A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

List bad boys of Hurghada

03.12.2007 15:14:44 | Barča@

Barča@ ;-) Ahoj zdravim vše,podle rady jedné holčiny jsem se podívala na ruský blacklist of Hurghada a napadlo mně co kdyby jsme si udělaly neo podobnýho na našem webu?Když se tady bavíme o praci,manželství a žití s egyptanem mely by jsme si bejt stopro jistý co vy na to?Taky tam mam přítele ale jestli neni neco v poradku rada bych vedela jestli to stoji za to(rada bych s nim zkusila žít a pracovat v Egypte) než se pro něco rozhodnu.Tak dejte vedet kdo je pro a mužem se domluvit jak to spáchat.Zatim se mejte fajn a hodně stestí s tema vasema:-))Budu se těšit Ahoj

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+

Re: Walid Darwish   (213.220.204.***) 12.06.2014 12:39

BARA858, zamysli se - sebeúctu má inteligentní člověk i ve 20...

0

Walid Darwish   BARA858 12.06.2014 12:31

Ja o nem nemuzu nic spatneho rict, vedela jsem, ze mam docineny z devkarem, bylo vic nez jasne, ze to neskonci svatbou. Sex chtel jenom chranenej, vsude za mne platil, pomahal mi s neodbytnymi cisnikmi, manazermi apod., ted uz vim, ze pri mne si vypinal mobil ne kvuli tomu aby se mi vic venoval, ale proto, ze mu psali a volali jine zenske. Rekl mi aj ktere konkretne z meho hotela s nim chteli mit sex, vrhali se tam po nim jak zblaznene. Semnou se drzel za ruce v meste i v hotelu, ted ty ruzovy bryle a i akceptaci, ze je devkar nechapu, ale on ma takej sarm i charizmu, a i jine "velke veci" ze podlehnout je moc ale moc lehky. Kdyz me chcete odsoudit, prosim, co cekate od dvacetilete boubelky, ktera si takeho obletovani v CR moc neuzije.....moc "zdravyho rozumu" asi ne :-D

1

Re: Walid Darwish   margotka33 12.06.2014 11:56

bara : zážitky ti už nikdo nevezme, to je pravda.
ale s tím, že bys to udělala znovu.....já kdybych zjistila, že mě chlap kvůli mé neznalosti a naivitě využil (byť ne finančně), spíš bych ho vzala přes koule, než abych ho ospravedlňovala na netu. ale každá jsme jiná. koneckonců to je taky dobře - aspoň chlapi nikdy předem neví, na čem jsou :-)
přeju ti, aby ti to s ´echt čechem´ klapalo a už nikdy jsi nemusela číst jméno partnera na black listu.

0

Walid Darwish   BARA858 12.06.2014 11:48

Nekomu se muze zdat, ze jsem asi blba, ze bych to udelala znova, ale ja se snazim nikdy nelitovat nic co jsem udelala, btw aspon budu mat na co spominat v duchodu :-)
:-D

1

Walid Darwish   BARA858 12.06.2014 11:47

A jeho vek je 42r.

0

Re: Walid Darwish   (213.220.204.***) 12.06.2014 08:56

:-D :-D :-D (((clap))) :-D :-D :-D Tedy BARA858, ty jsi boží člověk!

0

Walid Darwish   BARA858 12.06.2014 07:39

Nazvala jsem ho Seal kvuli tomu, ze ma podobne zjizvenou tvar. Urcite sem patri po tom vsem co jsem si precetla, kolikrat se uz mel zenit. Ale neklamal, rekl, ze mal moc zen, vsecko bylo dobrovolne, nelituji nic, len tych slz mohlo byt mene kdyby jsem toto vsecko vedela hned po romance. Kdyby sel vratit cas, udelam to znova. Musim jeste dodat, ze neni typickej lhar, vedela jsem castecne o jeho minulosti, co jsem mohla cekat po 11d. znamosti. Hold byla jsem mlada a blba proto to zlomeny srdce, ale vim, ze to tady cte a proto chci rici, ze je to hodnej clovek.....

1

Re: Nech sa paci Walidova Facebookova   margotka33 11.06.2014 14:26

náááhodou, víš jak na pláži trpí pleť ?! 8-) měli by dostávat rizikové příplatky :-)
ale zpátky k tématu. tak jak barunko ? píšeš, že ti neublížil ´okrem zlomeného srdíčka´....ale zlomené srdce přece spadá do ublížení..... tak asi na black list patří. nebo ?

0

Re: Nech sa paci Walidova Facebookova   Deena 11.06.2014 12:05

Máš pravdu , vypadá že 40 mu bylo někdy před 10 lety.Ale oni jsou tam páni ztrhaní z usilovné práce na pláži a vypadají o několik let starší.

Baro, to ho chválíš nebo před ním varuješ?

0

Re: Nech sa paci Walidova Facebookova   margotka33 11.06.2014 10:34

bara : mně spíš připomíná laurence fishburne než seala...

0

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze