A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

List bad boys of Hurghada

03.12.2007 14:14:44 | Barča@
Barča@
;-) Ahoj zdravim vše,podle rady jedné holčiny jsem se podívala na ruský blacklist of Hurghada a napadlo mně co kdyby jsme si udělaly neo podobnýho na našem webu?Když se tady bavíme o praci,manželství a žití s egyptanem mely by jsme si bejt stopro jistý co vy na to?Taky tam mam přítele ale jestli neni neco v poradku rada bych vedela jestli to stoji za to(rada bych s nim zkusila žít a pracovat v Egypte) než se pro něco rozhodnu.Tak dejte vedet kdo je pro a mužem se domluvit jak to spáchat.Zatim se mejte fajn a hodně stestí s tema vasema:-))Budu se těšit Ahoj
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ajša1 10.06.2009 19:45
RE: RE: RE: Aki  

On se jmenuje AKI???

Ajša1 10.06.2009 19:43

Vsechny matky Egyptanu,Tunisanu... jsou nesmirne nemocne,a vsichni kluci potrebuji penize na jeji lecbu.A jen hlupacky jim je poslou 8-O

Petronila 10.06.2009 07:54
RE: ...  

IveLa: Toho kluka znám a myslím, že docela dobře.....pokud o něm chceš vědět něco víc tak mi napiš SZ ;-)

pola1011 09.06.2009 23:43
Maryca  

Maryca je mi to velmi lito , že to takhle dopadlo :-( , ale aspon to i brzy skončilo představ si, že by se přetvařoval dele a potom by si řekl o prachy i když 3 měsice je taky dost. asi se citiš velmi mizerně rada bych ti pomohla ale nevim jak .

Lilinka 09.06.2009 22:19
RE: RE: RE: RE: RE: Aki  

Tak to bych mu taky nevěřila, už to tu bylo psaný hodněkrát. Pozor na to, dělá jich to spousta. Dlouho si s holkama píšou a pak se vymluví na nemoc v rodině, že potřebujou peníze. Stále stejný scénář, dávej bacha :-?

linka
09.06.2009 20:58 90.179.88.***

neznam,ale staci,co dela te rybe,staci,aby se nafoukla jeste 1x a ma to za sebou.A on to ukazuje lidem a ma z toho legraci?

Maryca 09.06.2009 20:08
RE: RE: RE: RE: Aki  

člověku se těžko věří,že může tak celou dobu lhát.Pohled na svět přes růžové brýle byl moc fajn......Nechceš se se mnou podělit o svou zkušenost?

• Anonym (1)
nadej 09.06.2009 19:56

Maryca,tak to by som mu určite neverila 8-) Treba zložit ružove okuliare skor ako bude neskoro.....ver mi,viem o čom hovorim....

Maryca 09.06.2009 19:52
RE: RE: Aki  

A je normální,že mi po třech měsících denodenních sms,plné-I love you soooo much,napíše,že matka má rakovinu,čeká ji velká operace a nemají peníze,jestli bych mu nepomohla?A když mu řeknu,že mu to moc nevěřím,cítí se hrozně uražený-ty mi nevěříš,ty mně nemiluješ.Takže nakonec mám pocit,že ta potvora jsem já.Holky,prosím,máte s tím nějakou zkušenost?Mám mu věřit????

Lilinka 09.06.2009 19:44

Já ho teda neznam, ale třeba by ostatním pomohlo napsat aspoň kde to je focený ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu