A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 10:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.07.2017 12:53 81.200.56.***
 

Velmi oceňujeme rychlý a bezproblémový kontakt přes FB z pohodlí destinace. Vše probíhalo na profesionální úrovni s vycházením vstříc v našich požadavcích. Absolvovali jsme více výletu v oblasti Marsa Alam - Moto Marine, Abu Dabbab, El Luli a Marsa Mubarak. Vstřícné a okamžité vyřešení menších problémů, které se objevily. Děkujeme za zprostředkování skvělých zážitků a budeme se těšit na další spolupráci.

Neregistrovaný uživatel
20.07.2017 20:00 178.255.168.***
LM Holiday  

Zdravím všechny,
i my byli s LM na výletě na delfínech. Vše proběhlo super. Delfíni už na nás čekali.:)
Měla jsem strach, že to bude hon, ale proběhlo to v klidu. Dokonce když za delfíny někdo začal rychle plavat hned ho upozornil průvodce ať zpomalí. Všem děkuji za krásný zážitek (((clap))) . A ušetřili jsme 23e na osobu než kdyby jsme jeli od naší cestovky. Příště jedině zase s LM.
Paní Lence moc děkuji Katka

  • Anonym (1)
Bogi 08.07.2017 08:38
Výlety s LM Holiday  

Zdravím,

mohu připojit svou zkušenost s LM Holiday.

Absolvovali jsme tři výlety.

První do Grand akvária v Hurghádě. Začátek byl trochu adrenalinový, protože nás před hotelem nabral podnikavý taxikář, který nebyl od LM Holiday a hurá s náma k akvariu a že si máme připravit 60 dolarů :-( měli jsme to zaplacené dopředu, takže jsme tušili, že něco není OK. Po kontaktování Lenky se na místo dostavil pan Tamer a vše vyřídil a po návštěvě nádherného akvaria nás jako omluvu pozval do Italské kavárny/restaurace s nádherným výhledem na moře. Dali jsme vodní dýmku a dozvěděli se spoustu zajímavostí.

Druhý výlet byl Parasailing za doprovodu průvodce Hanyho. Přicvaknou vás k padáku, který táhnou za lodí a létáte vzduchem a vidíte Hurghádu z výšky. Bojím se výšek a hluboké vody, ale tohle byla fakt nádhera. Při zpáteční ceště z lodi na břeh člunem, ten týpek řiká - zkuste si řídit člun :-D to byl fičák!

Třetí výlet byl do Káhiry v den svátního svátku Konec postního měsíce ramadánu. Musím říct, že výklad pana Tamera byl fakt zážitek. Jak u toho povídání kulí oči a jak tím žije, bylo to poutavé a ohromující. Po návštěvě muzea a obědě jsme vyrazili do Gízy na pyramidy a na sochu Sfingy.Tím že byl ten svátek, tak bylo všude moc lidí, ale i to mělo své kouzlo. A ta doprava v Káhiře :-) nic podobného jsem ještě neviděl, u nás by se to zaseklo a celý den stálo. Jinak cesta do Káhiry a zpátky pohodlným minibusem s ozbrojeným doprovodem byla úplně pohodová a musím vyzdvihnout i druhého průvodce Hanyho, který nás doprovázel tam a zpátky. Díky Hany!

Touto cestou bych chtěl poděkovat všem z LM Holiday a moc se těšíme na další výlety!

Neregistrovaný uživatel
02.07.2017 01:40 46.135.23.***
Marsa Alam  

Zdravíme,
Před týdnem jsme absolvovaly 2 výlety s LM holiday z Marsa Alam a můžeme jen doporučit...
Lenka nám vše zprostředkovala a vše proběhlo dle domluvy...
Jak výlet do Luxoru se skvělým průvodcem, tak výlet za šnorchlováním do Abu Dhabbab.....
Vše bylo úžasné....
Míša a Eliška

Neregistrovaný uživatel
26.06.2017 17:18 212.96.176.***
Výlety s LM Holiday  

Prosím o zprávu, kolik stojí výlet do Sharm El Naga z Hotelu Fort Arabesqua

Neregistrovaný uživatel
07.06.2017 21:22 85.163.16.***
Výlet s LM Holiday  

Při naší dovolené v hotelu Gorgonia jsme absolvovali dvoudenní výlet do Asuánu
a Abu Simbelu.Náš průvodce Tamer se o nás vzorně staral, zavedl nás do míst,kam bychom se s běžnou cestovkou nedostali.Umožnil nám mimo jiné nahlédnout do nubijské školy i rodiny. Prošli jsme se večerním městem Asuán s návštěvou kavárny.
Pozval nás na výbornou čerstvou šťávu z manga a guavy.
Dlouhá cesta nám příjemně uběhla, Tamer se v řízení střídal s řidičem a my dva jsme měli k dispozici celý mikrobus.Mluvil s námi roztomilou češtinou.
Tento dvoudenní výlet s ubytováním v hotelu, s jídlem a vstupy stál polovinu ceny, kterou si účtuje CK BS.
Za nezapomenutelné zážitky děkujeme i paní Lence Gratclové z LM Holiday, která
nám tento výlet zprostředkovala.
Manželé Poláčkovi.

Neregistrovaný uživatel
07.06.2017 09:18 195.113.135.***
SATAYA-LM Holiday  

Výlet na Satayu jsme kupovali až z hotelu přes LM Holiday...stačilo napsat sms a všechno zařídili vč.skvělé ceny
. Cena byla o třetinu levnější než přes Exim. Cesta je vcelku útrpná a dlouhá,ale stojí to za to. Delfínu jsme viděli stovky,ale bylo mi líto,že to připomínalo hon na delfíny. Ale i tak to byl silný zážitek. Vše proběhlo v pořádku a LM Holiday mohu jen doporučit :-)

Lucie Budinková 06.06.2017 19:11
Re: Marsa Alam - výlet Sataya s LM holiday  

Dobrý den, z Gorgonie jsme vyjížděli v 8:00 "Gorgónského času" - mají ho io 1 hodinu posunutý, tedy 7:00 egyptského času, je to fajn, protože se stihne snídaně od 7:00. Do přístavu se jelo cca 45 min. a na lodi k oblasti s delfíny cca 2,5-3 hod. Loď nebyla přeplněná, jako když jsme jezdili s českými CK, vše s LM Holiday klapalo jako na drátku. Sataya je masařina, nahánění delfínů čluny, mraky lidí kolem, ale to by nebylo jiné ani s jinou CK. Hlavně že jsme delfíny viděli. My jsme si objednali výlety již z ČR (v případě problémů vrací 100% i bez návštěvy lékaře, ráno před odjezdem, musí se jen napsat sms). Mohu vřele doporučit i výlet na El Luli - krásná zátoka s bílým pískem, tyrkysovým mořem, pěkný šnorchl, my jsme měli štěstí, že i bez lidí. Nejčastěji jezdíme do Egypta s CK Blue Style, tentokrát jsme koupili i tento zájezd přes LM Holiday a získali ještě 10% slevu na výlety. Velká spokojenost !

Neregistrovaný uživatel
11.05.2017 10:57 160.217.220.***
Re: LMegypt  

LM EGYPT - VŘELE DOPORUČUJI. SLEČNA LENKA PRO NÁS SPROSTŘEDKOVALA JAK CELÝ ZÁJEZD DO EGYPTA, TAK I VÝLETY O KTERÉ JSME MĚLI ZÁJEM. VÝLETY ZA TŘETINOVOU CENU, NEŽ NABÍZÍ KLASICKÉ CESTOVKY. BYLI JSEM V KÁHIŘE A NA LODI (DELPHIN HOUSE) - OBA VÝLETY PARÁDNÍ. ČESKY MLUVÍCÍ PRŮVODCE I NA LODI, COŽ NÁS PŘEKVAPILO. VŠE BYLO TAK, JAK PÍŠOU V PROPOZICÍCH. PŘÍŠTĚ URČITĚ VYUŽIJEME ZASE JEJICH SLUŽEB.

Neregistrovaný uživatel
05.05.2017 10:36 78.102.94.***
Re: pláž El Lul  

Pálž El Luli je velká zátoka s bílým pískem a pozvolným vstupem, dále je pak krásný korálový reef, dá se šnorchlovat i za větru. Je to asi 20 min jízdy na jih z hotelu Fantzia. My byli pouze na dopoledne, jeli jsme po 8 hodině a na oběd jsme byli zpět v hotelu. 2x jsme šnorchlovali, mezi tím jsme dostali kávu nebo čaj a sušenku, vodu jme měli svou. Je to pěkný výlet, není drahý, určitě se vyplatí.

Zpět na všechny diskuze