A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Makadi Bay

24.01.2007 15:41:08 | tom75asek
tom75asek
Ahoj všem
myslím,že tento krásný záliv si zaslouži svoje téma
Tomáš
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
IvuleM 31.12.2017 08:44
Re: Sunwing Waterworld Makadi  

Moc děkuji za všechny rady, nepamatuje si,zda fitko je v ceně ALL, někde je psáno,že je v ceně a někde,že se platí zvlášť...
Všem příznivcům přeji krásný start do Nového roku a po celý rok hodně štěstí a plno krásných zážitků! (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
30.12.2017 21:07 91.226.113.***

Napr. my sme mali Junior suite a všetky tieto sú v hotely sú identické.Akurát sú orientované buď s výhladom na bazény alebo do druhého areálu.My sme boli na 1 poschodí.4 poschodie je najvyšie-a teda podla mna čím vyššie tym krajší výhlad.Boli sme s ETI ktorá má na SVK pobočky a egyptký delegát hovoril česky 8-)A dobrom závidím že idete do tohto hotela,lebo dovča bola super.A ešte raz areál je nádherný!

IvuleM 29.12.2017 21:06

Moc díky za odpověd, ještě by mě zajímalo, zda si máme dát pozor na nějaký výběr pokoje, zda jsou pokoje s lepším výhledem, blíž k moři či k bazenu...My jedeme od německé CK,tak asi delegát pro nás nebude, proto se ptám :) 8-)

Neregistrovaný uživatel
29.12.2017 20:17 91.226.113.***

Ala carte v hoteli sú v rámci ALL+nápoje zdarma.Ale ak sa dobre pamätám v druhých hoteloch siete Red Sea hotels kam sa človek može v pohode popozerať sú Ala carte tiež v rámci ALL,ale nápoje sa platia.V Sunwingu je 6 reštaurácií ALA carte.Tých carte reštaurácií kam návštevník Sunwingu može ísť je asi 20.Inak prvé stretko s delegátom bolo-aso 10-15min hovoril iba o Ala carte v okolí.Či sú bazeny v zime vyhrievané-neviem,bol som v lete-38stupnov.A ten vstup do mora je v pohode.Hotely dalej nalavo majú strašidelný vstup. :-)

Helča2 29.12.2017 16:49

no já koukala na mapu,nebyla jsem tam... :-D

kabely 29.12.2017 11:30

Přesně tak je až vedle Prima Life.Je tam ale hodně špatný vstup do moře,jdete hoooodně daleko po mrtvých korálech než si zaplavete,je to vykompenzováno tím resortem ale mě by to nevyhovovalo.

Neregistrovaný uživatel
29.12.2017 11:02 77.78.89.***

Taky jsem se divil, že Helča, zkušená egyptomilka a takhle se spletla? Je toto možné? Napravíte to jedině, když sem pověsíte nějakou pěknou recenzi z Vašich toulek kolem Rudého moře(je jedno kdy, vždy se to dobře čte), éňa @};--

Neregistrovaný uživatel
29.12.2017 10:42 46.33.96.***

Tak za Prima Life to potom jo.Já jen,že Helča psala,že je Sunwing vedle Arabesky.

IvuleM 29.12.2017 09:49

Díky moc za informace, ještě se zeptám,zda restaurace ale carte jsou v rámci all? Někde jsem četla, že se musí platit pití. A jsou přímo v areálu hotelu nebo v těch sesterských hotelech. Též jsem zvědavá,jak to bude s bazeny v zimě, zda budou vyhřívané, my letíme 6.1.

Neregistrovaný uživatel
29.12.2017 08:42 77.78.89.***

91.226.113- ano, je to přesně tak. Prozkoumal jsem poslední snímky toho severního kouta Makadi, který končí dlouhým molem na Googlemaps i na Wikimapii. Helča2- vpravo od Arabesky je Sunrise, to "trojhotelí" je vlevo až za nudlí Prima life. Těšíme se zase do Egypta? Já ano, éňa @};--

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu