A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 10:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ka-rollinka 26.02.2010 12:36
RE: RE: Engagement...  

Mirka st : diky moc ;-) uz jsem to zcihla..a ma tam i ty zasnuby ;-) tak jsem na to zvedava :-D

MIRKA ST 26.02.2010 11:44
RE: Engagement...  

to ka-rollinka:Zkus se kouknout k Lence-D.G.I. na fotky ze svatebního reje ;-) .Má tam k nim i nějaké povídání. :-D

ka-rollinka 26.02.2010 11:40
Engagement...  

Karamocka: nee ja se neptala na svedectvi pri svatbe..to s eptala Caitlen jestli se nemylim......
Ja se ptala..jestli nekdo nezazil zasnubní vecirek (Engagement party) nebo jak to nazvat... Proste meho pritele sestra bude mit 15.7 zasnuby. A pry je to taky docela velika seslost atd atd.. Jen me zajimalo jestli to nekdo nezazil..a nemohl by mi to popsat :-) ja nebyla ani na egyptske svatbe atd takze si vubec nedokazu predstavit jak ty jejich seslosti vypadaji:-)
No rozhodne se tedle zabavy taky ucastním...tak pak hodím fota ;-)
Pekny den...

Elohir 26.02.2010 08:54
Ach jo  

Proč mi přijde, že se diskuze vždycky uklidní a je konečně o nečem a jenom přijde určitá osoba, tak je po veškeré rozumné debatě a strhne se to pouze na jediné a to na napadání do určitých osob?

Admin2: jak byste reageoval/a Vy, kdyby někdo napadal Vaše dobré jméno a čest?

karamocka: opravdu Vás to stále baví se do někoho navážet? Přijde mi to velmi hloupé, ale asi nemáte jinou zábavu. Zkuste si najít koníček, třeba Vás pak přestane bavit navážet se do jiných lidí a objevíte v sobě skryté nadání k nějaké jiné činnosti.
Přijde mi, že vždycky vyprovokujete nějakou ostřejší diskuzi a hned čekáte na reakci, abyste mohla ovlivnit dotyčného z napadání, urážení sprostých významů atd.

A co se týče svědka, byla jsem v Egyptě na svatbě na vesnici(sousedům příbuzných) a tam problémem žena jako svědek nebyl..

karamocka 26.02.2010 03:29
RE: RE: RE: admin  

a zpět k tématu svědek na svatbě ...ka - rollinka se ptala na svatbu v Egyptě , a co já já jsem zažila , tak ženu za svědka jsem ještě neviděla ,Jenko , nebyla náhodou tvá svatba v ČR ? Myslím , že ka - rollinky dotaz se vztahoval na svatbu v EG , kde ženy pokud tedy vím , nesvědčí...

Jenka 25.02.2010 22:32
RE: admin  

Admine, vím, že jsem to neměla dělat, ale nevím, jak jinak se bránit. Můžeš mi poradit, jak zablokovat SZ proti karamočce? Uráží mě tady a ještě přes SZ a jak vidíš, já se snažím chovat slušně - leč tato osoba, jakmile není středem zájmu, tak jen osočuje a napadá všechny okolo, chci si SZ psát s lidmi mně milými a to ona určitě není. Díky, Jenka

admin2 25.02.2010 11:38
admin  

Byl smazan prispevek od Jenky obsahujici SZ, ty je dle pravidel zakazano zverejnovat. Uklidneni situace na zdejsi diskuzi by jiz myslim bylo vic nez zadouci. Pokuste se prosim o toleranci. Hezky den!

Jenka 24.02.2010 23:20
RE: RE: RE: Svědek  

Manželovým svědkem byl muž, mým žena.

ka-rollinka 24.02.2010 18:40
Zanuby  

Brej večíír :-)
chtela jsem se jen zeptat..nevím jestli jsem ve spravnem diskuzním tematu..ale zkusím to hodit sem:-)
Nevite nekdo jak probiha v Egypte zasnubní vecirek,oslava nebo jak to mam popsat:-) zazil jste to nekdo?? myslim egyptan s egyptankou... Dneska sel muj pritel na sestrenici zasnubní vecirek..a za chvili tam frcím a bude to mit i jeho sestra a pujdeme tam prave..tak by me zajimalo co od toho mam cekat..jak to probiha atd...? ;-) diky

sunset 24.02.2010 17:39
RE: RE: Svědek  

Lenka D.G.I.- jedná se o svatbu Egypťana - muslima s Ruskou - katoličkou a ohledně toho, že žena nesmí být svědkem, o tom jsem se bavila s přítelem a prý žádný problém není, tak nevím. ;-)
Vy jste tedy měli na svatbě za svědky muže?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu