A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 10:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.01.2015 16:23 88.102.54.***
Sataya  

Jedeme v červenci do hotelu Gorgonia Marsa Alam, může mi někdo prosím odpovědět jak dlouho trvá cesta autobusem k přístavu Hamata a jak dlouho se plave lodí k delfíní zátoce? Díky M
http://lmholiday.com/CZ/Satyasdelfiny

stefan
24.01.2015 11:07 95.105.225.***
Re: LMegypt  

aho lenka, mozes mi prosim napisat na velkepeni@gmail.com ceny snorchlovacich tripov z marsa alam? sli by sme tak 2 os. v maji alebo oktober. vdaka

Lm Holiday
24.01.2015 08:57 46.135.52.***

Asuán z Marsa Alam je za 100Eur, platí se vždy až v den odjezdu. Více infomrací na lenkalmholiday@gmail.com

Lenka

Marie
23.01.2015 12:55 212.96.176.***
LM HOLIDAY Egypt  

V květnu jedeme do Marsa Alam a měli bychom zájem o dvoudenní výlet na Asuán. Jaká je cena na osobu a platí se předem v dolarech nebo eurech nebo až v době výletu.

Claramaw
23.01.2015 09:53 213.192.19.***

Byli jsme na dovolené v Egyptě, destiance Marsa Alam . Na interentu jsme našli pozitivní recenze na Lm Holiday. Kontaktovali jsme paní Lenku, která nám vyšla vstříc v rámci naších požadavků. Vzhledem k tomu, že namáme rádi skupinové výlety, tak jsme chtěli privátní výlet a vyhověli nám. Jeli jsme do Asuánu , který jsme si spojili s Abu Simble. Výlet byl dvoudenní, takže jsme měli dostatek času si vše prohlídnout. Na výletě nás doprovázela průvodkyně Jana, která se o nás starala po celou dobu. Touto cestou bychom chtěli poděkovat celému týmu Lm Holiday a doporučujeme i dalším klientům,kteří se chystají na dovolenou. (((clap)))

Michal Palička
02.12.2014 21:23 83.240.55.***
zkušenosti s LM  

Jančo, zkušenost s LM mám, už dvakrát jsme jako rodina jejich služeb využili a zatím spokojenost. Zařídí pro vás všechno, od letenek až já nevím co, je ale potřeba umět říct, co chcete :) Byli jsme v hotelu Le Pacha, luxus!

Neregistrovaný uživatel
26.11.2014 18:50 41.131.200.***
Luxor  

Byli jsme na dovolene v rijnu v Hurghade a objednaly si vylet u LM holiday,muzeme jen chvalit a doporucit vsem,skvela komunikace s pani Lenkou a skvely vylet s pruvodkyni Janou,nic neni problem a vsechno zaridi,turiste jsou pro ni vsechno a je na ni videt,ze ji prace bavi a zajima,v breznu letime znovu a na vylety jedine s LM,jeste jednou Diky :-)

Zuzucha 14.11.2014 12:37

S touto agenturou jsme byly se sestrou a s maminkou na konci října během naší dovolené v Marsa Alam na dvoudenním výletu v Luxoru. Před odletem jsem se předběžně domluvila emailem a po příletu jsme vše upřesnily přes sms. Na výlet jsme jely jen my tři, měly jsme průvodkyni paní Janu. Jana je hrozně fajn ženská, bylo to pro nás jako výlet s kamarádkou. Mamince je sedmdesát let, takže program byl trochu přizpůsoben jí a musím říct, že i když to pro ni bylo náročné, tak i díky Janě byla absolutně nadšená a už teď se těší a my také, že si příští rok dovolenou v Egyptě a nějaký výlet s LM Egypt zopakuje.

• Anonym (1)
petra1213 11.11.2014 09:48
Plavba po Nilu na 8 dni 7 noci  

Byli jsem na plavbě po Nilu, kterou jsme si rezervovali z Česka. lm holiday nám to sehnala se vším všudy i s letenkami, pojištěním a vízem, vše bylo privátní, takže žádná velká skupina, jako je to třeba u Eximu.
Měli jsme trošku obavu , protože jsme poprvé rezervovali dovolenou přes jinou ck než v ČR, ale byli jsme mile překvapeni, protože služby a servis byl nadstandartní.
Im holiday mohu jen doporučit a chtěla bych ještě poděkovat průvodkyni Janě, která nás doprovázela na výlety a byla s námi po celou dobu.

Věra H.
07.11.2014 15:43 80.188.206.***

Dobrý den, my jsme byli s LM Holiday na 2 denním výletu Asuán + Abu Simbel v termínu 27.-28.10.2014. Cestovku jsme kontaktovali před odletem, odpověděli okamžitě. komunikace probíhala bez potíží i formou sms v Egyptě. Velké překvapení pro nás bylo, když před hotel dojelo osobní auto a vystoupil jen řidič a průvodkyně paní Jana. Na zájezd jsme se totiž přihlásili jediní, takže jsme měli velmi privátní zájezd, přitom jsme ale nic nedopláceli. :-)
Asuánská přehrada pro nás byla mírným zklamáním, je to prostě přehrada, sice velká, ale pořád přehrada. Největším zážitkem byl rozhodně Abu Simbel a také chrám bohyně Isis na ostrově Philae. Rozhodně se vyplatí jet na tento zájezd na 2 dny a vidět i Abu Simbel. Je krásný, zachovalý, vevnitř krásné reliéfy a jak se jim to povedlo přestěhovat, nad tím zůstává rozum stát!!!
Průvodkyně Jana byla super a tím že jsme byli jen 2, tak byl zájezd totálně pohodový, žádný shon a stres.
LM Holiday určitě doporučujeme!!!

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze