A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 21:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
st4cy 10.10.2009 11:27
RE: RE: RE: RE: RE: Klubáčci od A-Z  

krásne ranko !!! :) parádní téma :))) Zdravím vás všechny - Nemooo, Evííííka, Oničku, Petulíííška, Tanu, Arguse, Lidu, Jarus, Bufinku, Sindičku a Hanyyyka :

Evííík 10.10.2009 11:17
RE: RE: RE: RE: Klubáčci od A-Z  

Ell - Slovensko? Jasně, že se může přidat :-D :-D :-D . Vítej mezi námi :-D . A jsme moc a moc rádi. Viď Oničko a Peťulíšku :-D :-D :-D. A nyní jsme i téma mezinárodní. No, na to, že mu není ani 20 hodin, tak se činí ;-), co? Jen tak dál :-P :-P :-P .

Nemooo 10.10.2009 11:08

Vítám Tě, Ell. ;-)

Sindy 28 10.10.2009 11:02
RE: RE: Klubáčci od A-Z  

Ell-vítej mezi nás :-D :-D :-D :-D :-D

Ell 10.10.2009 11:00
RE: RE: RE: Klubáčci od A-Z  

môže sa pridať aj Slovensko ;-) :-D ?

Sindy 28 10.10.2009 10:52

Všem přeji pohodové ráno :-D :-D (no za hodinku spíš poledne)s kávičkou či čájíčkem-kdo co má rád :-D :-D Tady to teda žije 8-O!!!Při počtu příspěvků mi srdíčko zaplesalo,kolik je tady kamarádů a příznivců tohoto tématu :-D :-D :-D Jestli to tak půjde dál, za chvíli budeme moci bouchnout šampáňo na nejvíce oblíbené téma. :-D A to je krásná představa :-D :-D :-D :-D :-D

Hanyyk 10.10.2009 09:56
RE: RE: RE: Klubáčci od A-Z  

Dobré ráno všem! Celý týden vstávám kolem páté, tak víkend si ráda aspoň trochu přispím. I když díky mým pejskům vstávám asi na pětkrát. Chcou venčit, i když já říkám, že se jdou jenom podívat ven, jestli už náhodou není světlo. Jinak s tím odpočítáváním, dnes, jak si budeme s manžou volat, tak se musíme domluvit. Potřebuju se na něco těšit. Buď to bude duben a září, nebo až to září :-? . Tak si taky nastavím své virtuální hodiny. Teď mě odpočítávají do mínusu odlet na naši poslední dovolenou. A je to k vzteku. Tak všem hezký víkend!!! U nás na jihu moravy to vypadá, že bude každou chvíli pršet!

bufina 10.10.2009 09:37

Tedy já žasnu,lidičky kdy vlastně spíte. :-P Vždyť je sobota a tady už to od 10.10.2009 06:58:53 pěkně žije :-P
Ale je pravda,že jsem taky měla cukání se ráno juknout 8-O na PC co tam máme nového :-P ,ale nechtělo se Bufince vylejzat z postýlky.
Tak já Vás všechny moc a moc zdravím a je dobře,že nás všichni našly(ještě chybí Ta­na,Lucie 2007 2007,st4­cy) :-P no a já to mám za krásných :-P
http://www.timeanddate.com/counters/customcounter.html?day=11&month=7&year=2010&hour=00&min=10&sec=00&p0=204

Evííík 10.10.2009 09:29
RE: RE: RE: RE: RE: Klubáčci od A-Z  

Nemooo, nápad je to dobrý, ale myslím si, že nebude snadné (možné) nás všechny skloubit :-D . Jsme asi z celé republiky. Ale pokud to bude jen trochu možné, moje digitání album je připraveno ;-) . Hezký den všem :-D

Nemooo 10.10.2009 09:21

Ještě jsem, holky, zapoměla napsat, co mě napadlo v noci.
Mohly bychom udělat nějaký srazík, na kterém bychom probraly všechno možné.
Nějaké pěkné, útulné místo, aby to nikdo neměl zbytečně daleko. Popovídat, dát si něco dobrého, prohlédnout fotečky z Egypta atd.
Co Vy na to? :-D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu