A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

.
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
30.07.2012 15:02

| 197.195.12.*** Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

Socialni status jde odhadnout z povolani ani clovek nemusi jit k nim domu. Kdo z na egyptskou naturu odhadne socialni postaveni ze zpusobu vyjadrovani, podle obleceni, upravy vlasu apod. Da se to odhadnout i v letoviscich, kde semo tamo zasponzoruje hocha nejaka evropanka. Maji sice hezke obleceni, ale vetsinou jsou bez vkusu, hlavne, ze je to znacka. Taky na sebe napiplaji kilo gelu a lacinych vonavek. Nekteri hosi jsou na tom o trochu lip, ale zkusenejsi oko stejne pozna odkud ten hoch pochazi. Da se to poznat i podle jeho anglictiny, pokud je lamana, vyslovnost spatna, ucil se v praci ne v drahych mezinarodnich skolach. Melo by byt samozrejmosti, ze dotycna holcina umi alespon perfektne anglicky, aby mela alespon nejakou sanci odhalit pripadne nepravosti a nesrovnalosti.

30.07.2012 14:27

Filka | 85.71.46.*** Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

Co já vím o platech-aktuálně mají kluci u bazénu 950 liber a číšníci 1100 liber.A to jim ted přidali.Jenže při jejich inflaci je to vlatně stejné jako dřív.

30.07.2012 13:42

Gana nepř. | 91.195.106.*** Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

"Prumerny egyptsky plat je v soucasne dobe 250$ coz je asi 1500LE..." co já tady uvádím, tak to je sorta, která nedosahne ani na tento plat, je to tak na její půlku. Proto si myslím, jsou i všichni dohromady, že takto se lépe uživí, jeden člověk sám v nějakém bytě to by neutahl. A i by to bylo pro ně nezvyklé.

30.07.2012 13:28

:-)

co já viděla, tak to bylo dohromady: sprcha a na domě velký barel s vedou, černý, aby se voda ohřívala. V některých rodínách místo sprchy, na dvoře tento velký barel s vodou, to se přelévá do umělých kbelíků a nosí do koupelny a myje se tím, tak, že se člověk polévá. Někde mají i studny a z toho hodici do koupelny, voda ze studny ale bývá mírně slaná.

WC normální mísa, ale není splachovací narazila jsem: - výše uvedený kbelík a u něho menší miska, do které se nabere voda a tím se po toaletě umyješ, druhá varianta u wc je po pravé straně sprcha, která je nízko a je vyloženě na umytí pozadí, to je praktické a nebo z mísy jde ze zadu tryska a ovládaní je po straně kohoutkem. Pokud by to byla bohatá rodina, třeba budou mít i splachovací.

30.07.2012 13:16

Magdalenka | 109.80.142.*** Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

Kasárna ;-)

30.07.2012 13:14

Filka | 85.71.46.*** Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

Dík všem za odpovědi.Ještě mám poslední-koupelna a záchod?

30.07.2012 13:09

Kuchyň: malá linka, lžíce, nože, misky, pár hrnců, pánev a plynový vařič s bombou toť vše :-)
ano mravenci, mouchy :-)

TV na ty seriály a ne až tak aktuální zprávy ze světa.

30.07.2012 13:01

| 109.80.142.*** Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

to 87: na něco se lenost musí svést a do Evropy nevidí :-P

30.07.2012 12:59

Magdalenka | 109.80.142.*** Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

Tak televize je důležitá to ano ;-) většinou tam běží celý den telenovely, které se pak přetřásají :-P A rádio taky, odněku se musí linout korán ;-) Filko ty se ale koukám neztratíš, chytla jsi to za správný konec jako rodilá arabka ;-)

30.07.2012 12:38

sulada Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

Presne tak Filka, ak niekoho milujeme, nevelmi sa obzeráme za tým aký mixer má v kuchyni. Milovať môžeme aj chudobného človeka, ale treba mať otvorený ventil na mozgu a uvážiť, či náš vyvolený si nás nevybral, práve kvôli nádeji na lepší život. Potom to už neni o láske, ale o niečom celkom inom.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze