A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
02.08.2012 01:05

connies Re: to VW  

pereš v totých rukách - šak keď je z pereša ako inak to má robiť? :-P

nevyhrážam sa, lebo sponzor odmietol zasponzorovať cestu, že sama a bezo mňa? si myslím, načo budem ťahať palmu do Egypta :-\
ale ja som trpezlivá, raz ho nájdem a potom si vás všetkých kúpim :-P :-P :-P

01.08.2012 23:49

semaia Re: to VW  

Ná šak aj takto sa dá no né ?;-) :-P :-D

01.08.2012 23:47

Connies, nevyhrážaj sa , takého Mohameda Mustafa Spiderman El Mojseja nenájdeš ako mám ja :-P :-D To je len jeden originál na svete heh ;-) Ostatní stoja za prd :-D

Minule mi môj habíbí hovorí, len tak, keď som sa ho pýtala-habibi prečo nepoužívaš automatickú pračku šak ju máš tot v kúte prikrytú pekným červeným obrusom /vid.obr.č.2 v pravo/ a pereš v rukách jak taký *****? :-S :-S Ná do sa má stále na teba pozerat jak sedíš na tej vani ,rozkročený, nohy v bublinách a tak ako ta pán boh stvoril, pereš a pereš. Šak to ta mosá aj ruky bolét z toho prania. O:-) Ahah a môj habíbi sa na mňa pozrel s tými jeho nežnýýými mandlovými očami :-[ tak silno ale velice silno sa zamyslel :-\ a hovorí mi-baby, ná ty nevíš,že v pračke sa trhá prádlo a ták strašne ale úplne strašne vybruje, že nám to môže narušit aj statiku!! baby! Šak ked pereš v automatike to je jak 4 stupeň richterovej stupnice. :-(
To myslel asi takto? :-\ Ná neni múdry ten moj habíbí? Je :-P ;-)

• Anonym (1)
01.08.2012 13:02

Magdalenka | 109.80.142.*** Re: to VW  

Ženy vy taky musíte urobit opičárnu ze všeho :-D

01.08.2012 09:40

beruska111 Re: to VW  

Neboj vedou :-)), ale asi taky jak a kde.

A ty mistnosti byly jak velky? Ja jen, ze jsem taky videla minibyt a v nem makronabytek. No neco uchvatnyho, fotky ale nemam :-(

01.08.2012 09:09

Filka | 85.71.46.*** Re: to VW  

Nějak v popisech i na fotkách nevidím ledničku.Ty nevedou? V tom vedru jí snad potřebují?

01.08.2012 08:44

sulada Re: to VW  

Connies :-D Tak sme v očakávaní s kým sa pochváliš :-* :-D nenechaj nás dlho čakať ;-) O:-)

01.08.2012 00:13

connies Re: to VW  

když vy Mohameda Mustafa Spiderman El Mojseja tak já...to budete koukat :-P

31.07.2012 22:39

connies-ty netráfaj do dierky nehaj to na Mohameda Mustafa Spiderman El Mojseja ;-) <3
Nehaj voláku prácu aj jemu ;-) . Bože, všetko si chcete robit samu aj to :-D :-D :-D

sulada, neboj šak vidíš ten liek, ktorý ma vyliečil :-D :-D :-D :-D O:-) O:-) O:-) O:-) O:-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze