A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

List bad boys of Hurghada

03.12.2007 14:14:44 | Barča@
Barča@
;-) Ahoj zdravim vše,podle rady jedné holčiny jsem se podívala na ruský blacklist of Hurghada a napadlo mně co kdyby jsme si udělaly neo podobnýho na našem webu?Když se tady bavíme o praci,manželství a žití s egyptanem mely by jsme si bejt stopro jistý co vy na to?Taky tam mam přítele ale jestli neni neco v poradku rada bych vedela jestli to stoji za to(rada bych s nim zkusila žít a pracovat v Egypte) než se pro něco rozhodnu.Tak dejte vedet kdo je pro a mužem se domluvit jak to spáchat.Zatim se mejte fajn a hodně stestí s tema vasema:-))Budu se těšit Ahoj
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.11.2016 20:41 62.245.126.***
Re: List bad boys of Hurghada  

Tak to muzem vyzkouset a pak si rict jak se komu zadarilo bez toaletaku umyt

abasta 26.11.2016 20:39

46.33 100% suhlasím a trefný postreh ;-) :-D

Neregistrovaný uživatel
26.11.2016 20:24 46.33.96.***

Nikdy jsem do tohoto vlákna nepsala až dnes,protože žasnu nad tím,co tady někteří z Vás dokážou "vypotit"za odpovědi.Tak tedy,budeme se bavit o ho.ně,protože na toto téma se to tady zvrtlo. :-D
Tak třeba mně uzemnila věta:tak aby bylo některým jasné,mají bidety.
K čemu jim asi tak jsou,když nepoužívají papír :-\.Asi si chladí vlka na prd.li.
Vy,co se jich tady zastáváte,si v tom případě myslíte,že je to hygienické,když toaletní papír nepoužívají?Takže taky to tak doma praktikujete?Přece každý normální člověk ví,že zadek po vy...ní prostě vodou umýt dostatečně nejde a ještě ke všemu bez mýdla =-O =-O no těpic teda.Ho..no není prach,aby se dalo spláchnout vodou.Hlavně že si před každou modlitbou mejou nohy,to je moc důležitý,opravdu :-! .Ale pr..el mají pos..nou.Ale Aláh jim to odpustí.
Můj názor,nikdo nemusí souhlasit.

• Jana VW.
  • abasta
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
26.11.2016 20:01 91.236.69.***

Arabsky svet je cely spinavy....co uz s tych vyvonanych gigolov,ked ziju na smetisku :-D...nie raz mi popod nohy prebehol potkan v tych romantickych,orientom vonajucich ulickach Hurghady...:-D

• abasta
Neregistrovaný uživatel
26.11.2016 18:07 62.245.126.***

Abasta vzdyt to znate, kazdej si musi sam natlouct dokud to nepochopi.

• abasta
abasta 26.11.2016 16:45

jana w: len pre teba: :-D :-D :-D

• Jana VW.
Jana VW. 26.11.2016 16:41

abasta: dovol si co chceš, jsi skutečně šatra gedan :-) (((clap)))

abasta 26.11.2016 16:19

Jana w dovolim si ti oponovať s tym vulgárnym vyjadrovaním a urážaním ostaných tu vyčnievaš práve ty. Ale nejdem sa s tebou už dalej dohadovať, lebo zase by to viedlo len k dalším utokom z tvojej strany. Inak všimla som si, že pričasto kopíruješ príspevky iných, to je tvoja záluba? či nemáš vlastnú slovnú zásobu? nemusíš odpovedat, to som sa len tak zmienila s otáznikom. Radšej sa naozaj neunúvaj.

Jana VW. 26.11.2016 16:05

213: no aspoň že používají voňavky.,, U nás stát v létě blízkosti někoho, ať se jedná o muže nebo dokonce ženu, často se pak jedná o neskutečný estetický zážitek :-! Takže by bylo vhodné zamést si i před vlastním prahem :-) .

Jana VW. 26.11.2016 16:00

....oproti evropanům i když nemají peníze na sebe dbají... řekla bych, že se o to snaží zejména mladí.

Pokud pominu ty skutečně bohaté, často vidím v letadle právě ne moc dobře oblečené Egypťany, ty jejich saka a obleky mají už nějakou tu dekádu za sebou..A to si myslím, že zrovna ti ještě patří k těm relativně dobře zaopatřeným.

Každopádně není třeba soudit někoho podle oblečení, důležité je, jak se chová a jaká je osobnost.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu