A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
21.04.2013 16:55

Samar Re: virtuálne manželstvo s arabom  

Lebes - dlho som to tu nečítala, ale zaujala ma otázka od Ziza. Mňa by skutočne zaujmal názor moslimky žijúcej v tomto čase v TN na diane tam. Salafizmus - nová záležitosť v tejto krajine. Aký máš na to názor ? Vnímaš to ako pozitívnu vec, či nejakú hrozbu ? Je mnoho postojov v praktizovaniu Islamu - a mňa by zaujímal ten tvoj. Ako Ziza písala - Salafisti hoc sa honosia tým, že sú správni moslimovia páchajú trestné činy.

21.04.2013 16:03

sofia.anna Re: virtuálne manželstvo s arabom  

Ahoj Salma. Potřebuji se te na něco zeptat? SZ ti nejde napsat, tak nevím jak tě kontaktovat a přes tyto stranky to fakt řešit nechci. Dík. :-) :-) :-) :-) :-)

21.04.2013 15:33

| 46.15.23.*** Re: virtuálne manželstvo s arabom  

Inak Magdalenka, kosoštvorce asi nie, že mohlo by ho to vzrušiť oh pardon rozrušiť ;-) :-D

21.04.2013 15:31

| 46.15.23.*** Re: virtuálne manželstvo s arabom  

Čo tak keby som si dala krajkovú abáju? :-\ Krajka teraz letí puntíčky boli v móde minulý rok ;-) Je vidieť Magdalenka, že nie si muslimka a nemáš v tom prehľad. Ja už začínam do toho vidieť :-P Musím ísť s módou predsa ;-)
No, Salma , vychádza mi to tak na 1500 eur mesačne. :-\ Myslíš,že to by mi akurát vyšlo na moje osobné potreby ako originálna ľudská bytosť. Bol by taký praktický moslim /a teraz myslím len z emirátov nie neakého darmožráča z egyptu a tunisu/ schopný dať cez western union bank?
A čo by som musela preto urobiť aby bol ku mne štedrý? =-O

21.04.2013 15:11

Salma | 77.240.96.*** Re: virtuálne manželstvo s arabom  

Takze pokud ste byli treba nekdy v londyne ci nejake arabske krajine tak ste tak zhruba videli jak se muslimske zeny oblekaji na verejnosti ja osobne tez vzdy a vsude nenosim pouze tradicni saudi obleceni tu v eu, tvar si nezahaluju a nosim obcas i barevne veci podle nalady , a podle toho kam jdu.

21.04.2013 15:07

Salma | 77.240.96.*** Re: virtuálne manželstvo s arabom  

Na toklik si mas zadat od partnera a jaky typ kdo ma svazku je kazdeho soukroma vec nebot co vyhovuje me nemusi tobe a obracene co zena to original lidska bytost .
Pokud bys nekdy mela muze co by se o tebe staral a ty nechodila do prace tak kolik potrebujes mesicne je velice individualni to zalezi kde zijes kolik platis najem a jak si skromna v jidle a oblekani to si kazdy musi vypocitat sam. A optat se druhe strany zda na to ma aby se o tebe staral a nebo zda chces chodit do prace . Tyhle vsechny veci sou vzdy otazkou domluvy. Napriklad u na nas na vsi mame cr zeny co maji ceske muze a sou tzv. V domacnosti do prace nechodi a obcas delaji brigady a nebo maji hospodarstvi doma jake si to kdo udela takove to ma.
Ohledne te cerne abaje a jak se arabky oblekaji venku ono hodne zalezi v jake arabske krajine ci spolecnosti ziji treba v egypte clovek potka vse zeny v abaje cerne i barevne az po holdy bez satky, ci nosi satek a evropske kostymky jeansy a barevne tuniky . Tu cerna splyvava se nosi venku v saudkse arabii tam moderne oblecenou zeny se satkem v eu obleceni neootkas.

21.04.2013 14:50

Magdalenka | 85.70.223.*** Re: virtuálne manželstvo s arabom  

Semaio hod na sebe fialovou abáju se žlutýma puntíkama a pak budeš vyjímečná, to ti zaručuju :-D nebo jak chcete, ornamenty si už doplnte každá sama :-P

21.04.2013 14:23

Ziza Re: virtuálne manželstvo s arabom  

Semaia :-D :-D :-D prosím tě, dolaďte tu ty body, já musím ven, převlíkla jsem tepláky a hodila na sebe vycházkový drezík a razím na slunce a pak na cvičení :-D ale večer se doptám na nějaký detaily.

Salmo, myslím, že i ty se pleteš v odívání arabek, potažmo muslimek, že nosí jen černou splývavou abáu, ale to kdyžtak až později, fakt musím ven, vyvenčit drezík, to víš v teplákách se mi ven nechce. ;-)

21.04.2013 14:12

| 46.15.23.*** Re:virtuálne manželstvo s arabom  

Salma, tak 4x do roka sex,ano. ;-) To je kvartálne, že ano? Dobre to chápem, dúfam. Tak potom keď dostaneme chtíč obaja , môžeme to robiť aj cez skype, že áno? Myslím ukazovať si prádielko :-[Lebo ja som náruživá :-[
Potom tie peniaze. Koľko si mám pýtať ? To neviem. Je tam zahrnuté v tom inkaso, neaké prádielko, kozmetika atď? ;-) Koľko Ti posiela mesačne? Aby som nepýtala málo alebo veľa,vieš, to mňa zaujíma. ;-) =-O
A hlavne vypíš mi po bodoch ako sa mám k nemu správať lebo toto je pre mňa španielska dedina \o/ Tak aby som bola preňho výnimočná :-[
Veď toho arabského kaňúra potrebujem neako ohúriť, musíš uznať 8-)

21.04.2013 13:35

Salma | 77.240.96.*** Re: zoznamka  

Jinak vase predstavy sou docela zajimave ohledne sexuality zboznych muzu vase mozky jaksi nechapou ze kdyz zeny na ulici neobdivuji svoji krasu tak ze se doma oblekaji staromodne .
Tak v tom se naprosto mylite pokud byste nekdy byli v arabske rodine pak byste videli jake sou arabky doma v soulromi krasne a hezke baby . Nosi moderni eu saty minisukne a sou jezky nalicene .
Velky rozdil je v te kulture u nas v cr zeny nosi nejhezci obleceni ven do spolecnosti vychaziy prace a doma pak vetsinou teplaky tak treba v saudii je to obracene venku nosi Cerne neformene abaje jejich telo a fyzycke vnady nevynikaji a doma nosi to nejhezci obleceni jinak sou to zenske jako my a kazda zena je rada krasna a rada se finti to je zenska prirozenost.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze