A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Maya 22.02.2007 19:47
Otto  

Nech si sve trapne pripominky pro sebe,nikdo tady na ne neni zvedavy!
Pokud mas potrebu,ze musis nekomu neco ze svych "chytrych reci" zdelit,zajdi si za psychiatrem-ten je na podobne kecy zvykly.

Otto 22.02.2007 18:32
RE: RE: RE: manzelstvi  

Proste takovy obycejny arabsky gigolo.

ola
22.02.2007 15:39 89.102.196.***
RE: RE: manzelstvi  

Magde no mas asi pravdu presne takt to bylo tvrdi jak je chudy nema na letenku a ty penize taky tahal no tak asi to vazne nemelo stejne cenu a ani budoucnost ale ted je to hodne cerstve takze vyporadat se s tim bude jeste asi dlouho trvat

magda 22.02.2007 13:55
manzelstvi  

Jestli mohu také dát radu, pokud dotyčný nápadník bude chtít sex ještě před svatbou, je to jasná známka toho, že jste jen jedna z mnoha na jednu noc. Takou by si totiž za manželku nevzal. Mohou být i vyjímky, ale je to většinou velmi jasný ukazatel!! ;-)

magda 22.02.2007 11:53
RE: manzelstvi  

milá Olo, moje kamarádka zažila podobné zklamání právě v těchto dnech. V takovém případě je lepší, když to skončí co nejdříve. Co mohu každopádně doporučit, pokud z vás od začátku váš milý tahá peníze a mluví o tom, že nemá peníze ani na letenku, tak ruce pryč !!! samozřejmě i v Egyptě se někteří chlapci rychle naučili vytěžit z hloupých evropanek maximum a jde jim pouze o zábavu a profit !!! Průměrný plat číšníka v hotelu je cca 2 ticíce korun měsíčně !!!!!!!!

Otto 22.02.2007 10:59
RE: manzelstvi  

Spis si tam nasel zas jinou, prumerna frekvence holek sbalenych prumernymi animatory a jinym personalem, tj. trofeji, je tak 2ks na tyden.

Vetsina tech kluku vyvolava na konci zajezdu velmi presvedcivy dojem, ze ta dotycna je jeho prvni a jedina laska a ze se dalsiho pul roku bude venovat vyhradne sebeukajeni pri vzpominkach a na jinou zenskou se ani nekoukne, dokud to devce znova neprijede do EG.

Je lepsi byti realisty.

ola
22.02.2007 00:02 89.102.196.***
manzelstvi  

ahoj vsem dnes jsem poznala sve ten muj bohuzel predem to asi vzdal,uz se neozyva ale vam vsem preji hodne peknych spokojenych chvil a vse pekne trochu jsem se asi zklamala v pitome lasce :-x mej te se fajn a at vam to klape

• Anonym (1)
badawi 20.02.2007 23:02
RE: RE: RE: RE: RE: RE: turistické pozvání  

CHYBA
280 904 813

badawi 20.02.2007 23:01
RE: RE: RE: RE: RE: turistické pozvání  

dita:80 904 813

Dita 20.02.2007 21:33
RE: RE: RE: RE: turistické pozvání  

Mohla by jsi mi napsat tvoje číslo icq, nikde to tu asi nevidím :-(

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu