A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

List bad boys of Hurghada

03.12.2007 15:14:44 | Barča@
Barča@
;-) Ahoj zdravim vše,podle rady jedné holčiny jsem se podívala na ruský blacklist of Hurghada a napadlo mně co kdyby jsme si udělaly neo podobnýho na našem webu?Když se tady bavíme o praci,manželství a žití s egyptanem mely by jsme si bejt stopro jistý co vy na to?Taky tam mam přítele ale jestli neni neco v poradku rada bych vedela jestli to stoji za to(rada bych s nim zkusila žít a pracovat v Egypte) než se pro něco rozhodnu.Tak dejte vedet kdo je pro a mužem se domluvit jak to spáchat.Zatim se mejte fajn a hodně stestí s tema vasema:-))Budu se těšit Ahoj
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.07.2018 11:54 109.81.214.***
Znáte?  

Ahoj děvčata zajímalo by mě zda neznáte chlapce který si říká Roma. Fotí a natáčí na lodi, když si koupíte výlet na delfíny. 27 let a bydlí v Hurgádě. Děkuju za odpověď.

Neregistrovaný uživatel
14.03.2018 23:18 31.10.154.***
Adam alebo Max  

Ahojte dievčatá a ženy, poznáte ho niekto? Pohybuje sa pri oblasti Grand resort a má tam aj akože obchody...Ak áno dajte tu váš príbeh prosím. Ďakujem vopred.

LittleSheepie 08.12.2017 09:38
Michael  

Ahoj! Nezná někdo z vás tady mého kamaráda Michaela? Pracuje v hotelu Three Corners Happy Life v Marsa Alam jako barman, ale údajně žije v Hurghadě. Je mu 24 a je koptský křesťan. Ráda bych měla alespoň představu, co je to za člověka. Ani příjmení mi nesdělil :-D :-D

• abasta
  • Anonym (4)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
14.11.2017 08:13 196.141.69.***
Ahmed, Mohamed, Said, Ali, Aliexpress  

Já mám příběh, rok 2003 jsem přešel Ze Sírie a Jordánska jako Kontraktor jedné JAR security com. co spolupracovala v rámci UN jako ochrana diplomatických transferů za Kngresového centrav Sharm El Sheikhu - 5 let jsme jezdili po celé Africe a Egyptě, do Hurghadyzrovna tak,, Setkával jsme se s holkama co sevdali v Sharmu, i s krajanama co mluvili česky nebo prostě trávili delší čas. Ale holky co si to ustály, Vdali se a měli děti NIKDY neměly manžela z lodi, hotelu, pláže z diskotéky. Na to, aby si to holka dokázala ustát, potřebuje manželovu podporu a to Vám chlapec z pláže nedá,a proč?
Vše je jen divadlo na druhořadé a hloupé křesťanky co nevěří.
Takže??? Kopírák, potkáte hocha s čokoládovýma očkama, úsměv od ucha k ucha k uchu a začíná tím jak krásný dnes jste. Pohledy a úsměvy, další pochvala čehokoli co máte na sobě a navázání hovoru od kud a co děláte, jak jak je to vše nádherné a super, AAAA zde nadchází citové diadýlko jak on to nezažil protože on holt je Egypťan a má smůlu, že nemůže cestovat. Tak moc by chtěl poznávat a vzdělávat se.. Klasika pak začíná, jeho rodina je vlastně vzdělaná, něco jako právníci, doktoři a profesoři. On vlastně taky, Vesměs je to archeologie a nebo managment htelu. Pak pozvání večer na Kafe a čaj, s tím že rozhovory spadnou na místní, jak je chudák nešťasný z toho jak chlapci okolo něj takto zacházejí s dívkami, on o tom ví a tak se jim straní, protože ON je jiný, ale hlavně on by to nikdy neudělal a VY jste ta vyjímečná osoba. Pak to chytání za ručičky a okouzlující kavárny s SHishou, kde poprvé zaplatí, ale POPRVÉ, při všech těch bla bla bla nezapomene podotknout i jeho skromnou výplatu a i to, že ceny jsou pro ně v letovisku hrozné a nedej Bože posílá peníze domů Mamince a rodině, ketrou živí - to je má oblíbená pasáž - A je to Tu, Láska jako trám a našlápnuto na Vízum.. No, ale hlavně na prachy... protže s váma bude psáta po cca pár měsících samo sebou i s pozváním do Egypta přijde i něco jako žádost o pomoc na zdravotní zákrok pro rodinu, a to další moje oblíbené je operace hlavy a nebo srdce... Samo sebou jsem málem zapoměl, že půlrok je to Habibi nemůžebez tebe žít, myslí jen na tebe a stále je jen s tebou v myšlenkách až ztoho krom blbosti v hlavě máte i cukrovku. Pak jsou ty žádosti o svatbu a pod.Je to na dlouho.. ALE dámy, proboha opravdu nevíte, že právnická rodina v Egyptě co dají syna studovat archeologii, ho pak nechají skákat někde na baru a nebo pláži v hotelu? Nebo, že tito chlapci se s Vámi na ulici nechlubí jak s trofejí? Jak Vás napadlo, že jste jediná? ON to řekl? A on je jiný? proč?Proč si tohle můžete myslet, když 99% těchto hovádek jsou hoši známí tím jak mají ženu, nebo dvě, mají děti a chodí se staršími až k pozvracení pohlednými dámami za peníze, proč ten Váš to nedělá? Potkal Vás a čekal jen na vás??? Vážně? Existuje několik ofic agentur kde si je můžete nechat prověřit a to udělejte. Protože tohle vše co jste teď četly a vidíte se v tom tak můžete dopadnout itakto... Několik dam a slečen co se takto nechaly oblbnot se pak i vdali. Aopět kopírák. Kdy už podá žídost o víza a kolik peněz ještě máme, Pak přijede jeho rodina od někud z písku, to pak vydíte ty doktory a právníky... Až se děsíte, tam nastane vystřízlivění a pak začne, Pas dej sem, potřebuji něco a už ho nevydíte, dny noci není doma, Kde se poděla jeho vlídnost a náklonnost a čas co s vámi byl,, Práce a práce nemá čas. JO práce?? Další takové jako vy.. Pak až začnete trochu víc doléhat příjde první rána a pak to jde dokola, No a já , protože jsem už tohle věděl a byť jsem VLK, tak nemůžu nechat i ty sprosté ovce na pospas těmto příživníkům, tak dostali telefon na mě. Takže 6 x - 7 x v pěti letech v nočních hodinách volání s brekem, že pomoc. Pak jak na drátku, Známý policie, kriminální odd v Sharmu, fotky dobitého oblyčeje, aby chlapec nevyskakoval moc až bude hledat kde má ženu a proč odešla, Šup auten do Káhiri na zastupitelství a rychle kopii rodného listu pro vystavení dočasného cestovního dokladu na to dostat se domů. Ještě jednou kdo se v tom poznal, utečte dokud můžete. Protože kopírák je kopírák a nic se nemění.

• Anonym (17)
Neregistrovaný uživatel
06.08.2017 06:05 91.236.69.***

Fuha ..a toto je co dievcata??? Vidim,ze uz dlhsiu dobu je tu nuda...je dovolenkove obdibie a ziadna sa nevratila z Egypta zamilovana do nejakeho Ahmeda????? Ani verit sa mi nechce <3

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.06.2017 03:13 78.45.133.***

Ahoj holky,znate Mohameda alias Alex z Bella Visty?Vetsinou v lobby baru,nebo Paradis

Neregistrovaný uživatel
15.04.2017 21:25 37.188.225.***
Amr Said  

Znáte někdo z Hurghady? Kluk z lodě. Díky.

Neregistrovaný uživatel
09.04.2017 21:59 78.156.48.***
Mohamed El Safy  

Znáte některá? Vím o hotelu Tulip Resort v Marsa Alam a jinak po různých hotelích v Hurghadě. Pěkný vyšší a štíhlá postava, nevíte?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.11.2016 14:49 93.91.243.***
Hurghada, rok 2007  

V tom roce jsem se zamilovala do tamního animátora. Nikdy jsem s ním nespala, i když jsem po tom moc toužila, ale pořád mi blikalo v hlavě červené světýlko nedělej to. Od té doby uplynulo hodně času, v Egyptě jsem nebyla už 6 let. Už 6 let jsem ho neviděla (s výjimkou videí na youtube nebo facebooku). Vím, že je ženatý, že má dítě, a podle mě jistě i nadále milenky turistky. Za tu dobu jsem měla jiné partnery i vážný vztah, ale stále na něj nedokážu zapomenout. Kdykoliv se mi na zdi facebooku ukáže jeho fotka, dlouho si ji prohlížím. Kdykoliv na youtube najdu nějaké video, kde mluví, celá se rozechvěju. Kdykoliv mi napíše, mé srdce poskočí. Nepíšeme si nějak často, to vůbec, např. k narozeninám, novému roku... Nevyhledávám debaty s ním, ani žádné skype video hovory. Každý rok si říkám, že pojedu do Egypta, ale ještě jsem to neudělala, protože se bojím, že kdybych ho uviděla, znovu se do něj zamiluju. 8-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
26.10.2016 07:35 185.47.177.***
Specifický dotaz - vízum  

Dobrý den,

specifický dotaz - moje kamarádka si vzala Egypťana v 2011, manželství superlegalized matrikou v Brně, v současné době čeká na rozvod. Za cca měsíc by měli být rozvedeni.Začátkem prosince 2016 jí však navíc končí 5 leté vízum, manžel jí samozřejmě nepodepíše další pobyt na 5 let!!!! Chtěla by dále zůstat v Egyptě a snad si někoho opět najít. Mají spolu syna - 2 roky, ale ten bude svěřen do péče manžela. Právník jí doporučil, že může visa prodloužit, pokud předloží rodný list dítěte, ten však asi ztratila, včetně pasu, jehož platnost končí v 07/2017...Má vůbec nějakou šanci prodloužit pobyt? Co by musela udělat, aby zůstala? Jak se chovají egyptské úřady, pokud zjistí, že má propadlé vízum?Je nějaká možnost, jak obejít REZIDENT visa? Může si koupit turistické? Na jak dlouho? Velmi děkuji za jakoukoli odpověď, byť i negativní v její neprospěch. Možná jí to pomůže si konečně dát život zase dohromady.
Petra

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu