A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
21.11.2012 19:04

beira Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

Polepsena,ty poznas konkretneho araba ktory zabezpecil svoju europsku zenu,tak ako sa patri podla ich tradicii a je dobry a verny milujuci a starostlivy manzel?

21.11.2012 19:04

polepšená naivka Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

Tak v tom se shodnemem obě - parazity - vztahové parazity NEBRAT!!!

21.11.2012 19:01

polepšená naivka Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

Nedoplácí Beira, každej ne. JAK KDO !! Jeslti je to dobrej chlap ať Arab - Čech nebo Hotentot - stará se, snaží se, tolerujeme se a pomáháme si navzájem, prostě máme hezkej vztah tak pro mne zamne může přijít i s tím holým zadkem a nezáleží mi na tom. Považuju to za dostatečnou protihodnotu. Jestli mě zásobuje penězma, má vše a jsem pro něj jen kus nábytku či další obslužný stroj do domácnosti co má poskytovat jen servis a nic víc tak jsem v tom vztahu v nevýhodě já ať už jsem tam přišla s holou zadnicí nebo půlkou majetku a prchám z toho jak rychle můžu. Tak asi tak. K obojímu jsem si přičichla.

21.11.2012 18:55

beira Re:  

Polepsena nikdy by som neisla do vztahu,kde je on pod mojou urovnou a je chronicky zname ze oni idu do manzelstva s europankami len kvoli zisku,alebo kvoli vyhodam,ktore mu toto spojenie prinasa.nikdy by som sa k tomu neznizila aby som si toto dotrieskala do mojho bytu,alebo domu.ja nepodporujem ziadnych parazitov,ani si ich nevezmem,ani cestu takym neplatim,mozno keby som bola ako Pina Fantozzi a 50 rocna panna a otca milionara...Inak nie. :-D

21.11.2012 18:45

polepšená naivka Re:  

Jinak, Samar, chápu to naprosto, jsem ve svém ze stejného důvodu. Vím že jak přišel tak když bude potřeba tak odejde a rychle a bez zbytečných průtahů. A mně tím nemůže ohrozit. A víš Beiro, za tuhle jistotu a soběstačnost se klidně smířím i s jakýsi hypotetickým využíváním. V normálním vztahu snad ani neplatí absolutní rovnost nebo sparvedlnost - v některé věci věci jsem zvýhodněná já v jiné on...

21.11.2012 18:44

vero1 Re:  

zajímavý nick polepšená naivko:) at si každý jí co mu chutná...každý muslim ví co je halal a co harám a má svou vlastní svobodnou vůli a volbu :-)

21.11.2012 18:40

beira Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

Takze ked to zhrnieme,v manzelstve europanky s arabom vzdy doplaca europanka,v muslimskom svete by bolo toto nemyslitelne,aby sa muz nechal zabezpecit zenou.ich tradicie su silne a vzdy musi zabezpecit muz zenu a nie naopak.takze damy, stale si myslite ze ten vas macho co prisiel do vasho hotoveho domova s holou cernou ritou,ze prisiel z cistej lasky a bez spekulativnych dovodov?

21.11.2012 18:36

vero1 Re: MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM  

chtěla bych poprosit administrátora nebo správce aby dočasně zablokoval 87 za vulgární nadávky v souladu s pravidly těchto webovek

21.11.2012 18:35

polepšená naivka Re:  

Tak mi připadá že se to tu skoro úplně změnilo v proti a promuslimský blog a celé se to tu mele pořád o stejné věci – sebelepší náboženství nic nezmůže když je ten člověk co je vyznává šmejd a naopak samozřejmě. Mně se moc líbí (buddhismus tu ještě chybí ) co prohlásil k podobnému problému současný dalajláma – je jedno jak a jakou víru praktikujete, důležité je jestli jste dobrý člověk. Takže je to nakonec jedno a celá tahle řež o křesťanech , muslimech nebo ateistech je mimo realitu. To samé je o arabských nebo českých manželích, všude se najdou šmejdi i slušný lidi, tak nemá cenu se hádáat o náboženství ale o konkrétních šmejdech napište a o těch slušných taky a shodneme se všichni. Za sebe – znám křesťanku – okázale věřící, která nelže v tom smyslu že nevypustí z pusy lež ale pokud potřebuje tak mistrně dokáže něco zamlčet něco přidat a doberete se toho názoru co potřebuje . Prostě lže stejně – jen jiným způsobem a velmi chytře– ale má ČISTÉ SVĚDOMÍ a je DOBRÝ – nebo DOKONALÝ člověk protože je přeci křesťanka a dodržuje přikázání. . Z takových lidí je mi na blití ať jsou jakékoliv víry. Nechceš nám Magdalenko raději prozradit recept na ty griliášové dobrůtky co jimi rozmazluješ svého pána tvorstva? Tak si myslím - když už tu bojujeme za tu víru jednou nebo druhou - že jdeš na to obracení muslima nejlíp – žádné náboženské diskuze a mydlení po hlavě biblí a koránem ale přes vánoční dobrůtky a láskyplné hýčkání – kdo by odolal takovým lákadlům? To musí nahlodat po čase každého ortodoxe, co Semaia, nebo Vero jaká je Váš názor na griliášové kuličky a jejich přípos k náboženské toleranci :-[? ……….No a mně se recept hodí :-)

21.11.2012 18:30

vero1 Re:  

sliby chyby ty hloupá, tobě už nic nepomůže, jsi ztracená a najednou je z tebe odbornice na Islám, zajímavé :-\

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze