A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 11:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Ziza 24.04.2013 11:49
Re: pro ZIzu  

Amando, rozhodně se ho zeptej, na co ty budeš mít půlku auta v Egyptě, když tam nežiješ a jestli má potřebu kupovat auto, ať si ho koupí. A jestli na něj nemá, ať chodí pěšky. Je to zdravý. Ostatně mu vyjmenuj, co všechno potřebuješ ty tady v Čechách.A ten apartmán u moře by tky nebyl špatný, ať se hoch snaží.

connies 24.04.2013 10:31
Re: pro ZIzu  

Amanda, ja by som doňho radšej hučala, že chcem aspoň apartmán pri mori ;-)

Amanda74
24.04.2013 07:48 194.48.241.***
pro ZIzu  

AHOJ
udělala jsem si čas a pročetla si starší příspěvky. Nevím jestli jsem víc chytřejší, ale vyvolalo to u mě spousty otázek.... a tak jsem se toho svého ptala. Moc mu to příjemné nebylo, asi mě má za hloupou husu.
Představ si s čím na mě vyrukoval...prý si koupíme společně v Egyptě auto. Vtipné, ale, ale moc mě to nepobavilo. Vůbec nevím jak na to reagovat, byla jsem tak v šoku,že jsem mu řekla že si to musím promyslet. Asi jsem další husa co naletěla nebo to prostě na mě jen zkouší....

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.04.2013 04:17 212.96.162.***
Re:  

jo, ono se za čas ukáže :D, jen z ty saudi a ono vubec z kazde arabske zeme se dost ***** "odjizdi", když se ukáže že je manžel *****....... tak asi tak

Neregistrovaný uživatel
24.04.2013 00:20 195.245.79.***
Re:  

Saudská autorka Badriyya Al-Bishr: tento text som uz niekde citala, Hamza Kashgari, ktoremu hrozi v SA trest smrti, situaciu zien v SA zhrnul takto: Saudi women won't go to hell 'because it's impossible to go there twice.
Co budes robit Salma, ked sa ti teda podari do SA dostat (o com teda z toho, co som si precitala, pochybujem - ale tak hypoteticky si predstavme, ze sa to podari), zistis, ze to nie je to prave orechove a nedostanes povolenie vycestvoat z krajiny? Co na to tvoja rodina? dost moslimov konstatuje, ze islam sa im paci, ked nemusia zit v islamskej krajine, a SA je dost aj na priemerneho moslima, rozmyslala si nad tym?
tu je aj zaujimavy blog pani, ktora v SA zije
http://bulbeck.blog.sme.sk/

Ziza 23.04.2013 23:37
Re:  

Semaio, počkej počkej, jak nechce pracovat, však jestli si dobře vzpomínám, a myslím, že to Salma byla, tady tvrdila, že už jí saud ukazoval apartmán, teď bych kecala, kdybych napsala město, ale bylo to v Egyptě, a prý tam má i slíbenou práci u nějakýho známýho v kanceláři. Saud, prý bude taky v Egyptě pracovat a budou tam spolu žít. No a první manželka, ta už zřejmě bude jen na skypu. No ta bude šťastná :-) hlavně, aby se to neotočilo proti saudovi, přece jen má první manželka zcela jistě svého opatrovníka a cizoložství, prokázaný a tohle by určo bylo, by mohlo sauda stát minimálně druhou část věna, kterou má určitě první manželka ve svatební smlouvě uvedenou,a má být vyplacený v případě rozvodu z viny manžela nebo úmrtí manžela. Myslím, že její rodina si to až tak líbit nenechá. Zvlášť jestli má nějaký majetek.

Magdalenka
23.04.2013 22:54 85.70.223.***
Re:  

Semaio to je pro ni ta lepší varinta se kterou by měla pracovat ;-) .. jenže okolnosti brání a tak bude věřit ve skvělé příští se saudikem :-) A ty saudky tam, už se nemůžou dočkat až si na ní smlsnou =-O pomlouvání, závist, intriky... no už raději prchám do postele...

Magdalenka
23.04.2013 22:50 85.70.223.***
Re:  

JJ jaro... konečně!!! Už se nemůžu dočkat, až odhodím nějaký ty hadry ;-)
Co vyroste z dítka za 5 a více let? Klidně povím... to co z něj rodiče vychovají. Bud jim přeroste přes hlavu a bude vyčůranější než oni, nebo se mu oba budou věnovat se stejnou láskou a cílem a vyroste z něj zdravý jedinec. Paa ;-)

Neregistrovaný uživatel
23.04.2013 22:50 46.15.149.***
Re:  

Salma, ešte to tak aby si založil firmu :-@ ! Veď Ty nechceš pracovať! ;-)

Salma
23.04.2013 22:33 77.240.96.***
Re:  

Jinak kdyz uz sme u tech saudu tez sem znala jednoho co se chtel ozenit z ceskou povoleni k snatku se jim nepodarilo ziskat za obdobi 4 let tak to nakonec poresil tak ze si zalozil firmu a svou zenu si zamestnal u sebe ve sve firme aby mohl byt s ni.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu