A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Rendy
02.08.2012 19:33 213.29.154.***
Re:  

No nadarmo se neříká, že láska je slepá.....a Nikol zvlášť v Tvém případě,,,stojí Ti to za to????

Nicol
02.08.2012 11:52 81.91.219.***

Děkuju za zprávu ale takové představy nemám :) mám jen představu že to bud dokážeme nebo ne uvidím ho nebo ne budu sním nebo ne nic víc :)

Neregistrovaný uživatel
02.08.2012 08:21 78.102.82.***
Re: to VW  

Chodím na tyto stránky už několik let a oceňuji, že se sem dostal vzácný prvek - humor - ;-). Doufám, že si vše tady dobře prohlédla a pročetla třeba zakřiknutá, něžná Nikol, určitě si při večerním snění představuje život se svým habibi v jeho vlasti (ještě si pamatuji svoje sny v této krásné době zamilovanosti ;-), ale nefiguroval v tom Arab :-D ). Píše jasně, ne o nějaké "letní lásce", ale o tom jak "miluje Araba, vezme si ho a nevzdá to"...Nevzdávej, Nikolko, určitě to bude stát za to! Ve svých snech si domaluj (za pár let) do každé fotky pár malých habibáčků, kteří tě budou řádně prohánět, místo toho, abys studovala, nebo chodila na diskotéky. Odměnou ti bude pohled do hlubokých očí toho, který ti nedá spát <3. Hlavně se drž a NEVZDÁVEJ to. Dej nám na to slovo patnáctileté ŽENY, která je charakterově pevná a odhodlaná! Děkuji " Semaia a spol." za bleskovou reportáž ze země, kam jsem se ještě nepodívala :-(..., ale která mě začala neskutečně lákat :-\. Za váš výkon posílám všem zúčasněným @};--.

connies 02.08.2012 01:05

pereš v totých rukách - šak keď je z pereša ako inak to má robiť? :-P

nevyhrážam sa, lebo sponzor odmietol zasponzorovať cestu, že sama a bezo mňa? si myslím, načo budem ťahať palmu do Egypta :-\
ale ja som trpezlivá, raz ho nájdem a potom si vás všetkých kúpim :-P :-P :-P

semaia 01.08.2012 23:49

Ná šak aj takto sa dá no né ?;-) :-P :-D

semaia 01.08.2012 23:47

Connies, nevyhrážaj sa , takého Mohameda Mustafa Spiderman El Mojseja nenájdeš ako mám ja :-P :-D To je len jeden originál na svete heh ;-) Ostatní stoja za prd :-D

Minule mi môj habíbí hovorí, len tak, keď som sa ho pýtala-habibi prečo nepoužívaš automatickú pračku šak ju máš tot v kúte prikrytú pekným červeným obrusom /vid.obr.č.2 v pravo/ a pereš v rukách jak taký *****? :-S :-S Ná do sa má stále na teba pozerat jak sedíš na tej vani ,rozkročený, nohy v bublinách a tak ako ta pán boh stvoril, pereš a pereš. Šak to ta mosá aj ruky bolét z toho prania. O:-) Ahah a môj habíbi sa na mňa pozrel s tými jeho nežnýýými mandlovými očami :-[ tak silno ale velice silno sa zamyslel :-\ a hovorí mi-baby, ná ty nevíš,že v pračke sa trhá prádlo a ták strašne ale úplne strašne vybruje, že nám to môže narušit aj statiku!! baby! Šak ked pereš v automatike to je jak 4 stupeň richterovej stupnice. :-(
To myslel asi takto? :-\ Ná neni múdry ten moj habíbí? Je :-P ;-)

• Anonym (1)
Magdalenka
01.08.2012 13:02 109.80.142.***

Ženy vy taky musíte urobit opičárnu ze všeho :-D

beruska111 01.08.2012 09:40

Neboj vedou :-)), ale asi taky jak a kde.

A ty mistnosti byly jak velky? Ja jen, ze jsem taky videla minibyt a v nem makronabytek. No neco uchvatnyho, fotky ale nemam :-(

Filka
01.08.2012 09:09 85.71.46.***

Nějak v popisech i na fotkách nevidím ledničku.Ty nevedou? V tom vedru jí snad potřebují?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu