Skrýt mapudiskuze na mapě

Diskuze - MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda

magda Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !

Poslední reakce

Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM   Deena 25.04.2014 07:16

RomyS, v pohodě. Když vím, tak ráda pomůžu ;-)

0

Re: připrav se na vše   polednice (78.45.226.***) 24.04.2014 17:55

jo mají radi děti ale jen ty počate ve svazku manželském,jine jsou proně haram,tím padem se kním neznají.co ty si myliš o otcí ktery zavrhné svoje ditě k vuli tomu že byse to rodince nelibilo atd.

0

Re: připrav se na vše   poledníce (78.45.226.***) 24.04.2014 17:46

maximalně tchyně ale te nebudeš rozumět :-Dtakova škoda :'( :'(

0

Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM   RomyS (41.206.148.***) 23.04.2014 13:16

Deena teraz som to pozerala je to vážne super ...... Ešte raz ĎAKUJEM :)

0

Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM   RomyS (41.206.148.***) 23.04.2014 12:58

Viem ze smerom k mecce. Ale ked cestujeme v Egypte vždy na niekoho spýta tu to nie je problém.len co potom na SK.... A o tom kompase som nevedela ďakujem.
Deena tiež ďakujem

0

Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM   Deena 23.04.2014 10:22

RomyS, tady najdeš jak čas modlitby tak směr. Jen si vybereš zemi. Manžel se ze začátku taky modlil,ale pak ho to přešlo

http://www.islamicfinder.org/world.php

0

Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM   (85.70.212.***) 23.04.2014 08:42

směrem k Mecce,at si koupí kompas

0

Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM   RomyS (41.206.148.***) 22.04.2014 23:43

Baby, kt manžel muslim žije v CR alebo na SK, potrebujem pomôcť . Ked sa vas manžel modlí, ako vie kt smerom ? Dufam ze viete co myslím :D ďakujem

0

Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM   margotka33 22.04.2014 18:31

ok, to beru. když jsi měla na mysli kategorii 20+ :-) kdyby si to totiž vzaly k srdci neplnoleté slečny, mohl by z toho pro ně být pěkný průšvih.
a určitě tady takové chodí. jen možná tolik nepřispívají. když náhodou některá přiznala, že je náctiletá, obvykle hned dostala na frak. i ode mě, přiznávám. ale zase - když patnáctiletá holčina napíše, že se chce teď hned vdávat...

0

Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM   RomyS (41.206.148.***) 22.04.2014 17:38

No ja som skôr hovorila o dievčatách nad 20 r a nie o pubertackach kt sa búria hormóny a nič o živote ešte nevedia . A uz vôbec nič o živote v Egypte a muslimoch. Nechcem hovoriť nič zle ale lásky v 16-tich vačšinou dlho nevydržia so SK chalanom nie to ešte s Egypťanom na skype.
A zrejme si si tu sama všimla ze take mladé sem ani nechodia takze jasne odkaz bol pre 20+. Aj ked nie vždy je ľahké zanechať tu svoj život , prácu a rodičov či priateľov . U mna to bolo aspon ľahké kedže prácu som nemala a ani byt som nemusela predávať. Ale jasne za rodinou je stále smutno.

0

Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM   margotka33 22.04.2014 16:08

někdy jsou tady rady opravdu nad zlato :-) když se zamiluje šestnáctiletá holčina, taky si má hned sbalit kufr a jet bydlet s miláčkem v eg ? protože do cz ho hned tak nedostane, to všechny dobře víme. kamarádka se zamilovala v šestnácti, dva roky měli vztah na dálku a pak teprve mohli být spolu. dneska už je to spousta let (tolik spolu leckdy nevydrží ani dva češi) a mají krásný vztah. máš pravdu, že nejlíp se dva poznají, když spolu bydlí. ale každý nějak začíná.

0

Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM   RomyS (41.206.148.***) 22.04.2014 13:27

Ahojte
Ja som za Egypťana vydatá 4 roky, spolu sme 5 rokov a tých 5 rokov spolu žijeme. Žiadne take ze sedieť doma pred skypom a lietať za ním 2 krát do roka. To nie je vzťah . Týmto chcem povedať všetkým zamilovaným slecnam aby šli za svojou láskou a vyskúšali s ním žiť. A verím tomu ze 90 % sa zo zamilovanosti rychlo zobudí. Bohužiaľ. Elhamdullile ja naštastie patrím k tým šťastným prípadom. Manžel muslim a ja krestanka. Rešpektujeme jeden druhého preto ma manžel nenúti prijať islam. Držím palce všetkým babam.... Či uz vydatých alebo začínajúcich bojovníčok za svoju lásku k egyptanovi :)))

0

Re: připrav se na vše   (37.48.39.***) 20.04.2014 19:03

Nevidím v tom nic zvláštního všichni normální lidé své děti milují, arab nebo evropan

0

Re: připrav se na vše   Aneta.Motylova 20.04.2014 18:03

Díky moc ;-) a ve mu, jeden neví co se tam na mě přilepí :-D

0

Re: připrav se na vše   (85.70.85.***) 19.04.2014 21:33

Tak to já mám pravý opak.

0

Re: připrav se na vše   (77.240.96.***) 19.04.2014 21:31

Ahojky moc pekne sem si pocetla pekne napsane pribehy. Jinak faktem je ze arabove vazne deti miluji a kor ty svoje vidim to u sveho muze jak tu malou rozmazluje .

0

Re: připrav se na vše   polednice (78.45.226.***) 19.04.2014 17:01

hlavně si vem spoustu repelentu 8-) 8-)a pořadně si to užij ;-)

0

Re: připrav se na vše   Aneta.Motylova 18.04.2014 09:20

Opravdu zajímavé počtení a určitě ještě zajímavější zkušenost, to abych si letos dávala pozor ;-), ale super ;-)

0

Re: připrav se na vše   polednice (78.45.226.***) 17.04.2014 17:47

ji tak moc dik že sis to přečetla :-* :-*

0

Re: manzelstvi   Lebes 17.04.2014 14:44

89....., je normální a přirozené, že každý muž touží mít své dítě. To že jste spolu adoptovali děti, je chválihodné a u Tunisana opravdu mimořádné a navíc si myslím, že za děti jste opravdu šťastná. Co by za to dala každá rozvedená česká žena, kdyby se muž staral o ní a o děti, tak jako vášj exmanžel. Já osobně si vážím mužů, kteří jsou zodpovědní a rozvodem jejich péče nekončí.
Tunisani a jejich mentalitou podobní, jsou velice fixováni na děti, problém je v rozdílnosti kultur, vím, že většina Tunisanek, které jsou vdovy, nebo rozvedené, už nechtějí jiného muže, nehledají a podle mého takto to má nastavený i váš exmanžel, byla jste jeho manželkou, má povinnost se o vás starat, spolu jste adoptovali děti a to je také jeho povinnost se postarat. Českým mužům tato zodpovědnost schází.

0

Re: manzelstvi   margotka33 17.04.2014 12:03

89.103. a můžeš prozradit jak jste se seznámili ? 26 let zpátky to bylo ještě před revolucí, takže asi nejde o lásku z dovolené.

0

Re: manzelstvi   (89.103.206.***) 17.04.2014 11:18

Ahoj chci se připojit a chcu ti něco napsat mám taky manžela tunisana už 26 let
a věř mi co tady čtu všechno je pravda ,,jsem češka puvodem slovenka mám dvě děti ve věku 111 a 12 je mi 52 ale hodně krát jsem se snažila odejit odněho ale mi to nikdy nepovolil i když jsem se rozvedla a on je ženaty vzla si arabku ktrá ted čeká jeho dítě a já musim žit s tímhle pocitem vším ale vraci se kemně on sni nežije je v nemecku u sveho bratra ,,,celí život je u mě oničem jenom že mám moje děti a ktomu ješte adoptopvany nebot jsem nemohla mít jedinou správnou věc pro mě udělal že si semnou adoptoval děti je to neobyvkle u tunisana a ted za to trpím proto že on ted čeká svoje ,,a celí život žiju v odpuštení on žije bez lásky kní ,jenom proto se oženil a chtěl mit ditě aby si u allaha odpustil a byl spokojeny ..co se tíče dětí mojiích a mě stará se o nás dobře a možná proto se mě drží nebot on má poslání k vuli dětem a nechce je opustit když si je vzal a vychoval společně semnou tak asi tolik ,,jsem chtěla napsat děkuji

0

Re: připrav se na vše   (78.45.110.***) 16.04.2014 23:24

Polednice,chtěla jsem ti dát palec nahoru,ale nějak to nefunguje.Supr :-D :-D ;-)

0

připrav se na vše   polednice (78.45.226.***) 16.04.2014 12:56

mile damy musim taky přispět svym zažitkem z egypta :-D.už asi před 2 roky jsem měla za přitele egyptana a musi řict že se vubec nenudila ji on se mnou :-$ :-$nikdy nezapomenu jak jsme se seznamili ;-)bylo to typicke egypské seznamení.první rok jsme se spolu bavíli po skype :-D :-Da on mi vysvětloval že mě ne ma pro cestovní pas a jako pokladníčku (((clap))) (((clap))).druhy rok jsem vyměkla a v dubnu jsem ho jela navštivit,po přečtení vaších rad jsem si koupila levny hotel abych nezustala na ulici je to jen přece egyptan.dovole na proběhla v pohodě tak jsem se rozhodla že ho na podzim přijedu navštit opět. :-* :-*to jsem poznala co je egypska žarlivost a majetnictví :-S :-Sale vše dobře dopadlo (((H))) (((H)))tak jsem jela v lednu znovu a že mi ukaže kde a jak bydli ji s rodinou. :-D :-Dto jsem nevěděla co mě čeka.je ho maminka mě docela přijemně přivitala 8-) 8-)pak mi hrdě ukazoval svou chyši kde maji malou kuchynku a turecky zachod 8-) 8-)svuj pokuj dvě lužka a okno matčin pokuj jedno lužko a lednička :-\ :-\asi si hlida jidlo když jde spat.Kdybych nebyla z vesnice a muj děda neměl latrinu na chalupě venku tak bych asi utekla :-D :-Dpak se na mě přišly podivat jeho setry a moc jejích těti připadala jsem si jak jejich nějaka atrakce.to jsem ještě nevěděla že luxorští komaři nemají radi evropany a v noci na mě zautoči vši silo :'( :'( :'(raní vysledek byl 10štipancu na obličejí a mé zvažení že tak nemužu na ulici a chci burku :-D :-D :-Dmuj přitel se zachoval skvěle a zašel do lekarny pro nějaky gel ktery mi naštěsti zabral a pupinky na50procet zlikvidoval (((clap))).přesto že se jeho rodina omě starala vzorně tak jsem se tešila do civilizace.mistní drbny roznesli že unich bydli běloška tak se cela ulice na mě přišla podivat :-D :-D.po na vratu do hurghady jsem si myslela že mě nic nemuže překvapit ale ejhle :-\ :-\muj mily si myslel že se dam k islamu tak mi sjednal schuzku z nějaky chlapem ktery mě měl přesvěčit jak je islam skvěly atd. :-) :-)tak po apsolvování teto asence a odmitnu ti opakovat něco arabsky jsme šli domu ma polovíčka byla divna a ja rada že rano jedu domu 8-) 8-).musim řict že egyptan se nikdy nezmění a alah pro něho bude vždy na prvním mistě pak jejo rodina atd.a nedivim se že spousta holek je sními neštastnch a uvěři jejich sladkym slovum.hodně ji niči vaš vztah jeho kamaradičci co ho ruzně navadí a romlouvají vas mu :-@další jsou bohate paničky z německa a ruzka tem se my nemužeme s pěnězi rovnat a kolik jim posilaji darečku.moje rada bez před manželske smlouvy se nevdavejte egyptanky ví co dělají.dukladně si ho proklepně te a myslete nato že co je pro nas normalní tam není <3 <3jinak přeju všem pokud mají egyptana tak at jim to vyjde a pevné nervy holky

0

Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM   (94.112.85.***) 10.04.2014 13:50

Holky a neletíte některá z Vás za Vašim přitelem či manželem v průběhu května do Káhiry?

0

Re:   Slimouš 10.04.2014 12:52

Tak to je super, mám ještě jednu firmu z Brna, ale ta zajišťuje jen překlady. Díky

0

Re:   (197.195.149.***) 10.04.2014 11:34

ja to mela vse vyrizene u Graficonu presne za tyden.Vcetne prekladu.

0

Re:   Slimouš 10.04.2014 09:42

Dobrý den, jak dlouho vyřízení dokumentů u Graficonu trvalo? Měla jste v tom i vyřizování na úřadech po překladu? Děkuji za odpověď.

0

Iveta (78.111.117.***) 10.04.2014 07:20

Tímto bych chtěla poděkovat paní Martině Hainove z Graficonu, za vyřízení dokumentů k uzavření manželství. Všem vřele doporučuji

0

Re:   (77.240.96.***) 26.03.2014 23:06

Verny chlap neni utopie ale realita kdekoliv na svete dle statistik napriklad pro cr pouze 20% populace v tom egy to bude zrejme podobne az na ty modely co delaji v resortech .

0

Srazy cestovatelů