A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 21:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Sindy 28 09.10.2009 20:15
RE: RE: RE: RE: Klubáčci od A-Z  

Evííku-nene ŘÁD,TITUL,VYZNAMENÁNÍ - za domovskou stránku-holky, jsme domaaa :-D :-D :-D Díky Evíčku :-D :-D :-D :-D :-D

Nemooo 09.10.2009 20:14
RE: RE: RE: RE: Klubáčci od A-Z  

Kdepak máme Bufinku, St4cy, Arguse, atd. Peťulíšek je na chatě se svými psími miláčky, ta bude koukat, jaké máme prima téma! ;-)

onika 09.10.2009 20:13
RE: RE: RE: Klubáčci od A-Z  

Nemooo: je to i Tvoje velká zásluha :-D :-D :-D a nebude zapomenuta :-D :-D :-D
Evííík: Ty jsi si myslela, že Tě nenajdu? ;-) :-D ;-)
Vážení, zítra i když je sobota, v 6,00 hlásím odpočet i kdyby na chleba nebylo :-D :-D :-D :-D

Evííík 09.10.2009 20:13

Sindy28 - to jako že jsem neŘÁD ? ;-)
A zdravím všechny, mám v sobě nyní tolik adrenalínu, že snad neusnu 8-O . Oni, taky si jdu dát bublinky. Perlivou Dobrou vodu ;-)

Sindy 28 09.10.2009 20:12

Oniko_blesk je asi tvůj pomalejší bratr :-D :-D :-D jsem prý rychlá-teď o tom silně pochybuju :-D :-D :-D

Evííík 09.10.2009 20:09
RE: RE: Klubáčci od A-Z  

Slzím radostí, Onísku Ty jsi ale drak ;-) , s Tebou bych na schovku tedy hrát nechtěla :-D :-D :-D

Nemooo 09.10.2009 20:09

Evííík:jé, to je skvělé, už nás snad nikdo nebude napadat! :-D
Vítám a zdravím všechny kamarády Orbioňáky. ;-)

Sindy 28 09.10.2009 20:09

Evíííku, ty nezasloužíš medaili-ty zasloužíš řád za ten super nápad :-D :-D :-D :-D :-D :-D A už máme něco vlasního-to je super!

onika 09.10.2009 20:07
RE: Klubáčci od A-Z  

Evííík: nazdáááár :-D :-D :-D :-D teď se budu konečně cítit jako doma :-D :-D :-D a ani nedospím do rána :-D :-D mám to jako na Silvestra ještě bouchnout šampus :-D :-D :-D :-D

Evííík 09.10.2009 20:03
Klubáčci od A-Z  

Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu