A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 09:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.10.2018 13:15 185.16.181.***
Super Luxor 4.10.2018  

LM Holiday můžu jen doporučit. Jejich služeb jsme využily poprvé. Jely jsme z HRG, řidič Joussef nás od hotelu vyzvedl přesně, vše velmi dobře zorganizované, v Luxoru se k nám připojil super průvodce Jásser, podal pěkný výklad, umí velmi dobře česky. Co dodat k jízdě...náš řidič s námi komunikoval, rychle jezdí všichni, takhle to v Egyptě prostě je. Vše klaplo a pokud se zas někdy utrhneme na výlet, tak jinou CK nemusím hledat :-). Díky Lenko, Joussefe a Jássere!

Neregistrovaný uživatel
09.10.2018 06:44 41.33.74.***

Dobrý den, výlet do Luxoru byl úžasný. Tedy v Luxoru, do Luxoru rozhodně ne. Měli jsme skvělého průvodce, moc chválím. Pan Yasir žijící v Luxoru, umí velice dobře česky. Po této stránce cestovní kancelář velice chválím. Ale co se dopravy týče, opravdu jsme se báli o život, myslím si že CK by se měla postarat bezpečnou dopravu svých klientů. Řidič s námi nekomunikoval, a jel jako by nás ukradl. Auta, byli dvě (z našeho hotelu do Safaga osobní auto, pak mikrobus} buď bez pásů nebo nefunkční pásy, obrovská rychlost, jak ve městě tak mimo město, po tmě občas vůbec nepoužíval světla, opravdu velmi nebezpečné, a riskantní. Toto nám pokazilo celý, jinak tak kouzelný výlet. Báli jsme se opravdu o svůj život.

Neregistrovaný uživatel
08.10.2018 06:26 165.225.72.***
Poděkování LM Holiday  

Dobrý den,

Musím poděkovat a vřele doporučit výlety s LM Holiday, byly jsme v Marsa Alam v období konce září a začátek října 2018, vybrali jsme si tři výlety - Sataya, Marsa Mubarak a Luxor - Údolí králů. Všechny se vydařili perfektně, velmi dobrá organizace a v pohodě jsme se domluvili i s anglicky mluvícím průvodcem.Plavali jsme s volně žijícími delffíny, karetou a také dugongem :-) , byla to paráda. Cena oproti cestovní kanceláři byla velmi příznivá.

Martin L.

Neregistrovaný uživatel
03.10.2018 19:00 37.188.128.***
Výlet  

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak si mohu zařídit výlet prostřednictvím této stránky. Letím do Egypta následující týden a ráda bych se podívala na ostrůvek Giftun. Děkuji

Neregistrovaný uživatel
12.09.2018 19:15 89.102.15.***
Poděkování LM Holiday  

Děkujeme za nádherný zájezd 9.9.2018 do Luxoru. Vše bylo dokonale zorganizováno a egyptský průvodce s výbornou češtinou neměl chybu.Dal dokonalý výklad a odpovídal na jakýkoliv dotaz. Vše prostě klaplo nad naše očekávání za dobrou cenu.Určitě příští rok zase a budeme vás doporučovat. Martin J.

Neregistrovaný uživatel
27.08.2018 21:20 109.93.195.***
Re: Dendera a Abydos  

Jak píšu jinde, tak jsem v Hurghadě 8 - 22 září

limach 23.08.2018 14:01

https://lmholiday.cz/egypt/hurghada/dendera-a-abydos/

V druhé půlce září to mám v plánu z Hurghady. Ale ještě jsem neobjednal.

Jiří Kuchta 21.08.2018 12:07

Zajímala by mne nabídka na tyto dvě místa. Na webu jsem to nenasel

Neregistrovaný uživatel
18.08.2018 12:01 37.188.139.***
Nečekaný balíček s Tamerem  

Náš plán byl poznat v Egyptě co nejvíce památek, proto jsme si naplánovali 4 výlety. Na doporučení paní Lenky jsme si vzali celý balíček který obsahoval plavbu po Nilu, Káhiru a následně 3 dny relaxu u moře. Lm holiday zřídila vše, jen letenky jsme si museli koupit sami,ale to nám paní Lena taky poradila, takže jsme s tím staroti neměli. Určitě doporučujeme využít tuto možnost kdo uvažuje o více výletech, jednak to šetří čas a taky peníze. Tímto moc děkujeme Lence a Tamerovi za krásné zážitky, na jaře opět využijeme služeb těšíme se. Kočárková <3

Neregistrovaný uživatel
06.06.2018 00:39 46.229.124.***

8-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze