Skrýt mapudiskuze na mapě

Diskuze - List bad boys of Hurghada

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

List bad boys of Hurghada

03.12.2007 15:14:44 | Barča@

Barča@ ;-) Ahoj zdravim vše,podle rady jedné holčiny jsem se podívala na ruský blacklist of Hurghada a napadlo mně co kdyby jsme si udělaly neo podobnýho na našem webu?Když se tady bavíme o praci,manželství a žití s egyptanem mely by jsme si bejt stopro jistý co vy na to?Taky tam mam přítele ale jestli neni neco v poradku rada bych vedela jestli to stoji za to(rada bych s nim zkusila žít a pracovat v Egypte) než se pro něco rozhodnu.Tak dejte vedet kdo je pro a mužem se domluvit jak to spáchat.Zatim se mejte fajn a hodně stestí s tema vasema:-))Budu se těšit Ahoj

Poslední reakce

snílek či blázen 2   Amanda74 (194.48.241.***) 05.03.2014 07:36

Ahoj zdravím všechny holky, teda to koukam to se to tu rozjelo.
Holky máte každá kus pravdy.... nemůžu tvrdit, že znám Egypťany ( ikdyž člověk přečte literaturu, hrozné příběhy a osudy žen), neházím je do jednoho pytle... ale ani bezhlavě nevěřím, nezamiluju se.. to už tu bylo, ale užiju si to... a máte pravdu na 100% pojedu. Určitě si nic nedovezu ani blešky vešky, ani nic horšího ... nejsem žádná 17 a vím jak se chránit. A když budu mít pocit, že to není to co jsem očekávala... myslím, že sluníčko a moře mě nikdy nezklamou. Jsem typický plážový povaleč, nabije mě to na
celý rok (a že mě toho čeká). Přijedu krásně opálená a odpočinutá...
tak teď jen aby vyšel ten termín... bo toho mám hodně.
A víte co nedokážu už na nic jiného myslet...
dám Vám vědět jak to dopadlo...

4

Re: snílek či blázen?   (78.45.110.***) 05.03.2014 06:33

85 Budeš se možná divit,ale ten můj mi toleruje spoustu věcí.To stejné ale platí i z mojí strany.Amando,možná jeho lichotky budou falešné,ale na to musíš přijít sama.Rozhodně je lepší propadnout iluzi lásky v Hurgadě než trápit svoje tělo ve wellness. ;-) Nikdy nevíš,co se z toho vyvrbí.Ale já myslím,že si tu můžeme plkat co chceme,stejně pojedeš,co? ;-)

8

Re: snílek či blázen?   (85.70.85.***) 04.03.2014 21:05

78 muslimové neznají význam slova tolerance, tak o čem tady mluvíš?

0

Re: snílek či blázen?   (85.70.85.***) 04.03.2014 21:03

Amando zrovna ty mi nepřijdeš jako ženská co si dokáže jen užívat a nezamilovat se. Přinese ti to jen ztráty, jak finanční tak i citovou, popř. zdravotní, protože u nich nevíš kam všude ho předtím ztrkali 8-) Vyber si wellness program, uvidíš jak ti to zvedne sebevědomí i bez falešných lichotek a kolem tebe se začnou dík zázraky :-)
Deeno, co všechno český holky v lásce dokážou? Obětovat sebe i děti a plíst ty bačkory v egyptě nebo co? Já psala o realitě, první stupen retardace mě nenapadl 8-)

2

Re: snílek či blázen?   (78.45.110.***) 04.03.2014 20:57

Pavlíno,celkem dobře popsané,s něčím lze souhlasit,s něčím ne.Neznám tady jediného Egypťana,kterého by živila manželka.A prosím,přestaňte tu strašit se ztrátou svobody.Svět se mění a generace dnešních mladých egypťanů je přeci jen jiná než před 20 lety.A Egypt není Afganistan či Pákistán.A tvrzení,že muslimové bijí manželky,protože to mají v koránu je taky blbost.A jestli ta slova jsou myšlena upřímně či ne-ukáže čas.Rozdíly jsou,to nepopírám.Je to o toleranci.Ale to je v každém vztahu.

15

Re: snílek či blázen?   (31.133.8.***) 04.03.2014 20:31

Jeď, užij si, ale hlavně se nezamiluj!

0

Re: snílek či blázen?   2010pavlina 04.03.2014 09:22

Nejsou určitě všichni stejní, ale takové vztahy vyjdou tak na 5 %, většinou neskončí hned na začátku to je pravda. Po dovolené pokračují, komunikace přes net, slova I love you habibi atd. Takže takový virtuální vztah. Určitě si každý uvědomuje rozdíl mezi virtuálním a realným.Když ten virtuální vztah vydrží tak následuje další návštěva a reálné setkání, která ovšem stojí peníze a většinou jen Vás,nebo některé z Vás přispěl půlkou na dovolenou ? (dovolená v Egyptě není zrovna levná záležitost) Když kluk vycítí, že by z Vás mohlo něco kápnout, tak na začátku někdy trochu zainvestuje i on. Za 14 dnů dovolená končí a zase virtuální vztah.Bud už jste přišli o nějaké peníze a nebo mu jde o vízum, tzn. chce svatbu :-) Takže z vaší strany další výdaje a shánění informací. Svatbu chcete v Egyptě, ale informace místo aby sháněl on sháníte vy tady.Když se vezmete a zůstanete žít v Egyptě ztratíte svobodu, ale když máte dítě potom můžete přijít i o ně :-( pokud budete chtít odejít. Když pojedete bydlet sem, budete ho muset živit a o svobodu můžete přijít také, ale tady se můžete bránit.Manipulují s Vámi.Pokud s tam zamilujete a chcete si užít krásnou dovolenou plnou hezkých, ale většinou neupřímných slov ok, ale uvědomte si, že vás to bude stát peníze:-)

1

Re: snílek či blázen?   Deena 04.03.2014 07:17

Jen jeď.Já sice egyptskočeským vztahům moc nerozumím :-) ,ale jeď a užij si to.Dokaž Egypťanům, co český holky v lásce dokážou ;-) Ale hlavně pořád stůj pevně nohama na zemi, však víš jak to pak dopadá ;-)

6

Re: snílek či blázen?   (78.45.110.***) 03.03.2014 21:56

Ty tři nesouhlasné palce jsou předpokládám od těch,co už si svůj románek prožily a natloukly si ústa. :-P Slušně řečeno. ;-) Ale ne všichni jsou stejní a ne všechny příběhy jsou stejné.Já jsem čím dál víc šťastnější a spokojenější. <3 A že už to nějaký pátek trvá. :-)

6

Re: snílek či blázen?   (78.45.110.***) 03.03.2014 18:33

Ahoj,určtě jeď a užij si to.Já se vrátila v sobotu a bylo to supr.A nemyslím si,že jsou lakomí.Ten můj není.Hned bych jela s tebou. ;-)

5

Re: snílek či blázen?   (82.100.62.***) 03.03.2014 16:56

ano,jed, přesně život musí být také radost a člověk přijde na jiné myšlenky,vypadne ze stereotypu.Každopádně dělat,že mu věříš každé slovo a užívat si lichotek a přízně a vyždímat z nich nějakou korunu,protože oni nejsou chudí,ale lakomí.To co oni zkouší na nás, jim vracet.A hlavně zůstat nohama na zemi a nevěřit jim,ale jinak si vše užívat.

6

snílek či blázen?   Amanda (194.48.241.***) 03.03.2014 14:42

AHOJ holky, dlouho jsem tu nic nenapsala. Tak jen snad pár mých úvah..
v loni v dubnu jsem byla s kamoškama v Egyptě, nic jsem nehledala, odpočívala a četla, šla s holkama na pivko. A pak se tam objevil on "plážový sup". Nejsem ani mladá, ani krásná.. ale tam jsem holky byla hvězda. Chlapi jsou tam fakt pozorní a musím říct, že mi to moc imponovalo. Jestli to byla láska nevím, říkám těžko, stojím pevně nohama na zemi. Proběhlo pár káviček pusinek nic víc.. povídání o životě, o našich domovech. Přijela jsem totálně omámená a vznášela se v oblacích. Volali jsme si psali, skypovali. Na podzim proběhlo v Egyptu to co proběhlo.... cesta nemožná.... zájem ochabl, občas si napíšeme sms...
Dámy a blíží se jaro a já nedokážu myslet na nic jiného než odjet do Egyptu za ním.... vím, že je stejný jako ostatní...ale... život nejsou jen starosti o dům, syna.
Zase toužím slyšet jeho lichotky a koukám na last minuty... je to normální?
Poraďte mám nebo ne?

14

Re: List bad boys of Hurghada   margotka33 22.02.2014 10:33

85.70.85 holka ty jedeš 8-)

2

Re: List bad boys of Hurghada   (85.70.85.***) 21.02.2014 20:40

Za tu zaskočenou snídani se omlouvám ;-)
noo taky se dost často přetřásá jaký nový jed je ted zrovna v modě a učinkuje co nejrychleji a nenápadně.... ale nebudu ti kazit pozdní večeři ;-)

1

Re: List bad boys of Hurghada   margotka33 21.02.2014 07:09

85.70.85 pokud jde o tvůj předvčerejší příspěvek s rozhovorem dvou egypťanů.......těžce jsi pobavila :-D málem mi zaskočila snídaně.
i když je to malinko zavádějící - někde na vesnici (kterou kozu picnem :-) ) si takovou situaci dovedu představit, ale ve městech a v líp situovaných rodinách se baví jako všude jinde na světě. o bydlení, dětech, zdraví, práci, počasí - rozvodnil se nil :-D - politice, fotbale....
ovšem s těmi klepy je to přesné. věta "už jsi to slyšela co povídala dneska salma od vedle" platí plošně pro celý egypt :-)

1

Re: List bad boys of Hurghada   (46.15.200.***) 20.02.2014 19:54

aha tak tento je dokonca spisovateľ, preto som tomu nechcela veriť lebo z hotelových veľa knihomolov nie je

0

Re: List bad boys of Hurghada   newwoman 20.02.2014 16:49

Btw. On i sam pise... zde jeho stranka http://m.facebook.com/m0heb.r0fail on bude rad, ze mu delam reklamu :)

1

Re: List bad boys of Hurghada   newwoman 20.02.2014 16:39

Nevim jak dalece to budes povazovat za vykvet literatury, ale z toho co stopro cetl - poznam, protoze jsem to cetla taky - Kite Runner, Harry Potter, Pan prstenu, vetsinu od Dana Browna, Hobit,... vsechno pry cetl v aj... ale uznavam, ze anglicky umi fakt perfektne. Ale to neni ten samy, co jsem ho zminovala v tom predchozim prispevku, ktery hleda tu cudnou manzelku :D

0

Re: List bad boys of Hurghada   Maryca 20.02.2014 16:27

Zdravím milé dámy :-) Delší čas jsem se tu nevyskytovala,ale při právě probíhající diskuzi,mi to nedá.Nedávno jsem četla někde na facebooku článek - Jaké je to vzít si za manžela muslima.Víc, než ten článek, mě zaujal komentář nějakého českého Honzíka (nebo Pepíka?) - S hyperemancipovanou těžce zakomplexovanou hysterkou,která většinou ani netuší,co je respektovat názor někoho jiného,většinou nevydrží ani křesťan,budhista ba ani galantní rytíř. ;-) Něco na tom bude. Deeno - mám pocit,že do téhle kategorie žen nepatříš a o arábii toho víš hodně.Nenech se otrávit,těším se na další tvé příspěvky. ;-)

7

Re: List bad boys of Hurghada   (46.15.200.***) 20.02.2014 14:07

857085 padám tu od smiechu :-D , dobré

1

Re: List bad boys of Hurghada   (46.15.200.***) 20.02.2014 14:06

newwoman , a o akých knihách si s nim rozprávala? To by mňa zaujímalo :-D

1

Re: List bad boys of Hurghada   Deena 20.02.2014 07:10

pro 85.70. , samozřejmě že jsem realitou nepolíbená.Jaký trvalý pobyt,to existuje? :-S

4

Re: List bad boys of Hurghada   (85.70.85.***) 19.02.2014 21:44

Víš co, ono je jedno jestli to bude s egyptankou nebo s evropankou, dal než ke koze se stejně dostane málokterý. A jo, máš pravdu, hlavně neodporovat, ještě by vyšlo najevo, že má v hlavě nasr.té.

2

Re: List bad boys of Hurghada   newwoman 19.02.2014 21:19

Jak spolu vedou rozhovor Egyptan s Egyptankou netusim, tohle bylo mysleno vuci Evropance a ano rad si pokeca o Kristu a Bibli a docela i zasvedcene. Jinak ja poznala i kluka, se kterym jsem si popovidala o knizkach, ale je fakt, ze to az zas tak obvykle nebude. Ale podle me tim myslel spis neco jako, ze by mu ta jeho zenuska nemela v nicem odporovat :D

0

Re: List bad boys of Hurghada   (85.70.85.***) 19.02.2014 20:57

Newoman mě zaujala tvá věta: musí si s ní mít o čem povídat.
Noo to by mě taky zajímalo na jaký téma tyhle dva povedou rozhovory 8-) to budou asi moudra.
Tak co, jak bylo dneska v mešitě?
Už jsi to slyšela co povídala dneska Salma od vedle?
Kterou kozu picnem dneska? Jo už žádnou nemáme, nevadí řekni si o novou rodičům...

2

Re: List bad boys of Hurghada   (85.70.85.***) 19.02.2014 20:51

Deeno nevím jak to slušně napsat, ale ty jsi ještě realitou nepolíbená :-* , že on ten tvůj ještě nemá trvalý pobyt?

1

Re: List bad boys of Hurghada   semaia 19.02.2014 19:41

Tak sa Ti nepáči? Škoda \o/ ale tomu 21 ročnému divochovi waw by sa mohla, je cudná , panna :-D a že je trochu nepekná ale to tiež má svoje výhody, že mu ju nikto nepreberie :-D
Opýtaj sa ho lebo ten chlapec má také správne názory na budúcu manželku , že je ho tam škoda v tom Egypte :-D

2

Re: List bad boys of Hurghada   newwoman 19.02.2014 19:18

Nevim jak pro tebe semaia, ale u me cudna nerovna se oskliva. Kdyz tedy pripustime, ze tato zena moc krasy nepobrala. Jestli by bral radsi tuhle nebo treba rozvedenou evropanku ovsem kocku, netusim, zeptam se :-D

0

Re: Hurghádská iluze III - důstojný protivník   2010pavlina 19.02.2014 19:14

no právě, že oni chtějí do Evropy kde pečené holuby létají přímo do huby :-) a oni by rádi i na Slovensko neslyšela jsem, že by chodili do Evropy kvůli práci , takže jim nevadí, že tam není práce:-) Jen s podřizováním se v jiné zemi mají problém :-)

0

Re: List bad boys of Hurghada   semaia 19.02.2014 18:54

pavlínka, veľmi rozumne si to pojala.

0

Srazy cestovatelů