A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

List bad boys of Hurghada

03.12.2007 15:14:44 | Barča@
Barča@
;-) Ahoj zdravim vše,podle rady jedné holčiny jsem se podívala na ruský blacklist of Hurghada a napadlo mně co kdyby jsme si udělaly neo podobnýho na našem webu?Když se tady bavíme o praci,manželství a žití s egyptanem mely by jsme si bejt stopro jistý co vy na to?Taky tam mam přítele ale jestli neni neco v poradku rada bych vedela jestli to stoji za to(rada bych s nim zkusila žít a pracovat v Egypte) než se pro něco rozhodnu.Tak dejte vedet kdo je pro a mužem se domluvit jak to spáchat.Zatim se mejte fajn a hodně stestí s tema vasema:-))Budu se těšit Ahoj
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.01.2013 20:02 81.19.5.***
Re: Další "šikulka" odhalen - POZOR  

Příšerný.....fakt!!! Ještě, že vím co mám, můj egyptánek je opravdu v pohodě. Žijeme v česku a vše klape. Nikdy neřekl dej mi pošli mi a podobně. (((clap)))

Bibi9 04.01.2013 19:18
Další "šikulka" odhalen - POZOR  

Dobrý den, ahojte

přidávám dalšího lovce peněženek z egyptských turistických center.
Ahmed Mohamed Nagi Fawzi, ale nechá si říkat Marco. Pochází z Luxoru, ale nejčastěji se pohybuje v Safaze, dále pak v Hurghadě. Pracoval v různých obchodech, nejdéle v obchodě s vonnými oleji v hotelu Shams Safaga. Momentálně má k dipozici auto, takže taxi a pronájem auta. Jeho hlavním finančním příjmem jsou ale důvěřivé ženy z východní Evropy - Rusko a jeho další státy, Polsko, Česká republika. Domluví se rusky, anglicky, italsky. Pozor jeho společnost je velmi drahááááá!

olina
04.01.2013 07:47 188.120.212.***
Re: Nechápu  

Nikde jsem nepsal, že mám obchodní "přátele" Araby - maximálně tak obchodní partnery. Mými přáteli nejsou mimo jiné proto, jak se chovají k Češkám. Na druhou stranu se chovají tak, jak jim to ty Češky dovolí. Klasickým příkladem budiž jeden Jordánec v Praze:
Přijel jsem k němu a měl tam domorodou kočenu (myšleno Češku). Časem zas, ale později jsem si všimnul, že to zdaleka není ta samá. Všechno tak IQ do 95 - na české poměry chudý, moře mu chybělo, chytrou by ničím neomráčil, tak k němu jako ke "čmoudovi" (jedna ho tak oslovila) tíhly ty, které se snad ani do toho Egypta nedostaly. Zeptal jsem se ho, jestli s ní chodí - "NEE", skoro poděšeně - to je jen kamarádka. Později sondoval, že české holky jsou velmi přítulné, jestli je to u nás normální a jestli jsou takové všechny. Ujistil jsem ho, že ne, ale že některé prostě ano.
Každý rok jezdil 1-2x domů a dovezl si od tama nevěstu - vyprávěl, jak jí vybíral (slušná!, nerozhazuje peníze), jak jí sehnal papíry, nevím. Když jsem jí jednou zahlídnul, tak se ho ptám - až se naučí česky - můžu jí říct o tvých kamarádkách? "NEE" zase zděšeně.
I pro mě je snadná kořist = méně zajímavá kořist. Pro muslima etablovaného v ČR - běžná Češka = rádodajka do postele (k té slušné se nedostane). A podobně o nich potom mluví.
Běžný muslim si u nich doma nezasouloží jen tak. Je to chudé pako (v ČR taky nepůjde dělat animátora Mareš nebo Donutil) a najednou mu lezou do postele bílé holky. Co si asi o nich pomyslí? A ony ještě vypadají zamilovaně a nechávají se opít rohlíkem - naprosto směšné! Osouložit, pochlubit se kamarádům, vydyndat peníze a zahodit! Ale teď ta možnost víza do EU ...

Holky, je tady zásadní nepochopení. Pokud si přečtu zpravodajství z pánské jízdy do Thajska, každý si tam chce kvalitně zasouložit a najít dobrou prostitutku. Nikoho nenapadá, že by si tam našel milenku!
Musíte si uvědomit situaci - najímáte si tam gigola, byť mu občas platíte jen tím, že se s vámi může vyspat. A nebo teoretickou vstupenkou do EU.

Takže užít si co nejlevněji - pokud si nenajdete normální známost doma - no dobrá. Ale myslet si, že vás bude milovat :-D
I chlap se může výjimečně zamilovat do prostitutky, ale u vás je to snad přes 50 %. Je to směšné.

Neregistrovaný uživatel
27.12.2012 18:20 81.19.5.***
Re: Animatorky Hurghada  

:-) ahoj chci se zeptat co je to za praci a jak to probiha...můžeš mi dát info? Samo i plat atd. Jinak Hurg znám velmi dobře a do Egy jezdím už několik let. Jinak i v Hurg mám možnost kde žít a bydlet. Děkuji

lea
22.12.2012 18:08 31.130.162.***
Re: List bad boys of Hurghada  

Ja som isto LOVE1 :D (love2,love3,love4...........love 100) to je az po mne ;-) cize aj tak som ta PRVA muhahaaaaaa :P :P

lea
22.12.2012 18:01 31.130.162.***

to isto pises o tom tvojom letiskovom pracantovi :D :D :D

beira 22.12.2012 16:19

Takto nejak funguje na telefone vas habibi,takze vesele zasnuby ;-) :-)

AdamSara 17.12.2012 10:37
Re:Animatorky Hurghada  

Ponukam pracu animatora v egyptskej hurghade blizsie info facebook: Lia Laura Elkholy alebo na email: mellina3@azet.sk

lea
14.12.2012 16:19 31.130.162.***

Prepnut moze aj mne :D to sa obcas stava aj v dobrych rodinach hehe ;-)

beira 14.12.2012 14:09

skor ci neskor si kazdy jeden muslim uvedomi,ze chce byt dobry muslim-to je totiz jedine v ich zivote pred cim maju respekt.takze sa neraduj ze ten tvoj je menej nabozensky zalozeny,nikdy nevies kedy mu prepne a on uplne otoci svoj zivot bez ohladu na teba a na vsetko ostatne. :-!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu