A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ssinka 08.09.2008 17:28
RE: papíry  

nee, ja mam jen orfi a zatim to menit nehodlam... ohledne toho viza - dneska jsem byla na cizinecke policii vyrizovat pozvani - a trochu jsem se poptala... ale k te svatbe - vse co o tom vim, jsem vycetla tady..

Lenďa 08.09.2008 17:20
papíry  

To SSinka:
Ahojík, chystám se rozběhnout maraton papírování ohledně svatby...zatím jen papíry v ČR 8-O . Jen bych se chtěla zeptat, jestli se nic nezměnilo - jak dlouho ti v EG trvalo, než jste vyřídili eg.papíry po svatbě?? A jak dlouho asi tady v ČR??...nejspíš to máš v čerstvé paměti. :-) Díky L

ssinka 08.09.2008 14:33
RE: :)  

pokud jste svoji oficialne (ne na orfi), tak vizum do CR za ucelem slouceni rodiny.... ja teda dneska odnesla pozvani, tak jsem zvedava, jak to dopadne.. i kdyz tomu nedavam moc velke nadeje a uz hledam letenku..

fly-ash 08.09.2008 12:58
:)  

Ahoj, měklik měsíců jsem vdaná za svého vyvoleného z egypta.Nedávno jsem se vrátila do Čech,ale za měsíc se tam chystám znovu.Tak hledám přátele žijící tam :) ozvěte se holky..a taky jsem se chtěla zeptat má-li některá z Vás zkušenost s žádostí o vízum..?Chtěla bych aby moje drahá polovička alespoň jednou viděla můj rodný kraj :)

Lenik79
08.09.2008 12:43 89.24.253.***
joo láska  

ahojky já si sice Egyptana brát nechci,ale do jednoho jsem se zaláskovala a zdá se že on taky.jenže ta dáálka to je děs. :-( no snad to zvládnem a vydrží to i když absolutně netuším kdy se tam dostanu.

Yalla 07.09.2008 21:15
RE: léto v Egy  

Jenka:I já na tebe budu myslet ;-),jo jo,Egypt je Egypt viď? :-(.No asi to tam časem zapíchnu jak to tak vypadá. :-D :-D :-D,jinak pro mě měsíc je málo.Tak si to užiješ za 10 měsíců. ;-) Lepší,než vůbec.A já se fotkama radši vůbec neprohrabuju,protože pak je mi víc a víc smutno.Když jsem v čr,není na to ani čas.12-tky v práci,tak mi to alespoň utíká.Jdu chrupkat.Zrovna zítra vstávám ve 4.Tak pa a dobrou :-)

Jenka 07.09.2008 01:43
léto v Egy  

Tak vám, holky, řeknu, že jsem dávala do kupy fotky z Egy a bylo mi smutno, hned bych jela zas. Tak nějak fajn se to letos vydařilo. Ale taťka slíbil, že v létě vyrazíme na 3 týdny a projedem si pořádně jih, škoda, že Hawas nestihne otevřít to údolí zlatých mumií...jsem zvědavá, jestli se toho někdy dočkám.
Yalla: užij si to, budu tu na tebe usilovně myslet :-)

Jenka 07.09.2008 01:37
RE: RE: RE: Admin  

Yalla: ani nevíš, holka, jak ráda bych jela, ale mám zas na deset měsíců utrum :-(

Yalla 06.09.2008 15:38
RE: RE: ahoj  

hajed: ;-) tak dlouho jsme čekali,až nám to odemknou,tak ať nám to někdo nezkazí. ;-) :-D 8-)

hajed 06.09.2008 14:16
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu