A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

List bad boys of Hurghada

03.12.2007 14:14:44 | Barča@
Barča@
;-) Ahoj zdravim vše,podle rady jedné holčiny jsem se podívala na ruský blacklist of Hurghada a napadlo mně co kdyby jsme si udělaly neo podobnýho na našem webu?Když se tady bavíme o praci,manželství a žití s egyptanem mely by jsme si bejt stopro jistý co vy na to?Taky tam mam přítele ale jestli neni neco v poradku rada bych vedela jestli to stoji za to(rada bych s nim zkusila žít a pracovat v Egypte) než se pro něco rozhodnu.Tak dejte vedet kdo je pro a mužem se domluvit jak to spáchat.Zatim se mejte fajn a hodně stestí s tema vasema:-))Budu se těšit Ahoj
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
nella 03.12.2007 15:07
Blacklist  

No, abych pravdu řekla, taky bych byla pro takovej blacklist...Tak pište jména miláčků, ať se ujistíme, že ten náš je jen náš :-P

Barča@ 03.12.2007 14:41
RE: RE: List bad boys of Hurghada  

A je jedno jestli to je čech,rus,ukrajinec,egyptan nebo buhví co :-)

Barča@ 03.12.2007 14:39
RE: RE: List bad boys of Hurghada  

To:Alisonya:Asi máš pravdu a co bys rekla na to aby kazdej uveřejnil fotku svýho přítele a víc by už nemohl že by jsme se dohodly se spravcem tohoto webu?Taková fotogalerie egyptských přítelu?Já myslim že kazdá holka kdyby viděla toho svýho v naručí jiný tak to je jasný rozchod nebo aspon dost velký problemy a řešení pro ne a myslím si že někteří jsi to opravdu zaslouží :-( Přece to nemůžou hrat na všechny strany a delat z českej holek Jak už bylo zmíneno naivky.Mužeme tenhle blabol vyvratit,myslim si že je to opravdu stupidní hodnoceni protože jestliže je clovek zamilovanej tak je naivní vždycky at už mín či víc(podle zkuseností,povahy atd.)Tešim se na reakce :-D

• Anonym (1)
Alisonya 03.12.2007 14:28
RE: List bad boys of Hurghada  

to Barča: fajn nápad udělat cokoliv pro varování před "bad boys" ale pozor na "bad czech girls", některé totiž jen ze závisti jsou schopny napsat, že znají toho a toho a zažily s ním to a to. Spíše by tu měla být diskuze, zažila jsem to a to, dávejte na to pozor, a v případě že je to velký "hajzl" uveřejnit jeho jméno, případně kde pracuje,... Neb ptát se zda někdo zná toho či toho a co o něm ví, se ti může vymstít, neb závist je všudypřítomná. Ale každopádně každý krok ku pochopení či varování soužití s egypťanem je super!

Barča@ 03.12.2007 14:14
List bad boys of Hurghada  

;-) Ahoj zdravim vše,podle rady jedné holčiny jsem se podívala na ruský blacklist of Hurghada a napadlo mně co kdyby jsme si udělaly neo podobnýho na našem webu?Když se tady bavíme o praci,manželství a žití s egyptanem mely by jsme si bejt stopro jistý co vy na to?Taky tam mam přítele ale jestli neni neco v poradku rada bych vedela jestli to stoji za to(rada bych s nim zkusila žít a pracovat v Egypte) než se pro něco rozhodnu.Tak dejte vedet kdo je pro a mužem se domluvit jak to spáchat.Zatim se mejte fajn a hodně stestí s tema vasema:-))Budu se těšit Ahoj

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu