A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

křestané v Egyptě

27.12.2007 23:15:52 | jasmine
jasmine
Zajímalo by mne ,jaká je víra křestanů mužů v Egyptě,co s mí a nesmí,prostě cokoliv jeli Egyptan křestan,jejich zvyky,chování atd......
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.02.2019 21:50 37.188.243.***
Re: Vzala si některa z Vas Egypskeho křestana?i kdyz nejste pokřtena?  

Utíkej dokud můžeš. Rok jsem mluvila s eg. krestanem. Dokonce jsem se pokřtila a po roce jsem zjistila ze ma tolik žen, že je ani nepočítám. A to jsem komunikovala i s jeho rodinou a jezdila za ním. Byla jsem pro něj ta "jedina". Jde jim jen o sex, penize a vstupenku do evropy. Všichni mi to říkali a ja tomu nevěřila a ejhle on se ukazal v pravem světle. Díky bohu. Malem jsem přišla o vše. Egyptan má lhani v krvi. Ať je křesťan nebo muslim. Vim co říkám. Také jsem měla růžově bryle a málem si ho vzala. O:-)

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
15.12.2018 15:26 62.197.243.***

Ahoj, ja mam podobny problem, nie som pokrstena ale cim skor to chceme zacar riesit , ci uz na SR alebo EG. Mas nejake uzitocne informacie jak nato?

Veronika
04.08.2014 10:44 105.201.244.***

Ahojky, prosím tě,můžeš mi napsat v jakém kostele v Kahiře tě křtili?
řekli nám, že nás neoddají pokud já jsme katolička a on kopt :( Moc děkuji.

angie1511 25.11.2012 12:25
Re: křestané v Egyptě  

Ahojte baby,
ma tu niektora z vas manzela / priatela kopta? rada s vami pokecam, popripade som zalozila novu skupinu na FB, kde vas rada privitam

Anettkaaa 22.08.2011 15:11

ahoj, ja mam za manzela eg.krestana a zijeme ted dva mesice v CR, predtim jsme zili 3 roky spolecne v Egypte. Jeho rodina ze zacatku nebyla asi dvakrat nadsena, ze si jediny syn privedl domu evropanka, neverici a jeste tak "moderne zijici", ale jelikoz videli, ze spolu vedeme normalni zivot a ze meli moznost me poznat za ty 3 roky,tak souhlasili ke svatbe a prijali me za svoji dceru. Nechavala jsem se dva mesice pred svatbou krtit v eg.kostele v Kahire,aby jsme mohli mit snatek v kostele, aby jsme zili "usporadany" zivot a ne v hrichu. S rodinou si denne volame a kdyz manzel neni doma, volam si s nima ja a jsem za ne rada. Jinak k tomu krtu, pokud v kostele v Egypte vidi, ze se ten clovek nejde nechat pokrtit jentak,aby proste se mohl vzit,ale vidi,ze je verici a obcas do toho kostela zajde, jde ten krest udelat rychle...

snupysek 21.08.2011 12:12
Vzala si některa z Vas Egypskeho křestana?i kdyz nejste pokřtena?  

ahoj zajimalo by me zda si nektera z vas vzala nebo ma eg krestana.i kdyz treba zrovna nejste pokřtena,a jak vas prijala jeho rodina ?i ja mam eg pritele krestana ja sice nejsem pokrtena ale muzu rict ze verim,krest u nas trva 1 rok coz je pro velka doba,zajima me vase skusenosti .dekuji

Jamal
03.10.2010 18:02 89.31.40.***
RE: RE: RE: RE: RE: Obrizka  

Latiko prosim tě kdy máš svátek? Nemůžu to na netu vůbec najít pomůžeš mi?

Latika 27.01.2010 13:54
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Obrizka  

Ono by pomohlo i mistni vice vzdelavat....Bohuzel citim,ze si to mistni vlada moc nepreje

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu