A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 10:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.11.2017 13:12 213.226.208.***
kvalifikační práce  

Pěkný den,
do svého projektu sháním manželky Egypťanů (muslimů), co žijí společně v ČR.
Kontaktujte mě prosím na emailu: dolela@seznam.cz
Děkuji!

RenEl 22.07.2015 07:55
Předání dokumentů v Hurghadě, svatba, rozvod, koupě nemovitosti apod....  

Hezký den přeji. Jelikož jsem vdaná v Egyptě a letíme si s manželem odpočinout na dovolenou, tak jen nabízím případnou pomoc v předání dokumentů či převozu, doručení do Hurghady, kdy odlétáme 8.8.2015 z Prahy. Jsem ale z ČB.
Pokud by měl někdo zájem, pište na email:
skapo24@seznam.cz
Diskrétnost zaručena, vím,jaké to je urgentně poslat nutné dokumenty do Egypta :-!
Krásné slunné dny (((clap)))

• abasta
  • Anonym (3)
Katriiin 07.06.2015 11:48
Křestný list  

Dobrý den prosím o radu, chtěla sem se zeptat jestli má někdo známého nebo ví o někom kdo by mi mohl vystavit Křestný list, bohužel nejsem křtěná od malička a ted bych se chtěla nechat pokřtít, ale četla jsem že to trvá nejméně půl roku a musí se projít ceremoniálem a já jelikož furt cestuji nemám čas chodit na schuzky atd. Prosím o zkušenost nebo radu.
Děkuji

• Anonym (3)
Hexadecimal
03.11.2014 12:43 158.255.21.***
Jedete některá v brzké době do Káhiry?  

Ahoj,
moc prosím některou z vás, která se chystá do Káhiry, jestli by byla ochotná mi přivézt obálku s pro mne důležitým dokumentem. Moc by mi to pomohlo. Ozvěte se mi prosím na hexadecimal@seznam.cz . Děkuji.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Jana
23.10.2014 10:13 94.112.20.***
Egypťan na dovolené v Čr  

Ahoj holky,

i já jsem se skamarádila z jedním egyptanem na dovolené :D :-) a rád by za mnou v únoru přiletěl na dovolenou. Slyšela jsem, že je to však velmi složité - a že ho tady nemusí ani pustit. Kamarádka mi také říkala, že mu musíme poslat zvací dopis nebo tak něco ... máte s tím někdo zkušenost ?

• Anonym (8)
Yvana 21.09.2014 13:06
Orfi  

Dobrý den. Prosím, poradil by mi tady někdo, co je potřeba doložit, aby se mohlo v Egyptě uzavřít orfi manželství? Musím být tady v česku rozvedená? Kolik to stojí usd a jaké doklady k tomu potřebuji? Děkuji.

opledníce
20.09.2014 15:21 78.45.224.***
svadba  

pokud se chceš nechat pokřtit co nejrichlejí tak nikomu neřikej že to tělaš k vuli svadbě.trva to kolem 1měsíce musiš chodi na poučení a pak jsí pokřtěna.první zajdí na bohoslužbu a pak se poptej faraře a řekní jak je víra protebe duležíta ;-)ale ja byt první co řeším je dukladna předmanželska smlouva,ne kvuli majetku ale aby ti zajistila nějaky slušny život tobě a dětem,a dej si tam kolonku aby ti mažel nemohl dětí ukrac po připadnem rozvodu,mužeš tam dokonce jí udat že nemuže mít další manželky atd.,jo dokonce že tě nebude nutít po svadbě přejít k muslimum.egyptanka by se bez tohoto papíru nikdy nevdala.spoutu v danych holek v egyptě mi to hle dopuručily a lituji že ten to papír nemají.jo a taky uvídiš jak se bude tvařít tvuj milaček.pokud bude ze vším souhlasít ve smlouvě tak to mysli s tebou opravdu važně pokud se bude vykrucovat tak se radší nevdavej.je to hlavně duležíte pokud budete žit v egyptě abysi neseděla někde u něho doma a on si jel za praci do hurgady atd.vše co je pro tebe duležite se píš a porad se pravníkem moc se to vyplatí,jo zadej si tam že tě nesmí byt a ponížovat.jo jinam pokud by to pokřtění nešlo čr rychle at ti to domluví v egyptě tam to trva 1den

Deena 15.09.2014 10:02

Dobrý den, chtěla bych se zeptat přítomných dam, jak vaši rodiče reagovali na to, že jste se zamilovaly do Egypťana? Ptala jsem se už na jiném fóru ,ale nikdo neodpověděl. Byla jsem letos o prázdninách v Egyptě a potkala jsem tam toho svého. Denně si píšeme a voláme ,to se ale nelíbí mým rodičům, hlavně tátovi , který na mě pořád jen řve jen kvůli tomu, že jsem se zamilovala do Egypťana. Mám před maturitou a bydlím sice ještě u rodičů,ale už nejsem žádné dítě, aby mi určovali, koho mám milovat. Jestli jste to také někdo doma zažil za jak dlouho to řvaní vaše rodiče přestalo bavit ? Jsem z toho také ve stresu a potřebuji poradit od někoho znalého . Děkuji , Jitka

Zuzana
14.09.2014 23:14 46.13.174.***
svatba - potvrzení o náboženství  

Prosím nevíte někdo, jak a kde by šlo co nejrychleji získat potvrzení o náboženství, resp. křestní list? Co jsem vypátrala z "oficiálních" informací, tak to může trvat i jeden rok, než vás pokřtí.. Jestli někdo máte tip, jak by to šlo vyřešit jinak, prosím poraďte. Řeším to kvůli svatbě..:)

• Anonym (3)
Petra
08.09.2014 20:08 88.101.29.***
Egypt  

Holky a pres co hledate letenky do Egyptaa?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu