A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

MANŽELSTVÍ S EGYPŤANEM

19.02.2007 10:51:40 | magda
magda
Založila jsem nové téma pro seriózní diskusi kde si můžeme vyměňovat své zkušenosti a navzájem si radit. Rozhodnou se pro manželství s Egypťanem není jednoduché a určitě se každá z nás potýká se spoustou problémů !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.12.2018 22:21:45 31.192.85.***
Budoucí manžel Egypťan  

Ahojky, můj budoucí manžel žije v Egyptě, jezdívám tam za ním a v létě by jsme tam s dcerkou měli jet na zkoušku žít. Přijde mi úžasný, jak z pohádky, chová se ke mě skvěle. Ale když občas čtu články jiných žen, a jejich osudy s Egypťany, tak mě to umí pořádně vyděsit. Ráda bych slyšela i pozitivní zkušenosti, ale dlouhodobějších vztahů a manželství s Egypťany.

Neregistrovaný uživatel
30.11.2018 18:48:45 109.80.228.***
Re: 46  

Tak pro české a slovenské blbky tady ještě jednou: Beru si muslima a mám vysokoškolské vzdělání, manžel za mě vyplatí věno jako za normální tureckou nevěstu a ano i já jsem muslimkou. Bohužel české a slovenské blbky, které mají nudného českého nebo slovenského manžela, který už je nepřitahuje a ani ony jeho, jsou schopné pomlouvat a urážet inteligenci lidí, kteří osobně neznají. A samozřejmě je tu závist, protože ony u moře žít nebudou. (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
30.11.2018 16:03:36 109.80.228.***

Jednou tato země bude muslimská, at se Vám to líbí nebo ne! Allah akbar!

Neregistrovaný uživatel
30.11.2018 13:23:58 109.80.228.***

A můžeš vzít i Babiše. S manželem budeme žít střídavě v Turecku a v ČR. A Slovenky jsou v Turecku za kurvy, zvláště v Istanbulu, to ví i manželova rodina :-D

Neregistrovaný uživatel
29.11.2018 19:59:44 62.245.121.***
46  

A kdepak toho svýho pepu máš nádhero? Zřejmě ho moc nezajímáš podle toho,kolik rady trávíš svého času <:-)

Neregistrovaný uživatel
29.11.2018 13:19:42 109.80.228.***
Budoucí manžel je Turek/Turecký Kurd  

Já jsem v této zemi doma a že jsem muslimka, kvůli tomu nepřicházím v České republice o občanství :-P

Neregistrovaný uživatel
28.11.2018 17:37:21 109.80.228.***
Budoucí manžel je Turek  

Můj budoucí manžel je Turek a tak skvělého chlapa jsem nikdy nepotkala. Stala jsem se muslimkou, ale on mě nenutil. Poté co jsem navštívila Turecko jsem pocítila úžasnou energii té země. Jsem tedy konvertka a ano nosím šátek i zde v České republice. Gulsen

Neregistrovaný uživatel
06.04.2018 10:41:54 77.164.194.***
Travel ban  

Dobrý deň. Neviem či to tu už bolo niekde spomenuté, ak áno ospravedlňujem sa, že sa pýtam znova, ale je to nadmerné množstvo správ a nemám šancu si to celé prečítať, napriek tomu ma zaujíma či travel ban platí len pre moslimov alebo aj ortodoxných kresťanov. Čaká ma svatba (s kresťanom) a zisťujem čo všetko si musím dať zapísať do predmanželskej zmluvy. Ak mi niekto vie poradiť, prosím, napíšte mi na môj mail: janadrugdova23@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
04.04.2018 19:20:58 149.255.83.***
Manželství s Egypťanem  

Já sama jsem již šest let manželkou Egypťana. Žijeme tady v ČR. Byl to dlouhý boj s úřady......nekonečné papírování......problémy se tady začlenit.....a přesto všechno....ten Islám je v nich silně zakořeněný a i když jsou na začátku skvělými svůdníky a lichotníky, oni to asi i studují, časem se ukáže jejich pravá tvář. neříkám, že je špatná, ale je prostě jiná. Islám je pro ně životním stylem. Takové manželství naráží každý den na problémy typu..."proč ses s tím chlapem bavila???? ", " je to můj spolužák".....nechápe, nebo...." Proč se bavíš s cizími muži?" ...." protože je to moje práce"....nechápe, neuznává...apod. Když se žena podřídí a sedí doma a se vším naprosto souhlasí a svého muže ctí...pak je to OK. Ale pozor, oni můžou všechno!!!!!!!!!!!!! Takže u nás je to stálý boj o to kdo z koho a jak a proč a proč ano a proč ne .................Jestli do toho chcete jít, tak si vezměte muslima. :-*

Neregistrovaný uživatel
20.03.2018 19:17:38 109.81.211.***
Kamarádka se zbláznila  

Ahoj všichni.
Po pročtení komentářů zde jsem se rozhodla sem napsat. Potřebuju poradit co s kamarádkou. Loni na dovolené se zamilovala do Egypťana. Zblbnul ji na tolik že se za pár dnů jede za něj vdát :-(Vždy to byla hrozně chytrá ženská ale asi vážně věří že se do ní zamiloval (jemu je 23 a ji 39 ) Hučím do ní pořád ale je zaslepená. Asi mi nezbývá než se modlit aby byla jedna z mála a dopadla špatně :-@

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu