Skrýt mapudiskuze na mapě

Diskuze - MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda

magda Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !

Poslední reakce

RE: RE: RE: RE: svadba   vic (41.196.56.***) 01.07.2009 18:39

Tak to je tu běžné...každý je tu taaaak zamilovaný, že by se pro tebe zabil a pak jen něco potřebuje. Těch případů znám stovky a ročně jsou jich tu tisíce. I když dojde ve velmi malém procentu na svatby ani potom to v 90% není růžové. A s prominutím jako žena musím říci, že jsme úplně pitomý!! Takže dobře nám tak ( jako ženským), protože se nikdy neponaučíme. Vím o čem hovořím. Trávím několik let po arabských a severoafrických zemích. V Egyptě žiji. A šance že najdete opravdu upřímného a čestného muže je tu asi jako že vyhrajete 1 cenu v loterii.

0

RE: AHHOOJJJ !!   Jana VW. 29.06.2009 18:08

Inka: tak to je super, že už jsi zpět.

0

RE: AHHOOJJJ !!   Janick 29.06.2009 15:35

:-P Ina.inka, vitej, preji jen vylepsovani Tveho zdrav. stavu a gratuluji k manzelovi! A hlavne Tobe, ze jsi vse s jeho pomoci prekonala, snad bude jen dobre :-P

0

AHHOOJJJ !!   Ina.inka 29.06.2009 15:04

Ahoj všechny moje přítelkyně, kamarádky a holky !! :-D Tak jsem se právě vrátila z Hradu...co to plácám ?!! :-D Dneska jsem se vrátila po 15ti dnech z nemocnice, dělali mi docela složitá léčení...fuj a dokonce i nepříjemná, 9 dní jsem ležela na ARU s centrální kapačkou v krku...no nic příjemného! :-|
Ale musím vám řící, že jsem dnes s denně děkovala Bohu či Allahu, za mého manžela !!!
Ale jsem tu a mám radost, že vás vidím...moc jste mi chyběly. :-)

0

RE: RE: dárky :)   Lilinka 28.06.2009 18:09

RE: dárky :)   Jana VW. 28.06.2009 17:54

chloe: nejde mi to zkopírovat ale je tu přímo téma - jaké dárky do Egypta.Třeba tam najdeš nějakou inspiraci ;-)

0

dárky :)   chloe 28.06.2009 12:27

Ahoj holky, prosim vás, neporadily byste mi, co přivést jako dárky k příteli domů? K němu přímo domu jedu poprvé a nevím co..Má 4 sestry, 20, 18, 14 a 5 let :-).Děkuju

0

RE: no jo   hajed 21.06.2009 17:31

Jenka-už se to blíží,jen pár dní a bude zasloužené volno ;-)

0

pozvání   andrea l. (85.160.80.***) 20.06.2009 13:00

ahoj, od svého přítele jsem slyšela, že je možnost tzv. \'\'pozvání na svatbu\'\' do ČR..kdy se nemusejí prokazovat příjmy(u obou stran),je to pravda??a za druhé jaká je pravděpodobnost úspěšnosti pozvání pokud příjmy oba prokážem, aby sem přijel na cca 14 dnů??děkuju ;-)

1

no jo   Jenka 19.06.2009 23:57

:-D hajed: courala jsem se s mými školními puberťáky po Itálii :-D

0

RE: RE: prosím o radu   alush 18.06.2009 13:19

Kaca Eskander: odpovím ti v tématuˇŽivot v čechách....

0

RE: prosím o radu   Kaca Eskander (94.112.158.***) 18.06.2009 09:06

Dobrý den.Prosím o radu.Žijeme s manzelem v Čechách a potrebovala bych predelat toaletu,protoze manzelovi ta evropska nevyhovuje.Jednou tu byl prispevek a i fotka s napadem jak to vyresit.Bohuzel to nemuzu najit.Dekuji

0

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: prosím o radu   hajed 18.06.2009 08:27

Důvěra je opravdu na prvním místě a pokud je jen jedna malinká pochybnost,nesmí se před ní zavírat oči,není ani kam spěchat Německo a hlavně Berlín je rozhodně blíž,jak Egypt.Můžete se vzájemně navštevovat ;-) na svatbu je vždy času dost ;-)

0

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: prosím o radu   Háááňa 17.06.2009 18:48

Je to nereálné z toho důvodu, že přítel žije v Berlíně a jeho bývalá někde na vesnici nedaleko od českých hranic, ale kde přesně netuším..Jinak ano, obavy mám, že to není tak jak říká, ale zatím jsem neměla důvod mu nevěřit, ale obavy jsou(už jen to, že jsem se registrovala na těchto stránkách:-)) Ale příští víkend za ním jedu, tak se budu snažit zjistit co nejvíce :-) zatím děkuji za odpovědi

0

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: prosím o radu   Meo 17.06.2009 16:48

Hana-Praha
jen aby to nebylo naopak,aby on se nezačal chovat jinak,je to těžké poradit ti v takové věci,myslím,že ty jedná můžeš vědět jak na tom jste a ty musíš cítit jestli děláš dobře či ne,ale nikdy si nemůžeš být jistá,poznáš to až budete manželé,tohle si říkám taky,taky se někdy přistihnu,že mu nevěřím a říkám jsi je to ze žárlivosti nebo předtucha??jsem strašně nedůvěřivý člověk o to to mám horší,ale to je život a budeme ho mít takový jaký si ho uděláme ;-)

0

RE: prosím o radu   siham 17.06.2009 16:33

Ja bych se byvalou zenu urcite kontaktovat nepokusila. Maloktery par se rozejde v dobrem, takze urcite nemuzu cekat, ze byvala parnerka nebude ve vypraveni zaujata.
Hanko, nevim jak casto se vidate, ale snad budete mit behem toho roku prostor se poradne poznat. Pokavad si porad nebudes jista, tak se nevdavej, duvera je ve vztahu na 1 z prednich mist.

0

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: prosím o radu   hajed 17.06.2009 15:52

Proč ,by to bylo nerálné se sní setkat,tady jde odost důležité věci, určitě bych se o to pokusila ;-)

0

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: prosím o radu   hajed 17.06.2009 15:50

Jenka- :-D :-D :-D holka ,kde se touláš,tak dlouho jsem tě nikde neviděla..

0

RE: RE: RE: RE: RE: RE: prosím o radu   Háááňa 17.06.2009 11:53

Tak nad tím jsem taky přemýšlela, ptala se ho na to a říkal, že nejprve žili v Eg. a potom ona chtěla do německa a že tam se začala chovat úplně jinak, že jí vadili věci, kt. tam považovala za normální(co se týká pořádku v domácnosti, společenského života..)Takže z toho mám pocit normální neshody v manželství, což se děje v jakémkoliv manželství..
Nejraději bych se spojila s jeho bývalou ženou, ale to je opravdu hodně nereálné:-)
Promiň, už jsi to určitě sem psala, ale ještě jsem opravdu nezvládla všechny příspěvky. Ty žiješ s manželem v Eg.?

0

RE: RE: RE: RE: RE: RE: prosím o radu   Jenka 17.06.2009 11:15

hajed: Ale ne že by o tom každá z nás občas neuvažovala!!! :-D :-D :-D
Já toho mého někdy chtěla i uškrtit! :-D Ale teď, když už jsem si ho převychovala, by to byla hloupost ;-)

0

RE: RE: RE: RE: RE: prosím o radu   hajed 17.06.2009 10:56

Tak to se mi ulevilo,ale i tak bud opatrná,pro nic zanic by se evropanka s arabem nerozvedla,když to stojí takovou námahu ho dostat do evropy ;-)

0

RE: RE: RE: RE: prosím o radu   Háááňa 17.06.2009 08:37

pro hajed- ne, nejmenuje- možná naštěstí :-)

0

Shabka   Masreia 16.06.2009 14:05

Ahoj vsem, mela bych otazku. Jak probiha predavani shabky v krestanske rodine, jake jsou kolem toho tradice a ocekava se neco v tomto smeru od zeny v tom smyslu, jestli dava naopak neco nastavajicimu zenichovi apod..? Diky ;-)

0

RE: RE: RE: prosím o radu   hajed 15.06.2009 18:33

to-Hana-Praha mám jednu otázku nejmenuje se tvůj přítel Ahmed Ali,doufám,že jsem tě tou o tázkou nezaskočila,ale známe jednoho ,který žije v německu ani nevím proč mě napadla ta spojitost ;-)

0

RE: RE: prosím o radu   siham 15.06.2009 17:01

ano, sazka do loterie :-) ale to je manzelstvi samo o sobe :-)
To je dobre, ze mate jeste nejaky cas pred sebou, lepe se poznate a mezitim muzes zvladnout tech temer 7000 prispevku v tomhle tematu :-)

0

RE: RE: prosím o radu   Háááňa 15.06.2009 16:56

RE: prosím o radu   Háááňa 15.06.2009 16:55

Takže taková sázka do loterie? :-)Hrozně se toho bojím, stejně by to bylo aktuální až za rok, protože chci ještě dodělat vejšku, ale chci o tom získat co nejvíc info, abych kdyžtak mohla vycouvat dokuď to bude možné:-) Ale je to nějak sylnější než já :-)

0

prosím o radu   siham 15.06.2009 16:49

Hani, tak jsem to nemyslela. Sestry meho muze take chodily pred svatbou bez satku, nejake vdane sestrenice se nezahaluji dodnes.
Jestli muz po svatbe zmeni nazor na nejake veci..to nejde predvidat a hlavne se ti to muze stat s chlapem jakekoliv narodnosti.
Knizky tohohle typu si nech jen jako "adrenalinove" cteni :-) Navic ani nejsou z egypta.

0

RE: RE: RE: RE: prosím o radu   Háááňa 15.06.2009 16:34

Takže myslíš že to není pravda, co mi říká? že sestry nosí normální oblečení? Já totiž opravdu nevím:-( Ano, právě, to je to čeho se bojím, on říká, že respektuje, že jsem evropanka a že neočekává, že ze mě bude muslimka, ale bojím se toho, až tam budem, manželé, aby najednou neobrátil(čtu hodně knihy typu- bez dcerky neodejdu, shledání v poušti...)

0

RE: RE: RE: prosím o radu   siham 15.06.2009 16:19

Hani, to by bylo docela zajimave kdyby cast rodiny byla muslimska a cast krestanska :-) Svoje obavy nejlepe vyresis rozhovorem se svym pritelem, co od tebe ocekava, jaky bude vas zpusob zivota atd. Ono tise ocekavat, ze uz "poevropstel" protoze zije v nemecku, se vubec nemusi vyplatit :-(
Ja jsem priklad prave tech tilek :-D

0

Srazy cestovatelů