A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Otto 22.02.2007 18:32
RE: RE: RE: manzelstvi  

Proste takovy obycejny arabsky gigolo.

ola
22.02.2007 15:39 89.102.196.***
RE: RE: manzelstvi  

Magde no mas asi pravdu presne takt to bylo tvrdi jak je chudy nema na letenku a ty penize taky tahal no tak asi to vazne nemelo stejne cenu a ani budoucnost ale ted je to hodne cerstve takze vyporadat se s tim bude jeste asi dlouho trvat

magda 22.02.2007 13:55
manzelstvi  

Jestli mohu také dát radu, pokud dotyčný nápadník bude chtít sex ještě před svatbou, je to jasná známka toho, že jste jen jedna z mnoha na jednu noc. Takou by si totiž za manželku nevzal. Mohou být i vyjímky, ale je to většinou velmi jasný ukazatel!! ;-)

magda 22.02.2007 11:53
RE: manzelstvi  

milá Olo, moje kamarádka zažila podobné zklamání právě v těchto dnech. V takovém případě je lepší, když to skončí co nejdříve. Co mohu každopádně doporučit, pokud z vás od začátku váš milý tahá peníze a mluví o tom, že nemá peníze ani na letenku, tak ruce pryč !!! samozřejmě i v Egyptě se někteří chlapci rychle naučili vytěžit z hloupých evropanek maximum a jde jim pouze o zábavu a profit !!! Průměrný plat číšníka v hotelu je cca 2 ticíce korun měsíčně !!!!!!!!

Otto 22.02.2007 10:59
RE: manzelstvi  

Spis si tam nasel zas jinou, prumerna frekvence holek sbalenych prumernymi animatory a jinym personalem, tj. trofeji, je tak 2ks na tyden.

Vetsina tech kluku vyvolava na konci zajezdu velmi presvedcivy dojem, ze ta dotycna je jeho prvni a jedina laska a ze se dalsiho pul roku bude venovat vyhradne sebeukajeni pri vzpominkach a na jinou zenskou se ani nekoukne, dokud to devce znova neprijede do EG.

Je lepsi byti realisty.

ola
22.02.2007 00:02 89.102.196.***
manzelstvi  

ahoj vsem dnes jsem poznala sve ten muj bohuzel predem to asi vzdal,uz se neozyva ale vam vsem preji hodne peknych spokojenych chvil a vse pekne trochu jsem se asi zklamala v pitome lasce :-x mej te se fajn a at vam to klape

• Anonym (1)
badawi 20.02.2007 23:02
RE: RE: RE: RE: RE: RE: turistické pozvání  

CHYBA
280 904 813

badawi 20.02.2007 23:01
RE: RE: RE: RE: RE: turistické pozvání  

dita:80 904 813

Dita 20.02.2007 21:33
RE: RE: RE: RE: turistické pozvání  

Mohla by jsi mi napsat tvoje číslo icq, nikde to tu asi nevidím :-(

badawi 20.02.2007 12:27
RE: RE: RE: turistické pozvání  

Dita: pokud tvůj přítel mluví dobře aglicky, mohu jen doporučit Czech step by step od Lídy Holé. Celkově učebnice pro cizince od této paní jsou na skvělé úrovni. JInak pokud by uměl ještě dobře jiným jazykem, tak mi písni (třeba na icq), prošla jsem češtinou pro cizince a vím toho dost pro ostatní jazyky, jen pro tu arabštinu zatím výber fakt není.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu