A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
23.10.2014 10:13

Jana | 94.112.20.*** Egypťan na dovolené v Čr  

Ahoj holky,

i já jsem se skamarádila z jedním egyptanem na dovolené :D :-) a rád by za mnou v únoru přiletěl na dovolenou. Slyšela jsem, že je to však velmi složité - a že ho tady nemusí ani pustit. Kamarádka mi také říkala, že mu musíme poslat zvací dopis nebo tak něco ... máte s tím někdo zkušenost ?

22.09.2014 20:16

| 91.141.0.*** Re: Orfi  

Jinak já bych ani neřekla že 213....je arogantní, řekla ti to hezky česky a v zásadě to je pravda, promin,víc se nad tím zamysli ,ale jak jsem napsala, pokud do toho jdeš za čas budeš litovat a nepřinese ti to nic dobreho :-)

• abasta
  • Anonym (3)
22.09.2014 18:16

| 77.119.129.*** Re: Orfi  

Yvana, jdi od toho, evidentně je to nějakej podvodníček, ty jsi vdaná a pokud někoho potřebuješ tak určitě se nesvazuj s nějakým orfi,.ten tvuj je vyděrač dle tech 200 dolarů, už to že lže tak bych ho poslala do...i když má ty pěkné černě oči kterými tě uhranul, a věř mi, ty vylety s ním by tě stály majlant, a ještě bys mu dobíjela mobil, jelikož zrovna musí někam volat, znám to.....pokud chceš vidět Egypt tak s CK, já tam žila 5 let a v týhle době bych necestovala s Egyptanem ani kdyby jsme měli 4 orfi, myslím si že sama samotinká s nějakým černým je i dost dneska nebezpečné, mluvím všemi řečmi včetně částečně arabsky,a ani náhodou bych s ním necestovala, jde mu o prachy a sex, nic víc, vzpamatuj se dokud je čas, a když to uděláš, za čas toho budeš hodně litovat, nemá to budoucnost :-)

• Anonym (4)
22.09.2014 10:44

Jolanta | 194.228.93.*** Re: Orfi  

Tak to se musím fakt smát :-D :-D :-D Jaký kabrňák ???? Chtěl z tebe kabrňák vytahout 200 dolarů.Na to kabrňáci jsou.A kdo by platil ty výlety po Egyptě?? Přestaň si něco nalhávat,jinak na to zle dojedeš.

• Anonym (2)
  • Jana VW.
  • abasta
  • Anonym (6)
21.09.2014 22:36

Yvana Re: Orfi  

Orfi jsme zvažovali právě kvůli společnému cestování po Egyptě. Aby nebyly problémy s policií. Jsme spolu rok a při prvním setkání v Egyptu jsme opravdu nezvažovali sex. Tak jako tady píše arogantní 213....
A já nic platit taky nehodlám. Jen jsem chtěla vědět, jestli ho to bude opravdu stát tolik. Asi se tedy trochu předváděl jaký je kabrňák.

• Anonym (1)
21.09.2014 18:49

Jana VW. Re: Orfi  

Pokud je někdo s přítelem delší dobu a věří mu, myslím, že je orfi pro pobyt v Egyptě praktická věc.

• Anonym (2)
21.09.2014 18:44

newwoman Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

před pár dny jsem se vrátila z Egypta, kde jsme s přítelem zvažovali orfi, hlavně kvůli cestování po Egyptě, na společném výletě do Luxoru nás totiž vzali asi třikrát k výslechu, nakonec nás nechali, až když jsem tam na ně začala řvát, orfi by bývalo stálo 10 dolarů nebo euro, teď si nejsem jistá, ale 200 je stoprocentní nesmysl, jinak k uzavření by měla stačit pouze kopie pasu, ale nevím to jistě, nakonec jsme to nepodepsali, protože jsem o tom neměla zjištěný žádný informace a jsme spolu jenom rok, takže se snažím být pořád ještě hodně obezřetná, navíc by mělo být automatický, že to zaplatí on, takže pokud od tebe budu chtít 200 dolarů, tak rychle pryč od něj

21.09.2014 18:35

Jana VW. Orfi  

200 dolarů orfi určitě nestojí. Pokud ti to řekl on, tak si na něho dej pozor a nevěř mu.
Jinak tady byla na tema orfi samostatná diskuze.

21.09.2014 17:51

| 213.220.204.*** Re: Orfi  

Kdyby to chtěl zaplatit sám, tak si TY nemusíš zjišťovat u nás, co to stojí :-D, to tě nenapadlo? To je jako on by v Egyptě zjišťoval, jestli a kolik se za něco platí u nás :-P.
Až začneš přemýšlet MOZKEM, také ti to docvakne...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze