A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 10:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.07.2015 16:21 46.16.121.***
Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

A ještě něco Jano W., četla jsi alespoň bibli, která by měla patřit ke všeobecnému vzdělání a rozhledu? Je vidět, že tomu rozumíš, to jo! Tyhle lidi, co jsou schopný všeho, ty jsou pro Evropu zhouba. Kam vítr, tam plášť, co? To, co jsem napsala, platí pro všechny demoninace, to není jen o katolících, ty jedna amatérská psycholožko.

• egyc
  • abasta
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
23.07.2015 16:15 46.16.121.***
Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

Jano W. katolička nejsem, natož bigotní....jsem vlažný prostestant. Z takových kuchovních prostitutek je jen špatně.....

• abasta
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
23.07.2015 12:15 213.220.213.***
Re: Křestný list  

Potěš koště za takové "POKŘTĚNÉ" :'( :'(.

• abasta
  • Anonym (2)
Jana VW. 23.07.2015 10:37

Potěš Pánbůh za takové věřící ;-)

• abasta
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
23.07.2015 08:18 213.220.213.***

Je to odpověď od VĚŘÍCÍ (chápete?), ne někoho, kdo kupčí s vírou a prostituje se ( duševně) podle toho, s kým vleze do postele... Podotýkám, že jsem ateista, ale jednáním těch pipin, které dělají takové veletoče se svým vědomím a svědomím opovrhuji.

• Anonym (1)
  • abasta
  • Anonym (4)
Jana VW. 22.07.2015 20:40

To je odpověď jak od nějaké venkovské bigotní katoličky...>:)

• abasta
  • Anonym (1)
RenEl 22.07.2015 07:55
Předání dokumentů v Hurghadě, svatba, rozvod, koupě nemovitosti apod....  

Hezký den přeji. Jelikož jsem vdaná v Egyptě a letíme si s manželem odpočinout na dovolenou, tak jen nabízím případnou pomoc v předání dokumentů či převozu, doručení do Hurghady, kdy odlétáme 8.8.2015 z Prahy. Jsem ale z ČB.
Pokud by měl někdo zájem, pište na email:
skapo24@seznam.cz
Diskrétnost zaručena, vím,jaké to je urgentně poslat nutné dokumenty do Egypta :-!
Krásné slunné dny (((clap)))

• abasta
  • Anonym (3)
Radka
19.07.2015 02:58 212.79.110.***
Re: Egypt  

Jakje možné že sem vašeho přítele z Egypta pustí?Mého přitele sem pustit nechti.Tak mi řekněte jak jste postupovala.Cesty tam jsou drahé.Samozřejmě to platí on,ale moc peněz také nemá.A já bych chtěla žít v ČR.Děkuji Radka

Radka
19.07.2015 02:58 212.79.110.***
Re: Egypt  

Jakje možné že sem vašeho přítele z Egypta pustí?Mého přitele sem pustit nechti.Tak mi řekněte jak jste postupovala.Cesty tam jsou drahé.Samozřejmě to platí on,ale moc peněz také nemá.A já bych chtěla žít v ČR.Děkuji Radka

• Anonym (1)
  • RenEl
Neregistrovaný uživatel
16.06.2015 14:01 46.16.121.***

A ještě něco - pokud ten list získáš - řekneš pravdu, jak jsi ho získala, tomu svému?! Unese lež, že jsi prostě oblafla faráře a křesťanskou církev, nebo budeš zatloukat a hrát si na "křesťanku"? A co když se někde prokecneš?! Co když to v nějaké krizovce práskne pak on své rodině?! To by byl asi frkot.....
Na tom chceš stavět?! Křet má být z čisté u přímné víry, takto znásilňuješ sama sebe....
A pokud teď ti bude tvrdit ten tvůj, že mu to nevadí, hlavně že máš ten list - co když se pak budete rozvádět?! Na 200 % ti garantuji, že ten tvůj "fake křest" na tebe vytáhne a budeš v loji.

• Jana VW.
  • Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu