A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 09:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Michal Palička
02.12.2014 21:23 83.240.55.***
zkušenosti s LM  

Jančo, zkušenost s LM mám, už dvakrát jsme jako rodina jejich služeb využili a zatím spokojenost. Zařídí pro vás všechno, od letenek až já nevím co, je ale potřeba umět říct, co chcete :) Byli jsme v hotelu Le Pacha, luxus!

Neregistrovaný uživatel
26.11.2014 18:50 41.131.200.***
Luxor  

Byli jsme na dovolene v rijnu v Hurghade a objednaly si vylet u LM holiday,muzeme jen chvalit a doporucit vsem,skvela komunikace s pani Lenkou a skvely vylet s pruvodkyni Janou,nic neni problem a vsechno zaridi,turiste jsou pro ni vsechno a je na ni videt,ze ji prace bavi a zajima,v breznu letime znovu a na vylety jedine s LM,jeste jednou Diky :-)

Zuzucha 14.11.2014 12:37
Re: LMegypt  

S touto agenturou jsme byly se sestrou a s maminkou na konci října během naší dovolené v Marsa Alam na dvoudenním výletu v Luxoru. Před odletem jsem se předběžně domluvila emailem a po příletu jsme vše upřesnily přes sms. Na výlet jsme jely jen my tři, měly jsme průvodkyni paní Janu. Jana je hrozně fajn ženská, bylo to pro nás jako výlet s kamarádkou. Mamince je sedmdesát let, takže program byl trochu přizpůsoben jí a musím říct, že i když to pro ni bylo náročné, tak i díky Janě byla absolutně nadšená a už teď se těší a my také, že si příští rok dovolenou v Egyptě a nějaký výlet s LM Egypt zopakuje.

• Anonym (1)
petra1213 11.11.2014 09:48
Plavba po Nilu na 8 dni 7 noci  

Byli jsem na plavbě po Nilu, kterou jsme si rezervovali z Česka. lm holiday nám to sehnala se vším všudy i s letenkami, pojištěním a vízem, vše bylo privátní, takže žádná velká skupina, jako je to třeba u Eximu.
Měli jsme trošku obavu , protože jsme poprvé rezervovali dovolenou přes jinou ck než v ČR, ale byli jsme mile překvapeni, protože služby a servis byl nadstandartní.
Im holiday mohu jen doporučit a chtěla bych ještě poděkovat průvodkyni Janě, která nás doprovázela na výlety a byla s námi po celou dobu.

Věra H.
07.11.2014 15:43 80.188.206.***
Re: LMegypt  

Dobrý den, my jsme byli s LM Holiday na 2 denním výletu Asuán + Abu Simbel v termínu 27.-28.10.2014. Cestovku jsme kontaktovali před odletem, odpověděli okamžitě. komunikace probíhala bez potíží i formou sms v Egyptě. Velké překvapení pro nás bylo, když před hotel dojelo osobní auto a vystoupil jen řidič a průvodkyně paní Jana. Na zájezd jsme se totiž přihlásili jediní, takže jsme měli velmi privátní zájezd, přitom jsme ale nic nedopláceli. :-)
Asuánská přehrada pro nás byla mírným zklamáním, je to prostě přehrada, sice velká, ale pořád přehrada. Největším zážitkem byl rozhodně Abu Simbel a také chrám bohyně Isis na ostrově Philae. Rozhodně se vyplatí jet na tento zájezd na 2 dny a vidět i Abu Simbel. Je krásný, zachovalý, vevnitř krásné reliéfy a jak se jim to povedlo přestěhovat, nad tím zůstává rozum stát!!!
Průvodkyně Jana byla super a tím že jsme byli jen 2, tak byl zájezd totálně pohodový, žádný shon a stres.
LM Holiday určitě doporučujeme!!!

• Anonym (1)
Lm Holiday
20.10.2014 09:26 105.42.15.***
Re:  

Dobrý den, bohužel , jak už jsem tedy uvedla v emailu, tak je mi líto za problém ,který se vyskytl,ale na emaily jsme regovali zpětně, jak nám byly doručeny. Jak jsem i uváděla v emailu, tak jsem psala sms na číslo, které bylo uvedeno v emailu ,ale sms nebyla doručena. Všeobecně na emaily odpovídáme do 24hodin,ale většinou okamžitě. Bohužel v tomto případě byla chyba v technologii :-( . S přáním hezkého dne Lm Holiday

Kaj
17.10.2014 20:55 81.201.48.***
Re:  

Tak já tak dobrou zkušenost s LM Holiday nemám. Na moje tři maily, dva poslané asi týden před odletem do Egypta jsem odpověď nedostal. Včera jsem se vrátil a v poště našel odpovědi na všechny tři, ale poslané v den odletu večer. To už jsem ale cestoval na letiště a nemohl je vidět. Poslal jsem jim z Egypta SMS a nedoručená. Na včerejší mail ale už reagovali ihned, že neví co se stalo a proč neodpověděli. Takže jsem byl nucený koupit výlet u Exim, který byl ale vzatý z mého pohledu dost u huby. :-(

vera
08.10.2014 22:00 90.178.240.***

Dobrý den, s LM holiday jsme byli na úžasném výletu do Luxoru, skvělá průvodkyně Jana, nic není problém, byli jsme moc spokojeni, dozvěděli jsme se i zajímavosti ze života obyčejných Egypťanů. Mohu jen doporučit!

• Blančí1
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.10.2014 19:00 197.36.212.***
Re: LM Holiday  

Na strankach Lm Holiday jsou ted momentalne technicke problemy ,ale verim, ze behem zitrka by mely byt odstraneny. Verim, kdyz se obratite na nize uvedeny email, tak vam radi odpovi na vase dotazy :-)

Kaj
01.10.2014 14:25 81.201.48.***
Re: LM Holiday  

Tak je to nějaké zmatečné. Předpokládám, že LM Holiday je přejmenovaná LM Egypt.
Web LM Egypt je stále funkční, jsou tam jiné kontakty a momentálně nabídky výletů za lichotivé ceny. Web LM Holiday vypadá, že nechodí. Tlf. čísla LMH jsou ale jiná.

Zpět na všechny diskuze