A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Marsa Alam - hotel Elphistone Resort

29.11.2012 13:42:42 | jindriska
jindriska
Nebyl jste, prosím, někdo v tomto hotelu? Nenašla jsem o něm žádnou recenzi ani diskusní příspěvek. Díky všem za jakékoliv informace.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.12.2017 19:58 89.24.234.***
Re: Prosím o informace  

WC je 25 metrů nad pláží v kopečku.

Neregistrovaný uživatel
10.12.2017 15:50 178.17.2.***
Re: dovolena Elphiston  

Mám video na You Tube. 4hodky plavní pří nich. 8-)

Neregistrovaný uživatel
10.12.2017 14:22 89.103.105.***

Prostě co je levné, nemůže být nikdy dobré,a to platí povětšinou i u hotelů.Pokoje se tak neliší, ale služby fakt ano.Na Concorde jsem byla 2 x a je dobrý, dokonce tam k molu připlouvají delfíni.

Neregistrovaný uživatel
10.12.2017 12:37 178.17.2.***

Já jsem v tomto hotelu byl v květnu a nikdo už by mě tam už nedostal ani zadarmo!!!!!Marně jsem hledal All inklusive,lidé co tam píší že spokojenost to je vůbec nechápu.Pár hotelu jsem navštívil a tento je uplná katastrofa. Dnes jsem si zakoupil Concorde Moreen Beach a vím že budu nadšen protože jsem v něm byl a naprostá spokojenost.Letíme 16.6.2018 na 12 dní. Jupíííííí 8-) 8-) 8-)

Neregistrovaný uživatel
09.12.2017 17:54 89.103.105.***

Hoel nestojí za nic, slabé vše, možná místo Mácháče nebo Bibione....ale na požitek fakt ne.

Neregistrovaný uživatel
07.12.2017 16:12 46.167.210.***
dovolena Elphiston  

letos jsem byla v elphiston hotelu z rodinou na 15 dni a nemužem si na nic stežovat všude čisto jen slabší objedy ale nam stacilo svaciny jsme nepotřebovali a hlady jsme netrpeli a piti dostatek nevim nac si lidi stežuji doma ji 2-3dny jedno jidlo a tam brblaji češi jsou proste nespokojenej narod moře bylo fantastycke a mistni když jste na destnik dala červeny šatek neobtežovali nam se tam moc libylo jspou lepši hotely za ty penize to bylo supr byla jsem na konci června

Neregistrovaný uživatel
17.08.2017 23:05 94.230.146.***

Dobrý den :) Píšete, že na pláži není WC. Je tedy alespoň někde v dosahu ? Znáte to, člověk nikdy neví :D Děkuji moc, Helena.

karpice 15.06.2017 09:29

zapoměla jsem se přihlásit...takže ten neregistrovaný uživatel v 9.26 jsem byla já. :-)

Neregistrovaný uživatel
15.06.2017 09:26 89.102.251.***

Dobrý den-moc se omlouvám že píšu až ted.Tak snad ještě není pozdě.Šnorchlování nezklamalo-když nebyly vlny tak vlez po molu-korálová hrana hezká-pro mně až tak po nějakých těch metrech plavání-at doprava tak doleva.Jednou jsem doplavala až na druhé molo vpravo a tam jsem si vylezla.Vozíme si ploutve nacvakávací na botičky takže odcvaknu a jdu zpět po souši.Když byly vlny chodili jsme do tzv. laguny po pobřeží vlevo.Byla jedna-viditelná modrá hladina kde se nachází pár korálových-ne zrovna výstavních bobků-ale zase rybky si prohlédnete zblízka.A když půjdete ještě dál je další korálové oko.A tam se nám moc líbilo.V obouch lagunách se dá i když jsou vlny.Jinak k hotelu-jsme v Egyptě po 10 a jednou muselo přijít že něco bylo horší-pokoje čisté,výhled z balkonku hezký,bazény pěkné,jídlo bylo chutné-výběr slabší.Animace a zábava večer spíš žádná.Malej se těšil na minidisco které první tři dny nebylo.Pak přijela nová animátorka a minidisco se konalo.Programy večer-amatérské...stojí za to jen ohnivá šou.Na pláži nejsou záchody!!!!ani nic nezobnete.Káva s mlékem která je v Al....tak mléko je asi velmi ředěné-nepochutnala jsem si.Mimo kávy k snídani-kde jsem si nelila to jejich mléko z konvcice(průhledné) ale mléko u křupínek.Shrnu to-kdybych byla poprvé asi ano-pro nás hotel do kterého bych se nevrátila.Šnorchlování pěkné...přesto Elphiston už ne.

Honza (hensel) 11.06.2017 18:13

za mě ANO

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu