A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 21:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Nemooo 10.04.2011 18:42

Ty jo, to je mazec!!! Mě to tady hlava nebere!!! :-S

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
onika 10.04.2011 16:44
Klubáčci od A-Z  

<:-) <:-) <:-) <:-) Tak a už mne to tady nebaví. Vrátím se až to k něčemu bude. Co šlo, to jsem vyzkoušela ( stejně toho moc tady nefunguje ) ajdu si dát obklad na hlavu co mám místo pátracího balónu . Jo...a ev. dát frťana ...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Martina1970 10.04.2011 12:31
Re: Re: Re: p  

Až teraz som pochopila a trvalo mi to veľmi dlho, kto to sem uložil. Dnes som tu nakukla prvý krát a vôbec ma to nepotešilo. Ľubka, mám presne taký istý názor na to ako ty, ale ak nám starý Orbion vypnú, tak si hold budeme musieť zvyknúť na tento nový - bude to chcieť nejaký čas na zorientovanie =-O =-O =-O

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
MIRKA ST 10.04.2011 12:24
Re: Re: Re: p  

Nejsi sama :-D,je nás už celý roj včel :-))a pěkně zmatených.Ty potom bodají ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
L.Fox 10.04.2011 10:45
Re: Re: p  

holky, ja som tu z toho zmatená jak včela v lese :-(.
V piatok som nakukla, ale zase som hneď vykukla a ušla. Ledva som našla klubko, potom keď som šla na svoj profil, nevedela som sa vrátiť. A keď teraz píšem, tak sa mi konce riadkov schovávajú pod reklamu, tak neviem čo píšem.
Asi to bude naučiteľné, ale asi mi to bude chvíľu trvať.

MIRKA ST 09.04.2011 19:30
Re: p  

8-)zde nic nového?Oniko,nebréééč,mně tu nebaví víc věcí.Mozek to nebere.

• Anonym (1)
onika 09.04.2011 12:18
p  

:'( :'( :'( mně nejdou obrázky nahrávat

• Anonym (1)
onika 09.04.2011 12:17

ještě to zkusím

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
zekanka 09.04.2011 10:34
re  

Mirčo ,taky mi obrázek nejde zvětšit. :'( Čumím tu do toho jako puk ,ale stejně je mi to víš k čemu :-S

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
MIRKA ST 09.04.2011 09:27
Re: Re:  

Když vložím obrázek,tak dřív,když se pak na něho najelo myší,zvětšil se,teď prd a ořech.Zkus to,jestli to není v mojich rukách :-S Jdu si založit na oběd,zvu Tě :-\

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu