A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 09:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lucie_2007_2007 03.05.2017 10:29
Re: Marsa Alam - výlet Sataya s LM holiday  

Dobrý den, mohl by mi někdo podat bližší informace k odjezdu na Satayu z hotelu Gorgonia.V kolik se vyjíždí,jak dlouho se jede do přístavu,zda je to /Hamata/jak dlouho se pluje na moří než dojedete na místo aj informace.děkuji Lucie_2007 (((H)))

Neregistrovaný uživatel
02.05.2017 21:52 90.177.92.***
Marsa Alam - výlet Sataya s LM holiday  

Pěkný den, prosím na výlet z Marsa Alam na Satayu se vyjíždí už v 4 hodiny ráno?

Neregistrovaný uživatel
30.04.2017 10:07 212.96.176.***
Re: pláž El Lul  

Prosím o nějaké podrobnější informace o této pláži. Děkuji

Neregistrovaný uživatel
18.04.2017 00:54 78.45.78.***
Re: Delfinárium  

Ja zase jedině s ck aladdin firewall. Asuan za 2o babek v pohodě.

Pájík2 10.04.2017 08:25
Re: Delfinárium  

Ahoj Všem, .. při pobytu v HRG jsme byli všichni čtyři na výletě v Káhiře s LM Holiday. Komunikace s organizací byla perfektní a dokonce CK sama vyhodnotila nepřízeň počasí (silný vítr a intenzivní déšť v oblasti Káhiry) na daný termín a před odjezdem byl domluven náhradní termín a tudíž nám počasí nezkazilo moc pěkně zorganizovaný výlet do Káhiry. V Hrg nic nebylo patrné, že v Káhiře leje a o hodně více fučí, ale při pozdějším termínu jsme se přesvědčili že v Káhiře byla opravdu "Čina" a kdybychom výlet absolvovali v termínu původním bylo by to vlastně asi dost hrozné.. Tím bych chtěl vyzdvihnout moc pěkný přístup CK, která upřednostnila zdravý rozum a serióznost. Byl jsem už hodně po světě, ale tohle gesto se mi vážně líbilo. Samotným výletem nás provázel majitel CK a musím říci, že je to příjemný člověk se super češtinou a znalostmi. Takovou recenzi jsem na CK ještě nenapsal a věřte mi že ji píšu s chutí. A to k ceně výletu se už ani nevyjadřuji, byla více než příznivá, pokud pojedeme ještě někdy příště na nějaký výlet v Egyptě, tak pouze s LM Holiday.

misel.j 05.04.2017 13:56
Delfinárium  

Ahoj...byli jsme minulý týden na výletě s LM Holiday, a to v Delfináriu v Makadi Bai. Paní Lenka je úžasná osůbka, komunikace fungovala naprosto perfektně, jeden den jsem jí napsala, druhý den nás čekal delegát na recepci našeho hotelu, cesta příjemným klimatizovaným mikrobusem, nádherný zážitek s delfíny. Rozhodně bych příště jela na výlet pouze s LM Holiday. Delfinárium doporučuji, byl to krásný zážitek jak pro děti, tak pro nás dospělé! <3

Neregistrovaný uživatel
04.04.2017 07:47 212.96.176.***
polodenní výlety  

Má někdo zkušenosti s polodenními výlety, které LM nabízí /Sharm El Luli a pod./. Potřeboval bych podrobnější informace

Neregistrovaný uživatel
19.03.2017 19:42 46.33.96.***
Sharm el Naga versus Super Utopia  

Zdravím všechny,byl jste někdo na těchto výletech s Lenkou?Rozmýšlím se který,tak prosím poraďte.Nebo jestli víte o něčem ještě lepším,podělte se o zážitky.Jde mi o krásné moře a šnorchl a celkem o hezký výlet.Za příp.odpovědi díky.

ládik1 20.02.2017 19:26
zkušenost s LM Holiday  

Minulý týden jsme z Marsa Alam uskutečnili dva výlety s LM Holiday.
1. Moto Marine - jízda na čtyřkolkách pouští + šnorchlování v zátoce Abu Dabab.
Cena $25 za osobu, vše výborně zorganizováno.
2. Luxor - cena $75, za studenty $65. Průvodce Tamir, absolvent archeologie s výbornou češtinou, který nás provedl po všech památkách, dokázal poutavě vyprávět jak o starověkém tak i o současném Egyptu. Opět vše velmi dobře zorganizováno, doprava mikrobusem se dvěma řidiči. Mohu všem jen doporučit.
Jen pro ilustraci - naše cestovky nabízejí stejný výlet za 110 - 140€, slevu pro studenty nemají (i když vstup do památek mají po předložení studentského průkazu levnější).
Takže všem mohu LM Holiday vřele doporučit.

Martina Maňásková 30.01.2017 09:31
Skvělé výlety do Luxoru a Káhiry.  

Dobrý den, všem,
pro všechny, kteří se chystáte do Egypta, Vám doporučuji Cestovní kancelář LM Holiday Egypt.
V Egyptě jsem byla v prosinci 2016 s manželem a synem. Teprve po třetí.... Píši teprve, jelikož se nemohu nabažit všech krás, které jsem již před tím navštívila a jistě je navštívím znovu.
Tentokrát to bylo s CK Holiday Egypt a s fantastickým průvodcem Tamarem. Staral se o nás "jako o vlastní". Příjemné výlety s pár dalšími návštěvníky, měl tedy čas se nám maximálně věnovat. Dozvěděli jsme se spoustu nových a zajímavých věcí.
Nemluvě o ceně, která je poloviční oproti cenám, které nabízejí CK, které Vás do Egypta přivezli.
CK Holiday Egypt také nabízí i přímo zájezdy do vybraných hotelů a destinací a pak dále nabízí další slevy na jimi pořádané výlety.
My jsme ale měli vybraný hotel na Makadi Bay, ve kterém, bohužel, pobyt nenabízí. Přesto služby byly vynikající. Včetně dopravy z Makadi do Hurghady.Moc děkujeme a příště opět s CK Holiday.
Martina Maňásková :-) <3

Zpět na všechny diskuze