A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 10:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kad0077 03.08.2014 17:12
LM EGYPT  

Ahojte, máte nějaké aktuální informace o této cestovce? Vím, že je tady už tato diskuze, ale poslední informace je tam roku 2012. Můžete mi, říct jestli jste byli spokojení, nebo nějakou stručnou recenzi?

Děkuji.

VRoub 20.07.2014 08:38
Luxor a Giftun. LM Egypt  

Také jsem si zjistila informace od LM Egypt před odjezdem do Egypta, kontaktovala je mailem a vše mi krásně vysvětlili.

Je to super agentrua. Mají osobitý přístup, výlety se konají klidně i jen ve 2 lidech. My byli 2 páry. Průvodce byl profesionální, komunikovali jsme s ním jako s kamarádem a ptali se, vše co jsme potřebovali vědět.

Výlety byly opravdu super, a když Vás to stojí o plovinu méně než od vaší cestovky ?!....No paráda prostě. Mohu jen doporučit !

• LM HURGHADA-vylety
Jirka
11.07.2014 20:34 105.201.18.***
Cesky Pruvodce  

Dovolime si pridat nas aktualni zazitek. Jsme v Hurghade v hotelu Giftun.
Vcera jsme absolvovali s LMEGYPT výlet do Luxoru.
Co se tyce pruvodce, tak s nami jel osobne majitel LMEGYPT pan Tamer
Khatab. Mluvi moc dobre cesky, i kdyz cestinu studoval jen v Egypte.
Nemame si na co stezovat. Perfektni servis, doprava, vzklad, pamatky, obed,
vse na jednicku. Snad jen to vedro v Udoli kralu (ale za to CK nemohla :-D)

Zvazujeme, ze priobjedname jestenejaky vylet nez se budeme muset vratit
domu.

V pripade dalsi navstevy Egypta mame jasno. Vylety jedine s LMEGYT

• LM HURGHADA-vylety (2)
  • Anonym (1)
hemofin 11.07.2014 13:06
Re: Český průvodce  

Všechny odkazy na Magy Travel jsem uvedla níže....

verča
11.07.2014 06:40 91.214.158.***

A nějaký odkaz na CK MAGY TRAVEL?

Jarda
10.07.2014 20:47 88.102.175.***

Souhlasím byl jsem v Egyptě v Červnu 2014 byl jsem na čtyřkolkách a na výletě v Luxoru a naprostá spokojenost. Příště až pojedu do Egypta tak určitě využiju služeb CK Magy travel.

hemofin 10.07.2014 15:39

Koukněte zde na diskuzi Vylety s Magy travel, cestovatel Misaray, na FB Výlety z Hurghady, mohu jen doporučit!!!

Pavla
10.07.2014 15:23 88.100.48.***
Český průvodce  

Ahoj, nebyl jste někdo s touto CK na výletě v Luxoru nebo Asuánu ? V jiné diskuzi jsem četla, že měli průvodce, co neuměl moc česky. Jaké jsou Vaše zkušenosti ? Díky.

LM HURGHADA-vylety 09.07.2014 20:53
Re: Neuskutečněné výlety  

Omlouváme se paní Habadalová,
když jsme se na recepoci nesetkali, udělali jsme to jediné, co jsme v danou chvíli nmohli: napsali Vám sms, ale když jste nám na sms, že na Vás čekáme na recepci (odeslanou v 08:57) neodpověděli, další zprávy už jsme Vám nepsali. Vaši odpověď jste nám odeslali až 25 minut po plánovaném odjezdu Vašeho přítele na potápění (11:40). Opravdu jsme neměli jinou možnost jak se s Vámi spojit.

Vážně si myslíte, že po mailové komunikaci, která obnášela víc než 15 zpráv, bychom se na Vás vykašlali a nechali Vás sedět na recepci a ještě zaplatili propadlý transfer a blokaci privátního instruktora potápění z pláže na Váš kurz INTRO?

Nejsme to, prosím, spíše my, kdo by se měl rozhořčovat, že díky tomu, že se s Vámi nepodařilo spojit, jsme museli uhradit storno poplatky za Vámi objednaný výlet (INTRO)?

Udělali jsme vše, co jsme v danou chvíli mohli, abychom se s Vámi spojili a sešli jsme se. Moc nás mrzí, že se to nepovedlo, ale při Vaší nekomunikativnosti jsme bohužel nemohli udělat víc.

LmEgypt

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze