A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 10:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kaj
01.10.2014 14:25 81.201.48.***
Re: LM Holiday  

Tak je to nějaké zmatečné. Předpokládám, že LM Holiday je přejmenovaná LM Egypt.
Web LM Egypt je stále funkční, jsou tam jiné kontakty a momentálně nabídky výletů za lichotivé ceny. Web LM Holiday vypadá, že nechodí. Tlf. čísla LMH jsou ale jiná.

Neregistrovaný uživatel
01.10.2014 12:48 105.201.90.***

Možná technický problém, zkuste ještě jednou na cz@lmholiday.com nebo rovnou sms ještě z česka na +2 0122 180 5792. :-)

Kaj
01.10.2014 10:53 81.201.48.***

Na dva maily jsem od LM Holiday nedostal odpověď. Odlétáváme dnes o půlnoci do Marsa Alam a nevím, jak je kontaktovat. Tak snad přes egyptské číslo telefonu až tam.
Máme zájem o výlet na Asuan.

Kamila
29.09.2014 08:10 85.207.44.***

Ráda bych přispěla k hodnocení cestovky LM holiday . Absolvovali jsme 8. a 9.9.privátní dvoudenní výlet do Luxotu s průvodkyni paní Janou, kterou všem doporučuji a opravdu splní jakékoli přání s úsměvem .Bylo nás 5 jeli jsme klimatizovaným mikrobusem,zastavit kdekoli nebyl problém a měli jsme naplánovaný svůj program velice náročný a vše nám splnili .V údolí králů , jsme ztrávili 1,5h,protože jsem si vybrala hrobky na opačných stranách údolí,Hatšepsutin chrám, Memnosovy kolosy a hlavně zlatý hřeb výletu chrám Ramesse III. Medínet Habu nádhera,všem doporučuji ,měli jsme ho sami pro sebe pouze při odchodu přijela další skupinka. Následovala návštěva banánového ostrova s ochutnávkou a po ubytování večerní prohlídka Luxorského chrámu, osvícený je nádherný. Druhý den prohlídka Karnaku včetně muzea pod širým nebem, opět prohlídka v klidu a délka podle našeho přání (byly jsme před 6 lety s Fisherem a nedá se srovnat, tenkrát jen v rychlosti ,zmatku a neviděli jsme skoro nic) následovala parfumérie a po obědě chrám Dendera. Ten opět stojí za zhlédnutí ,zase jsme tam byli úplně sami a hlídači se předháněli co by nám ještě ukázali i prostory kam běžně turisti nepřijdou. Chrám je nádherně zdobený, zachovalý.Prostě při příští návštěvě Egypta výlety zase jenom s LM holiday a HLAVNĚ S PANÍ JANOU.Ještě jednou jí děkuji za vše Kamila

• Blančí1
  • Anonym (5)
admin2 28.09.2014 12:43
admin  

Dobrý den,

sloučila jsem sem novou diskuzi. Zdraví Zuzka

smouloidka 28.09.2014 12:38
LM Holiday ☼  

Ráda bych také přispěla do debaty svojí zkušeností s CK LM Holiday, cestovali jsme do Hurghady, kde jsme měli zájem o plavbu po Nilu. Samozřejmě vše na doporučení známých, protože se jednalo o naši premiéru co se týče plavby :) Každopádně někdy bývám skeptická a sama jsem byla zvědavá jaké to nakonec bude. Příjemně mne ale překvapily ceny nabízené touto cestovní kanceláří, a skutečnost pak byla ještě lepší! Jako zástupkyně mladé generace mohu říct že to byl zážitek na celý život! Komfort, jednání, přístup, jídlo, komunikace ....nic nebylo problémem! Plavba byla úchvatná, a při pohledu na fotografie pořízené z plavby se mi tají dech ještě zpětně :)
Určitě doporučuji spolupracovat s touto CK, a určitě i příští rok se budu inspirovat jejich nabídkou! Děkuju :)

• Anonym (1)
Zuzana
27.09.2014 11:49 85.93.126.***
Re: LMegypt  

Velká spokojenost a vřele doporučuji, široká nabídka a super ceny, přátelské pojetí v podání kvalitních služeb. Egypt jinýma očima:-) Nebojte se podniknout cesty za brány resortů!

Neregistrovaný uživatel
22.09.2014 09:32 105.41.215.***

My jsme byli cela rodina na spouste vyletu a spokojenost velika.Maji opravdu dobre ceny a organizace vyletu super.Priste jedine s LM HOLIDAY, vrele doporucuji vsem.

nepř,Niky
07.09.2014 16:51 81.200.57.***
Re: Výlet za delfíny  

P.S. Z Hurghady ;-)

Niky 07.09.2014 16:38
Výlet za delfíny  

Ahojky, nemá někdo zájem připojit se :-) 15.9. - 20.9. 2014

viz:

Jeste jsem se ptala na jednu moznost , co je privatni Dolphin house, to
znamena, ze by jste meli velkou lod pro sebe cely den. cena za lod je
350EUR. Pokud by se vám podarilo sehnat jeste nekoho tak na vylet muze jet
maximalne 10lidi. Lenka LM H

Ptala jsem se ještě na možnost na půl den. Jde nám jen o to zkusit štěstí na šnorchl s delfíny :-)

Zpět na všechny diskuze