A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
24.04.2013 19:06

Ziza Re: habibi auto  

Semaio, do tyskáče? Tam bych rozhodně nepořizovala papučky, víš že když je problém v letadle a padá se, tak se mají boty sundat, ale rozhodně bych trvala na padáku a katapultovacím zařízení ;-) jistota je jistota a kdo je připraven, není ohrožen ;-) prosím tě, hlavně lítej nízko, je to bezpečnější a bacha, ať to neflákneš do pyramid, ještě by tě mohli potrestat za ničení kulturních památek, ale na druhou stranu, zase bys možná byla novým druhem mumie, protože z těch pyramid už by tě nikdy nikdo nevyprostil. ;-)

24.04.2013 18:55

semaia Re: habibi auto  

No oni sú ako by ich jedna mater mala :-D
178 to už nie je láska len bavenie sa na úkor dementa :-D

Ale tento je iná trieda. 8-) Kamarátka prišla z dovolenky z marsa a zaľúbenááááááááá až po uši. Habibák jej poslal fotku aké má jeho strýko auto. ;-) Práve je s ním a jeho rodinou na dovolenke v Sharm a svoje BMW by jej rád ukázal ale momentálne ho má zaparkované doma v Káhire. :-(
Poslala mi ju na skype a ja som myslela , že umriem od smiech :-D Hovorím jej- ty si nikdy nebola v Sharm? Ona , že nie . Ved to je limuzína , ktorá rozváža turistov! :-D
A bolo po láske :'( :'( :'( :'(
p.s. všimnite si vzadu opretý personál limuzíny :-D :-D :-D

Jesszu-si na dobrej ceste , len vydrž ;-)
Amanda-bojúúúúj s arabským drakom. :-D :-D :-D

24.04.2013 17:47

jesszu Re: habibi auto a papučky  

Tak to nemá chybu...pobavila si:) to je přesné takhle oni přemýšlí...no mě poslal fotku svého vysněného vozu před půl rokem a nyní stále jezdí taxíkem a auto nikde:-))haha a ptám se ho a co řidičák máš? A on no nemám, ale to se zařídí...bože, ale auto kupuje...my jsme se k papučkám ani nedostaly...u nich to je vše na dlouhou trať, tedy pokud jim to auto nekoupíme:-)))Amando to je přirozené, hlavně to brát s úsměvem:-) přeji ti hodně sil ať to překonáš..

24.04.2013 16:09

| 178.142.78.*** Re: auto...  

46 som sa musela zasmiat tvojmu trefnemu opisu ich zmyslania....ako cez kopiu vsetci :-D.... ako male deti.....toto sa tebe aj inym zenam tu pritomnym, co mate nieco s arabmi paci? skutocne?
no amanda..vidis,ako rychlo ta ta ´´laska´´ opusta.......ako som ti uz pisala..ked gigolovi prestanes platit/nedas na auto/,,tak bude po ´´vztahu´´......nemala aby si to lacnejsie ,zaplatit si gigola v cr?
ja skutocne nechapem zeny,preco sa nechate takto ponizovat,vyuzivat.... :-\

24.04.2013 14:32

Amanda74 | 194.48.241.*** auto...  

AHOJ holky, díky za rozptýlení .... dokonce jsem se i zasmála. Tak ted jsem zvědavá jak mu to logicky vysvětlím. Chce po mě vysvětlení... jen na dodaní, já auto mám tady...je fakt, že apartmán u moře by se mi líbil, ale jezdit pořád na to samé místo děs. Už mě ta zamilovanost opouští, ještě jeden takový výlev a končím... jak to tu někdo popisoval MRTVY BROUK :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
24.04.2013 14:23

| 46.15.16.*** Re: habibi auto a papučky  

Tak ten môj mal tiež obdobie kupovania auta. Hlboko sa nad tým zamýšľal aj dokonca vošiel do auto predajne aby mi ukázal model o ktorom sa mu práve sníva =-O . Pooblboval tam všetkých predavačov ako si ide vybaviť úver do banky /všetci mu ti žrali z otvorenú hubu / dokonca mi vysvetlil, že to má nielen kolesá ale aj klimatizáciu!!!! (((H))) Asi nadobudol dojem, že prvý krát vidím také niečo lebo v európe chodíme asi len peši. :-( Tak si sadol za volant a imaginárne sa povozil po autostráde smer Alexandra-Cairo a šťastný vypadol z predajne, že určite už na budúce príde z balíkom peňazí a autíčko je naše! :-P A taký nadržaný zamieril do obchodu ,kúpil si papuče a aj mne , že predsa keď pôjdeme do nášho habibi auta aby sme ho nezašpinili, tak sa budeme doňho prezúvať do tých nových papúč :-\ O:-)
Keď som odchádzala do eu, tak som si balila aj papuče .On sa pýta , že prečo? Tak som mu musela predsa vysvetliť, že keď nabudúce prídem a on ma bude čakať v Caire na letisku predsa si nesadnem do nášho habibi auta v tých ušmudlaných topánkach ale v autopapučkách! ;-) (((H)))
Dúfam, že nabudúce budeme riešiť kúpu luxusného triskáča. 8-) Už teraz mám z toho traumu . Čo si ja do toho obujem? :-\

24.04.2013 12:50

karamocka Re: pro ZIzu  

amanda ..auto pobavilo :-) zvláště ta forma využívání napůl .Možná Ti i argumentoval , "jak se to vyplatí " , nebot půjčovné je přece tak drahé a když ( KDYŽ) přiejdeš tak tě bude mít v čem vozit ..achjoo

24.04.2013 12:13

jesszu Re: pro ZIzu  

Musím tě potěšit já se chovala stejně přečetla všechno pak bouřlivý výbuch na skype, že nejsme hloupé husičky (ač mě nic vlastně neudělal) ale i jeho odpovědi mě šokovaly, auto si naštěstí chce koupit sám....ale jako při důkladnějším výslechu jsem pochopila, že prostě já s ním být nemohu..ač se mi na něj zapomíná velmi špatně, dokázala jsem tyto nitky zpřetrhat..Chybama se člověk učí, ale to každá poznáme sama, zda to je to pravé pro nás či ne a jak moc chápeme jejich mentalitu...řekl mi, že tady jsou to lži a že to divně chápu (zrovna jsem na něho útočila, že jako si nepřipadám a nikdy si nebudu připadat míň než Arabka! a jak mě bude brát jeho rodina, přátelé, že pro ně budu jen česká putana..) A zase on argumentoval, že když se byla s ním, že se přeci na nás nikdo zle nedíval, nikdo se nedivil a že on mě bere za rovnocenou partnerku....Drahý měl pravdu, jsem blbá češka a vše zle chápu haha (hlavně, že on zcestoval celý svět a má přehled) :'( =-O

24.04.2013 11:58

Magdalenka | 85.70.223.*** Re: pro ZIzu  

Amando... :-) tak mu skus říct , že chceš auto, ale tady v čr at ti na něj přidá, co v Egyptě :-D
Nic moc mu nevěř. (klinicky testováno na vlastní osobě, bo by mě zvířátek bylo líto) (((H)))

24.04.2013 11:49

Ziza Re: pro ZIzu  

Amando, rozhodně se ho zeptej, na co ty budeš mít půlku auta v Egyptě, když tam nežiješ a jestli má potřebu kupovat auto, ať si ho koupí. A jestli na něj nemá, ať chodí pěšky. Je to zdravý. Ostatně mu vyjmenuj, co všechno potřebuješ ty tady v Čechách.A ten apartmán u moře by tky nebyl špatný, ať se hoch snaží.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze