A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

.
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
18.11.2012 12:20

vero1 Re:  

spíše ted myslím muslimy, než Araby (ikdyž někdo to chápe to samý)...já jsem hodně tolerantní a mírumilovný člověk, a stejně si myslím, že Arabové mají co dát evrop. mužům a i obráceně, i Evropan může otevřít oči Arabovi...jen říkám že podle Islámu, je muslim k rodině více zainteresovaný a nápomocný, než ateista...a netahám ted do toho výchovu ze strany rozumných rodičů....můj názor je, že to chce více dialogů, než házení špíny a předsudků bez přímé zkušenosti

18.11.2012 11:52

semaia Re:  

http://www.youtube.com/watch?v=hoGWzzpfJCg&feature=relmfu
Fe Mahatet Masr DVDRip

KarimAbdAziz's tak tohoto herca môžem aj jeho filmy. Kto ho pozná. Ja si ho vždy rada pozriem keď som tam;-) :-D

Vero - musela si mať veľmi zlú skúsenosť s EU mužmi. Dúfam,že sa nestane to, aby sa museli učiť českí muži od arabov. :-\ \o/

18.11.2012 11:11

vero1 Re:  

obohatí ji(umírnění praktikujcí muslimové) hodnotami které v ČR kvůli úpadku náboženství nejsou. Díky nim, si lidi mohou konečně udělat vlastní zkušenost a ne zprostředkovanou terotistickou mediální masírku... Čeští muži se od nich mohou učit, jak si vážit rodiny, ženy, dětí. Pomáhat lidem nezjištně i jen s kočárkem do tramvaje. Respektovat starší a být charakter. vÍM ŽE TĚCHTO MUŽŮ JE JAK ŠAFRÁNU. Ale když porovnáš na první pocit muslimskou společnost vs evropskou ateistickou, ten rozdíl poznáš hned! kdo je studený čumák,a kdo je vřelejší.
JInak kdo chce pracovat a chce se naučit češtinu, tak si práci najde...
POrovnávat 2 totálně odlišný světy kdo co čím přispěje , je nelehké..ale když se chce a chtějí oba, dá se to zvládnout

17.11.2012 11:31

Blondína Re:  

Aleno,Samar má pravdu.Všechno souvisí se vším.Izrael odstřeluje Gazu,jsem zvědavá,jak se k tomu postaví Egypt.Kouká z toho další válka :-(
Když čtu diskuze pod články,nevraživost vůči muslimům stoupá.Pokud nemáte známé,pochybuji,že někdo zaměstná muslima.Takže přivézt si muslima do Čech - kupa problémů. :-(
Můj názor sem tu už napsala - žena má následovat muže.Neznám případ,že by se Arab nastěhoval jenom s igelitkou k Arabce.Arabka následuje muže do jeho domu.Chápu,že některé máte děti z prvního manželství.Ale ty svobodné a bezdětné???
Vy tam můžete přinést to,co jim tam chybí - vzdělanost.Čím oni obohatí naši kulturu??

16.11.2012 13:26

ruzesahary Re:  

89-tko: nemyslím si ;-)

15.11.2012 19:47

| 89.9.198.*** Re:  

ruzesahary-asi ich málo poznáš :-\

15.11.2012 10:54

Samar Re:  

Veľmi okrajovo téma súvisí - s manželstvom s arabom. V tom zmysle, že prevládajú obavy z moslimizácie našich karjín - prílevom priženených moslimov.

15.11.2012 10:36

Alena | 77.236.219.*** Re:  

Možná by bylo lepší řešit Islám a muslimy v diskuzi Islám ;-). Dost jste vybočily z tohoto tématu na jiné. :-[

15.11.2012 10:16

beira Re:  

ruzesahary,tu rozoberame hlavne muslimov,ked budeme na blogu o rusoch,tak sa tam vyjadrim aj k tejto otazke,uz nebudem pokracovat v tejto teme vobec,vidno ze ste ovplyvnene vasimi muslimskymi habibi,vy sa ich budete zastavat kym vam neukazu svoju pravu tvar.takze pekny den :-)

15.11.2012 10:09

ruzesahary Re:  

to samar: velmi střízlivé a inteligentní pohledy na věc. máš mé sympatie. jsem toho názoru, že není špatného náboženství, ale vše je opět o lidech. vždy a v každé době se najdou fanatici, kteří dokáží zneužít čehokoli ku svému prospěchu a vykládají si napsané po svém. a jsme také opět u toho házení do jednoho pytle. ne každý muslim je terorista, který bije svou ženu, ne každý křesťan znásilňuje malé chlapečky...a takhle by se dalo pokračovat.
to beira: opravdu mi připadá, že jsi zaujatá vůči určité skupině lidí. hmmm, mluvíš o roztahování muslimů po světě..... když jsme již u toho, já bych se spíše obávala těch, o kterých se nemluví a tiše se infiltrují do celého světa (rusko? čína?) například jsem neslyšela, že by tu nějaký muslim vykradl banku, nebo že by někoho přepadl a okradl nebo znásilnil.což je ale dost často slyšet například o rusky či ukrajinsky mluvících občanech....
ale myslím, že toto téma je úplně o něčem jiném než o posuzování národů a náboženství....

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze