A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Lodní výlety za delfíny aj.

03.11.2011 07:41:59 | h.lenicka
h.lenicka
Zdravím všechny výletníky do Egypta! Ráda bych Všem nabídla lodní výlety na moře,podmořský svět,barevné rybky, koupání se s delfínky, či opalování na jednom z nejkrásnějších ostrovů tady.. Ozvěte se mi! Zdraví Lenička
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 03.11.2011 13:49
admin - přesun  

Dobry den, na tomto postupu jsme se s h.lenickou domluvily - nebude jiz jinde sve vylety propagovat, ale bude zde mit toto tema, tak jako treba Lenka D.G.I a vylety. Muzete se na ni obracet bud sem, spise ale na profil. Mejte se!

• Anonym (1)
h.lenicka 03.11.2011 12:38

Ano,já vím, nemela jsem v umyslu to dávat sem to téma! Jsem antitalent na počítač a vsechny tyhle věci, tak se omlouvám!
Pro koucoura- prosím, napiště mi na e-mail,ano? Děkuji

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
drakous03 03.11.2011 11:55
Re: Lodní výlety za delfíny aj.  

Kocoure pokud budeš mít štěstí hotel Utopie má "své delfíny" velice často se tam 5 delfínů předvádí.

Leničko už zase:-\ zbytečně založené téma. Téma s výlety v Hurghadě přece existuje

• Anonym (1)
Kocour1
03.11.2011 10:53 88.103.224.***
Re: Lodní výlety za delfíny aj.  

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné jet na delfíny i z Marsa Alam ( hotel Utopia ) a jaké jsou ceny pro dospělého a děti ( 5 a 7 let ).
Díky

• Anonym (1)
h.lenicka 03.11.2011 06:41
Lodní výlety za delfíny aj.  

Zdravím všechny výletníky do Egypta! Ráda bych Všem nabídla lodní výlety na moře,podmořský svět,barevné rybky, koupání se s delfínky, či opalování na jednom z nejkrásnějších ostrovů tady.. Ozvěte se mi! Zdraví Lenička

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze