A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 10:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.07.2016 15:23 193.86.244.***
výlet Assuan Abu Simbel 2 dny  

Rychlé,jednoduché,spolehlivé.Byli jsme nadmíru spokojeni.Služby s průvodcem bez chyb ještě jsme mohli využít v Assuanu něco navíc plus návštěva obchodu s kořením.Překvapení nocleh na lodi-super

Neregistrovaný uživatel
06.07.2016 19:47 37.48.3.***
Sataya Marsa Alam  

S LM jsme byly v pondělí v Sataya.Objednávka přes email,platba na místě.
Výlet doporučuji,vše Ok,ceny velmi příznivé.Jediné na co upozorním je to,že v rámci výletu máte nealko pití zdarma (paní nám napsala,że pouze jedno nealko k obědu,tak jsme se jak blázni tahali s lahvema),avšak za masku a ploutve chtěli po 3eurech :(.V popisu výletu je psáno zspůjčení zdarma.Nicméně za tu nádheru to stálo 8-). Je to náročná cesta mikrobusem ccca 2,5hod+lodí 2hod.Loď cestou zpátky neskutečně houpá,kdo to špatně snáší,vezměte si léky. :-$

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.07.2016 20:07 81.91.214.***
Skvělé služby  

S LM holiday jsme se zúčastnili dvou fakultativních výletů v Marsa alam (Sataya a Marsa Mubarak). Oba byly skvělé. Organizace výborná a personál na lodích se o nás staral naprosto skvěle. Nemám ani jednu výhradu k poskytnutým službám. Velmi paní Graclové a veškerému personálu děkujeme za skvělý zážitek. Jana Osičková

Neregistrovaný uživatel
01.07.2016 20:07 81.91.214.***
Skvělé služby  

S LM holiday jsme se zúčastnili dvou fakultativních výletů v Marsa alam (Sataya a Marsa Mubarak). Oba byly skvělé. Organizace výborná a personál na lodích se o nás staral naprosto skvěle. Nemám ani jednu výhradu k poskytnutým službám. Velmi paní Graclové a veškerému personálu děkujeme za skvělý zážitek. Jana Osičková

Jessie 29.06.2016 17:09
Re: Poděkování...  

Asi někomu ležíte v žaludku.. ale myslím, že si z toho hlavu dělat nemusíte, spokojených je nás dost :-D

• LmHoliday/Egypt
LmHoliday/Egypt 27.06.2016 19:29

Neregistrovaný uživateli 89.176.251. nerozumím vašemu příspěvku! Pokud dobře čtu, tak všechny příspěvky jsou od klientů, kteří využili našich služeb. Tato diskuze slouží k ohodnocení služeb a můžou se psát i negativní, nicméně jak se dívám, tak je zde většina spokojených klientů. Vy snad s námi máte zkušenost? Pokud ano, určitě budeme rádi za příspěvek,který bude o trošku moudřejší než váš předchozí.
S pozdravem LM Holiday

• Anonym (2)
Blanka pb 26.06.2016 16:14

Bez komentáře.

Neregistrovaný uživatel
26.06.2016 13:36 89.176.251.***

Samochvála? No úžasné a jak jednoduché, že??

Blanka pb 17.06.2016 07:24

Po loňské skvělé zkušenosti jsme letos při zajišťování dovolené znovu sáhli po LM Holiday.Ještě jsme neodletěli, ale vyřízení objednávky skvělé.Paní Gratclová ochotná,reagovala ihned,poradila, děkuji a ostatním mohu doporučit.Blanka

Neregistrovaný uživatel
12.06.2016 15:49 94.112.4.***
Poděkování...  

Před týdnem jsme se vrátili z Egypta,kde jsme mimo jiné absolvovali i dva výlety s LM Holiday.Byli jsme v Dandeře a Abydosu a druhý výlet byl Luxor.Měli jsme egyptského průvodce pana Tamera,který ale mluví perfektně česky.Je to poznat,že má tuhle práci moc rád,a že studoval archeologii.Sama se o starověký Egypt moc zajímám a tak jsem měla hromadu otázek,které mě vždy zodpověděl naprosto úžasně.Vše co mě zajímalo,mě bylo zodpovězeno naprosto profesionálně.A i když jsme na prvním výletě byli jen tři osoby a na druhém dokonce jen dvě,cena nám nebyla navýšena,což nás příjemně překvapilo a dokonce druhý výlet byl uzpůsoben naším přáním,které byli splněny.Byla jsem na výletech v Egyptě už mnohokrát,takže můžu srovnávat.S LM Holiday jsem byla prvně,ale od ted jezdím jen s touhle kanceláří.Poloviční ceny než u jiných prodejců a přitom služby ještě na vyšší úrovni.Za krásné výlety chci poděkovat pani Lence Gratclové,která se mě vždy věnovala a hlavně našemu skvělému průvodci panu Tamerovi.Tímhle Vám vzkazuji,na podzim jedu zase s Vámi...Děkuji.Daniela

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze