A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 10:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.11.2017 14:12 37.188.143.***
Re: Plavba po Nilu říjen 2017 s LM Holiday  

Valouchovi z Brna :-D

Neregistrovaný uživatel
23.11.2017 14:11 37.188.143.***
Plavba po Nilu říjen 2017 s LM Holiday  

Dobrý den, ráda bych se podělila o zážitek s LM Holiday a panem Tamerem. Dovolenou jsme trávili v Marsa Alam na 15dní a z toho jsme strávili 4dny na lodi. Plavba po Nilu byla můj sen, ale vzhledem k tomu, že naše cestovky to mají o hodně dražší, tak jsme na základě doporučení vyzkoušeli LM. Můžu říct, že od první chvíle, kdy jsme komunikovali s paní Lenkou Gratclovou, která nám vše domluvila tak do posledn chvíle s panem Tamerem bylo vše na jedničku. Je velmi šikovný a profesionalita ze všech stran. Loď byla krásná a hlavně jsme byli privátně, takže jsme měli dostatek času na památky i na odpočinek. Píšu tady samou chválu ale to hlavně z toho důvodu, že do teď čerpáme ze zážitku, který jsme měli s LM Holiday. Ještě bych doporučila výlety Sataya, kterou jsem taky vyzkoušeli. 8-) (((clap))) Určitě doporučuji, jelikož služby super a cena víc neš super :-D

Neregistrovaný uživatel
03.11.2017 13:12 193.35.104.***
Individuální plavba po Nilu s dovolenou  

Byli jsme s LM Holiday na poznávacím zájezdu. V Česku jsme kontaktovali paní Lenku Gratclovou, které nám navrhla celý balíček i včetně hotelu. Dohledala letenky a poslala odkaz, kde jsme si je jen koupili. Hotel nám zařídili v centru, což jsme preferovali. Po příletu na nás čekal transfer a odvezl na hotel. Pomohli nám s ubytováním. Druhy den jsme měli odjezd do Luxoru, kde jsme se ubytovali na lodi. Loď byla čistá a odpovídala popisu. Strávili jsme na ní 4 noci. Plavba byla užasná a průvodce pan Tamer je nejlepší <3 Byli jsme v minulosti v Káhiře přes jinou cestovku za hodně peněz a výlet se nám nelíbil. Po návratu z plavby jsme měli ještě 2 dny na hotelu. To jsme ještě s LM Holiday jeli na Giftun. Celkově bych chtěla vyzdvihnout ceny a služby LM Holiday, považuji je za bezkonkurenční. Doporučujeme všem, kdo nechce s cestovkou a chce mít něco extra a za málo peněz (((clap))) ;-)

Neregistrovaný uživatel
23.10.2017 17:54 79.98.153.***
Hurghada  

S LMHoliday jsme byli (5 osob 13-71 let) poprvé na výletech z Hurghady.
1 - City Tour - odpolední pohodová projížďka po městě s prohlídkou nového přístavu a obhlídkou přístavní mešity, návštěva koptského kostela, návštěva akvária (není to velké nové akvárium, ale asi 20 akvárií s rybkami z celého Egypta), návštěvu trhu a obchůdků jsme na naše přání vynechali a nakonec dobrá káva a čaj s vodní dýmkou v místní kavárně ve městě.
2 - 1denní výlet do Káhiry - trochu náročnější, protože většinu času jsme trávili v autobusu, ovšem Egyptské muzeum, pyramidy se Sfingou a dobrý oběd nám to dostatečně vynahradily.
3 - Katamarám - půldenní výlet velkou lodí s podvodními okny s pozorováním podmořského života a možností šnorchlování, výbava na šnorchlování a nealko nápoje v ceně.
4 - Dolphin House - celodenní výlet lodí se šnorchlováním na korálových útesech, oběd a nealko nápoje v ceně. Delfína jsme viděli jen na pár vteřin - jsou to volně žijící zvířata, takže je to o štěstí, ale i přesto krásný výlet. Jedna vada by byla i když za ni určitě nemůže LMH - z batohu nám na lodi zmizelo 10USD, nelze určit zda to byl někdo z posádky lodi nebo spolucestujících - takže pozor.
www.lmholiday.com můžeme jen doporučit, protože ceny jsou někdy i několikanásobně nižší než u místních prodejců nebo u CK, na wwwstránkách je vždy cena a podmínky zájezdu (co je a není v ceně, popis, popř.doporučení k zájezdu) a podle našich zkušeností vše platí do posledního písmene. Komunikace je jednoduše přes SMS, cca.2 dny před plánovaným zájezdem jsme zaslali poptávku - o jaký zájezd se jedná, datum zájezdu, počet osob, město, hotel, číslo pokoje, od LMH jsme většinou odpoledne obdrželi potvrzovací SMS, odvoz od hotelu vždy přesně a včas, platba zájezdu vždy proběhla přímo průvodci, který je místní, ale mluví dobře česky. Náš průvodce Hany byl skvělý a nakonec jsme se sním loučili, jako s někým z rodiny. I díky němu jsme si občas připadali jako VIP. Děkujeme LMHoliday a snad brzy Na shledanou :-)

Neregistrovaný uživatel
08.10.2017 18:53 93.91.151.***
Re: LMegypt  

Zdravím, byl jste někdo v poslední době na výletě v Dendeře a Abydosu?

Neregistrovaný uživatel
27.09.2017 08:40 85.207.44.***
Káhira  

Opět po roce jsme absolvovali 4.9. a 5.9.2017 dvoudenní privátní výlet s panem Temerem. Prohlédli jsme si egyptské muzeum s jeho zasvěceným výkladem, dále pyramidy v Gize ,které mě trochu zklamaly. Tedy ne samotné pyramidy ale okolí, spousta prodejců, chodníčky atd. prostě je to moc komerční. Večerní projížďka na velbloudech pouští za pyramidami, ale dojem vylepšila. Pohled na pyramidy bez lidí, bez aut ,osvícené jenom měsícem to nemá chybu. Při večeři jsme oknem koukali na sfingu a pyramidy. Druhý den jsme navštívili pyramidy v Sakáře,muzeum ,hrobky Kagemni , Mereruka a Sarapeum- pohřebiště býků, které je nádherné. Celkově Sakára se nám líbila víc než Gíza. Poslední zastávka byla v Dahšůru u lomené pyramidy a červenou pyramidu jsme si prohlédli uvnitř. Viděli jsme všechny druhy pyramid v Egyptě a všem mohu jenom doporučit. O ceně nebudu psát, to je nesrovnatelné s našimi cestovkami a úroveň průvodců totéž, nikdo Vám o Egyptě neřekne tolik jako pan Tamer ! Za rok se opět vrátíme na další privátní výlet s ním. Samozřejmě děkujeme i paní Lence za perfektní organizaci. K.H.

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.09.2017 08:14 85.207.44.***
 

Výlet do Dandery a Abydosu mohu jenom doporučit, absolvovali jsme loni s panem Tamerem a nemělo to chybu. Ostatně jako každý výlet s ním. Chrámy jsou nádherné ,zachovalé barvy atd. neváhejte. K.H.

Neregistrovaný uživatel
23.09.2017 00:54 217.197.144.***
Dandera a Abydos  

Chtěla bych se zeptat, jestli se tu najde někdo, kdo podnikl výlet s LM Holiday do klášterů Dandera a Abydos a podělí se o své dojmy a zkušenosti. Jedeme do Hurghady už příští týden a tento výlet nás docela láká.
Předem díky za info. Alena

Neregistrovaný uživatel
29.08.2017 09:03 46.167.203.***
Fakultativní výlety  

S LM Holiday jsme byli jsme také na třech výletech, do Luxoru, ponorce a potápění. Výlety jsem objednávala v Čechách, platili jsme až v Egyptě na místě. Musím říci, že už jsem se dlouho nesetkala s tak vysokou profesionalitou služeb, protože naprosto skvělá a rychlá komunikace, perfektní organizace, bezkonkurenční ceny, to se dnes vidí málokde. Průvodce naprosto úžasní, Tamer, který je odborník na historii, Tifo, který je v moři jako doma a navíc všichni mluví skvěle česky, takže naprostá spokojenost. Opravdu si i díky LM Holiday odvážíme z první návštěvy Egypta úžasné zážitky a pocit že heslo ,,náš zákazník - náš pán" tato firma ctí.
LENKO MOC DĚKUJEMEEEE A VŠEM DOPORUČUJEMEEEE
Majda a Viktor ;-) ;-)

Neregistrovaný uživatel
15.08.2017 11:18 82.202.112.***
Výlety  

S LM Holiday jsme byli na 3 výletech z Hurghady. 2 jsme měli objednané již z ČR a to jednodenní do Káhiry a Luxoru. Domluva byla velmi rychlá, s možností platby na místě. Po výletu do Káhiry, který byl skvělý, jsme se rozhodli vyzkoušet ještě výlet Dolphine house. Opět domluva okamžitá. Výlet do Luxoru byl rovněž výborný. Pozitivně, kromě rychlého jednání, hodnotíme i to, že autobus nás před hotelem vyzvedl vždy na minutu přesně dle domluvy, cenu, která je oproti ostatním nabídkám výhodná a samozřejmě i osobnost pana Tamera, který nám dělal průvodce jak v Káhiře, tak i v Luxoru, kde vždy ochotně odpovídal na všechny možné dotazy a poradil a hlavně zařídil nákup kvalitních suvenýrů, zvláště výborného ibiškového čaje a kávy. Takže rádi doporučujeme.
Pavel a Veronika

  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze