A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lenka-D.G.I 08.09.2008 21:45
RE: :)  

fly-ash: nevim, v jake jste fazi, pokud mate zatim eg.oddaci list, je zapotrebi si nechat vystavit na zvlastni matrice v Brne cesky oddaci list, na zaklade nej a aktualniho pozvani by melo byt vizum za ucelem slouceni rodiny udeleno...jen podle novych podminek se pry jeste absolvuje pohovor kvuli zjisteni, zda snatek nebyl ucelovy :-?

ssinka 08.09.2008 19:11
RE: RE: RE: RE: RE: papíry  

myslim, ze te to stoji tri stovky za kolek... jinak na 14 dnu je to presne 81 000 kc a nejake drobne...

hajed 08.09.2008 19:09
RE: RE: RE: RE: papíry  

:-( nevím sice jaké myslíš tři stovky,ale na pozvání na jeden měsíc potřebuješ asi tak 100000kč na cizinecké policii. Nedávno jsme pozvání dělali pro manželva bratra.

ssinka 08.09.2008 18:35
RE: RE: RE: papíry  

nepracuje, je to student.... ja tomu taky nejak moc neverim.... ale snih v CR je prece jen snih:) ja pocitam s Vanocema v Egypte... ale tak za zkusenou nic nedam... vlastne jooo:) tri stovky:D

hajed 08.09.2008 18:02
RE: RE: papíry  

Nechci ti nějak brát iluze,ale moc tím vízem na základě pozvání nepočítej.Pokoušelo se o to už hodně lidí a zbytečná snaha a papírování, znám pouze jeden případ kdy dotyčný dostal vízum aniž by byli manželé ,ale ten dotyčný měl velmi dobrou pozici v egyptě.Nevím jak je na tom tvuj přítel,ale pokud je jeho zaměstnání něco jako třeba číšník v hotelu tak je na tom špatně. :-(

Lenďa 08.09.2008 17:36
papíry  

Oki...tak to jo. To přeju hodně štěstí...už by to konečně mohlo někomu vyjít, ne? :-(

• Anonym (1)
ssinka 08.09.2008 17:32
RE: papíry  

jj, ja byla vyrizovat pozvani - na dovoelnou - na Vanoce a Novy Rok ;-) ale neverim tomu, ze to vyjde:(

Lenďa 08.09.2008 17:31
papíry  

Aha, já myslela, že bez svatby sem Egypťana dostaneš leda na dovolenou 8-O

ssinka 08.09.2008 17:28
RE: papíry  

nee, ja mam jen orfi a zatim to menit nehodlam... ohledne toho viza - dneska jsem byla na cizinecke policii vyrizovat pozvani - a trochu jsem se poptala... ale k te svatbe - vse co o tom vim, jsem vycetla tady..

Lenďa 08.09.2008 17:20
papíry  

To SSinka:
Ahojík, chystám se rozběhnout maraton papírování ohledně svatby...zatím jen papíry v ČR 8-O . Jen bych se chtěla zeptat, jestli se nic nezměnilo - jak dlouho ti v EG trvalo, než jste vyřídili eg.papíry po svatbě?? A jak dlouho asi tady v ČR??...nejspíš to máš v čerstvé paměti. :-) Díky L

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu