A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

23.08.2014 10:33:28 | Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
*Janca*1 02.04.2014 15:09
LMegypt  

Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča

jimr 02.04.2014 18:05
Re: LMegypt  

Doporučuji! Velmi příjemný průvodce, mluvící česky. Seriozní jednání.

marikac 02.04.2014 20:59

Ahojky, byli jsme s nimi během dvou let, vždy v květnu a v září, jeli jsme na výlety na moře a LUXOR, KÁHIRA -letecky a do pouště a byla to bomba, hlavně jsme se domluvili ;-)
Na příště jsme domluveni na egyptský venkov, tak jsme zvědaví, co nás čeká :-\ , to by mělo být na podzim.
Takže můžeme jen doporučit 8-)

jimr 02.04.2014 21:14

LM Hurghada-vylety - srdečně zdraví a velmi na Vás vzpomínají Jana a Míra. Výlet z Marsy do Luxoru, koncem února. Bylo to super!

libor.s 16.06.2014 10:58
Zklamání  

Já jen aby lidi nepočítali s domluveným výletem na 100%.My měli domluvený výlet na ostrovy Hamata na neděli 8.6.a v sobotu večer přišla sms,že nebylo dost lidí,tak se výlet nekoná,ale že v úterý už jo.Tak jsem potvrdil úterý....a v pondělí večer znovu sms,že bohužel se zase nic nekoná,ale můžeme si vybrat něco jiného.Takže jsme byli dost zklamáni,protože jsme se na výlet lodí moc těšili.

veronika
08.07.2014 07:23 91.214.156.***

Nějaké tipy na výlety v Marse? Jedeme s Eximem 27.7.-3.8. Fantazia resort,´. Je lepší jet na výlet s eximem nebo máte dobrou zkušenost s LMegypt? Kdy kupujete výlety?

žolík 09.07.2014 17:46
Neuskutečněné výlety  

Dobrý den, ráda bych se touto cestou zeptala proč jsme nebyli vyzvednuti na domluvené výlety, přesněji na potápění z pláže a výlet ponorkou, obojí 5.7. z hotelu Arabia.
Termín výletů jsme upřesňovali ještě v Egyptě a byl nám potvrzen. Na potápění byl sraz na recepci v 8:40, čekala jsem od 8:30 do 9:20. Po příchodu na pokoj jsem zjistila že mám na mobilu zprávu že na mě čekáte v 9:00 na recepci hotelu. To ale není možné, na té recepci jsem stála a opravdu to tam není tak veliké aby jsme se minuli. Navíc předpokládám že pokud pro mě někdo přijede, tak se tam zeptá, zda někdo z okolo stojících lidí nečeká na výlet.
Přítel měl ten samý den dohodnutý výlet ponorkou, sraz byl opět na recepci v 11:15 a opět se nikdo nedostavil. Jemu už nepřišla ani ta SMS a když Vám napsal, tak mu nikdo ani neodpověděl.
Docela by mě zajímalo, kde se stala chyba a proč nám nikdo ani nepsal aby se omluvil. Výety jsme měli domluvené na předposlední den, takže pak už nebyla možnost si je znovu, tentokrát někde jinde, zajistit.
Tohle jednání mi nepřijde solidní a velice lituji že jsme se neobrátili na někoho jiného.

LM HURGHADA-vylety 09.07.2014 18:48
Re: Neuskutečněné výlety  

Dobrý den paní Habadalová (Žolík),
mrzí nás, že se Vám výlety nepodařilo absolvovat.

Skutečnost je taková, že jste měla odjezd na potápění v 8:40. V 8:57 jsme Vám psali sms, že na Vás čekáme na recepci (s námi mikrobus plný dalších turistů). Vaše odpověď bohužel přišla až v 11:40. Bohužel jsme neměli jinou možnost jak se s Vámi v danou chvíli spojit. (cenu za zbytečný transfer na Váš hotel jsme dopravci samozřejmě museli uhradit)

Výlet Vašeho přítele jsme zrušili z důvodu, abychom nemuseli platit další zbytečný transfer, když se nám s Vámi nepodařilo navázat kontakt.

Mrzí nás tato nepříjemnost, ale neměli jsme moc možností jak celou věc řešit, když jsme měli před recepcí mikrobus plný dalších klientů.

Omlouváme se Vám za zkažené výlety, ale neměli jsme jinou možnost jak to řešit, když jste s námi nekomunikovali.

LmEgypt

• LM HURGHADA-vylety
žolík 09.07.2014 20:18
Re: Neuskutečněné výlety  

Na recepci jsem stála od 8:30 do 9:20 hod, jak je tedy možné že jsme se nepotkali??? Byla jsem tam jediná s baťúžkem, viditelně připravená na výlet. I personál se zajímal na koho čekám a že tam čekám už dlouho. A ano, pak jsem vám již nepsala, protože jsem usoudila že se výlet zřejmě zrušil a že to s Vámi probere osobně přítel, který měl výlet také objednaný. Pokud jste tedy usoudili že byla chyba na naší straně, bylo by asi vhodné napsat že další výlet rušíte a ne nechat přítele stát další půlhodinu na recepci.

Zpět na všechny diskuze