A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 10:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 03.09.2008 16:03
admin  

Tema na zkousku odmykam, tak jak jsem slibila. V pripade, ze se diskuze opet "zvrhne", bude zamcena natrvalo.

admin2 05.08.2008 12:35
admin stop  

Opakovane jsem vas varovala pred vzajemnymi urazkami a napadanim. Toto tema jsem nucena zamknout. Diky za pochopeni.

smahre 05.08.2008 10:47
RE: RE: RE: RE: RE: No já zíram zase:D  

nooooo ... tak za 8 týdnu zase budu závidět já tobě ..... nebo že by neeeee ;-) :-P že by užžž konečně dostal vízum ;-)

Yalla 05.08.2008 10:45
RE: RE: RE: RE: No já zíram zase:D  

Já ti to moc přeju ;-) ;-) Vím jak se těšíš,,i já se těšim..i když až za 8 týdnů,ale těším! :-P ;-)

Tina 05.08.2008 10:45
: RE: RE: RE: TINA  

Bella: mě se něco podobného stalo na velikonoce u jednoho kostela v Qeně.jen s tím rozdílem,že si mě nevšímal chlap, ale ženský.no spíš holky.přítel jim taky něco řekl,ale pro mě je lepší ty poznámky ignorovat

smahre 05.08.2008 10:43
RE: RE: RE: No já zíram zase:D  

taky se moc těším ;-) :-P ;-) :-P

Yalla 05.08.2008 10:37
RE: RE: No já zíram zase:D  

smahre:No sleduješ to? 8-) 8-O :-D :-D :-D hele vezmi mě sebouuu v pátek :-D :-P ..prosííím.. :-D tady je to hrozný..tfuj..

smahre 05.08.2008 10:34
RE: No já zíram zase:D  

:-P ;-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Yalla 05.08.2008 10:31
No já zíram zase:D  

Tak teda děvčata,vstoupit sem,do téhle diskuse,to je fakt na pevný nervy :-D :-D,protože to co se tu objevuje za trubky,to je síla.

bella
05.08.2008 10:24 78.99.126.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: TINA  

TINA-aj mne bilo srdce trocha rýchlejšie pri kontrole.
-a ešte viacej som sa triasla,keď sme išli po meste a práve bola Veľká noc,takže v Alexandrii bola hlava na hlave.Tisíce egypťanov prišlo dovolenkovať do Alexandrie.A prechádzali okolo nás dvaja muži a jeden z nich utrúsil na mňa nechutnú poznámku/ja som ju nepočula, ale môj priateľ ano/.
Pamätám si len, ako chytil toho muža pod krk a prinútil ho tej ,,európanke ....,, sa ospavedlniť.A pritom sa zbehol okolo nás dav ľudí.Vtedy som mala ozajstný strach.Takže sme mali zase dlhý rozhovor aj plný emócií.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu