A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

List bad boys of Hurghada

03.12.2007 14:14:44 | Barča@
Barča@
;-) Ahoj zdravim vše,podle rady jedné holčiny jsem se podívala na ruský blacklist of Hurghada a napadlo mně co kdyby jsme si udělaly neo podobnýho na našem webu?Když se tady bavíme o praci,manželství a žití s egyptanem mely by jsme si bejt stopro jistý co vy na to?Taky tam mam přítele ale jestli neni neco v poradku rada bych vedela jestli to stoji za to(rada bych s nim zkusila žít a pracovat v Egypte) než se pro něco rozhodnu.Tak dejte vedet kdo je pro a mužem se domluvit jak to spáchat.Zatim se mejte fajn a hodně stestí s tema vasema:-))Budu se těšit Ahoj
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.11.2015 19:04 213.220.213.***
Re: bad boys of Hurghada  

Proboha a co čekáte :-D ?

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
26.11.2015 13:13 91.141.0.***
Re: bad boys of Hurghada  

Přesně jak to píšeš, tak to tam funguje, znám pár holek které dopadly uplně stejně a ještě hůře, jedna se dostala několikrát do nemocnice ...varovat je pěkné,hlavně aby ty zamilované uvěřili, což se nestane..

• habib
  • Anonym (3)
admin2 13.11.2015 14:17
admin  

Dobrý den,

souhlasím s hrošíčkem, už včera a předevčírem jsem tu mazala urážlivé diskuze (tímto se omlouvám všem, kterých se to dotklo, mažu celá vlákna), o tom by toto téma být nemělo.

Přeji fajnový víkend,

Zuzka

• Anonym (2)
hrosicek 12.11.2015 17:14

Baby nehádajte sa tu....máme si tu pomáhať navzájom,nie sa tu urážať....

• Anonym (1)
JASMA 12.11.2015 13:59
Re: List bad boys of Hurghada  

:-) :-) :-)já se bavím-pokračuj ,nereg.uživateli".Pouč nás -, pouhé milenky arab.mužů"aťkonečně víme ;-)

• Anonym (5)
  • Anonym (1)
Jana VW. 12.11.2015 13:39

178: právě že jsem se ptala a nic mu to slovo neříká. Zřejmě mu tedy doma na rozdíl od jiného takto neříkali :-)

Jinak pokud si se svým egyptským manželem žila v Egyptě, tak klobouk dolů. Já bych tam nevydržela ani půl roku ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
12.11.2015 09:29 178.255.168.***

právě v egyptské hovorové arabštině, nejsem Niki, zase se mýlíš, optej se tvýho egyptskýho milence co to je JASMA, pár let jsem tam žila s Egyptským manželem, nebyla jsem pouze milenka jako ty.

• JASMA
  • Anonym (3)
  • Anonym (3)
Jana VW. 11.11.2015 21:53

178 : Nevím, jestli je JASMA největší urážka - asi ne v egyptské hovorové arabštině - ale neříkali tobě náhodou Niki :-) ?

Neregistrovaný uživatel
11.11.2015 20:03 213.220.213.***

Nomen omen.... (((H)))

• Anonym (2)
  • abasta
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
11.11.2015 13:17 178.255.168.***

Ne , to je mi uplně jedno, jen jsem ti chtěla říct, že pokud tě v Egyptě nazve někdo JASMA tak to je pro ženu největší urážka, říká se...ja bent al jasma... a Jasma znamená něco jako křáp, clkově to znamená _ holka ty jsi ale křáp- kdyby tě to zajímalo, přišlo mi zvláštní že máš tady takové jméno...probírat tě nikdo nebude, to ne, myslím že se ti tu snažej poradit, ale máš vlastní rozum nebo nemáš?

• abasta
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu