A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda

magda Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+

Re: virtuálne manželstvo s arabom   Magdalenka (85.70.223.***) 21.04.2013 14:50

Semaio hod na sebe fialovou abáju se žlutýma puntíkama a pak budeš vyjímečná, to ti zaručuju :-D nebo jak chcete, ornamenty si už doplnte každá sama :-P

0

Re: virtuálne manželstvo s arabom   Ziza 21.04.2013 14:23

Semaia :-D :-D :-D prosím tě, dolaďte tu ty body, já musím ven, převlíkla jsem tepláky a hodila na sebe vycházkový drezík a razím na slunce a pak na cvičení :-D ale večer se doptám na nějaký detaily.

Salmo, myslím, že i ty se pleteš v odívání arabek, potažmo muslimek, že nosí jen černou splývavou abáu, ale to kdyžtak až později, fakt musím ven, vyvenčit drezík, to víš v teplákách se mi ven nechce. ;-)

0

Re:virtuálne manželstvo s arabom   (46.15.23.***) 21.04.2013 14:12

Salma, tak 4x do roka sex,ano. ;-) To je kvartálne, že ano? Dobre to chápem, dúfam. Tak potom keď dostaneme chtíč obaja , môžeme to robiť aj cez skype, že áno? Myslím ukazovať si prádielko :-[Lebo ja som náruživá :-[
Potom tie peniaze. Koľko si mám pýtať ? To neviem. Je tam zahrnuté v tom inkaso, neaké prádielko, kozmetika atď? ;-) Koľko Ti posiela mesačne? Aby som nepýtala málo alebo veľa,vieš, to mňa zaujíma. ;-) =-O
A hlavne vypíš mi po bodoch ako sa mám k nemu správať lebo toto je pre mňa španielska dedina \o/ Tak aby som bola preňho výnimočná :-[
Veď toho arabského kaňúra potrebujem neako ohúriť, musíš uznať 8-)

0

Re: zoznamka   Salma (77.240.96.***) 21.04.2013 13:35

Jinak vase predstavy sou docela zajimave ohledne sexuality zboznych muzu vase mozky jaksi nechapou ze kdyz zeny na ulici neobdivuji svoji krasu tak ze se doma oblekaji staromodne .
Tak v tom se naprosto mylite pokud byste nekdy byli v arabske rodine pak byste videli jake sou arabky doma v soulromi krasne a hezke baby . Nosi moderni eu saty minisukne a sou jezky nalicene .
Velky rozdil je v te kulture u nas v cr zeny nosi nejhezci obleceni ven do spolecnosti vychaziy prace a doma pak vetsinou teplaky tak treba v saudii je to obracene venku nosi Cerne neformene abaje jejich telo a fyzycke vnady nevynikaji a doma nosi to nejhezci obleceni jinak sou to zenske jako my a kazda zena je rada krasna a rada se finti to je zenska prirozenost.

0

Re: zoznamka   Salma (77.240.96.***) 21.04.2013 13:29

Asi ste necetli me prispevky nize nebot uz sem o tom psala nedavno tak tedy jeste jednou s muzem se vidame cca 4* rocne . Financne se o me stara na to nepotrebujes aby byl muz porad doma od ceho sou sluzby jako mas western union, mezinarodni ucet u coti bank a podobne .
Jinak cely zivot zit v cr asi nebudu otazka casu nez se vemem uredne a podari se nam iskat potrebna povoleni l oficialnimu snatku ze strany saudi vlady asi tak.

0

Re: zoznamka   Ziza 21.04.2013 13:18

Semaio, :-P jsem umanutá ;-) a to fest ;-)

Jinak i mě zajímá, Salmo, jak se o tebe tvůj "partner" stará. Tvrdíš, že máte manželství uzavřené v mešitě, tedy není úředně schváleno. Čas spolu trávíte převážně na skypu, zřejmě, a z obrazovky těžko vyběhnou finance na obživu. Možná by to zajímalo ženy, jak v takovém vztahu postupovat, jakým způsobem být zajištěn, pokud ten, který se o ní mají starat žije trvale přes půlku světadílu a těžko jí dá finanční hotovost na obživu jednou za uherák, když se někde sejdou, ještě ke všemu na území jiného státu. Copak on nemůže přijet sem do ČR? Neber to zle, ale ber to jako radu ostatním, které by např. do takovýho vztahu chtěly jít. ;-) přiznávám se, já teda ne ;-) já už svého mám, ale zajímá mě to, každá informace je dobrá, i když pak nejsem ta pravá na seznamky muslimů ;-)

0

Re: zoznamka   (46.15.23.***) 21.04.2013 11:56

:-D :-D :-D
Ziza, ľudia ktorí prežil klinickú smrť hovoria, že najpr videli tmu a na konci tunela svetlo :-\ Tak možno, že sa aj jej rozsvieti ;-) Nádej umiera posledná \o/ Inak si umanutá :-D :-D :-D :-D
Jasné, že sme pre nich sliepky pracovité a s chtíčmi.
Salma, ale stále neviem ako sa o Teba stará, keď Ty si v ČR a on v Saudii? Toto mi ten slepačí mozog neberie. 355 dní do roka s ním sedíš na skype a riešite spoločné dennodenné problémy a radosti? \o/ A ako je to keď to na vás príde/veď vieš ;-) / čo myslím. Toto by som chcela vedieť aby som neurobila neakú chybu ,keď vbehnem na tú zoznamku a budem si hľadať toho pravého praktika z arábie ;-) (((H))) lebo teraz neviem či si mám dať sexi košieľku alebo babičkinu flanelovú :-\ ? Čo mu urobí najväčšiu radosť ? =-O Toto neviem, čo? ;-) Alebo mu mám čítať z koránu neaké state v origináli? =-O
Ja už nechcem byť sliepka !!!!!! :'( :'( :'(

0

Re: zoznamka   Ziza 21.04.2013 11:43

Nojono osvícená, každá to holt máme jinak :-D kde nestačí sociální dávky nastupuje bohatší muslim vyhledaný podle ročního příjmu, teda musím říct, že se svou zvědavostí jsem na zmíněnou seznamku nahlídla a všichni hledají ženu, bez specifikace vzdělání, a jiných požadavků, ale která pro ně bude mít pochopení a bude je milovat, joooo abych nezapomněla, slibují slušné zacházení :-D jdu raději dělat řízky, to bude smysluplnější ;-)

0

Re: zoznamka   Salma (77.240.96.***) 21.04.2013 11:41

To uprimne holky me by se zas nechtelo delat dve prace najednou to uz by byl clovek jak otrok prace, jeste tak jednu smysluplnou kde se k vam slusne chovaji muze byt oka ale dve byt vic jak 12 hodin v praci mi pride promarneny zivot.

0

Re: zoznamka   osvícenána100% 21.04.2013 11:26

46 ne my sliepky predajné, lepší bude když to nazveš pravdivě a to my sliepky davajné a chtivé :-D a pak řádně zapšklé :-P

0

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze