A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

List bad boys of Hurghada

03.12.2007 15:14:44 | Barča@
Barča@
;-) Ahoj zdravim vše,podle rady jedné holčiny jsem se podívala na ruský blacklist of Hurghada a napadlo mně co kdyby jsme si udělaly neo podobnýho na našem webu?Když se tady bavíme o praci,manželství a žití s egyptanem mely by jsme si bejt stopro jistý co vy na to?Taky tam mam přítele ale jestli neni neco v poradku rada bych vedela jestli to stoji za to(rada bych s nim zkusila žít a pracovat v Egypte) než se pro něco rozhodnu.Tak dejte vedet kdo je pro a mužem se domluvit jak to spáchat.Zatim se mejte fajn a hodně stestí s tema vasema:-))Budu se těšit Ahoj
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Gana 28.06.2011 07:42
Re: plachý a nežný?  

No oni tam nemají moc co dělat a žádné vyhlídky...takže toto je pro něj zpestření a šance ;-) bu´d opatrná, dokáží sehrát divadelní představení a to i tak, že vidíš, že co hrají prožívají, ale oni fakt často hrají ;-) :-)

sulada 27.06.2011 16:33
plachý a nežný?  

Ahojte, rada by som prispela svojim príbehom, aj keď som zatial v Egypte nikdy nebola... Asi pred pol rokom mi pribudlo v skype PROSíM PRIDAJTE SI MA DO SVOJHO ZOZNAMU KONTAKTOV, tak zo zvedavosti som pridala a bol to 31 ročný Egypťan, pracuje v Hurghade ako hotelový supervizor, pochádza z Káhiry. Vraj ho zaujala moja fotoggrafia a pekné meno...Odvtedy sme každý večer online na skype, pozeráme sa na seba, a píšeme si, ja totiž neovládam jazyky a píšeme si s prekladačom, často sa vela nasmejeme aké bludy niekedy poprekladá :-D Je zábavný a milý, pár krát mi vyznal lásku, ale nikdy nenarážal na sex, dúfa, že prídem na dovolenku do Hurghady, chce si zobrať dovolenku na to obdobie a chcel by tráviť celý čas so mnou. Čítam tu srdcervúce príbehy zamilovaných, sklamaných žien a dievčat. Naozaj mi to je úprimne ľúto, viem ako vie láska kruto zraňovať. Sama som zvedavá, ako sa naše priatelstvo rozvinie, beriem ho s rezervou, páči sa mi, ae nie som slepo zamilovaná, váham, či pôjdem na dovolenku práve do Hurghady, nechcem sa sklamať. budem vás každopádne informovať, ako to pokračuje, ak to bude niekoho zaujímať. A k nemu, pochybujem, že je nejaký play boy, každý deň o osmej večer uteká z práce na skype a všetky večery trávi "so mnou" Ak sa mi niekedy stane že som vonku, alebo sa mi nechce, alebo mám iné povinnosti, je velmi smutný a nešťastný, že ma nevidel... No uvidíme čo sa z toho vyklube 8-)

nika.xsnbx 27.06.2011 16:00
Ahoj  

Ahoj holky, neznáte někdo instruktora windsurfingu (Fun Surf) jménem MADO z Hurghady - Pyramisa Hotels and Resorts? :-)

sulada 27.06.2011 15:33
Re: Hithem Zaki Aziz  

tento má nejakú obrovskú hlavu a malé telo ..... omg 8-)

samuela 27.06.2011 09:41
Re: maséři  

To je on jmenuje e Ham ale už nepracuje v Romě.Znáš ho??Neumím otevřít tvou foto děkuji Iva

Aisha 1 17.06.2011 12:11
Re: List bad boys of Hurghada  

Ahoj Zuzi, jestli se nepletu tak je to Mohamed ELghamry,znám ho, ale bohužel jen jako kamaráda:-) Copak by tě zajímalo? Ale myslím si, že o tomto klukovi se již psala v minulých diskuzích, tak to zkus prohledat, třeba budeš moudřejší:-)

lena89 08.06.2011 18:31

ktorých z nich poznáš?

lena89 08.06.2011 18:31
Re: Lena  

jasne v tomto prípade máš pravdu ale taktiež dokáže ublížiť aj ženám. Nie je to len taký miláčik. Nie jedna kvôli nemu plakala a nie jedna opustila rodinu hoci má svoju ženu.

vivabella 08.06.2011 09:36
Re: Lena  

tak toho napravo na fotke poznám veľmo dobre, keď som pracovala v hoteli Bella Vista, Hamada brával môjho mladšieho syna na výlety ;-) na Giftun a pod. a učil ho okrem plávania a potápania aj ako vyberať bakšiš od turistov. ;-) a milí turisti dávali drobné sem a drobné tam, na konci výletu, keď zakotvili na móle malý syn mi ukazuje peniaze a ja : " kde si to zobral ?" a on že Hamada povedal, že sa mám usmievať a pod. ...... ;-) a na konci výletu sa delili : malý na sladkosti, starí chalani na cigaretky ;-) ;-) ;-) ;-) "Biznis" jak vyšitý ! ;-)

Neregistrovaný uživatel
07.06.2011 20:17 89.24.5.***

znám dva a mám i tel.čísla ... Shift+R zlepší kvalitu vyznačeného obrázku. CTRL+F5 aktualizuje webovou stránku.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu