A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

List bad boys of Hurghada

03.12.2007 15:14:44 | Barča@
Barča@
;-) Ahoj zdravim vše,podle rady jedné holčiny jsem se podívala na ruský blacklist of Hurghada a napadlo mně co kdyby jsme si udělaly neo podobnýho na našem webu?Když se tady bavíme o praci,manželství a žití s egyptanem mely by jsme si bejt stopro jistý co vy na to?Taky tam mam přítele ale jestli neni neco v poradku rada bych vedela jestli to stoji za to(rada bych s nim zkusila žít a pracovat v Egypte) než se pro něco rozhodnu.Tak dejte vedet kdo je pro a mužem se domluvit jak to spáchat.Zatim se mejte fajn a hodně stestí s tema vasema:-))Budu se těšit Ahoj
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.05.2016 22:11 46.27.138.***
Re:  

jj, znám.

• Rado2010
Rado2010 01.05.2016 19:22
Re: Medical Mafia  

oni pracují na nějakém klinice nebo v nemocnici ..... a delegat poslat pro ně pacienti brát provizi.

• Rado2010
Neregistrovaný uživatel
01.05.2016 18:40 88.212.36.***

to sú delegátky, alebo kto? lebo ak idem k lekárovi tak s delegátom...

• Rado2010
Rado2010 01.05.2016 17:41

Upozornenie pre vsetkych

Budte opatny s dvama osobami : !. Judita F. ( Julia ) zo Slovenska . 2. Jana K. ( Janka ) z Ceskej Republiky .
Nikdy ich nekontaktujte na medicinske sluzby.
Zoberu vam zdravotne poistenie a kopiu cestovneho pasu , aby mohli nelegalnym sposobom profitovat z vas , a ked sa vratite z dovolenky z Egypta spat na Slovensko alebo do Ciech , tak mate problemy s vasous Zdravotnou poistovnou .
Ak jednu z tychto pani stretnete a budu sa vas pytat na vasu zmluvu vasej zdravtnej poistky , prosim kontaktujte vasu zdravotnu poistovnu okamzite a informujte o ich mieste , kde sa nachadzaju a s kym spolupracuju .
Tieto slecny/ panie su na ciernej listine vsetkych zdravotnych poistovni .
Policia je uvedomena o obidvoch osobach a ich protizakonnych cinnosti , a na zaklade trestnych oznameni su vyzadovane sudnym konanim .

• Rado2010
Neregistrovaný uživatel
01.05.2016 05:59 91.236.69.***
Re: Holky, zeny, neblbnete  

Mas pravdu...vo vztahu s egyptanom treba pouzivat hlavu....a tak vsetkym zalubenym radim,aby sa nenechali oklamat peknym vyzorom a sladkymi recickami,ale aby cim skor navstivili rodinu a miesto odkial pochadza ten ich milovany a ak sa im po tejto navsteve neotvoria oci a nezablika v hlave kontrolka, tak si zarabaju na velky problem...arabsky svet je proste ina planeta.....nech sa nikto neurazi,ale podla mojho nazoru a mojich zivotnych skusenosti je to svet spinavy,plny lenivych a zdegenerovanych ludi....to asi preto,ze sa celymi generaciami rozmnozuju medzi sebou bratranec,sesternica,nemaju dostatocne vzdelanie a vseobecny prehlad,lebo jedina kniha do ktorej cely zivot hladia je koran...islam nie je len nabozenstvo,je to ich zivotny styl a cely pravny system....napriek tomu,co som tu napisala im to vsetko neberiem...je to ich kus zemegule, nech si tam ziju ako sa im paci a ako im to vyhovuje....a tymto chcem len povedat,ze miesat europanky s arabmi je ako miesat jablka s hruskami....nikdy to nebude fungovat.....nikdy.....;-)

• Anonym (15)
Neregistrovaný uživatel
30.04.2016 11:03 109.81.208.***

Oprava: používám hlavu, ne srdce :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.04.2016 11:02 109.81.208.***

Ahoj, dítě s ním naštěstí nemám. Jsem ráda už teď, kdy vím, že o mě šíří naprosté lži a postupně objevuju věci, ve kterých mi lhal. Občas sice srdce zabolí, ale už používám hlavu a ne mozek. Jedna rada pro zaláskované: kdykoliv budete cítit, že je něco špatně, poslouchejte tyto intuice. Já to nedělala, vždy jsem špatné pocity nechtěla poslouchat a byla to chyba. Další poznatek, nenechte se nikdy oblbnout a neplaťte za ně a jim nic. Egypťanky znají svou cenu. K těm by si to nikdy nedovolili. My máme sociální cítění a toho využívají. Nikdy se nedočkáte vděku. Krásný víkend všem :-)

• Anonym (8)
Neregistrovaný uživatel
30.04.2016 06:26 91.236.69.***

Aj zla zivotna skusenost je skusenost...nepises o tom ci mas s nim dieta,alebo nie.....ak mas tak to znamena celozivotny problem a ak nie tak mozes byt aspon rada, ze si sa zbavila takeho svaba hnusneho...verim,ze sa teraz citis mizerne,ale cas je najlepsi lekar...o par rokov sa uz iba pousmejes nad tym,aka si bola naivna ;-)

• Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
29.04.2016 23:41 109.81.208.***

To jsi ukoncila jeste vcas. Ja sice podezrivava byla, ale preci ten muj Mohamed je jinej :-) Nebyl moc rad, kdyz jsem cetla tyto diskuze... umi pekne manipulovat. Na to fakt pozor.Taky puvodne chtel zit v Egy ( myslim, ze to bylo soucasti planu), ale kdyz jsem tam prijela "zit", nemel ani praci, ani penize a kdyz neco malo domu prinesl, byl to tak na chleba a v lednici se baly 3 rajcata, dve vajicka a jeden dzus. Nebo pozval kamarady na kaficko. Vzdyt zijeme dnes, ne? :-)Muselo mu byt jasny, ze kdyz mi ukaze tak tezky zivot, ze budu chtit zit v Evrope. no a ted mam, co jsem chtela. Jsou to fakt neskutecni herci a ten sok, co za cloveka to mam vedle sebe, je neskutecnej.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
29.04.2016 22:25 37.44.16.***

Přesně jak píšeš, ten můj bejvalej se přetvařovat dva roky a pak se projevil jak uzurpator.vsechny tady ty příspěvky mi pomohli být ještě více podezřívava a díky tomu se sem nedostal.můj názor je ten kdo to myslí s evropskou vážně chce s ní žít doma v Egyptě a nechce do Evropy. Jenže tam je to pro nas hodně těžké. Takže baby vemte rozum do hrsti a hledejte si evropany tem můžete aspoň věřit že vás nechce pro vízum nebo pro peníze.

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu