)
Krásný zbytek neděle. :-x

bufina 31.01.2010 15:35
A-Z  

Ahoj Sindyčko :-P tak jak dopadla včera návštěva :-P :-P Zbyla na nás nějaká Tiramsika :-P :-P :-P

Sindy 28 31.01.2010 15:14
RE: Adelaide  

Bufinko, to víš, někdo doteď nechápe, že opakovaný vtip už není vtipem, ale pořádnou trapárnou :-D :-D
Hezkou neděli všem :-D :-D :-D :-D

bufina 31.01.2010 14:36
Adelaide  

Nechci,aby tento příspěvěk někdo brál jako nějaký výsměch a nebo urážení,to vůbec néééééé 8-O ale tak trošku mně to otevřelo oči proč nás tady nazýval někdo slepicí atd.Trošku mně to ale zarazilo,jelikož jsem si myslela že tablo,které bylo zviditelněné zde :-P byl origoš,ale bohužel to byla napodobenina, která už byla prezentována v roce 2008 :-P.
------------------------------------------
------------------------------------------
Pomoc!!!!!Hojsa a spol nechci vířit vodu,to vážně nééééé,jen píšu že jsem vcelku vše pochopila a teď doopravdy bez postrannich umyslů! ;-)

bufina 31.01.2010 14:06
A-Z sluníčka  

Zdravím celé naše klubko :-P klubíčko :-P klubíčičko :-P a přeji všem jak za mně,tak za kámošku Mirečku krásné nedělní odpolko.Všechny Vás moc a moc pozdravujeme a posíláme hodně sluníčka. :-P :-P .
-------------------------------------------
Jen co Mirečka rozchodí svůj PC tak se ukáže. :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Nemooo 31.01.2010 13:35
RE: RE: RE: RE: RE: A-Z sluníčka  

Martinko, takový obídek bych si dala, vypadá to krááásně, určitě to také velmi dobře chutná. ;-) Já jsem dělala bosáky se zelím a se škvarkama, to je také mňamka. :-D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu