A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana VW. 27.02.2010 10:10
RE:  

habibi: v tomto směru má ale známý docela štěstí, protože jinak zlato moc nemusím...:-D

habibiEmad 27.02.2010 09:46
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:  

Jani, se nedivím, že si ho ráda vezmeš, taky jsem ráda přijala všechno zlato, co mi bylo nabídnuto. ;-)

Jana VW. 26.02.2010 21:58
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:  

A taky ještě k tomu zlatu, známý nosí prsten stříbrný, zlatý nechce, ani se prý tam obvykle nenosí.Ale já si ten zlatý, co mi dal,zase klidně vezmu, mně nevadí :-D

Jana VW. 26.02.2010 21:55
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:  

Amr je mým velkým oblíbencem, taková egyptská superstááár, pořád u nás doma hraje, mám snad všechna jeho CD :-) Prý pocházel z nějakých chudých poměrů a jak se vypracoval, šikulka :-) A ty texty není těžké přeložit, samé ya omri, ya habibi.... :-D

ka-rollinka 26.02.2010 21:48
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:  

:-D Nedalo mi to a nasla jsem si par pisnicek na youtube:-)... ja si nemuzu pomoct ale me ty jejich arabske pisnicky prijdou desne na jedno brdo...:-) nebo mozna to bude tím ze me hrozne vadi kdyz nerozumim textu u pisnicek..a arabsky opravdu neumím :-D no mozna casem jim prijdu na chut ;-)

misaray 26.02.2010 21:48
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:  

Tak ten muj taky tvrdi,ze zlato nosit nesmi,ze je pouze pro zeny.Takze i snubak jedine stribrny,zlato by si urcite nikdy nevzal.

MIRKA ST 26.02.2010 21:42
RE: RE: RE: RE: RE: RE:  

Ka-rollinko,je to zpěvák a moc hezky zpívá. :-D :-D

shiri 26.02.2010 21:17
RE: RE: RE: RE:  

Prstynek by mel byt pro muze opravdu stribrny, ale neni to tak vzdycky, pokud to nahodou nekdo pochopil jako dogma, tak tak jsem to prave nemyslela. My to mame podobne jako Habibiemad, prstynek z bileho zlata je ve skrini a stribrny je porad v kurzu. Bile zlato se pouziva jen na svatby, nebo kdyz jdeme na nejakou vetsi oslavu. Takze to je vlastni zkusenost.
Jeste k tem svatbam a zasnubam, to se ted bude spis tykat holek, ktere bydli v Egypte, zkuste si naladit kanal Massaya je to stanice, ktera vysila jednu svatbu za druhou z Libanonu, Syrie, ale taky z Egypta, z Egypta je tam porad ktery se jmenuje Marah fi Farah, nekdy tam jsou zasnuby, nekdy svatba, hraje v soboty od 9 vecer, tak pokud se nekdo chce podivat, jak vypadaji ty svatby "hotelove", o kterych jsem mluvila, tak na tehle stanici ;-). Jsou tam i modni prehlidky svatebnich a vecernich satu, koho by to zajimalo :-).

ka-rollinka 26.02.2010 21:14
RE: RE: RE: RE: RE:  

Jana VW : tyjo asi nejsem moc v obraze ale kdopak je Amr Diab?? 8-O :-) Koukla jsem na google abych nebyla za uplneho nevzdelance.. :-D a vyjelo mi to nejakeho zpevaka jestli se nemylim??:-)
Ale nerekla bych.. nic takoveho nerikal:-) A i jmena maji rozdilné :-)

Jana VW. 26.02.2010 21:07
RE: RE: RE: RE:  

Z Port Saidu prý pochází i Amr Diab.Nejsou náhodou příbuzní :-D ?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu