A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ka-rollinka 26.02.2010 21:14
RE: RE: RE: RE: RE:  

Jana VW : tyjo asi nejsem moc v obraze ale kdopak je Amr Diab?? 8-O :-) Koukla jsem na google abych nebyla za uplneho nevzdelance.. :-D a vyjelo mi to nejakeho zpevaka jestli se nemylim??:-)
Ale nerekla bych.. nic takoveho nerikal:-) A i jmena maji rozdilné :-)

Jana VW. 26.02.2010 21:07
RE: RE: RE: RE:  

Z Port Saidu prý pochází i Amr Diab.Nejsou náhodou příbuzní :-D ?

ka-rollinka 26.02.2010 21:04
RE: RE: RE:  

Magdalenka: no uz to tak vypada:-)Jinak ty zasnuby se budou konat V Port said tam ma celou rodinu..Jinak dekuji:-) a ty jsi v cr nebo v sharmu tedkonc??:-)

Jinak dekuji vsem za podrobne popsaní ;-)
Vypada to fajn...
Tak ja sem pak hodím nejake fotecky ;-)

Magdalenka 26.02.2010 21:00
RE: RE:  

Ach jo, že si to ty egyptanky umí zařídit ;-) :-D

Jana VW. 26.02.2010 20:48
RE:  

Bratr známého se má teď v blízké době ženit. Je poměrně mladý, má teprve po škole a právě zařizuje byt pro sebe a manželku.Chce to víceméně vybavit postupně ale ona trvá na tom, že to chce teď a hned - už měli mezi sebou z tohoto důvodu i nějaký menší problém...No, možná by si to měl ještě rozmyslet, dokud je čas :-) ;-)

habibiEmad 26.02.2010 20:35
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Engagement...  

Tak, co já mám zkušenost, tak opravdu, jak říkala Shiri, muslimové by se neměli zdobit zlatem, je to výsada žen. Měli by mít pouze stříbrný prstýnek a ne zlatý. I když i já jsem viděla spoustu mladých mužů, co ho měli zlatý. S manželem, když jsme se brali, tak jsme dostali jako svatební dar také oba zlaté a jeden teď leží v šuplíku. Manžel nosí stříbrný. ;-) Jinak v Káhiře jsou svatby jak v hotelech, tak i na ulici v tom obr stanu, kde hudba řve na celou ulici a slyší to velká část obyvatel. Všude svítí lampiony a je tam hodně veselo. Z mé zkušenosti se vím i u nás v rodině vždycky Shabka předává na svatbě, když žena sedí na trůnu a manžel jí přede všemi zlato navléká a čím více, tím více křiku a uznání. Co se týče oblečení je to různé, lidé jsou oblečeni buď tradičně v galabeyích nebo ve společenském oděvu. Břišní tanečnice, která skoro nikde nechybí a kapela nebo DJ, záleží, kdo co chce. ;-)

sulalalalal
26.02.2010 20:20 95.103.57.***
RE: RE: RE: RE: RE: Engagement...  

Shiri mas pravdu az na tie prstienky ano je to u muslimou tak ze by nemali ale kazdopadne je to na kazdom co chcu a si vyberu. Teda aspon ako to bolo u nas a bez akeho kolvek problemu. Mala som zasnuby a prebiehali pribizne tak ako si to opisala okrem kapeli,mali sme nieco ako Dj. bola to taka jedna velka-mala svadba :) krasny zazitok

sulalalalal
26.02.2010 20:14 95.103.57.***
RE: RE: RE: RE: Engagement...  

Lenka ja s manzelom Tunisanom mame obrucky zlato zlte a biele..a este sme volali jeho mame ci mozme a on apovedala ze preco nie..ze v tom nevidi ziaden problem :)

alush 26.02.2010 19:29
RE: RE: RE: RE: Engagement...  

Leni o zlatém snubním mám stejné informace, neboť snubní prstýnek se nebere jako zdobení nýbrž jako symbol. Zřejmě to bude od vesnice k vesnici od města k městu jinak.

Lenka-D.G.I 26.02.2010 19:19
RE: RE: RE: Engagement...  

To je zajimave, kdyz jsem se ptala na zlaty snubak u musl.muzu manzela, rekl mi, ze to neni problem, ze nekteri muzi nosi zlaty, pokud chteji :-? Mimochodem, on ma zlaty (napul zlute napul bile) a nikdy, ani na navstevu k rodine, ho nesundava ani nemeni ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu