A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 10:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.09.2018 19:15 89.102.15.***
Poděkování LM Holiday  

Děkujeme za nádherný zájezd 9.9.2018 do Luxoru. Vše bylo dokonale zorganizováno a egyptský průvodce s výbornou češtinou neměl chybu.Dal dokonalý výklad a odpovídal na jakýkoliv dotaz. Vše prostě klaplo nad naše očekávání za dobrou cenu.Určitě příští rok zase a budeme vás doporučovat. Martin J.

Neregistrovaný uživatel
27.08.2018 21:20 109.93.195.***
Re: Dendera a Abydos  

Jak píšu jinde, tak jsem v Hurghadě 8 - 22 září

limach 23.08.2018 14:01

https://lmholiday.cz/egypt/hurghada/dendera-a-abydos/

V druhé půlce září to mám v plánu z Hurghady. Ale ještě jsem neobjednal.

Jiří Kuchta 21.08.2018 12:07

Zajímala by mne nabídka na tyto dvě místa. Na webu jsem to nenasel

Neregistrovaný uživatel
18.08.2018 12:01 37.188.139.***
Nečekaný balíček s Tamerem  

Náš plán byl poznat v Egyptě co nejvíce památek, proto jsme si naplánovali 4 výlety. Na doporučení paní Lenky jsme si vzali celý balíček který obsahoval plavbu po Nilu, Káhiru a následně 3 dny relaxu u moře. Lm holiday zřídila vše, jen letenky jsme si museli koupit sami,ale to nám paní Lena taky poradila, takže jsme s tím staroti neměli. Určitě doporučujeme využít tuto možnost kdo uvažuje o více výletech, jednak to šetří čas a taky peníze. Tímto moc děkujeme Lence a Tamerovi za krásné zážitky, na jaře opět využijeme služeb těšíme se. Kočárková <3

Neregistrovaný uživatel
06.06.2018 00:39 46.229.124.***

8-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.05.2018 12:28 195.250.142.***
Privání dovolená s Lm holiday a Tamerem  

Přes email jsme si domluvili celou dovolenou, paní Lenka poslala odkaz na letenky které jsme si koupili a zbytek řešila ona. Měli jsme týdení dovolenou s plavbou po Nilu a pobytem u moře. Když jsme si vše spočítali, tak nás to vyšlo mnohem levněji než u CK a navíc služby byly někde jinde. Vše privátní a profesionální. Průvodce Tamer byl neskutečný a vše nám krásně vysvětlil a postaral se o nás. V zimě opět využijeme a to na delsí dobu s oázama, takže kdyby se chtěl někdo přidat, tak se ozvěte. Tobiášová (((clap)))

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
21.05.2018 11:35 94.112.247.***

Zkušenosti s LM Holiday jen ty nejlepší a vřele a bez obav doporučuji. Jak organizace výletů tak i zajištění celé poznávací dovolené naprosto perfektní. Srovnání mezi cestovní kanceláří a LM Holiday je jednoznačné. Do Egypta a na výlety v něm jedině s LM Holiday a se skvělým Tamerem

Neregistrovaný uživatel
07.03.2018 15:48 78.102.213.***

Denderu jsme absovovali asi pred 3 lety. Pokud si dobre pamatuji, tak teren neni horsi nez u pyramid atd. Je to jenom na

Neregistrovaný uživatel
07.03.2018 15:18 91.219.240.***

ahoj, prosím o pomoc někoho z účastníků tohoto výletu. v doporučeních co s sebou je psaná sportovní obuv - je to jenom preventivně, nebo je tam o tolik horší terén, než na pyramidách, v Luxoru atd - které se daly zvládnout v žabkách... Díky za info. Hana

Zpět na všechny diskuze