A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

.
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
21.11.2012 17:29

vero1 Re:  

beita: my už ty nabídky máme:) jinak bych to nepsala, jen si ted musíme vybrat a tím že nás nesvazuje zatím žádné děcko tak máme široké pole působnosti...takže uvidíme co nás čeká..a neboj, přemýšlíme už dospěle, neměj péči..my jsme v dobrých rukou

21.11.2012 17:26

vero1 Re:  

connies já moc dobře vím co píšu, ty nevíš že muslim není muslim pokud nevěří v Ježíše???dokonce panna Marie má v Koráně vlastní súru!!to ani Bible nemá...ty nevíš že v den soudu to bude Ježíš kdo povede společnou modlitbu ne Mohamed??to vše co tady píšeš totiž vyvěrá z neznalosti!!!a většina lidí tyto fakt neví!!a pak odsuzuje muslimy, přitom muslim uznává všechny svatá písma-včetně Tory a evangelia protože jsou od toho samého jediného Boha..ale to je zase na jindy, kdybys connies chtěla více info stačí napsat

21.11.2012 17:26

| 87.118.25.*** Re:  

deportovat alebo hodiť na cajlu :-$
neskutočné
v mojej mysli mi teraz behajú obrazy praktizujúcich moslimov čo som videla v rodine tam a čo vidím tu v krajine v ktorej žijem, strašné, strašné

21.11.2012 17:23

beira Re:  

Vero takze vy budete zit chvilu tam a chvilu tam alebo sa rozhodnete v ktorej europskej krajine budete zit,tak toto je presne predstava zaostaleho araba,pre ktoreho nic neni problem,ktory nema pojem o zivote.takze ty a tvoj manzel rozmyslate asi na urovni 12 rocnych deti,budeme zit tam,alebo tam,alebo na strome alebo na oblaku...ty naozaj veris tomu,ze si mozete vyberat,kde budete zit v Europe?

21.11.2012 17:23

vero1 Re:  

connies o čem to mluvíš? jaký Imám mě nezná?? já své náboženství znám, proto jsem si ho zvolila!!to co dělám, vím přesně proč dělám!! a neodpověděla si my? ty znáš celou Bibli nazpamět? ty znáš své náboženství dokonalé? dokonalost neexistuje protože jsme jenom lidé... a když tu chceš teda porovnávat tak stejným metrem..já své místo mám, děkuji...žádné bludy nepíšu, jen vám se to nelíbí, protože pravda bolí, ale tak to je...a není to Islám co tě rozčílil, to je něco v tobě, proti této myšlence...

21.11.2012 17:22

| 87.118.25.*** Re:  

:'( na toto nemám slov. Inak načo by som ju mala vedieť naspamäť. ja nie som zarytá katolíčka už som o tom písala.
Toto čaká naše budúce generácie, strašné.

21.11.2012 17:20

connies Re:  

Vero1... pozor čo píšeš - Ježiš!!! ten nemá cenu v islame ale u nás áno

21.11.2012 17:18

connies Re:  

nie, nepoznám celú bibliu naspamäť, ani som ju nikdy nečítala, lebo mám našťastie jedno srdce, to vlastné ktoré dokáže odporovať aj rozumu!!! a preto som tu na tomto Orbione bola za akéhosi zmierovacieho sudcu, lebo si vážim lásku, dobrotu a ľudskosť a je mi lauter jedno kto tak urobí, či biely, čierny, žltý ... ale je to človek! verím ti že si šťastná pri svojom, aj ti to naozaj (i keď sa to tak nezdá) prajem, ale nepresviedčaj nás, že len islam je ten naj!!! prepáč, možno sa ti zdám svojimi riadkami akosi mimo, ale fakt ma nadnáša, ak niekto ide písať o tom, že islam je naj a pritom sa smelo rozťahuje nie v islamskej krajine...

21.11.2012 17:18

vero1 Re:  

ještě něco 87.?nic lepšího než urážky nemáš v zásobě? asi nevíš že Korán a Islám následuje i desatero od Mojžíše...že uznává všechny proroky Ježíše, Abraháma, Adama, všechny co znáš z křestanství? ty si ta hloupá a omezená...a já se budu modlit, aby se ti otevřeli oči...a taky si mi neodpověděla, kdyby se najednou tvý sousedé změnili na muslimskou normální rodinu tak se vsadím, že se budeš na ně pokrytecky usmívat a zdravit je, ale v reálu by si se na nic nezmohla...

21.11.2012 17:13

connies Re:  

Vero1, ešte raz si prečítaj celý korán zamysli sa medituj a prídeš na to aké bludy píšeš... imám o tebe ani neslýchal... korán nie je iba ten ktorý ti vyloží tvoj drahý, korán je o niečom hlbšom, ale tebe je škoda niečo písať, lebo ty nemáš svoje miesto ani tu ani tam, furt budeš chodiť za modelom ktorý by vám vyhovoval - nerobiť a zarobiť... teraz píšem vyslovene drzo, lebo si ma s islamom nahnevala... naozaj ho treba ovládať dokonale!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze