A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda

magda Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+

Re: zoznamka   semaia 20.04.2013 20:52

Lebes, čo povieš, dobre som sa vyfikla na tú zoznamku? =-O Nevytŕčam neako z davu? prosím ťa ešte mi rýchlo hoď link na tú zoznamku. O:-) A buď taká zlatučká a napíš mi čo si to mám od neho pýtať ? :-[ :-\ Lebo aj ja chcem mať konečne dobručký životík, ;-) :-\
Už kašlem na tých egyptských darmožráčov :-( Nič to iné nechce len prezenty a sex a kto to má všetko utiahnuť z jedného platu! :-S Šmejdi :-$
JA CHCEM PRAVÉHO PRAKTIZUJÚCEHO ARABA S MORÁLNYM KODEXOM!!!!!! :'( O:-) <3 <3

0

Re: pro holky   Lebes 20.04.2013 19:39

Ziza, to je vědomostní test a nebo z čeho mě tady zkoušíš? :-) Dobrý muslim a dobrá muslimka se řídí morálním kodexem.
Agresivita, ať už jednotlivce a nebo celých skupin se táhne staletími a vždy byla, je a bude co svět je světem. Vždy se najde důvod proč být agresivní a co si nárokovat. A v každém státě na celém světě dochází denodenně k násilí a je jedno jestli je to muslimská země.
Salma, pokud máš na mysli seznamku na internetu pro muslimy, tak tam opravdu najdeš muslimy, kteří seriozně hledají manželku a nebo muslimka muže. Jak píšeš o zbožném muslimovy, tak takový hledá také muslimku, aby jeho děti byly vychovány v muslimské víře.
Muslimové nemají takové šance na seznámení, jako je v Evropě. Proto využívají seznamek a nebo se zapojí celá rodina, která doporučí, kdo by byl vhodný pro život a manželství. Moje kamarádka, když rozhlásila, že se chce vdávat, tak se o ni ucházeli tři muži a rodina zjistila, zda jsou slušní, dokáží se o ni postarat, mají práci atd., a ona si pak vybrala toho, kdo se jí líbil a zároveň bude s ním mít dobrý život.
Stejně jako vládne business v letoviscích s Evropskými ženami, tak to samé vládne také na internetových sociálních sítích. Evropská žena, absolutně nemá pojem o tom, jaké má práva, co má požadovat, jak se má o ni budoucí muž starat atd. Je to tolik odlišná kultura, že opravdu málokterá Evropanka tyto rozdíly, jak v myšlení tak v chování a životních postojích ustojí.

0

Re: pro holky   Magdalenka (85.70.223.***) 20.04.2013 19:38

Jsem ted moc nepochopila, myslela jsem, že motiv zatím nezná ani FBI, Petro víš víc?
A k té paní... zase mi utekla souvislost... že si nabrnkla mladíčka? Ona tam někde píše, kde s ním žije? Je to hodně nesourodý pár, to ano.

0

Re: pro holky   petra (93.132.1.***) 20.04.2013 18:55

Ti atentatnici z bostonu,kteri maji na svedomi i toho hezkeho klucinu byli taky velmi zbozni a slusni.
Tak tohle je tady mistni klub slecen,ktery vykrikuje,ze by uz za cecha nebo evropana nemenily,tak to se opravdu nedivim. Nejpozdeji pri takovychto fotografiich by melo byt jasne jaka to je asi uroven,na ktere se zeny,ktere si k nam dovazi egyptany,marokance,tunisany ect vlastne pohybuji. Me by po shlednuti takovyhle fotek snad bylo i trapne dovleci si k nam nejakeho egyptanka,to pusobi tak nejak ,ze tihle klucinove nemaji absolutne zadnou hodnotu a ja nemam na nic lepsiho,proste trapas :-! http://egypt.orbion.cz/fotogalerie/grand-hotel-hurghada-54395/?backTo=profile

0

Re: pro holky   Salma (77.240.96.***) 20.04.2013 10:43

Jen vzkaz pro Lebesnemohu souhlasit s tvrzenim ze na netu se neda najit dobry muslim pro manzelstvi . Stejne jako na ulici tak i na netu sou dobri a spatni lide a tez mam mnoho kamaradek co si nasly velmi zbozne a slusne arabske muze a budes se divit prave ze na netu.

0

Re: pro holky   Ziza 20.04.2013 08:18

Lebes. to jsem se ptala já, akorát jsem se nepřihlásila. Z.

0

Re: pro holky   (90.180.74.***) 20.04.2013 08:12

Lebes: aha,tak takhle to je. Já jen, že v TN zprávách se píše o salafistech, kteří o sobě prohlašují, že jsou taky dobří muslimové a pak jdou a útočí na školy, rozbíjejí budovy, obchody, vyhrožují lidi a jak píšu, taky o sobě říkají, že jsou dobří muslimové. Tak proto se ptám, protože když slyším pojem "dobrý muslim" tak začínám být v pozoru. A prosím tě, copak tedy je "dobrá muslimka"?

0

Re: pro holky   Lebes 20.04.2013 00:24

Ziza, dobrý muslim, je přece ten, který se chová dobře ke své ženě. Tak je to také psáno v Koránu.
Dobrý muslim, nevnímá svou ženu jako majetek, ani jako bankovní konto, které zrujnuje a ještě jde do debetu. Dobrý muslim, by si v žádném případě nikdy neřekl o žádný dar ani o peníze. Nenechal by se živit svou ženou, aby on seděl doma a díval se jak je jeho žena udřená, naopak by vzal každou práci, která se naskytne. Přebírá finanční zodpovědnost nejen v manželství, ale také co se svatby týče, atd..

0

Re: pro 178, Janu, Zizu atd.   (178.142.78.***) 19.04.2013 22:44

amanda,samozrejme je len tvoja vec,koho chces za sexualneho partnera.ja som napisal svoju mienku o takych vztahoch a ver ze na zaklade aj skusensoti,co mali zeny ako ty.aco na to tvrdo doplatili.mnhe aj ked ziju roky s takymi muzmi......
ako aj v tom prvom pripade si si zacala so zenacom,tak je mi jasne,ze ako si vyberas/ci oni teba/ partnerov.ale je to samozrejme len tvoja vec..anemyslim to vzlom.ale nemozes cakat,ze budu na toto tvoje spravanie sa len pozitivne ohlasy.
ziza,prave z chovania sa amandy v zivote ako to aj opisala je zrejme kazdej realne uvazujucej zene,ze kona lahkomyselne,alebo bez ohadu na nasledky.
ale je to samozrejme jej zivot a jej vec.my len na zaklade jej prispevku,ktorym svoje sukromie preniesla na verejny net,debatujeme a vyslovujeme svoje nazory.moj nazor na vec som napisala. 8-)
preve zeny ako amanda su tie,co arabi radi vyhladavaju pre svoje ciele
vies,je dobre si vsetko pozriet ako si aj napisla.ale ak ona ma uz dieta,tak je to hazard voci nemu.a poziet si nestaci.musela by tam zit roky,dobre poznat ich jazyk a zit v ich omunite,aby poznala realnu skutocnost zivota tam.
paci sa mi ako svoj vztah opisal jana vw.....tam je ozaj vidiet,ako taky obcasny sex.pomer je ozaj len pomer......ona to tak berie......pisala uprimne..nic si nezastiera..ale aj tak nevie,co by ju cakalo ,keby ozaj zila s tym muzom den co den..to som si ista..ak to vie,tak by ho nikdy ani do cr nevzala....tak ako nechce ist do eg.....
darceky co su davane obcas milenke by uz nexistovali v case manzelstva......ani volnost v konani ci rozmyslani..moslim zostane moslimom aj ked sa neviem ako pretvaruje a ci je bohaty,ci chudbny......je to jedno.ako cez kopiu.
ak amanda nechce ´´macho´´ kulturu,tak si ma zacinat z arabom..to je jasne..... 8-)

0

Re: pro 178, Janu, Zizu atd.   Magdalenka (85.70.223.***) 19.04.2013 21:46

Amando jsi silná žesnká, to je vidět. A dokážeš si to v hlavě porovnat stejně jako JanaW. Užij si to, proč ne... jen do toho moc neinvestuj a pak můžeš být jedině mile překvapena, když se přesvědčíš o opaku. Taky jsem neměla v plánu se zaláskovat a tam už vůbec ne ;-)

0

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze