A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 10:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
17.11.2014 15:46

newwoman Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

Nemá někdo zkušenost s nostrifikací egyptského bakalářského vzdělání za účelem studia magisterského oboru v ČR? Popřípadě alespoň středního vzdělání za účelem studia na bakaláři. Přítel by chtěl vystudovat magistra v Praze na VŠE nebo ČZÚ, na obou se jedná o placené obory v angličtině (informatika, international business), tak jen tak v duchu přemýšlím, jaké je šance, že ho vezmou... Ostatní podmínky pro přijetí by měl celkem bez problémů splnit, takže mě "trápí" jen ta nostrifikace. Bakaláře bude mít z Assiut University. Děkuji za reakci :)

03.11.2014 12:43

Hexadecimal | 158.255.21.*** Jedete některá v brzké době do Káhiry?  

Ahoj,
moc prosím některou z vás, která se chystá do Káhiry, jestli by byla ochotná mi přivézt obálku s pro mne důležitým dokumentem. Moc by mi to pomohlo. Ozvěte se mi prosím na hexadecimal@seznam.cz . Děkuji.

23.10.2014 18:22

| 178.165.130.*** Re: Egypťan na dovolené v Čr  

a bude tě to stát poměrně dost peněz a nakonec on ti muže prchnout někam mimo CZ a máš problem jako brno,pokud ho neznáš několik let, tak mu fakt řekni že tu je zima a že nic neuvidí, jelikož umrzne :-D

23.10.2014 11:26

Deena Re: Egypťan na dovolené v Čr  

Řekni mu, že v únoru je tu zima. Ať počká na lepší období.
Jinak potřebuješ pozvánku-dají ti jí na ciz.policii, výpis z účtu , občanku, kolek .Zeptej se na policii, dají ti přesné informace

23.10.2014 10:13

Jana | 94.112.20.*** Egypťan na dovolené v Čr  

Ahoj holky,

i já jsem se skamarádila z jedním egyptanem na dovolené :D :-) a rád by za mnou v únoru přiletěl na dovolenou. Slyšela jsem, že je to však velmi složité - a že ho tady nemusí ani pustit. Kamarádka mi také říkala, že mu musíme poslat zvací dopis nebo tak něco ... máte s tím někdo zkušenost ?

• Anonym (4)
22.09.2014 20:16

| 91.141.0.*** Re: Orfi  

Jinak já bych ani neřekla že 213....je arogantní, řekla ti to hezky česky a v zásadě to je pravda, promin,víc se nad tím zamysli ,ale jak jsem napsala, pokud do toho jdeš za čas budeš litovat a nepřinese ti to nic dobreho :-)

• abasta
  • Anonym (3)
22.09.2014 18:16

| 77.119.129.*** Re: Orfi  

Yvana, jdi od toho, evidentně je to nějakej podvodníček, ty jsi vdaná a pokud někoho potřebuješ tak určitě se nesvazuj s nějakým orfi,.ten tvuj je vyděrač dle tech 200 dolarů, už to že lže tak bych ho poslala do...i když má ty pěkné černě oči kterými tě uhranul, a věř mi, ty vylety s ním by tě stály majlant, a ještě bys mu dobíjela mobil, jelikož zrovna musí někam volat, znám to.....pokud chceš vidět Egypt tak s CK, já tam žila 5 let a v týhle době bych necestovala s Egyptanem ani kdyby jsme měli 4 orfi, myslím si že sama samotinká s nějakým černým je i dost dneska nebezpečné, mluvím všemi řečmi včetně částečně arabsky,a ani náhodou bych s ním necestovala, jde mu o prachy a sex, nic víc, vzpamatuj se dokud je čas, a když to uděláš, za čas toho budeš hodně litovat, nemá to budoucnost :-)

• Anonym (6)
22.09.2014 10:44

Jolanta | 194.228.93.*** Re: Orfi  

Tak to se musím fakt smát :-D :-D :-D Jaký kabrňák ???? Chtěl z tebe kabrňák vytahout 200 dolarů.Na to kabrňáci jsou.A kdo by platil ty výlety po Egyptě?? Přestaň si něco nalhávat,jinak na to zle dojedeš.

• Anonym (2)
  • Jana VW.
  • abasta
  • Anonym (6)
21.09.2014 22:36

Yvana Re: Orfi  

Orfi jsme zvažovali právě kvůli společnému cestování po Egyptě. Aby nebyly problémy s policií. Jsme spolu rok a při prvním setkání v Egyptu jsme opravdu nezvažovali sex. Tak jako tady píše arogantní 213....
A já nic platit taky nehodlám. Jen jsem chtěla vědět, jestli ho to bude opravdu stát tolik. Asi se tedy trochu předváděl jaký je kabrňák.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze