A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 10:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.09.2017 08:40 85.207.44.***
Káhira  

Opět po roce jsme absolvovali 4.9. a 5.9.2017 dvoudenní privátní výlet s panem Temerem. Prohlédli jsme si egyptské muzeum s jeho zasvěceným výkladem, dále pyramidy v Gize ,které mě trochu zklamaly. Tedy ne samotné pyramidy ale okolí, spousta prodejců, chodníčky atd. prostě je to moc komerční. Večerní projížďka na velbloudech pouští za pyramidami, ale dojem vylepšila. Pohled na pyramidy bez lidí, bez aut ,osvícené jenom měsícem to nemá chybu. Při večeři jsme oknem koukali na sfingu a pyramidy. Druhý den jsme navštívili pyramidy v Sakáře,muzeum ,hrobky Kagemni , Mereruka a Sarapeum- pohřebiště býků, které je nádherné. Celkově Sakára se nám líbila víc než Gíza. Poslední zastávka byla v Dahšůru u lomené pyramidy a červenou pyramidu jsme si prohlédli uvnitř. Viděli jsme všechny druhy pyramid v Egyptě a všem mohu jenom doporučit. O ceně nebudu psát, to je nesrovnatelné s našimi cestovkami a úroveň průvodců totéž, nikdo Vám o Egyptě neřekne tolik jako pan Tamer ! Za rok se opět vrátíme na další privátní výlet s ním. Samozřejmě děkujeme i paní Lence za perfektní organizaci. K.H.

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.09.2017 08:14 85.207.44.***
 

Výlet do Dandery a Abydosu mohu jenom doporučit, absolvovali jsme loni s panem Tamerem a nemělo to chybu. Ostatně jako každý výlet s ním. Chrámy jsou nádherné ,zachovalé barvy atd. neváhejte. K.H.

Neregistrovaný uživatel
23.09.2017 00:54 217.197.144.***
Dandera a Abydos  

Chtěla bych se zeptat, jestli se tu najde někdo, kdo podnikl výlet s LM Holiday do klášterů Dandera a Abydos a podělí se o své dojmy a zkušenosti. Jedeme do Hurghady už příští týden a tento výlet nás docela láká.
Předem díky za info. Alena

Neregistrovaný uživatel
29.08.2017 09:03 46.167.203.***
Fakultativní výlety  

S LM Holiday jsme byli jsme také na třech výletech, do Luxoru, ponorce a potápění. Výlety jsem objednávala v Čechách, platili jsme až v Egyptě na místě. Musím říci, že už jsem se dlouho nesetkala s tak vysokou profesionalitou služeb, protože naprosto skvělá a rychlá komunikace, perfektní organizace, bezkonkurenční ceny, to se dnes vidí málokde. Průvodce naprosto úžasní, Tamer, který je odborník na historii, Tifo, který je v moři jako doma a navíc všichni mluví skvěle česky, takže naprostá spokojenost. Opravdu si i díky LM Holiday odvážíme z první návštěvy Egypta úžasné zážitky a pocit že heslo ,,náš zákazník - náš pán" tato firma ctí.
LENKO MOC DĚKUJEMEEEE A VŠEM DOPORUČUJEMEEEE
Majda a Viktor ;-) ;-)

Neregistrovaný uživatel
15.08.2017 11:18 82.202.112.***
Výlety  

S LM Holiday jsme byli na 3 výletech z Hurghady. 2 jsme měli objednané již z ČR a to jednodenní do Káhiry a Luxoru. Domluva byla velmi rychlá, s možností platby na místě. Po výletu do Káhiry, který byl skvělý, jsme se rozhodli vyzkoušet ještě výlet Dolphine house. Opět domluva okamžitá. Výlet do Luxoru byl rovněž výborný. Pozitivně, kromě rychlého jednání, hodnotíme i to, že autobus nás před hotelem vyzvedl vždy na minutu přesně dle domluvy, cenu, která je oproti ostatním nabídkám výhodná a samozřejmě i osobnost pana Tamera, který nám dělal průvodce jak v Káhiře, tak i v Luxoru, kde vždy ochotně odpovídal na všechny možné dotazy a poradil a hlavně zařídil nákup kvalitních suvenýrů, zvláště výborného ibiškového čaje a kávy. Takže rádi doporučujeme.
Pavel a Veronika

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.07.2017 12:53 81.200.56.***
 

Velmi oceňujeme rychlý a bezproblémový kontakt přes FB z pohodlí destinace. Vše probíhalo na profesionální úrovni s vycházením vstříc v našich požadavcích. Absolvovali jsme více výletu v oblasti Marsa Alam - Moto Marine, Abu Dabbab, El Luli a Marsa Mubarak. Vstřícné a okamžité vyřešení menších problémů, které se objevily. Děkujeme za zprostředkování skvělých zážitků a budeme se těšit na další spolupráci.

Neregistrovaný uživatel
20.07.2017 20:00 178.255.168.***
LM Holiday  

Zdravím všechny,
i my byli s LM na výletě na delfínech. Vše proběhlo super. Delfíni už na nás čekali.:)
Měla jsem strach, že to bude hon, ale proběhlo to v klidu. Dokonce když za delfíny někdo začal rychle plavat hned ho upozornil průvodce ať zpomalí. Všem děkuji za krásný zážitek (((clap))) . A ušetřili jsme 23e na osobu než kdyby jsme jeli od naší cestovky. Příště jedině zase s LM.
Paní Lence moc děkuji Katka

  • Anonym (1)
Bogi 08.07.2017 08:38
Výlety s LM Holiday  

Zdravím,

mohu připojit svou zkušenost s LM Holiday.

Absolvovali jsme tři výlety.

První do Grand akvária v Hurghádě. Začátek byl trochu adrenalinový, protože nás před hotelem nabral podnikavý taxikář, který nebyl od LM Holiday a hurá s náma k akvariu a že si máme připravit 60 dolarů :-( měli jsme to zaplacené dopředu, takže jsme tušili, že něco není OK. Po kontaktování Lenky se na místo dostavil pan Tamer a vše vyřídil a po návštěvě nádherného akvaria nás jako omluvu pozval do Italské kavárny/restaurace s nádherným výhledem na moře. Dali jsme vodní dýmku a dozvěděli se spoustu zajímavostí.

Druhý výlet byl Parasailing za doprovodu průvodce Hanyho. Přicvaknou vás k padáku, který táhnou za lodí a létáte vzduchem a vidíte Hurghádu z výšky. Bojím se výšek a hluboké vody, ale tohle byla fakt nádhera. Při zpáteční ceště z lodi na břeh člunem, ten týpek řiká - zkuste si řídit člun :-D to byl fičák!

Třetí výlet byl do Káhiry v den svátního svátku Konec postního měsíce ramadánu. Musím říct, že výklad pana Tamera byl fakt zážitek. Jak u toho povídání kulí oči a jak tím žije, bylo to poutavé a ohromující. Po návštěvě muzea a obědě jsme vyrazili do Gízy na pyramidy a na sochu Sfingy.Tím že byl ten svátek, tak bylo všude moc lidí, ale i to mělo své kouzlo. A ta doprava v Káhiře :-) nic podobného jsem ještě neviděl, u nás by se to zaseklo a celý den stálo. Jinak cesta do Káhiry a zpátky pohodlným minibusem s ozbrojeným doprovodem byla úplně pohodová a musím vyzdvihnout i druhého průvodce Hanyho, který nás doprovázel tam a zpátky. Díky Hany!

Touto cestou bych chtěl poděkovat všem z LM Holiday a moc se těšíme na další výlety!

Neregistrovaný uživatel
02.07.2017 01:40 46.135.23.***
Marsa Alam  

Zdravíme,
Před týdnem jsme absolvovaly 2 výlety s LM holiday z Marsa Alam a můžeme jen doporučit...
Lenka nám vše zprostředkovala a vše proběhlo dle domluvy...
Jak výlet do Luxoru se skvělým průvodcem, tak výlet za šnorchlováním do Abu Dhabbab.....
Vše bylo úžasné....
Míša a Eliška

Neregistrovaný uživatel
26.06.2017 17:18 212.96.176.***
Výlety s LM Holiday  

Prosím o zprávu, kolik stojí výlet do Sharm El Naga z Hotelu Fort Arabesqua

Zpět na všechny diskuze