A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 09:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
bejki 09.06.2015 14:50
Re: LMegypt  

My jsme transfér platili.Z Makadi bay do Hurgh.Nová Marína a zpět 10$ na osobu,což si myslím,že je dost.

Transfer na výlety
09.06.2015 12:27 91.214.156.***

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli je v cenách výletů od LM i transfer z hotelu do přístavu? Díky

Maja g 07.06.2015 14:13

dobry den...pred štyrmi dňami sme sa vrátili z Egypta....absolvovali sme výlety y LM Holiday a boli to skvelé zážitky za dobré ceny...naša delegátka Svetlanka bola skvelá,dozvedeli sme sa veľa informácií o histórii, ale aj o bežnom živote Egyptských ľudí...máme nezabudnuteľné zážitky a za tých pár dní v Egypte sme spoznali naozaj mnoho z tejto zaujímavej krajiny....proste skvelé a úžasné...Svetlanka díky...!!..dúfam že sa raz ešte vrátime ...

drakous03 30.05.2015 16:49

Na výletech jsem už s LM byli a spokojenost a měla bych dotaz na cenu 3 ostrovy Hamata...a nebo pláž Shams El Luli jsme v Equinoxu takže je to taky dálka...které dny se jezdí? Bylo by nás cca min 6 osob přiletíme 4.6. máme to na 15 dní takže asi spíš v 2 polovině pobytu,,,asi stačí sms jako minule ?

Safaga
30.05.2015 11:40 41.37.243.***

Ze Safagy je taky možnost výletů. Pro více informací prosím kontaktujte lenkalmholiday@gmail.com :-)

bejki 28.05.2015 15:23

Tak my byli s LM na f.výletě City tours 18.5.V 10hod.jsem napsala sms se jmenem hotelu a jaký výlet chceme.Obratem mi zavolali a ten den odpoledne jsme jeli.Průvodkyne s řidičem přijeli včas malým autobuskem,jeli jsme rodina,4lidi.Průvodkyně Světlana velice příjemná mladá paní,spràvně upovídaná,takže se nám dostalo moře informací a odpovídala na vše,co nàs zajímalo i ohledně života egypťanů,i informace,které nevyčtete v žàdné knize.Celý výlet byl pojat,jako by jsme s ní byli jedna rodina,což bylo supr.Vzala nàs i na rybí a zeleninový trh,ùžasný zážitek.Jen nàvštěva parfumérie nàs neoslovila,přesto,že si tam manžel koupil parfem.Ta nàvštěva působila tak komerčně,jako když vàm stále někdo nêco vnucuje,zbytečná ztráta času.Ani obchodni centrum(obchoďàček?)nàs neoslovil.Chtěli jsme projít staré uličky s krámkama s kořením,zbožím,kde prodàvají domorodci,kdysi jsme to sami absolvovali taxikem a bylo to ùžasný.Tak to jediné mi na výletě chybělo.Zakončení bylo v kavàrně s kàvou,čajem a šíšou.Žàdný spěch,Světlanka čas nechávala na nás.Z ní vyzařuje radost z tèto práce,jde vidět,že je práce je i koničkem.Jen jedno me trochu zarazilo,cena.LM je levnější než BS,ale tady my platili 20$/osobu a City tours(sice bez šíši a akvaria,což je min.vstupné)mà BS za 5$ na osobu,při 4 osobách rozdíl 60$ což je opravdu dost. :-\ Ale za ten osobní přístup a uličky kterými jsme projižděli to stálo.Ještě jednou dík Světlaně a ať provází klienty nadále s takovým nadšením jako nás.Lenka B. @};--

jana100 28.05.2015 10:42

Ahoj všem, je možné si zaplatit nějaký výlet až na místě? Najdu někoho od LM v Safaze? A popřípadě, víte někdo cenu za výlet do aquaparku?
Moc díky a všem hezkou a poklidnou dovoleo ;-)

Jessie 28.05.2015 10:23
Sataya  

Byli jsme v květnu na výletě s LM Holiday a musím říct, že nám vše vyšlo. Po prvotním přehození termínu (asi bylo moc větrno nebo málo lidí?) a domluvě na náhradním se nám stal menší úraz a LM nám umožnila 3. termín. Počasí bylo jak vymalované, vlny žádné, delfínů spousta, prima doprovod (řidičem počínaje, celým personáem lodi a klukama z Agua Blue konče) a naprostá pohoda. Jídlo na lodi velmi chutné, organizace dobrá, jen ten odjezd ve 4 ráno a cesta busíkem 4 hodiny je masakr. Ale stojí to za to !! Jedinou kaňkou bylo, že 80% osazenstva výletu bylo z ruskou klientelou, což jsem v Marse nečekala. Většina jich byla ale pohodová, jen někteří se prostě projevovali svojí ruskou neomaleností. Ale za to LM nemůže. Jinak díky za super výlet :-)

vlada.63 21.05.2015 18:59

11.5.2015 Jsme s LM Holiday podnikli výlet z Hughády do Káhiry cesta trvala asi 6 hodin,po celou dobu se nám věnovala průvodkyně Amira - Světlana,Dověděli jsme se mnoho nového o Egyptě samotném jakož i o pyramidách a ukázala nám mnoho zajímavých exponátů v Egyptském muzeu.Výlet jsme si opravdu užili.:-D

• Ricardus
LmHoliday/Egypt 21.05.2015 09:48
LM Holiday  

Paní Hanko, již jsem vás kontaktovala na uvedeném telefoním čísle , tak jste sms snad obdržela :-)

Zpět na všechny diskuze