A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Makadi Bay

24.01.2007 16:41:08 | tom75asek
tom75asek
Ahoj všem
myslím,že tento krásný záliv si zaslouži svoje téma
Tomáš
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.10.2017 19:02 88.102.243.***
Re: Mini Egypt Park  

Nikdo nemå zkušenost? <3

Neregistrovaný uživatel
06.10.2017 15:57 195.113.171.***
Re: Mini Egypt Park  

Prosím,kdo navštívil Mini Egypt Park,stojí to za návštěvu?Jak se tam dostat z hotelů na Makadi,jezdí nějaká doprava?Taxíkem by se dala usmlouvat jaká cena?Budeme ve Fort Arabesque.Moc děkuji .

Neštovička 29.09.2017 23:43

Díky za odpovědi.
Uvidíme na místě jestli budem mořeplavci.
Nechci kluky brát lodí na potápění to je pro ně ztracený čas.Půjdu nějaký ponor z pláže.
A kvůli malému vyberem nějaký ktátký výlet lodí...myslela jsem tu ponorku.Nebo jsem četla na hodinu soukromá loď s krmním ryb...lidi chválí.

bejki 29.09.2017 21:38
Re:  

My byli před 5 lety.Stejné,jak píše tut.Jen spokojenost tedy né.Moře zakalené, málo ryb, nebarevné,potápěči okolo je krmili,jinak by jsme neviděli snad žádnou.Celkově výlet celkem dobrý,ale pro nás vyhozené peníze, čekali jsme a tedy vic.Ani děti nebyly nějak unešení.

tut 29.09.2017 19:52
Re:  

ano ,ale už je to pár let .Moc se to mužovi a dětem libilo, já né do ponorky za nic na světě. Přijel pro nás mikrobus odvezl k lodi cesta na lodi, potom prohlídka na přestupišti malá výstava, ryby, obrázky, výklad pak přestup do ponorky byly tam celé dopoledne, každý měl své místo bylo krásně vidět z okénka. Krásné fotky z celého výletu .I potapěči kolem ponorky. Pak cesta na přestupiště z ponorky na loď a lodí zpět ke kotvišti Sindbádu. cesta do hotelu Byla tam celá parta s nima z hotelu asi 15 lidí byli spokojeni za nás se výlet líbil.Určitě lepši než jsme byli lodí s proskleným dnem na Makadi zrovna nic moc.
Tak uvidíte...... Jet o z Hurgady od hotelu Sindbad alespoň za nás Zdravím

Neštovička 27.09.2017 23:22

Prosím plul jste někdo Ponorkou-Submarines Sindbad? Je to z Hurghady? Přímo v Makadi jen jen žlutá loď s ponorem,podle videa na Youtube.

bejki 20.04.2017 15:52
Re:  

Kdo pojedete na Makadi, jukněte na aplikaci Earth,je tam teď nově street view,tak jsem se teď virtuálně prošla po mnoho hezkých mistech :-)

Šmitka 06.04.2017 14:43
Re:  

Aha, takže suvenýry a pod. jen se smlouváním?

tut 06.04.2017 08:37
Re:  

Ne není jen drogerie piti smisenka

Šmitka 06.04.2017 07:24

Prosím je v Makadi Bay obchod s pevnými cenami?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu