A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 10:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ziza 24.04.2013 21:47
Re: triskáč  

Semaio ... to zní rozumně, přece jen máš určitě jiné představy, než být vykopávkou ... ;-)

semaia 24.04.2013 20:24
Re:triskáč  

Ziza, hlboko som sa zamyslela. Triskáč mu musím zaraziť! =-O Veď ja už som v rokoch múmie ! :'( Ešte by ma tam naozaj švacol do tých pyramíd :'( :'(

semaia 24.04.2013 19:58
Re: habibi auto  

Ziza :-D :-D môj habibi ovláda všetko <:-) aj bez vodičáku. To by bola preňho strata času si ho robiť. Určite, ako ho poznám. On by bol múdrejší ako jeho učiteľ . :-P

karamocka 24.04.2013 19:32

autopapucky nemají chybu , dámy dnes perlíte ! díky!

Ziza 24.04.2013 19:06

Semaio, do tyskáče? Tam bych rozhodně nepořizovala papučky, víš že když je problém v letadle a padá se, tak se mají boty sundat, ale rozhodně bych trvala na padáku a katapultovacím zařízení ;-) jistota je jistota a kdo je připraven, není ohrožen ;-) prosím tě, hlavně lítej nízko, je to bezpečnější a bacha, ať to neflákneš do pyramid, ještě by tě mohli potrestat za ničení kulturních památek, ale na druhou stranu, zase bys možná byla novým druhem mumie, protože z těch pyramid už by tě nikdy nikdo nevyprostil. ;-)

semaia 24.04.2013 18:55

No oni sú ako by ich jedna mater mala :-D
178 to už nie je láska len bavenie sa na úkor dementa :-D

Ale tento je iná trieda. 8-) Kamarátka prišla z dovolenky z marsa a zaľúbenááááááááá až po uši. Habibák jej poslal fotku aké má jeho strýko auto. ;-) Práve je s ním a jeho rodinou na dovolenke v Sharm a svoje BMW by jej rád ukázal ale momentálne ho má zaparkované doma v Káhire. :-(
Poslala mi ju na skype a ja som myslela , že umriem od smiech :-D Hovorím jej- ty si nikdy nebola v Sharm? Ona , že nie . Ved to je limuzína , ktorá rozváža turistov! :-D
A bolo po láske :'( :'( :'( :'(
p.s. všimnite si vzadu opretý personál limuzíny :-D :-D :-D

Jesszu-si na dobrej ceste , len vydrž ;-)
Amanda-bojúúúúj s arabským drakom. :-D :-D :-D

jesszu 24.04.2013 17:47
Re: habibi auto a papučky  

Tak to nemá chybu...pobavila si:) to je přesné takhle oni přemýšlí...no mě poslal fotku svého vysněného vozu před půl rokem a nyní stále jezdí taxíkem a auto nikde:-))haha a ptám se ho a co řidičák máš? A on no nemám, ale to se zařídí...bože, ale auto kupuje...my jsme se k papučkám ani nedostaly...u nich to je vše na dlouhou trať, tedy pokud jim to auto nekoupíme:-)))Amando to je přirozené, hlavně to brát s úsměvem:-) přeji ti hodně sil ať to překonáš..

Neregistrovaný uživatel
24.04.2013 16:09 178.142.78.***
Re: auto...  

46 som sa musela zasmiat tvojmu trefnemu opisu ich zmyslania....ako cez kopiu vsetci :-D.... ako male deti.....toto sa tebe aj inym zenam tu pritomnym, co mate nieco s arabmi paci? skutocne?
no amanda..vidis,ako rychlo ta ta ´´laska´´ opusta.......ako som ti uz pisala..ked gigolovi prestanes platit/nedas na auto/,,tak bude po ´´vztahu´´......nemala aby si to lacnejsie ,zaplatit si gigola v cr?
ja skutocne nechapem zeny,preco sa nechate takto ponizovat,vyuzivat.... :-\

Amanda74
24.04.2013 14:32 194.48.241.***
auto...  

AHOJ holky, díky za rozptýlení .... dokonce jsem se i zasmála. Tak ted jsem zvědavá jak mu to logicky vysvětlím. Chce po mě vysvětlení... jen na dodaní, já auto mám tady...je fakt, že apartmán u moře by se mi líbil, ale jezdit pořád na to samé místo děs. Už mě ta zamilovanost opouští, ještě jeden takový výlev a končím... jak to tu někdo popisoval MRTVY BROUK :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
24.04.2013 14:23 46.15.16.***
Re: habibi auto a papučky  

Tak ten môj mal tiež obdobie kupovania auta. Hlboko sa nad tým zamýšľal aj dokonca vošiel do auto predajne aby mi ukázal model o ktorom sa mu práve sníva =-O . Pooblboval tam všetkých predavačov ako si ide vybaviť úver do banky /všetci mu ti žrali z otvorenú hubu / dokonca mi vysvetlil, že to má nielen kolesá ale aj klimatizáciu!!!! (((H))) Asi nadobudol dojem, že prvý krát vidím také niečo lebo v európe chodíme asi len peši. :-( Tak si sadol za volant a imaginárne sa povozil po autostráde smer Alexandra-Cairo a šťastný vypadol z predajne, že určite už na budúce príde z balíkom peňazí a autíčko je naše! :-P A taký nadržaný zamieril do obchodu ,kúpil si papuče a aj mne , že predsa keď pôjdeme do nášho habibi auta aby sme ho nezašpinili, tak sa budeme doňho prezúvať do tých nových papúč :-\ O:-)
Keď som odchádzala do eu, tak som si balila aj papuče .On sa pýta , že prečo? Tak som mu musela predsa vysvetliť, že keď nabudúce prídem a on ma bude čakať v Caire na letisku predsa si nesadnem do nášho habibi auta v tých ušmudlaných topánkach ale v autopapučkách! ;-) (((H)))
Dúfam, že nabudúce budeme riešiť kúpu luxusného triskáča. 8-) Už teraz mám z toho traumu . Čo si ja do toho obujem? :-\

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu