A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jesszu 26.04.2013 08:28
Re:  

Ty se neztratíš vím to a užiješ si to i tak:-)) dyť tě čeká mořeee a slunce a pod tím africkým nebem jich je:-) tak žádný stres ani starosti, naopak tam to hoď vše za hlavu a ukaž mu co je Eu žena:-))))Nebo si tu restauraci tedy otevřeme spolu:-)))

Neregistrovaný uživatel
26.04.2013 08:18 78.45.5.***
Re: pro ZIzu  

Zoi,jak z učebnice :-D Místo,abys mu koupila továrnu na parfémy (aby nemusel přijímat flakonky od cizích,zlých a škaredých ženštin),tak na něho jdeš s takovým podrazem!Prý loňská zpráva,finanční projekt a podnikatelský plán ;-) :-D

zoi 26.04.2013 07:55
Re: pro ZIzu  

Amando, většina jsou opravdu stejní. To můj loňský habibi, který se mnou nic neměl, jen mě asi vyhodnotil jako dobrý budoucí příjem, tak se po mém odjezdu snažil 2 měsíce na Skypu jako blázen...a ještě že mají celkem levné sms :-D. Občas přišly náznaky na Skypu typu : " byl jsem na party a dívej dostal jsem od jedné ženské parfém"......na mou otázku zda je normální aby mu cizí ženské dávaly parfém jsem dostala nádhernou odpověď " samozřejmě že ano, když ty mi nic nedáváš2 =-O =-O =-O =-O
Přešla jsem to s ledovým klidem a bez komentáře, protože v té době už jsem si dávno četla Orbion ( díky bohu za něho (((clap)))) a čekala, kdy příjde "finální útok lásky" <3
Přišel asi po 2 měsících s nabídkou koupě polovičního podílu ve windsurfingové škole, původně teda ať si ji koupím já...... Když jsem mu řekla fajn, pošli mi loňskou zprávu, finanční projekt a podnikatelský plán a já se na to podívám, tak málem dostal infarkt >:). Posléze na mě vybalil, ať mu tedy půjčím 10 tisíc dolarů , když já se tedy o naši společnou budoucnost nějak starat nehodlám, tak to musí vzít do rukou můj habibi. Tehdy jsem to psychicky nedala a nad jeho žádostí o půjčku jsem se začala nezřízeně smát......a tím, moje love story skončila :'( :'( :'( :'(....habibi se neskutečně vytočil, stihla jsem jenom zaslechnout příval arabského křiku, zlosti a nadávek. A byl klid ;-)

Maryca 25.04.2013 22:54
Ziza 25.04.2013 21:37
Re:  

Dámy, do pytle s nima, proklepat, a kterýho vyndáte, je to jedno ;-) užijte si to :-) v robě nebo bez ;-)

jesszu 25.04.2013 19:47
Re:  

Já už nic riskovat nebudu.-)))) můj habibák si musí najít jinou oběť, snad bude mít teď štěstí na movitější ženu:-)))ninja dres jí ráda pošlu:-)

Neregistrovaný uživatel
25.04.2013 19:03 46.15.145.***
Re:  

Jesszu a Maryca sa chystajú na slávnostné otvorenie reštaurácie svojich habibákov. ;-) Teraz si vyberajú z módneho katalógu, ktorý sem dala Ziza \o/ Útratu za slávnostnú róbu platia habibáci ;-) 8-)
Kočky len si to užite . Teraz už viete ako na to. Vybrať , použiť a zahodiť. ;-)

Neregistrovaný uživatel
25.04.2013 18:02 81.90.174.***
Re:  

Kam bys bruslila Maryca, zkrátka si to dobrodružství užij,zapomeneš na chvilku na naše běžné starosti :-)

Neregistrovaný uživatel
25.04.2013 14:55 91.97.101.***
Re:  

fakt ked toto citam zeny,tak neviem ci sa smiat a ci len krutit hlavou ;-) jasne,je to usmevne.. a podavate to ozaj vtipne .. :-\...ale..mne nie je fakt jasne,ci ste boli tak naivne,neznale kultury a ich mentalnej urovne,alebo vam to bolo v danom momente jedno..ved oni su priehladni ozaj ako male deti...myslia tak..aj konaju....staci ich pozorovat a prpadne dat sa s nimi do reci ..ani nie nadlho..a je jasne,ze oni aj ked vedia predstierat a klamat bravurne.dlho im to nevydrzi..to ta ich mentalita sa prejavi,len co vy by ste prejavili nejake znamky samostatneho myslenia..... 8-
a to pilotovanie leitaddiel sa zial aj niektori naucili......ale pristavat uz nie..... >:) no vvysledkom bol vela mrtvych...
oni by ti habibaci nevahali na smt poslat aj vas..ak by ste sa im znepacili a nejak ohrozovali ich nerealne plany.....
ja vidim a videla som ,ako zeny sa ako vy/co si ich vzali aj len tak ich mali ako milencov/ stali troskami.. ato doslova.......nemaju vlastnu volu..boja sa ich....a ti muzi ich biju,psych.tyraju.. sa stale k nim vracaju .ak aj ich na cas opustili......no a poznam aj take,co na to doplatili svojim zivotom....zabil ich ten ich habibi ako ovcu nozom,ci odstrelil na na ulici,v aute,doma....atd....
vlastrnym rodicom ci rodine vypaluju obchody ci domy..ak je medzi nimi nejaky spor.....ci sa zabijaju navzajom v ramci klanov.....
oni sa ozaj chovaju ako *****......A V URCITYCH BODOCH UPLNE ROVNAKO.v tych podstatnych pre realny zivot........takze ozaj vidim ,ze mnohe z vas uz pochopili,ze ten ´´ich´´ NIE JE INY.to je vase stastie,tie co ste pochopili..... 8-) tie co to nechceli vidiet,na to trpko vzdy doplatia....

• Anonym (1)
jesszu 25.04.2013 09:02
Re:  

Pozor bruslíš na hodně tenkém ledě:-) ale to ty víš moc dobře:-) jejich pojetí dělám pro tebe maximum když ty štastná já taky štastný...je trochu málo, nemyslíte?Můj habibi chce taky podnikat, ted přeci vydělá ty velké love a pak sám bude podnikat, ptám se ho v čem (a on prostě budu sám podnikat) hm..asi to bude "VELKE" nebudu mu kazit iluze, že jeho podnikatelský záměr má určitě reálnou podstatu o tom nepochybuji...jako pán restauratér:-) když jde o byznys nikomu nic nevadí natož rodině a to že si může vzít jen věřící (židovku, křesťanku, arabku) a ty jsi ateista to je no problem :-Pnaštěstí ten můj pracuje s Čechama a co mu kdo nakuká tomu věří a já jako státní zaměstnanec u něj nemám dobrou prestiž, dokonce mě litoval, že moc peněz nemám..tak proto mě asi vynechal i ze svých BIG plánů:-)neví co je totiž hrubá a čistá mzda, ale co mě to nevadilo, mělo to své výhody:-)Češi si mu asi hodně stěžují jak je to u nás na *****:-))) a proto sem taky nechce, myslí si, že by se ostatní na něj dívali jako na Roma:-) můj brněnský přítel..to poznal na vlastní kůži...na Cejlu (taková ta neoblíbená čtvrt) na něj řvali bratře:-))hrozně se divil jak velkou má rodinu:-)))))takže i on nabil dojmu, že jsme hrozní rasisté...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu