Skrýt mapudiskuze na mapě

Diskuze - List bad boys of Hurghada

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

List bad boys of Hurghada

03.12.2007 15:14:44 | Barča@

Barča@ ;-) Ahoj zdravim vše,podle rady jedné holčiny jsem se podívala na ruský blacklist of Hurghada a napadlo mně co kdyby jsme si udělaly neo podobnýho na našem webu?Když se tady bavíme o praci,manželství a žití s egyptanem mely by jsme si bejt stopro jistý co vy na to?Taky tam mam přítele ale jestli neni neco v poradku rada bych vedela jestli to stoji za to(rada bych s nim zkusila žít a pracovat v Egypte) než se pro něco rozhodnu.Tak dejte vedet kdo je pro a mužem se domluvit jak to spáchat.Zatim se mejte fajn a hodně stestí s tema vasema:-))Budu se těšit Ahoj

Poslední reakce

Re:   connies 06.03.2014 17:45

asi by sme my,hrdé Európanky mali nad sebou porozmýšľať :-\
Kniha Vydaj sa a poslúchaj, vyvolala v niektorých krajinách takmer malú revolúciu... (malá ukážka)
Sedem "prikázaní"
Pravidlo 1: Vzdám sa svojho hlasovacieho práva „Nie sme rovnocenné s mužmi a ak si to neuvedomíme, budeme len zbytočne trpieť,“ píše Constanza Miriano.

Pravidlo 2: Ak čítať, tak len kuchárske knihy „Dobre vieš, že nie si ani perfektná kuchárka, ani dokonalá gazdinka. Tak prečo ťa tak hnevá, keď ťa na to manžel upozorní? Priznaj, že má pravdu a že sa to naučíš lepšie.“

Pravidlo 3: Dám v práci výpoveď a budem sa venovať servisu pre svojho muža „Ženy zabúdajú, že nemôžu mať všetko: pracovať ako muž a v domácnosti fungovať ako žena. Moc jednoducho nie je určená ženám.“

Pravidlo 4: Vyprázdnim si mozog a nechám muža, nech rozhoduje o všetkom „Žiadny muž nedokáže odolať žene, ktorá si ho váži, je mu verná, vždy pri ňom stojí a podporuje ho. A ktorá rešpektuje jeho autoritu.

Pravidlo 5: Večer sa premením na nafukovaciu Anču. „Aj keď si večer unavená, pretože máš za sebou náročný deň v práci aj v domácnosti, podvoľ sa mu. A určite sa nehraj na rebelku.“

Pravidlo 6: Dám si urobiť prsia veľkosti 4 „Myslím si, že úlohou ženy je, aby sa prejavovala taká dobrá a aby sa mu ukazovala taká pekná, ako je to len možné.“

Pravidlo 7: Začnem sa venovať sado-maso praktikám „My ženy máme rady ponižovanie, pretože je to v záujme všetkých.“

http://www.pluska.sk/zena/rodina-vztahy/nova-rodinna-prirucka-je-ako-zo-stredoveku-vola-vydaj-posluchaj.html

2

Re:   connies 06.03.2014 15:39

no vidíš! len pozorne sleduj Ibraima pašu, ale aj Sulejmana a zober si ponaučenie, ako sa má správna žena správať k svojmu mužovi ;-) a uvidíš, že dostaneš potom nielen tanier a lyžicu, ale aj vlastný pohár...a bež ponatriasať vankúše, aby sa tvojmu drahému sedelo pri futbale pohodlne O:-)
p.s. telenovela sa ešte stále točí, takže budeš mať so svokrou spoločnú reč ešte dlhé roky :-) (len či aj nervy :-D )

2

Re:   Deena 06.03.2014 12:46

Páni Connies, to je dobrý nápad, beztak jim všem musím umýt nohy když přijdou na návštěvu ,takhle bych to měla jedním vrzem.
Mám hábit na všední den doma, na nákupy na trhu a pak sváteční .Takže můj muž dokáže "pustit chlup" . :-)
Už v těch telenovelách nemám přehled,ale teď určitě povede Ibrahim paša . Ten byl v kurzu v Egyptě asi před dvěma roky ,a včera při překlapávání programů (manžel byl na mě hodný a já jsem mohla vzít do ruky ovladač a hledat pro něj nějaký film) jsem zjistila že to dávají i tady,takže aspoň o něčem budeme mít s tchýní stejnou řeč a ona mě bude mít ještě raději a třeba mi koupí mou vlastní lžíci a talíř,abych molochíju nemusela hltat z dlaně.

2

Re:   connies 06.03.2014 12:24

Deena, mala si vziať svokru aj švagriné aj ostatné široké ženské príbuzenstvo k moru, nech sa okúpu a priliať do vody trochu aviváže a máš vypraté :-P beztak sa poflakujete len v tých istých "habitoch", pochybujem, že pri lakomstve tvojho muža máš aj iné šaty, veď si len obyčajná sliepka z Európy, ktorá má sedieť na vajciach, aby znášala euríky :-D
p.s. s tým fandením si to fest rozmysli, aby ti jednu neuvalašil, okrem zaracha čumieť na telku...mimochodom, ktorá telenovela je teraz v kurze? :-\

0

Re:   Deena 06.03.2014 12:14

Connies, ale kdež vaření, to je na tchýni, ta by mě do kuchyně nepustila. Já mám dneska praní prádla, tak vytahuju valchu.To mi zabere celý den a večer přijde manžel z práce ,takže se musím věnovat jemu a pak mi možná dovolí abych se s ním koukala na fotbal.Ale jestli budu fandit druhýmu týmu, tak mám zas s televizí na 14 dní smůlu.
Margotko, kabel je ještě celý,ale sekerka už je nabroušená. Stejně bude k obědu kuře,tak když tchýně nepřesekne kabel, sekerka bude využita i tak .

1

Re:   margotka33 06.03.2014 09:36

connies : zdá se, že tchyňa už přesekla ten kábl ;-)

0

Re:   connies 06.03.2014 09:04

Deena, veľmi sa nerozpisuj, čaká ťa upratovanie celého príbytku a okrem toho, už si navarila? ;-) :-P :-D

0

Re:   margotka33 06.03.2014 07:14

Re:   Deena 06.03.2014 07:13

Doplněk: u počítače

0

Re: svoboda   margotka33 06.03.2014 07:13

86.49.57 : (((clap)))
ač se to mnohým nelíbí - smíšený vztah fungovat může. bez problémů, bez násilí, bez nesvobody, bez postranních úmyslů. mám to v přímém přenosu už kolik let.
je to čistě o lidech. pokud je holčina tak hloupá a neváží si sama sebe (případně nevědomá. pak díky bohu za tyto diskuze !), že po prvním ´habibi i love you´ vypne mozek a vytáhne peněženku, pak to samozřejmě fungovat nebude. skončí využitá, nešťastná a zatrpklá.
pokud má žena sebeúctu a používá mozek, toto se jí nestane.

1

Re:   Deena 06.03.2014 07:13

85: Dát řeč by jsme mohly. Ovšem krátkou, páč jako žena muslima nemám moc času.Tchýně za mnou stojí se sekerkou a jakmile překročím určený čas, přesekává kabel.

2

Re: svoboda   (86.49.57.***) 05.03.2014 20:20

Pavlíno,nechci tady rozebírat můj příběh,neboť se tady do tebe hned někdo naveze - viz.Amanda.Takže jenom několik postřehů.Trvalo dost dlouho,než on zjistil,že nejsem evropská kurva a já zjistila,že nejni arabský vyčůránek. Žádný vztah nemůže fungovat,pokud tam není důvěra.Toleruje mi věci nemyslitelné pro muslimku.Protože ví,že když jdu sama v bikinách na pláž,tak mu nikde nezahnu.Toleruje mi pití alkoholu,protože ví,že se nikde nesmažu do němoty.Kdybych ho občas nepřistihla při modlidbě,tak vůbec nepociťuji,že je muslim a že je nějaký rozdíl mezi naším chlapem a muslimem.Doma uklízí,vaří mi egyptská jídla,protože já je neumím.Oba se navzájem ovlivňujeme a měníme.To je snad normální.Ono taky záleží,co má dotyčný v hlavě.Myslím,že to je stejné i u nás.Nejhorší srážka je s blbcem :-)

2

Re: odpověď pro 90.182.144   (85.70.85.***) 05.03.2014 20:10

Taky už si vzpomínám.... Amanda z lonského roku a dilema s autem pro habibi. Tak to potom jooo, to Amando jed a užívej si ;-) a piš sem až se budou hory zelenat. ANO, bud příkladem a nedej se (((clap)))

Tolerance v ženám v egy a v islámu.....tak joo dáme řeč Deeno, co ty na to...
Muž je nadřazený ženě, že. Sakra ženský jsou xkrát více odolnější vůči nemocem, žijí o několik let cca 15 déle než muž, muži páchají 2krát více sebevražd a pod. Tak kdo je tady nadřazený. A to nemluvím o IQ co většina těch arabských bezmozků má.
Joo on je k tobě tolerantní tady v ČR, ale to je od něj hezký od kluka vid? A v egy si můžeš vybrat kterým hadrem si omotáš hlavu vid? Do zlata ho zasadit ;-)

5

Re: odpověď pro 90.182.144   margotka33 05.03.2014 11:39

amanda : klidně to tady řeš. ať už tvůj příběh dopadne jakkoliv, bude poučný pro další ženy. buď jako varování v tom, co nefunguje a nebo jako důkaz, že to klidně fungovat může.
opakovaně se v tématech řeší stejné věci a podle mě je to dobře. nově příchozím se nechce hledat v debatách někde z roku 2006 a nedivím se. je toho tady tolik...
a určitě lepší řešit rozbíhající se / probíhající / končící vztahy než dokolečka číst nenávistné příspěvky bez jakékoliv vypovídací hodnoty. i takové tady byly.
:-!

4

odpověď pro 90.182.144   Amanda (194.48.241.***) 05.03.2014 10:35

Proč bych měla odpovídat někomu kdo se ani nepodepíše?
Proč hned útok?
Proč bych tu nemohla cokoliv řešit?

???

2

svoboda   2010pavlina 05.03.2014 08:32

Já tady nikoho nechci strašit, píšu jen svůj názor. Když se dostanete do Egypta a budete tam žít jako manželka Egyptana a mít s ním děti a nebude to klapat nebudete moct vzít svobodně děti a odpustit ho a odletět?To nemluvím o jazykové barieře kolik z vás mluví arabsky ? Nebavím se o angličtině , protože pokud budou chtít mluvit o něčem aby co není pro vaše uši, budou mluvit arabsky.Vy musíte být bud křestanky a nebo muslimky, nebo jste slyšeli, že by se nějaký muslim dal na křestanskou víru ?a nebo vám řekl, svobodně si vyber víru a nebo můžeš být bez vyznání ?Vaše společné děti budou muset vyznávat víru po manželovy,vaše dcery budou žít v Egyptě a vychovávany jako egyptanky. Řekněte mi kolik egyptanek randí s turistama, když je egypt tak tolerantní k ženám.78.45.110 jak dlouho spolu žijete a kde ? a v čem je např. tolerantní ?

3

Re: snílek či blázen 2   (90.182.144.***) 05.03.2014 08:25

jestli jsi stejná Amanda jako loni na podzim, tak si to klidně užij,ale hlavně potom tady prosím neřeš jestli mu máš přispět na auto, tak jak tě o to požádal naposledy a těm které ti dobře radily abys od něho dala ruce pryč, tak jsi nás málem sežrala zaživa....

2

prosba   Amanda74 (194.48.241.***) 05.03.2014 07:40

holky neznáte někdo Zuzanu 93,91,156? Potřebovala bych se ní spojit...díky

0

snílek či blázen 2   Amanda74 (194.48.241.***) 05.03.2014 07:36

Ahoj zdravím všechny holky, teda to koukam to se to tu rozjelo.
Holky máte každá kus pravdy.... nemůžu tvrdit, že znám Egypťany ( ikdyž člověk přečte literaturu, hrozné příběhy a osudy žen), neházím je do jednoho pytle... ale ani bezhlavě nevěřím, nezamiluju se.. to už tu bylo, ale užiju si to... a máte pravdu na 100% pojedu. Určitě si nic nedovezu ani blešky vešky, ani nic horšího ... nejsem žádná 17 a vím jak se chránit. A když budu mít pocit, že to není to co jsem očekávala... myslím, že sluníčko a moře mě nikdy nezklamou. Jsem typický plážový povaleč, nabije mě to na
celý rok (a že mě toho čeká). Přijedu krásně opálená a odpočinutá...
tak teď jen aby vyšel ten termín... bo toho mám hodně.
A víte co nedokážu už na nic jiného myslet...
dám Vám vědět jak to dopadlo...

4

Re: snílek či blázen?   (78.45.110.***) 05.03.2014 06:33

85 Budeš se možná divit,ale ten můj mi toleruje spoustu věcí.To stejné ale platí i z mojí strany.Amando,možná jeho lichotky budou falešné,ale na to musíš přijít sama.Rozhodně je lepší propadnout iluzi lásky v Hurgadě než trápit svoje tělo ve wellness. ;-) Nikdy nevíš,co se z toho vyvrbí.Ale já myslím,že si tu můžeme plkat co chceme,stejně pojedeš,co? ;-)

8

Re: snílek či blázen?   (85.70.85.***) 04.03.2014 21:05

78 muslimové neznají význam slova tolerance, tak o čem tady mluvíš?

0

Re: snílek či blázen?   (85.70.85.***) 04.03.2014 21:03

Amando zrovna ty mi nepřijdeš jako ženská co si dokáže jen užívat a nezamilovat se. Přinese ti to jen ztráty, jak finanční tak i citovou, popř. zdravotní, protože u nich nevíš kam všude ho předtím ztrkali 8-) Vyber si wellness program, uvidíš jak ti to zvedne sebevědomí i bez falešných lichotek a kolem tebe se začnou dík zázraky :-)
Deeno, co všechno český holky v lásce dokážou? Obětovat sebe i děti a plíst ty bačkory v egyptě nebo co? Já psala o realitě, první stupen retardace mě nenapadl 8-)

2

Re: snílek či blázen?   (78.45.110.***) 04.03.2014 20:57

Pavlíno,celkem dobře popsané,s něčím lze souhlasit,s něčím ne.Neznám tady jediného Egypťana,kterého by živila manželka.A prosím,přestaňte tu strašit se ztrátou svobody.Svět se mění a generace dnešních mladých egypťanů je přeci jen jiná než před 20 lety.A Egypt není Afganistan či Pákistán.A tvrzení,že muslimové bijí manželky,protože to mají v koránu je taky blbost.A jestli ta slova jsou myšlena upřímně či ne-ukáže čas.Rozdíly jsou,to nepopírám.Je to o toleranci.Ale to je v každém vztahu.

15

Re: snílek či blázen?   (31.133.8.***) 04.03.2014 20:31

Jeď, užij si, ale hlavně se nezamiluj!

0

Re: snílek či blázen?   2010pavlina 04.03.2014 09:22

Nejsou určitě všichni stejní, ale takové vztahy vyjdou tak na 5 %, většinou neskončí hned na začátku to je pravda. Po dovolené pokračují, komunikace přes net, slova I love you habibi atd. Takže takový virtuální vztah. Určitě si každý uvědomuje rozdíl mezi virtuálním a realným.Když ten virtuální vztah vydrží tak následuje další návštěva a reálné setkání, která ovšem stojí peníze a většinou jen Vás,nebo některé z Vás přispěl půlkou na dovolenou ? (dovolená v Egyptě není zrovna levná záležitost) Když kluk vycítí, že by z Vás mohlo něco kápnout, tak na začátku někdy trochu zainvestuje i on. Za 14 dnů dovolená končí a zase virtuální vztah.Bud už jste přišli o nějaké peníze a nebo mu jde o vízum, tzn. chce svatbu :-) Takže z vaší strany další výdaje a shánění informací. Svatbu chcete v Egyptě, ale informace místo aby sháněl on sháníte vy tady.Když se vezmete a zůstanete žít v Egyptě ztratíte svobodu, ale když máte dítě potom můžete přijít i o ně :-( pokud budete chtít odejít. Když pojedete bydlet sem, budete ho muset živit a o svobodu můžete přijít také, ale tady se můžete bránit.Manipulují s Vámi.Pokud s tam zamilujete a chcete si užít krásnou dovolenou plnou hezkých, ale většinou neupřímných slov ok, ale uvědomte si, že vás to bude stát peníze:-)

1

Re: snílek či blázen?   Deena 04.03.2014 07:17

Jen jeď.Já sice egyptskočeským vztahům moc nerozumím :-) ,ale jeď a užij si to.Dokaž Egypťanům, co český holky v lásce dokážou ;-) Ale hlavně pořád stůj pevně nohama na zemi, však víš jak to pak dopadá ;-)

6

Re: snílek či blázen?   (78.45.110.***) 03.03.2014 21:56

Ty tři nesouhlasné palce jsou předpokládám od těch,co už si svůj románek prožily a natloukly si ústa. :-P Slušně řečeno. ;-) Ale ne všichni jsou stejní a ne všechny příběhy jsou stejné.Já jsem čím dál víc šťastnější a spokojenější. <3 A že už to nějaký pátek trvá. :-)

6

Re: snílek či blázen?   (78.45.110.***) 03.03.2014 18:33

Ahoj,určtě jeď a užij si to.Já se vrátila v sobotu a bylo to supr.A nemyslím si,že jsou lakomí.Ten můj není.Hned bych jela s tebou. ;-)

5

Re: snílek či blázen?   (82.100.62.***) 03.03.2014 16:56

ano,jed, přesně život musí být také radost a člověk přijde na jiné myšlenky,vypadne ze stereotypu.Každopádně dělat,že mu věříš každé slovo a užívat si lichotek a přízně a vyždímat z nich nějakou korunu,protože oni nejsou chudí,ale lakomí.To co oni zkouší na nás, jim vracet.A hlavně zůstat nohama na zemi a nevěřit jim,ale jinak si vše užívat.

6

snílek či blázen?   Amanda (194.48.241.***) 03.03.2014 14:42

AHOJ holky, dlouho jsem tu nic nenapsala. Tak jen snad pár mých úvah..
v loni v dubnu jsem byla s kamoškama v Egyptě, nic jsem nehledala, odpočívala a četla, šla s holkama na pivko. A pak se tam objevil on "plážový sup". Nejsem ani mladá, ani krásná.. ale tam jsem holky byla hvězda. Chlapi jsou tam fakt pozorní a musím říct, že mi to moc imponovalo. Jestli to byla láska nevím, říkám těžko, stojím pevně nohama na zemi. Proběhlo pár káviček pusinek nic víc.. povídání o životě, o našich domovech. Přijela jsem totálně omámená a vznášela se v oblacích. Volali jsme si psali, skypovali. Na podzim proběhlo v Egyptu to co proběhlo.... cesta nemožná.... zájem ochabl, občas si napíšeme sms...
Dámy a blíží se jaro a já nedokážu myslet na nic jiného než odjet do Egyptu za ním.... vím, že je stejný jako ostatní...ale... život nejsou jen starosti o dům, syna.
Zase toužím slyšet jeho lichotky a koukám na last minuty... je to normální?
Poraďte mám nebo ne?

14

Srazy cestovatelů