A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.04.2018 06:46 91.236.69.***
Re: egyptan??  

Tak tomuto je velmi tazko rozumiet....ty sa chces s nim rozist a pytas sa co ma urobit on aby nebol s tebou zenaty????? Ak mas tu slavnu orfi svadobnu zmluvu tak nevidim problem...papier roztrhat,sadnut na prve lietadlo a cau parky

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
18.04.2018 02:46 85.237.234.***
Re: egyptan??  

Ahoj. Vydala som sa za egyptana v Hurgade. Ale mame papiere len od advokata. Som Europanka. V Europe papiwr neplati. Chcem sa s nim rozist. Co on musi spravit aby nebol so mnou zenaty. Dakujem za odpived. Ingrid

Neregistrovaný uživatel
15.04.2018 17:29 80.110.92.***
Re: Manželství s Egypťanem  

mas pravdu bude ji nutit

Neregistrovaný uživatel
15.04.2018 17:21 80.110.92.***

at se podiva jak vrazdi kopty to jsou krestane

Neregistrovaný uživatel
15.04.2018 17:14 80.110.92.***

brzo bude nestatna nebo konvertuje k islamu

Neregistrovaný uživatel
15.04.2018 17:03 80.110.92.***
Re: Kamarádka se zbláznila  

bude plakat

Neregistrovaný uživatel
15.04.2018 16:58 80.110.92.***

skace do propasti

Neregistrovaný uživatel
15.04.2018 11:02 109.81.211.***

Mě včera kamarádka odjela do Egypta se vdát. :-/ snažila jsem se jí to rozmlouvat ale má svoji hlavu. Když jsem jí řekla že ji chce jen aby se dostal sem a pak že s ní zamete ,nebo ji bude omezovat ,třeba nutit k jejich víře... Odpověděla že je svobodná a že ji nikdo k ničemu nemůže nutit ani nic zakazovat..Mám pocit že se už vážně zbláznila. Pořád básní jak ji strašně miluje,jak má rád její 5ti letou dceru,jak si s ním volají její kamarádi (podle všeho s tím nesouhlasím asi jenom já)viděli se 2x v životě dnes po třetí. Nevím jak jste to měla by,,ale mě pořád někde na rozumak může "s prominutím"ženská takhle zblbnutí

Neregistrovaný uživatel
06.04.2018 10:41 77.164.194.***
Travel ban  

Dobrý deň. Neviem či to tu už bolo niekde spomenuté, ak áno ospravedlňujem sa, že sa pýtam znova, ale je to nadmerné množstvo správ a nemám šancu si to celé prečítať, napriek tomu ma zaujíma či travel ban platí len pre moslimov alebo aj ortodoxných kresťanov. Čaká ma svatba (s kresťanom) a zisťujem čo všetko si musím dať zapísať do predmanželskej zmluvy. Ak mi niekto vie poradiť, prosím, napíšte mi na môj mail: janadrugdova23@gmail.com

Jana VW. 05.04.2018 16:26

149.popisuješ to dost přesně.bohužel ta nátura je taková a moc s ní nehneš.z jejich pohledu je přístup k ženám takový ale s jejich výchovou v tomto duchu od mala se nelze divit.A to jsou pak ty velké problény,co časem nastanou.Pak ti asi nezbude,než to brát tak,jak to je a respektovat to nebo se rozvést.on se podle mého názoru v tomto směru téměř nikdy nepřizpůsobí.loni jsem cestovala z letiště a vedle mě seděla mladá češka malým dítětem a manželem Egypťanem.Napětí mezi nimi bylo evidentní a oba jsem v ten moment docela litovala.ji,že to asi ne bude mít lehké s ním tady vegetovat a ho,že se vrací do tmy,zimy a mlhy ze svého domova asi do ne moc přátelskėho prostředí u nás a nevypadal šťastně.Ale je fakt,že se k tomu chlapečkovi choval moc hezky.Tak jsem si říkala,že to asi oba nemají moc jednoduché.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu