A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.04.2018 19:20 149.255.83.***
Manželství s Egypťanem  

Já sama jsem již šest let manželkou Egypťana. Žijeme tady v ČR. Byl to dlouhý boj s úřady......nekonečné papírování......problémy se tady začlenit.....a přesto všechno....ten Islám je v nich silně zakořeněný a i když jsou na začátku skvělými svůdníky a lichotníky, oni to asi i studují, časem se ukáže jejich pravá tvář. neříkám, že je špatná, ale je prostě jiná. Islám je pro ně životním stylem. Takové manželství naráží každý den na problémy typu..."proč ses s tím chlapem bavila???? ", " je to můj spolužák".....nechápe, nebo...." Proč se bavíš s cizími muži?" ...." protože je to moje práce"....nechápe, neuznává...apod. Když se žena podřídí a sedí doma a se vším naprosto souhlasí a svého muže ctí...pak je to OK. Ale pozor, oni můžou všechno!!!!!!!!!!!!! Takže u nás je to stálý boj o to kdo z koho a jak a proč a proč ano a proč ne .................Jestli do toho chcete jít, tak si vezměte muslima. :-*

Neregistrovaný uživatel
22.03.2018 21:24 91.236.69.***
Re: Kamarádka se zbláznila  

Chuda zena....bude to mat este tazke...no...budeme jej drzat palce,aby sa jej zdravy rozum vratil cim skor a aby jej tie straty na majetku,modriny na tele a rany na dusi pominuli cim skor...

Neregistrovaný uživatel
22.03.2018 16:16 77.48.59.***

Dobrý den, nevím, jestli je to aspoň trochu pozitivní, ale jen tak se ten dotyčný do ČR nedostane a může mávat papírem, jak chce. Zuzana

Neregistrovaný uživatel
22.03.2018 16:05 109.81.211.***

No asi ji v tom opravdu budu muset nechat... Vůbec nechápu jak se tak chytrá ženská mohla takhle zbláznit.. viděla ho 2x v životě . poprvé když byla na dovolené a podruhé když za ním v zimě jela. To ji představil rodině , vyspali se spolu a naplánovali svatbu aby mohl sem do Čech. Teď je jak pomatená a myslí si že ji tu s ním čeká skvělí život.. podle mě,jen co se dostane sem tak buď od ní zdrhne nebo ji bude využívat a nebo hůř

Jana VW. 20.03.2018 22:33

109: musíš ji v tom nechat, protože si vymluvit nic nedá. A ty budeš nakonec jen ta nepřející ;-)

Neregistrovaný uživatel
20.03.2018 19:17 109.81.211.***
Kamarádka se zbláznila  

Ahoj všichni.
Po pročtení komentářů zde jsem se rozhodla sem napsat. Potřebuju poradit co s kamarádkou. Loni na dovolené se zamilovala do Egypťana. Zblbnul ji na tolik že se za pár dnů jede za něj vdát :-(Vždy to byla hrozně chytrá ženská ale asi vážně věří že se do ní zamiloval (jemu je 23 a ji 39 ) Hučím do ní pořád ale je zaslepená. Asi mi nezbývá než se modlit aby byla jedna z mála a dopadla špatně :-@

Neregistrovaný uživatel
20.03.2018 17:12 77.164.194.***
Re: o manzelstvi  

Dobrý deň, Natálka. Ja by som sa s vami rada spojila, najlepšie cez mail alebo messenger a pokecala o všetkom možnom, keďže ma zanedlho čaká svatba s egyp.priateľom. Môj mail je janadrugdova23@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
09.11.2017 13:12 213.226.208.***
kvalifikační práce  

Pěkný den,
do svého projektu sháním manželky Egypťanů (muslimů), co žijí společně v ČR.
Kontaktujte mě prosím na emailu: dolela@seznam.cz
Děkuji!

abasta 15.09.2017 13:26
Re: admin  

Premazavajte jednotlivé slová, možno vety, ale nie celé vlákna... ani sa nečudujem, že sem po týchto výmazoch ani nikto nechce prispievať, horšia cenzúra, ako za diktatúry.. :-X

admin2 28.08.2017 08:34
Re: admin  

Dobrý den,

snažíme se opravdu jen o minimální zásahy, v případě mazání většinou mizí celá vlákna. Omlouvám se, pokud se Vám nyní diskuze hůře čte, ale výpady vůči ostatní tu nemůžeme a nechceme tolerovat. Děkujeme za pochopení.

• Jana VW.
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu