A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ruzesahary 20.11.2012 14:30
Re:  

Milé číslo, tak neuvěřitelně zlé a sprosté příspěvky jsem již dlouho nečetla. Zkušenosti máš stylu "jedna paní povídala", nežila jsi tam, tak prosím neurážej druhé. Také jsem vdaná za muslima a musím říct, že kdyby se ke každé češce či slovence takto chovali jejich manželé, máme plné národy šťastných a spokojených žen, které ani nenapadne plkat samé feministické žvásty na diskuzních fórech.

ruzesahary 20.11.2012 14:20
Re:  

Milé dámy (či pánové), které zde vkládáte své příspěvky pouze pod čísly...... Jste zaujaté a máte patent na rozum a na multikulturní partnerské vztahy???? Tolik zášti a urážek až mě z toho mrazí.... Výraz "tupé a přibržděné myšlení arabů" mě tedy opravdu dostal... Ukázková xenofobie. Zdá se, že Vám vadí, když má někdo jiný názor než vy.
Shrnutí: všechno je o lidech!!!! Ne o náboženstvích či národnostních kulturách. Můžete si to už laskavě zapsat za uši??

Neregistrovaný uživatel
19.11.2012 23:00 87.118.25.***
Re:  

zo žiadnej knihy ani zo senzachtivých správ to nemám ale zo života tam a samozrejme tu v eu. :-\

Neregistrovaný uživatel
19.11.2012 22:26 87.118.25.***
Re:  

Lebes-o ktorom arabovi píšeš? Ja píšem o egypťanoch. A Ty?

Lebes 19.11.2012 21:11
Re:  

89..., krásně jsi popsala život s Arabem, jen co je pravda, z jaké knihy to máš vyčtené a nebo že by ze senzace chtivých zpráv a nebo snad hodnotíš podle předsudků? Ok, tak teď zas já ano? Moje švagrová se svobodně rozhodla, chodí do práce, nenosí šátek a nosí podpadky, také se maluje a rozhodně není chudinka, která by se bála manžela a nebo dokonce neměla svůj vlastní názor. Ctí muslimské svátky, chodí se modlit do mešit a je, světe div se, normální žena s mozkem. Můj manžel respektuje moji osobnost, mé názory, stejně jako jeho rodina, rozhodně nejsem zakřiknutá chudinka, která by se bála manžela. Stará se o mne, aby mi nic nechybělo, stejně jak mu káže Islám. Chodí do mešity, modlí se, není žádný extrémista. Do manželství jsem nepřinesla ani jedno euro, manžel nikdy nepracoval v hotelu. Aby jsi mohla psát o tom, jak se žije ženě v muslimské zemi, tak tam nejdříve žij, nejlépe v nějaké rodině a pak sem napiš své zkušenosti. Pokud se oháníš ve svém příspěvku Koránem, tak jistě víš co je tam napsané: Nejlepší z mužů jsou ti, kteří se chovají nejlépe ke svým manželkám.

Neregistrovaný uživatel
19.11.2012 19:15 87.118.25.***
Re:  

To som rada,že Ty si slušná a inteligentná. Aspoň sa to tu vyrovná. Niekto tu musí byť aj za neslušného. ;-)
Odpoveď som od teba nedostala akého si vyznania. Žeby moslimka?
no tak salam O:-)

vero1 19.11.2012 18:36
Re:  

po Vašem útočném výpadu bez špetky slušnosti odmítám plýtvat energii na něco jako jste Vy. Toto je můj poslední komentář k Vám. Žijte si svůj spokojený život a nehodnoťte ostatní, když je neznáte osobně. Děkuji a Bůh je věru slitovný ke komu chce...Salam Aleikum

Neregistrovaný uživatel
19.11.2012 17:04 89.9.200.***
Re:  

vero-pokiaľ som dobre čítala tvoj príspevok, tak mi z toho vyšlo , že araby sa lepšie chovajú ako eu muži voči ženám. Tam si uviedla príklad ako ale zabudla si napísať čo by sa mali naučiť arabskí muži od eu. Ale to je tvoj názor a ja som vyjadrila môj a priamo k tebe. Ešte raz opakujem, že nechcem sa dožiť toho aby sa eu muži učili od arabov ako sa majú chovať k žene! Ak sa tebe páči ich chovanie a ich rodinný a spoločenský systém,tak tam choď bývať . Máš za manžela araba, ktorého si si priviezla z dovolenkovej destinácie. Nebudem sa opakovať aké tam má postavenie žena ,manželka v rodine a spoločnosti. O tom tu bolo písané mnohokrát a nielen tu . Každá žena v eu sa môže slobodne rozhodnúť ako bude žiť čo v arabských krajinách nie je možné. Tam rozhoduje o jej osude rodina a nakoniec manžel.....
Samozrejme striktne dodržiavanie pravidiel koránu.
ja som kresťanka , ktorá žije podľa vlastného svedomia a vedomia. Ja nevidím niečo zlé v mojom chovaní tu na tejto diskusii. Možno nie som naivná a blbá ,zatiaľ mi to myslí a nemám zaťaženú myseľ žiadnou náboženskou dogmou.

moc dobrý jméno si neděláš, ale co sis navařila to si sněz... ale a pred kým to myslíš? Pred tribunálom šťastne vydatých za arabov prinesených sem do eu z dovolenkových rýchlo kvasných lások!!! :-) Tak ver mi,že z toho si ťažkú hlavu nerobím. :-D
Inak by mňa zaujímalo aké ho si vyznania Ty.

salam

vero1 19.11.2012 15:21
Re:  

mš spíš vadí, že se tu řeší a hodnotí rozdíly pořád se něco škatulkuje, místo toho je lepší obohacovat se navzájem a slušně hledat to společné...z nějakého důvodu je tato cesta pro většinu těžší

beira 19.11.2012 14:07
Re:  

niekedy mi to tu pripomina pomocnu skolu :-D a nechapu a nechapu a furt nechapu,ale kto chodi do kostola alebo do mesity tak ten ten sporiadany a dobry. :-D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu