A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

List bad boys of Hurghada

03.12.2007 15:14:44 | Barča@
Barča@
;-) Ahoj zdravim vše,podle rady jedné holčiny jsem se podívala na ruský blacklist of Hurghada a napadlo mně co kdyby jsme si udělaly neo podobnýho na našem webu?Když se tady bavíme o praci,manželství a žití s egyptanem mely by jsme si bejt stopro jistý co vy na to?Taky tam mam přítele ale jestli neni neco v poradku rada bych vedela jestli to stoji za to(rada bych s nim zkusila žít a pracovat v Egypte) než se pro něco rozhodnu.Tak dejte vedet kdo je pro a mužem se domluvit jak to spáchat.Zatim se mejte fajn a hodně stestí s tema vasema:-))Budu se těšit Ahoj
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
badawi 03.12.2007 22:30
bad boys  

ahoj. tak to je mi lito, co se stalo. nejak jsem nechtela verit, ze by i jine profese, nez cisnici a spol z hotelu delaly takove blbosti... NEvim jak ostatni, ale me jsi tim dost zaskocila. jen si nedokazu predstavit, jak to myslel? jako by mel 2 svatby? ale vdyt by se to proflaklo pri snatku s tebou...

Angelia
03.12.2007 22:18 217.77.165.***
RE: RE: bad boys  

To CatherineT: Jmenuje se Sayed a pracuje jako úředník v Káhirské knihovně. S ženami se seznamuje na netu - Skype.

gita 03.12.2007 22:13
první případ  

ahoj všem. tak budu první případ. znáte tohohle kluka ? :-D

CatherineT 03.12.2007 20:41
RE: bad boys  

Angelia : tvuj pribeh je smutny, a tvuj "eg. pritel" rozhodne neni jediny. Uz jsem take zaslechla podobne pribehy. Mozna by nebylo od veci, napsat jeho jmeno a kde pracuje ... jako varovani pro ostatni :-?

Alisonya 03.12.2007 16:29
beu beu  

to beu beu: myslíš že toto téma bylo založeno pro zvědavé beu beu a další, kteří se jen hodlají nezaujatě pobavit?
Doufám, že ti, kterým je určeno to pochopili a nebudou si svoje zážitky, které jiným mohou pomoci, držet v sobě.
Až budu mít důvod sem psát, napíšu, to mi věř! Když zjistím, že je můj přítel ženatý, tahá ze mne peníze nebo má děti, či další skutečnosti, které by jiným mohly zabránit dopustit se stejné chyby, napíši to. A já se tě také neptám, zda tvůj vztah je ideální a ani mě to nezajímá, tady jde totiž o to, že to co se děje mnoha holkám, které navštíví Egypt a najdou si tam přítele, už není záležitost jednotlivkyň.

angelia
03.12.2007 16:09 217.77.165.***
bad boys  

No já příběh mám. Seznámila jsem se s egypťanem na netu. Po roce a půl, kdy jsem za ním jezdila, vždy pronajal byt, jsem zjistila, že mu jde jen a pouze o vízum. Tak krásně se o mne staral, těch nádherných slov a slibů, hrozně tlačil na uzavření manželstvní, ale já nechtěla spěchat. Připadal mi jako princ, ale chtěla jsem zůstat nohama na zemi, a neb jsem pochytila pár slovíček v arabštině, nezdálo se mi cosi z jeho jednoho telefonátu. Požádala jsem kamarádku, která pracuje v eg. cestovce a má eg. přítele o pomoc. Její přítel pod záminkou zkontaktoval "mého" nastávajícího.
A zjištění?! Šok! Je ženatý, má doma batole a manželku, která o jeho plánu vzít si evropanku kvůli vízu a pěnězům věděla (nesouhlasila, nebavila se s ním, ale nemohla nic dělat-on je přece MUŽ). Holky přověřujte a nedůvěřujte. Nikdy jsem nepoznala tak prolhané lidi, jako jsou egypťané. :-(

beu beu 03.12.2007 16:00
Zakladatelce  

Hezký den všem :-) Holky, Barčo a Alisonya, celkem dobře jste zvládly teorii a osnovu tohoto tématu, tak co se řídit heslem, jsem zakladatel, průkopník půjdu příkladem a začnu? ;-) Nebo Vy jste zrovny ty vyvolené, co to mají ideální?
Já bych Vám sem mohla taky něco připsat, ale mám zkušenosti jen z čechem. A psát příběhy, které se ke mě dostanou, mi zatím nepřijde fér. Nicméně mi se potvrzuje, že ve většině případů je jeden jako druhý. Často mi stačí příběhy poslouchat jako nezaujatý posluchač, a už docela dobře dokáži odhadnout reakci těch dvou, ať už holčiny či egypťana. I když ne vždy se jedná o jen holčiny, ale i o velmi zralé a inteligentní ženy 8-O ;-)

pemo 03.12.2007 15:36
RE: List bad boys of Hurghada  

Dobrej nápad, a tak to Barčo nějak založ a uvidíš jak se to rychle rozjede. Já si myslím, že jo: Protože každá chce vědět jak na tom je????Jsem zvědavá jak to dopadne. Kdo z nás se vrátí do reálu??TAk zatím čao a dotáhněme to dokonce ;-)

Alisonya 03.12.2007 15:31
RE: Blacklist  

No přiznám se, že cesta přes fotogalerii egyptských partnerů mi nepřipadá to nej. Dá se to opravdu zneužít, nehledě k tomu, že mi to nepřipadá ani z morálního hlediska ideální. A fotil se snad každý pracovník turistické sféry a to se spoustou turistů, turistek, kterým byl sympatický a tyto fotky mohou zkresleně ukazovat co tehdy vycházelo např. z vtipné situace, může teď působit pro dívku, jejíž přítel je na fotce, velmi nepříjemně.
Myslím, že by sem měli psát dívky, jež mají již konkrétní podezdření, (např. jde mu jen o peníze,sex,vízum,...)nebo chtějí radu pro konkrétní situaci(např.chová se tak a tak,je to u muslima,eg. běžné?)a dívky které např. už došly k nějakému zjištění (je ženatý, ukradl mi peníze, má děti...)
Měli by se tady řešit konkrétní situace, např. mám mu věřit že měl nehodu, nemá na lékaře, atd.,...(žádá peníze přes Western Union) zažily jste to i vy? Myslím že takto by to mohlo fungovat ve prospěch všech holek, které si nejsou jisty s důvěryhodností eg. přítele a nebo mají jen snahu o pochopení jiné mentality a různých situací, které eg. řeší jinak.

nella 03.12.2007 15:07
Blacklist  

No, abych pravdu řekla, taky bych byla pro takovej blacklist...Tak pište jména miláčků, ať se ujistíme, že ten náš je jen náš :-P

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu