A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 09:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
17.01.2018 13:28 79.110.37.***
Re: LMegypt  

Krásný den Jani,
v sobotu jsme se vrátili z EGYPTA. Vřele doporučuji cestovní kancelář LM!!! Jsou úžasní a dokonalí. Dovolenou jsme si za pomoci paní z cestovní kanceláře ušili na míru a po příletu do EGYPTA na nás čekal náš průvodce i přestože jsme nedali vědět v kolik doletíme na místo. Po celou dobu dovolené jsme byli spolu v kontaktu a zodpověděl veškeré dotazy mého zvídavého kamaráda. LM je profesionální cestovka která poslouchá klientova přání. Má dovolená byla NEZAPOMENUTELNÁ a velmi pěkně děkuji cestovní kanceláři za KOMFORT který nám byl dán. Ne vždy je to samozřejmostí. Jezdili jsme na výlety za neuvěřitelně nízké ceny a né AUTOBUSY, ale individuálně v klimatizovaném uklizeném novém autě. MY DVA, ŘIDIČ A PRŮVODCE. Vřele doporučuji LM zvolit. Užijte si EGYPT Janičko, zdravím Vás Naďa Nikodemová STRAKONICE (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
12.01.2018 11:40 82.202.114.***
Re: Dvoudenní Luxor s LM Holiday (s Tamerem)  

Zdravím,můžete mi prosím napsat,kolik stál tento výlet do Luxoru na osobu?Byli jsme tam před x lety pouze na jeden den,což byl fofr a rádi bychom si jej zopakovali .Dva dny by byly super. Děkuji

Neregistrovaný uživatel
08.01.2018 14:54 89.177.45.***
Dvoudenní Luxor s LM Holiday (s Tamerem)  

Musím velmi pochválit servis LM Holiday. V Praze asi měsíc před naším odletem do Hurghady výborná domluva s Lenkou a potom už na místě jsme si poslali SMS a vše ujasnili a ujistili časy odjezdů. Měli jsme domluvený dvoudenní výlet do Luxoru. Jeli jsme s Tamerem, místním egyptským průvodcem a majitelem LM Holiday zde. Je velmi milý, mluví česky a vše bezvadně zařídil. Navštívili jsme nejen Karnak a Luxor, luxorské muzeum, údolí králů a královen, palác Hatšepsut, ale i banánový ostrov a palác Habu (pro nás novinka, ale velmi doporučuji - menší než Karnak, ale velmi zachovalé barevné malby). Přespali jsme jednu noc v hotelu v Luxoru přímo na břehu Nilu a celkově jsme se přes Nil dopravovali místními lodičkami asi 3x, takže jsme si ho užili :) Měli jsme zajištěnou i stravu - 2x oběd v místní restauraci, opět na břehu Nilu. Snídani v hotelu a večeři ve večerním osvětleném Luxoru - Tamer nám zařídil místní "hostinu", abychom prý zažili, co je to dobré arabské jídlo. Také jsme se projížděli kočárem po celém večerním Luxoru. Zážitek. Moc doporučuji přímo Tamera, dá se na něj ve všem spolehnout a už se těšíme, že se do Egypta opět vrátíme a opět pojedeme s Tamerem na výlet.


Neregistrovaný uživatel
04.01.2018 09:41 84.245.121.***
Maximálna spokojnosť  

Aj ja ďakujem za pekný výlet do Luxoru organizácia na 1 všetko ako má byť . Teším sa tento rok na výlet do Jeruzalema alebo Petry .Bol ste tam teraz niekto?Ako bolo?

Neregistrovaný uživatel
30.12.2017 10:31 46.135.87.***
Re: dovolená s lm holiday  

Objednali jsme si dovolenou přes Lenku Gratclova a Lm Holiday. Komunikace v pořádku a rychlá. Vybrali jsme si hotel a délku plavby, vše vyřídili a i transfer z letiště jsme měli v ceně. Na místě čekal pan Tamerem který nás skoro celou dovolenou doprovázel a hlavně na plavbě po Nilu. Když bychom měli celkové shrnout zážitky, tak jsme maximálně spokojeni protože jsme měli individuální dovolenou se vším všudy za výbornou cenu. (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
23.11.2017 14:12 37.188.143.***
Re: Plavba po Nilu říjen 2017 s LM Holiday  

Valouchovi z Brna :-D

Neregistrovaný uživatel
23.11.2017 14:11 37.188.143.***
Plavba po Nilu říjen 2017 s LM Holiday  

Dobrý den, ráda bych se podělila o zážitek s LM Holiday a panem Tamerem. Dovolenou jsme trávili v Marsa Alam na 15dní a z toho jsme strávili 4dny na lodi. Plavba po Nilu byla můj sen, ale vzhledem k tomu, že naše cestovky to mají o hodně dražší, tak jsme na základě doporučení vyzkoušeli LM. Můžu říct, že od první chvíle, kdy jsme komunikovali s paní Lenkou Gratclovou, která nám vše domluvila tak do posledn chvíle s panem Tamerem bylo vše na jedničku. Je velmi šikovný a profesionalita ze všech stran. Loď byla krásná a hlavně jsme byli privátně, takže jsme měli dostatek času na památky i na odpočinek. Píšu tady samou chválu ale to hlavně z toho důvodu, že do teď čerpáme ze zážitku, který jsme měli s LM Holiday. Ještě bych doporučila výlety Sataya, kterou jsem taky vyzkoušeli. 8-) (((clap))) Určitě doporučuji, jelikož služby super a cena víc neš super :-D

Neregistrovaný uživatel
03.11.2017 13:12 193.35.104.***
Individuální plavba po Nilu s dovolenou  

Byli jsme s LM Holiday na poznávacím zájezdu. V Česku jsme kontaktovali paní Lenku Gratclovou, které nám navrhla celý balíček i včetně hotelu. Dohledala letenky a poslala odkaz, kde jsme si je jen koupili. Hotel nám zařídili v centru, což jsme preferovali. Po příletu na nás čekal transfer a odvezl na hotel. Pomohli nám s ubytováním. Druhy den jsme měli odjezd do Luxoru, kde jsme se ubytovali na lodi. Loď byla čistá a odpovídala popisu. Strávili jsme na ní 4 noci. Plavba byla užasná a průvodce pan Tamer je nejlepší <3 Byli jsme v minulosti v Káhiře přes jinou cestovku za hodně peněz a výlet se nám nelíbil. Po návratu z plavby jsme měli ještě 2 dny na hotelu. To jsme ještě s LM Holiday jeli na Giftun. Celkově bych chtěla vyzdvihnout ceny a služby LM Holiday, považuji je za bezkonkurenční. Doporučujeme všem, kdo nechce s cestovkou a chce mít něco extra a za málo peněz (((clap))) ;-)

Neregistrovaný uživatel
23.10.2017 17:54 79.98.153.***
Hurghada  

S LMHoliday jsme byli (5 osob 13-71 let) poprvé na výletech z Hurghady.
1 - City Tour - odpolední pohodová projížďka po městě s prohlídkou nového přístavu a obhlídkou přístavní mešity, návštěva koptského kostela, návštěva akvária (není to velké nové akvárium, ale asi 20 akvárií s rybkami z celého Egypta), návštěvu trhu a obchůdků jsme na naše přání vynechali a nakonec dobrá káva a čaj s vodní dýmkou v místní kavárně ve městě.
2 - 1denní výlet do Káhiry - trochu náročnější, protože většinu času jsme trávili v autobusu, ovšem Egyptské muzeum, pyramidy se Sfingou a dobrý oběd nám to dostatečně vynahradily.
3 - Katamarám - půldenní výlet velkou lodí s podvodními okny s pozorováním podmořského života a možností šnorchlování, výbava na šnorchlování a nealko nápoje v ceně.
4 - Dolphin House - celodenní výlet lodí se šnorchlováním na korálových útesech, oběd a nealko nápoje v ceně. Delfína jsme viděli jen na pár vteřin - jsou to volně žijící zvířata, takže je to o štěstí, ale i přesto krásný výlet. Jedna vada by byla i když za ni určitě nemůže LMH - z batohu nám na lodi zmizelo 10USD, nelze určit zda to byl někdo z posádky lodi nebo spolucestujících - takže pozor.
www.lmholiday.com můžeme jen doporučit, protože ceny jsou někdy i několikanásobně nižší než u místních prodejců nebo u CK, na wwwstránkách je vždy cena a podmínky zájezdu (co je a není v ceně, popis, popř.doporučení k zájezdu) a podle našich zkušeností vše platí do posledního písmene. Komunikace je jednoduše přes SMS, cca.2 dny před plánovaným zájezdem jsme zaslali poptávku - o jaký zájezd se jedná, datum zájezdu, počet osob, město, hotel, číslo pokoje, od LMH jsme většinou odpoledne obdrželi potvrzovací SMS, odvoz od hotelu vždy přesně a včas, platba zájezdu vždy proběhla přímo průvodci, který je místní, ale mluví dobře česky. Náš průvodce Hany byl skvělý a nakonec jsme se sním loučili, jako s někým z rodiny. I díky němu jsme si občas připadali jako VIP. Děkujeme LMHoliday a snad brzy Na shledanou :-)

Neregistrovaný uživatel
08.10.2017 18:53 93.91.151.***
Re: LMegypt  

Zdravím, byl jste někdo v poslední době na výletě v Dendeře a Abydosu?

Zpět na všechny diskuze