A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 10:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.09.2015 22:24 217.117.216.***
Re: LMegypt  

V minulém týdnu jsme se zúčastnili výletu do Káhiry. Vše proběhlo k naší spokojenosti. Na výlet jsem se velmi těšil a návštěvou pyramid jsem si splnil jeden ze svých snů. Celý den se nám věnovala průvodkyně Světlana. Myslím, že takovou průvodkyni by si ve svém týmu přála mít každá cestovní kancelář. Zažil jsem již mnoho výborných průvodců, ale Světlana je všechny výrazně převyšuje. Jsem fanoušek historie, ale tak výborné znalosti okořeněné o spoustu zajímavostí z dané lokality jsem ještě u žádného průvodce nezažil. Na její profesionální výklad a přitom lidský přístup k turistům nikdy nezapomenu a již nyní se těším na další výlety s touto cestovní kanceláří, respektive se Světlanou.
Všem cestovatelům mohu tuto cestovku doporučit!
Jarda K.

• Ricardus
  • Anonym (1)
R29 27.08.2015 18:48

Vylet od LM z Marsa Alam - ctyrkolky... byl jsem na nich nekolikrat ale tyhle byly nejlepsi. Jizda pres duny, nejezdilo se uplne v rade... cena super. Doba jizdy asi 2,5hod. Vylet Sataya na delfiny...vse super. Na lodi jsme byli s nemcema takze clovek nemusel poslouchat cestinu. Vylet za 60 USD .... opet uspora. Delfinu spousta

Petra Vlková
26.08.2015 16:03 46.135.64.***

Dobrý den,
právě jsme se vrátili z Hurghády, kde jsme byli přes cestovní kancelář Blue Style . Výlety jsme zvolili s Lm holiday a můžeme doporučit. Měli jsme Luxor, Giftun a safari. Vše proběhlo ,jak jsme se domluvili již z Česka. (((clap))) (((clap)))

Hana
13.08.2015 13:48 195.113.70.***
Výlet oblast Marsa Alam  

Dobrý den. Organizací i cenou výletu od agentury LM Holiday jsme byli nadšeni. Mohu jen doporučit :-)

Lenka Nováková
06.08.2015 16:21 37.188.143.***

Právě jsme se vrátili z Turecka Side. Byli jsme na výletu Pamukkale, výlet byl nádherný. I my jsme byli spokojeni s touto cestovní kanceláří.

Mirek
04.08.2015 10:22 213.129.159.***
LM HOLIDAY  

S LM Holiday jsme byli na výletech v Petře a v Jeruzalému. Výlety byly perfektní,
obzvlášť návštěva Petry je úžasný zážitek. Děkuji paní Lence za zajištění
obou výletů.

Michal
19.07.2015 19:11 78.102.196.***

Před týdnem jsme se vrátili z Hurghady a s LM HOLIDAY jsme měli 5 výletů a byli jsme se vším naprosto spokojeni. LUXOR, GIFTUN, CITY TOUR, Extra Sahara Park a Potápění Intro.

Karolína
16.07.2015 23:28 37.120.108.***

Dobrý večer, vrítili jsme se ze Sharm El Sheiku a měli přes Lm holiday výlet do Jerusalému. Vše proběho přesně tak, jak jsme byli hned ze začátku informováni. Děkujeme paní Lence a příště opět jedině tato cestovka.

• Ricardus
Marie
13.07.2015 23:56 93.92.53.***

Dobrý den, rádi bychom se podělili o zážitky,které jsme měli v Turecku s cestovkou lm holiday. Objednali jsme si výlety již z česka a pani Lenka nám vše podrobně vysvětlila. Jakmile jsme dojeli na hotel, tak jsme si vše potvrdili jen sms. byla sice jedna změna,ale nevadilo nám to. Místo ponděli jsme jeli na výlet ve středu. Ceny byly nižší než u nší ck a přístup velmi milý. Talže určitě doporučujeme. Nejedlíková Marie

andreiuska off
10.07.2015 16:04 93.99.171.***

1.7.2015 jsme podnikli výlet na Satayu.Musíme pochválit přístup celé Ck a poděkovat za perfektní služby.Delfíny jsme viděli a měli možnost s nimi plavat poměrně dlouho.Určitě při příští dovolené zase budeme chtít výlet opakovat. (((clap))) (((clap))) (((clap)))

Zpět na všechny diskuze