A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LABRANDA Turtle's Bay (Marsa Mubarak)

20.12.2017 21:42:15 | jaja142
jaja142
Dobry den. V ponuke CK sa objavil tento novy hotel v zatoke Marsa Mubarak. Podla informacii na internete by mal byt otvoreny v maji 2018. Vsetky oficialne foto hotela su zatial len vizualizacie, nic realne. Ma niekto nejake blizsie info? Ak niekto nedavno tuto zatoku navstivil a videl ako to tam vyzera, myslite si ze to stihnu vsetko pred sezonou dokoncit? Navstevuje tuto zatoku denne vela lodi? Dakujem za akekolvek informacie. Jana

https://www.labranda.com/en/hotel/labranda-turtles-bay.html
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.06.2018 10:59 212.47.26.***
LABRANDA Turtle's Bay (Marsa Mubarak)  

Dobrý den, měli jsme též zaplacenou dovolenou do tohoto hotelu a moc se těšili, ale bohužel se nestihl dostavět, ale musím reagovat na kritiku CK Fischer, my máme jen dobré zkušenosti. Nabídli nám jiný hotel, byl sice dál od letiště Labranda Gemma resort, ale krásný, perfektní služby, pláž a šnorcholání u hotelu a asi jen 8 Čechů, jinak Italové a tomu odpovídala i kuchyně, vše super a ještě jako kompenzaci,celodení výlet lodí pro všechny se šnorchlováním i delfín tam byl. Krasný a vše v pořádku, let byl 27.5.2018.

Neregistrovaný uživatel
20.05.2018 10:17 94.112.175.***
Re: ck Fischer  

Dobrý den .s ck Fischer mám podobnou zkušenost.V lednu jsme vybrali dovolenou (celkem drahou),zaplatili zálohu a nyní dali doplatek.dva dny po zaplacení celé částky jsme obdrželi dopis, že v hoteluprobíhá rekonstrukce.nikdo z cestovky s námi moc nekomunikoval a nebyli schopni nám říct v jakém rozsahu to bude.stále jen opakovali ze se nás to nedotkne ale nárok na reklamaci mít nebudeme.komunikace s cestovkou a ochota je mizerná.naposledy cestují s CK FISCHER.

Neregistrovaný uživatel
18.04.2018 12:57 185.16.181.***
Re: LABRANDA Turtle's Bay (Marsa Mubarak)  

Pokud rád šnorchlujete, zkuste některý z hotelů v zátoce Madinat Coraya (např. JAZ Lamaya), Fisher je má v nabídce. Je tam zátoka, ale nemusíte se dlouho brodit mělčinou, protože je zde i molo. Je to blízko letiště, hotel má služby na dobré úrovni i skvělé jídlo. Úžasné šnorchlování na levou i pravou stranu podle útesu, často jsme doplavali až k molu vedlejšího hotelu. Spousta ryb, chobotnice, želvy...
J.P.

serzant 18.04.2018 08:44
Re: LABRANDA Turtle's Bay (Marsa Mubarak)  

Už je to hotové,místo Turtle Bay letíme do Turecka.tam jsem posledních dvacet let nechtěl.Když se to tak protahovalo a v Egyptě nemá Fischer na tu dobu žádný slušný hotel ani nikde žádnou adekvátní náhradu,manželka vybrala"cosi"v Turecku.Pojedu díky Fischerům někam,ani se moc nezajímám kam.Těšil jsem se na šnorchlování a nevím možná na poslední návštěvu Rudého moře.Jak člověk stárne tak neví jak dlouho bude moct ještě plnohodnotně cestovat,Kamarád miloval potápění a stala se mu cévní porucha a teď mu doktoři nedoporučují létat,ani to potápění.Zasáhlo mne to jako varování.Děkuji vám "Fischerovi"..

Neregistrovaný uživatel
03.04.2018 19:56 31.133.12.***
Re: zprava  

Dnes mě c.k.fisher vrátil zálohu hotel se v září otevírat nebude ,tak je to od nich fér,ale mrzí mě to, protože jsme se těšili hlavně kvůli pláži, nicméně za to cestovka nemůže

Neregistrovaný uživatel
06.03.2018 09:04 78.98.249.***

Zdravim,ma niekto foto tohto hotela aktualne. Dakujem

Neregistrovaný uživatel
05.03.2018 13:54 31.133.12.***
Re:  

Dnes jsem koukala na nabídku cest kanceláře Fischer a hotel Labranda Turtle bay už v nabídce nemají!

Neregistrovaný uživatel
05.03.2018 10:59 31.133.12.***
Re:  

Dobrý den,chci jenom poukázat na to že v dnešní době kdy existují mobily,internet,satelity, nejsou schopny se domluvit s manažery a delegáty. Vždyť v této zatoce stojí hotel Faryouz ,který je asi 15minut a Fischer ho nabízí. Proč se nedomluví s delegátem aby jim dal zprávu! To v jakém stavu hotel Labranda je,vím právě díky těmto stránkám,kde píši lidé ,kteří jsou ochotni sdílet,jak stavba pokračuje! V žádném případě Fischer nám co máme zaplacenou dovolenou neupozorní a žádnou zprávu neposilaji. Do Egypta letíme po 16krat a letos poprvé s Fischerem,proto jsem zklamaná z jejich jednání! Když napíšete cestovce zprávu,neozvou se, to musíte napsat aspoň 6krat a pak jenom napíšou "čekáme na rozhodnutí manažerky" J.P

Neregistrovaný uživatel
04.03.2018 14:55 89.103.105.***
Re:  

Ck Fiscer snad musela vědět, že ten hotel nejsou Egypťané schopni dostavět.Zrušila bych smlouvy a chtěla odstupné za tyhle komplikace, snad museli vědět už v listopadu, že to nestíhají.Já se tam byla podívat a bylo jasné, že to nebude ani tento rok. >:)

Neregistrovaný uživatel
03.03.2018 15:48 37.48.0.***
Re:  

Podle mě je to velká chyba cestovky,byla jsem se tam podívat a ten hotel je rozestavěný několik let a je v hrozném stavu.Mají ve vedlejších hotelech delegáty a není problém je tam poslali ,aby zjistili stav.Je jasné podle toho jak to tam vypadá,tento hotel nebude otevřený ani za rok ani za dva.Dle místních nemají všechna povolení,staví v chráněné oblasti.Samozřejmě,že děvčata,která prodávají hotel za to nemůžou.Sprosté je to od šéfa cestovky,který tohle musí vědět.Jana :-(

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu