A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Klubáčci od A-Z

09.10.2009 21:03:21 | Evííík
Evííík
Takže kdo se chcete s námi jen tak bavit i pobavit, mazat čárky egypské, indické i orbioňácké aj., jste tady vítáni. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.04.2017 18:50 90.182.52.***
Přeji všem krásný velikonoční svátky , hodně klidu a pohody.  

:-)

Neregistrovaný uživatel
01.03.2017 15:50 178.41.148.***
Pozdrav z Dolnej Krupej  

Ahojte dievčatá, tak som po rokoch k vám opäť zavítala, posledné roky boli dosť veselé, hlavne stavba nášho nového hniezdočka ... lásky :-D :-D :-D

A teraz čo ma trápi :-D, dostala som super ponuku na Egypt: hotel Nubia Aqua Beach Resort, ktorá ste v ňom bola a aká bola spokojnosť ?

Srdečná vďaka za akékoľvek rady, postrehy či informácie ;-) ;-) ;-)

Prajem krásny dníček

Martina

Neregistrovaný uživatel
26.02.2017 19:37 185.64.40.***

Tinko, díky za fotečky. Doufám, že uvidíme víc na rajčeti.

iris1 20.01.2017 09:33

Zdravím do Klubka a mám prosbičku.
Jitko,moc jsi mi pomohla a díky za rady.Ještě bych se chtěla zeptat,kde je nejlepší vyměnit peníze do Thajska,jestli hned u nás české,nebo na letišti dolary či eura,nebo někde jinde...
Když jsme byli my před lety,tak nejvýhodnější kurz byl na letišti,ale je to už dávno a vše může být jinak.
Dala jsem dotaz tady na Orbionu,ale zatím nikdo neodpověděl.
Předem moc děkuji všem za příp.odpovědi.

Neregistrovaný uživatel
18.01.2017 13:01 85.207.28.***

Hezký den Evelínko, my měli 16. také výročí 35, bože to to letí, ještě jsme nevybrali nic , takže přejem aby se moc líbilo a spoustu spokojených let
Dáša :-)

iris1 04.01.2017 18:35
Prosím o radu  

Zdravím všechny do klubka a přeji vše nej....v roce 2017.
Vzhledem k tomu,že jste tady všechny zkušené cestovatelky,dovolila jsem si požádat Vás o radu.Syn by rád se snachou do Thajska od 1.2.Rádi by hotel v hezké tropické zahradě,nemusí být 5*,třeba i bungalovy,hezkou pláž a čisté moře.Hledám přes booking,ale většina hotelů co by se mi líbila je už na tento termín obsazená a už se v tom začínám ztrácet.Poradí mi někdo nějaký hezký ostrov a romantický hotel pro mladé manžele,spíš klidnější?Poslední 3 dny budou v Bangkoku.
Všimla jsem si,že v Thajsku byla Jitka a Tinka,ale ta je asi zrovna někde na cestách.
Za případné odpovědi všem předem děkuji.

Neregistrovaný uživatel
23.12.2016 22:47 84.42.224.***
vánoce  

Přeji všem klubáčkám, těm na cestách i doma, krásné a pohodové vánoce a v příštím roce pevné zdraví a hodně cestovatelských zážitků.

Tina21 19.05.2016 08:01

Evelín vďaka - som sa po ránu pokochala :-)

A že nemáš všetko zachytené na fotke nevadí - veď zážitok nikto nevezme :-)

Tina21 18.05.2016 18:56

Vitaj Evelín, teším sa na zážitky, nakukujem a fotečiek zatiaľ niet...

Tina21 11.05.2016 19:34

Evelin želam šťastnu cestu a super zážitky :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu