A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LABRANDA Turtle's Bay (Marsa Mubarak)

20.12.2017 21:42:15 | jaja142
jaja142
Dobry den. V ponuke CK sa objavil tento novy hotel v zatoke Marsa Mubarak. Podla informacii na internete by mal byt otvoreny v maji 2018. Vsetky oficialne foto hotela su zatial len vizualizacie, nic realne. Ma niekto nejake blizsie info? Ak niekto nedavno tuto zatoku navstivil a videl ako to tam vyzera, myslite si ze to stihnu vsetko pred sezonou dokoncit? Navstevuje tuto zatoku denne vela lodi? Dakujem za akekolvek informacie. Jana

https://www.labranda.com/en/hotel/labranda-turtles-bay.html
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.04.2018 12:57 185.16.181.***
Re: LABRANDA Turtle's Bay (Marsa Mubarak)  

Pokud rád šnorchlujete, zkuste některý z hotelů v zátoce Madinat Coraya (např. JAZ Lamaya), Fisher je má v nabídce. Je tam zátoka, ale nemusíte se dlouho brodit mělčinou, protože je zde i molo. Je to blízko letiště, hotel má služby na dobré úrovni i skvělé jídlo. Úžasné šnorchlování na levou i pravou stranu podle útesu, často jsme doplavali až k molu vedlejšího hotelu. Spousta ryb, chobotnice, želvy...
J.P.

serzant 18.04.2018 08:44

Už je to hotové,místo Turtle Bay letíme do Turecka.tam jsem posledních dvacet let nechtěl.Když se to tak protahovalo a v Egyptě nemá Fischer na tu dobu žádný slušný hotel ani nikde žádnou adekvátní náhradu,manželka vybrala"cosi"v Turecku.Pojedu díky Fischerům někam,ani se moc nezajímám kam.Těšil jsem se na šnorchlování a nevím možná na poslední návštěvu Rudého moře.Jak člověk stárne tak neví jak dlouho bude moct ještě plnohodnotně cestovat,Kamarád miloval potápění a stala se mu cévní porucha a teď mu doktoři nedoporučují létat,ani to potápění.Zasáhlo mne to jako varování.Děkuji vám "Fischerovi"..

Neregistrovaný uživatel
03.04.2018 19:56 31.133.12.***
Re: zprava  

Dnes mě c.k.fisher vrátil zálohu hotel se v září otevírat nebude ,tak je to od nich fér,ale mrzí mě to, protože jsme se těšili hlavně kvůli pláži, nicméně za to cestovka nemůže

Neregistrovaný uživatel
06.03.2018 09:04 78.98.249.***

Zdravim,ma niekto foto tohto hotela aktualne. Dakujem

Neregistrovaný uživatel
05.03.2018 13:54 31.133.12.***
Re:  

Dnes jsem koukala na nabídku cest kanceláře Fischer a hotel Labranda Turtle bay už v nabídce nemají!

Neregistrovaný uživatel
05.03.2018 10:59 31.133.12.***
Re:  

Dobrý den,chci jenom poukázat na to že v dnešní době kdy existují mobily,internet,satelity, nejsou schopny se domluvit s manažery a delegáty. Vždyť v této zatoce stojí hotel Faryouz ,který je asi 15minut a Fischer ho nabízí. Proč se nedomluví s delegátem aby jim dal zprávu! To v jakém stavu hotel Labranda je,vím právě díky těmto stránkám,kde píši lidé ,kteří jsou ochotni sdílet,jak stavba pokračuje! V žádném případě Fischer nám co máme zaplacenou dovolenou neupozorní a žádnou zprávu neposilaji. Do Egypta letíme po 16krat a letos poprvé s Fischerem,proto jsem zklamaná z jejich jednání! Když napíšete cestovce zprávu,neozvou se, to musíte napsat aspoň 6krat a pak jenom napíšou "čekáme na rozhodnutí manažerky" J.P

Neregistrovaný uživatel
04.03.2018 14:55 89.103.105.***
Re:  

Ck Fiscer snad musela vědět, že ten hotel nejsou Egypťané schopni dostavět.Zrušila bych smlouvy a chtěla odstupné za tyhle komplikace, snad museli vědět už v listopadu, že to nestíhají.Já se tam byla podívat a bylo jasné, že to nebude ani tento rok. >:)

Neregistrovaný uživatel
03.03.2018 15:48 37.48.0.***
Re:  

Podle mě je to velká chyba cestovky,byla jsem se tam podívat a ten hotel je rozestavěný několik let a je v hrozném stavu.Mají ve vedlejších hotelech delegáty a není problém je tam poslali ,aby zjistili stav.Je jasné podle toho jak to tam vypadá,tento hotel nebude otevřený ani za rok ani za dva.Dle místních nemají všechna povolení,staví v chráněné oblasti.Samozřejmě,že děvčata,která prodávají hotel za to nemůžou.Sprosté je to od šéfa cestovky,který tohle musí vědět.Jana :-(

Vjera 02.03.2018 16:56

No, já to jako selhání CK Fischer vidím. To není zodpovědné chování. Je to cestovka, přece ví, že se lidé potřebují na dovolenou těšit a ne být ve stresu, jestli vůbec nějaká bude. Takhle jim zkazit něco, na co se rok těší - fakt hnus, hnus, hnus. Zodpovědné by bylo pověřit delegáta průzkumem situace, tj. v jakém stadiu výstavba je a nechat to posoudit stavařem, za jakou dobu je reálné hotel otevřít. Udanou hodnotu vynásobit třemi (má vlastní poučka k time managementu - vše trvá 2x tak dlouho než si myslíme a stavby či rekonstrukce 3x tak dlouho) a lidem nabídnout možnost jiného hotelu, storna nebo vyčkání. Takhle palec dolů.

• serzant
Neregistrovaný uživatel
02.03.2018 14:39 178.255.168.***

Také si myslím,že CK postupuje standartně,dle smlouvy. Těžko něco vytknout,je to prostě smůla. Máme s CK Fischer prozatím ty nejlepší zkušenosti. Dokonce v roce 2013, když se přestalo létat do Egypta, tak v době kdy zástupci ostaních CK se v TV vyjadřovali,že ještě neví jak odškodní klienty, CK Fischer už nabízela jako první změnu destinace,nebo vrácení peněz včetně pojištění a parkovného.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu