A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

List bad boys of Hurghada

03.12.2007 15:14:44 | Barča@
Barča@
;-) Ahoj zdravim vše,podle rady jedné holčiny jsem se podívala na ruský blacklist of Hurghada a napadlo mně co kdyby jsme si udělaly neo podobnýho na našem webu?Když se tady bavíme o praci,manželství a žití s egyptanem mely by jsme si bejt stopro jistý co vy na to?Taky tam mam přítele ale jestli neni neco v poradku rada bych vedela jestli to stoji za to(rada bych s nim zkusila žít a pracovat v Egypte) než se pro něco rozhodnu.Tak dejte vedet kdo je pro a mužem se domluvit jak to spáchat.Zatim se mejte fajn a hodně stestí s tema vasema:-))Budu se těšit Ahoj
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
06.03.2015 20:25

kajina002  

Zaregistrovala jsem se a přidávám foto,zná ho někdo?

06.03.2015 20:12

Karolina | 37.48.32.***  

Ahoj holky neznáte někdo Mykela? Celym jménem Mykel atef salama, , je to krestan,pravnik,dejte si na něj pozor je to prolhanej lhář, je zenatej pul roku,ale schani baby a podvadi,jak se da,volala mi jeho zena pred 4 dny, je jako vsichni ostatni,nejde mi sem vložit foto.

03.03.2015 11:54

| 213.220.204.*** Re: List bad boys of Hurghada  

Holky, dejte si to na férovku, takhle to nemá tu pravou šťávu :-) ;-)...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
03.03.2015 09:45

cassandraa Re: List bad boys of Hurghada  

Mila jj :-)
Ospravedlnujem sa za tykanie ale budem to kompenzovat velkym T ;-).
Tvoje absurdne tvrdenia a informacie pracne zozbierane od takzvanych priatelov Tebou napadnuteho cloveka sa ako vies nezakladaju na pravde. V opacnom pripade nepochybujem ze by si vo svojej posadnutosti nevahala napisat cely zoznam poskodenych a to dodavam - s velkou radostou. Usudzujem to podla toho ako bez zabran uz tri mesiace napadas jeho rodicov,surodencov a neunavne obtazujes jeho priatelov. Krici,ba priam reve z Teba ohrdnuta jesitnost a smad po pomste.Ohrdnuta jesitnost sa moze chovat aj inteligentne,co samozrejme nie je Tvoj pripad. V Tvojom pripade je to chorobna posadnutost. Pripomina mi to velmi uspesny film Osudova pritazlivost v hlavnej ulohe Michael Douglas a Glenn Close a uz len cakam,kedy najde Dr.Mohamed na sporaku variaceho sa bieleho domaceho kralika. O:-)

10.02.2015 15:38

| 178.72.244.*** Re: List bad boys of Hurghada  

Pravda. Ještě tady ty české ženy zanesou nějaké pohlavní choroby. Je to již hnusné, jak pořád shánějí číšníky, animátory. Že se nestydíte a ještě to veřejně píšete.

• Anonym (5)
  • abasta
  • Anonym (4)
09.02.2015 10:53

| 213.220.204.*** Re: List bad boys of Hurghada  

jj, čemu se divíte, když tam za jezdíte ne za rekreací ale za .... úplně jiným účelem. Vždyť si o to vyloženě říkáte...

• JASMA
  • Anonym (1)
  • abasta
  • Anonym (1)
09.02.2015 10:41

jj | 95.103.217.*** Re: List bad boys of Hurghada  

varovanie: prosím, aby ste si dali pozor na človeka, ktorý má súkromnú kliniku v Magawish Hurghada. volá sa doktor Mohamed Hamdy, pochádza z Cairo Giza. je to malý nepekný a dosť tmavý muž, ktorý sa špecializuje na okrádanie turistov. má zmluvy so slovenskými a s českými poisťovňami. bol ženatý s nejakou staršou turistkou z Európy a okradol ju o všetky peniaze. žena si nepomohla, lebo boli manželia. je to silný narkoman a psychopat. na to, že je malý a škaredý, doteraz ulovil celkom dosť obetí z čr. >:)

• Anonym (4)
06.02.2015 21:23

| 78.55.10.*** Re: List bad boys of Hurghada  

Jeśli wiesz coś na ten temat, napisz do
ljubi1@web.de

06.02.2015 21:20

| 78.55.10.*** Re: List bad boys of Hurghada  

znam nikogo, Walid Amin masażysta z Hurghada?

• Anonym (1)
04.02.2015 14:01

anonym anonymů :-) | 217.66.162.*** Re: bublina  

Ale jakýpak nahánění? Je to dovolená a to k tomu patří. Náhodou mě to jejich obskakování náramně bavilo a užila jsem si to.... Jsme tady jen jednou... A nikde není napsaný, že každá s nimi hned vleze do postele - s muslimem to není tak jednoduchý.... Neházejte všechny do jednoho pytle a nejde zde jen o český holky, všechny turistky mají egypťánci v merku :-)

• Anonym (5)
  • JASMA
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze