A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
CatherineT 23.02.2007 23:14
RE: RE: RE: RE: Otto  

Otto to je vse relativni. Osobne znam nekolik paru egyptan - cizinka, kteri jsou oficialne manzele a ta cizinka napr. Anglicanka je opravdu tlusta a skareda jako noc .. a vzal si ji ..
A je videt, ze znas jen egyptany - muze .. mel bys poznat i egyptanky .. ty jsou tak liny (a to jsou stale jeste stihly a mlady) a nebo je to uz vrozena neschopnost .. protoze to snad ani neni pravda .. to ti zustava az kolikrat rozum stat..

Otto 23.02.2007 22:31
RE: RE: RE: Otto  

magda: Naprosto nemyslim, ze by se Arabum (mladym klukum) obecne libily zeny s nadvahou. S nekolika mistnima jsem se bavil, rikali, ze by si tlustou zenu nikdy nevzali za manzelku, nebot tlusta = lina.

Pry preferuji vzit si normalni (pokud jde o hmotnost) a popr. "si ji vykrmit" - tim ukazuji sousedum, ze nejsou zadni chudaci. Tohle info je bez zaruky, jak jsem od Arabu koupil, tak prodavam. Bez DPH :-)

To, ze ti hotelovi gigolove "chodi" s tlustyma ci jinak nehezkyma holkama ci s zenama starsima o x desitek let o nicem nevypovida, jim je to dost jedno - pokud z toho neco maji.

• Anonym (1)
Magdicka
23.02.2007 14:48 194.212.41.***
..  

Je pravda, ze egyptani z ,,chudych , vrstev vyhledavaji zeny jen kvuli penezum....byla jsem sama toho svedkem.jedna nejmenovana osoba se zamilovala do jednoho muze, potom za nim prijela znova a chtel po ni jen penize.berou to jako normalni cinnost ze si za sex nechaji take zaplatit.neni vsak pravda, ze vsichni egyptane jsou takovi,byla jsem zamilovana do jednoho egyptana,ktery byl celkem na urovni a zazila jsem s nim krasne chvilky,kterych ani jeden nelitujeme.. ;-)

Veveruse 23.02.2007 12:29
RE: RE: Otto  

Bohužel musím v hodně věcech souhlasit s Ottou. Pracoval jsem v Hurghádě nějakou dobu, a když jsem viděla, jak to tam mezi místníma a turistkama chodí, co vše se tam děje, tak to není Hurgháda, ale sex-Hurgháda. Však jak krásně tam frčí pronájmy na jednu noc.Za 150 - 250 El Vám pronajmou pokoj na noc v místních domech. Neřeknou Vám ale přesně kam jdete, ale že jdete k nim domů. A při nejhorším Vám ještě sdělí jestli to nemůžete zaplatit, že si zapoměli peníze a pak Vám to vrátí.Ale už nevrátí.Nemluvím z osobních zkušeností, ale z toho, co mi pár turistek vyprávělo a ještě se tomu strašně divilo. ;-)

• Anonym (1)
magda 23.02.2007 09:08
RE: RE: Otto  

Otto, také nemáš ve všem pravdu, Arabové přeci jen mají jiný názor na " krásu " žen. Je pravda, že mnoho dívek, které jsou považovány mužem z Evropy za ošklivé a tlusté, mají právě u Arabů velký úspěch !

• Anonym (1)
Otto 22.02.2007 20:30
RE: Otto  

Mayo budu ignorovat agresivni ton Tveho prispevku, btw ja jsem se Te take na nic neptal.

Bohuzel mam pravdu. Gigolo = prostitut. Tedy muz, ktery prijima hmotne pozitky za poskytnuty sex, za poskytnute iluze o lasce. VETSINA plazovych hochu, kteri spi s turistkami (netvrd mi, ze se jen drzi za ruce) a nechavaji si od nich za ruzne veci platit, do teto kategorie spadaji bez jakekoliv diskuse.

Trapne je to, ze nektere zeny a divky si mysli, ze i v techto pripadech jde o: LASKU. Nikoliv. Jde o prachy spojene s prijemnim UZIVANIM SI s turistkami.

Pokud jsi byla v EG, Tys tam vazne nevidela spoustu paru typu "Evropanka v nejlepsich letech (tj > 50) a snedy kluk 20-30 let? Nebo paru "neuveritelne oskliva , popr. tlusta turistka" a nabouchany arabsky "hrebecek"? Pak jsi ovsem slepa.

Potesim Te ale aspon tak, ze k tomuhle tematu nebudu uz dal psat. Nema to totiz smysl. Ponech(te) si sve iluze a nasledne deziluze.

Klea 22.02.2007 19:57
RE: Otto  

Maya ted jsi to vystihla :-)

Maya 22.02.2007 19:47
Otto  

Nech si sve trapne pripominky pro sebe,nikdo tady na ne neni zvedavy!
Pokud mas potrebu,ze musis nekomu neco ze svych "chytrych reci" zdelit,zajdi si za psychiatrem-ten je na podobne kecy zvykly.

Otto 22.02.2007 18:32
RE: RE: RE: manzelstvi  

Proste takovy obycejny arabsky gigolo.

ola
22.02.2007 15:39 89.102.196.***
RE: RE: manzelstvi  

Magde no mas asi pravdu presne takt to bylo tvrdi jak je chudy nema na letenku a ty penize taky tahal no tak asi to vazne nemelo stejne cenu a ani budoucnost ale ted je to hodne cerstve takze vyporadat se s tim bude jeste asi dlouho trvat

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu