A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 10:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 01.03.2015 09:49
Re: LM HOLIDAY Egypt  

Ne, takto to rozhodně nefunguje! Náš web je nezávislý cestovatelský portál, s žádnou z firem pořádajících výlety v Egyptě nemáme žádnou domluvu a žádám tímto LM Holiday, aby nepouživala naše stránky ke svým marketingovým akcím a uživatele žádám, aby sem žádné pozitivní recenze za odměnu nevkládali. Z tohoto důvodu mažu i recenzi Hanky, o níž se domnívám, že je součástí této akce. Pokud ne, prosím napište mi a já ji obnovím.

Adame: děkuji moc za upozornění, moc si toho vážím.

Zdraví Zuzana

adamo01 28.02.2015 20:39
Re: LM HOLIDAY Egypt  

Našel jsem na facebooku:

LM Holiday
Včera v 20:08 ·
Chcete mít výlet ZDARMA? Stačí napsat recenzi v rámcí zkušeností s LM Holiday na níže uvedeném odkaze a můžete si vybrat výlet od LM Holiday. Do rezervačního emailu přiložte odkaz s recenzí,kterou jste napsali , abychom věděli, že právě Vám náleží tato AKCE.
Vaše LM Holiday.
Odkaz pro vložení Vaší recenze: http://egypt.orbion.cz/diskuse/lm-holiday-egypt-290834/

Opravdu to takto funguje???

drakous 03
09.02.2015 21:17 82.145.208.***
Re: Sataya  

na Satay je hejno asi 80 delfinu zraloci tam urcite nejsou je to velka koralova da se rici laguna v mori uvnitr ni budete plavat

Blanka
09.02.2015 18:31 109.81.210.***

Vrátili jsme se z dovolené, kterou jsme měli v Hurghádě. Výlety jsme si rezervovali přes internet u Lm Holiday. Až po rezervaci jsme zjistili, že mají nabídku při koupě 3výletů- VIP odvoz z letiště. Napřed jsme nechtěli ,ale bylo nám sděleno, že je to lepší protože nemusíme jet s autobusem, kde je několik jiných hotelů a trvá než je ubytují, tím pádem ušetříme čas. Čekali na nás na letiši a dovezli přímo na hotel. Cestou jsme se konkrétně domluvili na výletech a můžeme říct , že osobní kontakt se nám velmi líbil,protože jsme se na vše ještě mohli doptat. Viděla jsem hodně pozitivních recenzí na tuto CK a můžem s k nim přidat. Děkujeme , Rodina Hochmanova

andreiuska 29.01.2015 17:43
Re: LMegypt  

Byl někdo na Sataye a viděl žraloky???

Neregistrovaný uživatel
28.01.2015 16:23 88.102.54.***
Sataya  

Jedeme v červenci do hotelu Gorgonia Marsa Alam, může mi někdo prosím odpovědět jak dlouho trvá cesta autobusem k přístavu Hamata a jak dlouho se plave lodí k delfíní zátoce? Díky M
http://lmholiday.com/CZ/Satyasdelfiny

stefan
24.01.2015 11:07 95.105.225.***

aho lenka, mozes mi prosim napisat na velkepeni@gmail.com ceny snorchlovacich tripov z marsa alam? sli by sme tak 2 os. v maji alebo oktober. vdaka

Lm Holiday
24.01.2015 08:57 46.135.52.***

Asuán z Marsa Alam je za 100Eur, platí se vždy až v den odjezdu. Více infomrací na lenkalmholiday@gmail.com

Lenka

Marie
23.01.2015 12:55 212.96.176.***
LM HOLIDAY Egypt  

V květnu jedeme do Marsa Alam a měli bychom zájem o dvoudenní výlet na Asuán. Jaká je cena na osobu a platí se předem v dolarech nebo eurech nebo až v době výletu.

Claramaw
23.01.2015 09:53 213.192.19.***

Byli jsme na dovolené v Egyptě, destiance Marsa Alam . Na interentu jsme našli pozitivní recenze na Lm Holiday. Kontaktovali jsme paní Lenku, která nám vyšla vstříc v rámci naších požadavků. Vzhledem k tomu, že namáme rádi skupinové výlety, tak jsme chtěli privátní výlet a vyhověli nám. Jeli jsme do Asuánu , který jsme si spojili s Abu Simble. Výlet byl dvoudenní, takže jsme měli dostatek času si vše prohlídnout. Na výletě nás doprovázela průvodkyně Jana, která se o nás starala po celou dobu. Touto cestou bychom chtěli poděkovat celému týmu Lm Holiday a doporučujeme i dalším klientům,kteří se chystají na dovolenou. (((clap)))

Zpět na všechny diskuze