A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Marsa Alam - poraďte hezké moře

02.01.2018 14:26:33 | Monikaaa
Monikaaa
Dobrý den, hledám hotel s dobrým vstupem do moře a hezkým korálem v Marsa Alam. Byli jsme v Sentido Oriental Dream a v Brayka Bay a tam se nám moc líbilo, takže něco podobného. Je tu spoustu lidí, co mají zkušenosti, tak si nechám poradit. Děkuji. Monika
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.01.2018 11:27 77.78.89.***
Re: El Malikia  

Ino, kromě Equinoxu jsme absolvovali totéž co lerak a souhlasím s každým slovem. My Fantazii milujeme a frčíme tam znovu v dubnu. Asi nejsem takový "fajnšmekr" na šnorchl, proto se mi tam líbilo( z mola při úplně klidné hladině 3 dny z 12ti, do vln, kam frajeři chodili šnorchlovat, jsem se bál, při velkém větru jen do laguny. V Malikii 2x a vždy jídlo bez problémů a šnorchl s želvičkami úžasný. Ale Fantazie je pro nás opravdu fantazie(jsme ale už dost starší ročník), šťastný výběr přeje éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
18.01.2018 10:51 90.177.30.***

Neváhejte Malakie nezklame. ty střevní potíže jsou hodně individuální z 80%
to je z přejídání , studené nápoje, přehřátí na slunci a to bakteriální nakažení
je až poslední. Za 20 návštěv Egypta (musím zaklepat na dřevo) mně nic takového nepotkalo. Z čeho vaří nevím já jsem se do kuchyně nikdy nedostal, abych to mohl posoudit co je v jídelně tak si vybírám podle vzhledu a chuti a na tokové negativní recenze moc nedám, tak šťastný výběr. Já zase sháním informace o Gorgonii, kde jsem ještě nebyl a Vy je určitě máte, jsem také
trochu náročnější šnorchlař, někdo říká jen jednou, další, že se tam rád vrátí,
tak co si ztoho má člověk vybrat, nejlépe se sám přesvědčit a ono to nějak dopadne, hlavně, že je tam teplo a svítí sluníčko, to jsem jen tak odlehčil.
Tak šťastný výběr.
lerak :-) :-D 8-) 8-)

Neregistrovaný uživatel
18.01.2018 08:26 46.33.96.***

Díky,já vím,že nemá jídlo nic společného se šnorchlováním,já se najím všude,ale pokud se dočtu,že vaří ze starých a plesnivých potravin,konkrétně zeleniny a všichni měli celý pobyt potíže,tak snad každý zaváhá.
Byli jsme posledně v Shams Alamu,tak máme na šnorchl laťku celkem vysoko.I my viděli dugonga.

Neregistrovaný uživatel
18.01.2018 08:06 90.177.30.***

Přece šnorchlování nemá nic společného se stravováním(V Malakii jsem byl 4x
a jídlo tam nebylo nikdy tak špatné jak tady někteří píší), hezčí a živější záliv v Marse není.(želvy, vloni jsem viděl i dugonga, neskutečný zážitek)

Brayka: Byl jsem 2x,nádherný šnorchl, ale musí se vyplavat ven z toho zakaleného zálivu, plavat na pravou stranu pod novou Brayku (nádherné korálové zahrady, velké hejna ryb).

Equinox: Hotel pěkný, jídlo vynikající na baru byl automat na zmrzlinu a kávu.

Záliv špatný .Vstup přes ostré kamení (nelze bez obuvi),na začátku mrtvý král až
dál směrem k Malakii je lepší šnorchlování, mi jsme potom chodili raději do
Malakie a plavali zpátky po proudu.

Fantazie: Hotel, jídlo, pláž, bary na pláži vše vynikající.Šnorchlování není tak špatné, je tam laguna, pro ty , kteří nejdou na útes, ale není tam tolik ryb.
Na útes se chodí z mola,ale je poměrně krátký, nedá se srovnat s Malakií
nebo s Braykou

lerak :-) 8-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.01.2018 22:45 46.33.96.***

Tak vybírám podzimní Egypt a už jsem z toho jelen.Malikia špatné jídlo,Brayka už není co bývala,šnorchlování slábne,Utopie a Shams znám,Gorgonii nechci.Tak se dívám na Fantazii :-\.éňo @};--,kdepak jste?Vám se moc líbilo,někde jsem četla.
Hotel vypadá moc hezky,ale bojím se,že když bude foukat,tak budeme závislí jen na laguně a já laguny nemám ráda.Ještě jsem se dívala na Jaz Solaya.Byl někdo?Díky.Ina.

guty 04.01.2018 07:44

Je to vycházka na cca 25 minut. My jsme s manželkou plavali z Malikie k Equinoxu a zpět šli pěšky. Určitě to tedy jde i obráceně - pěšky do Malikie a plavat k Equinoxu.

• Monikaaa
Neregistrovaný uživatel
04.01.2018 07:22 77.78.89.***

Monikooo- podle Googlemapy 1,2 km, pěšky podle vody asi o pár metrů dál, éňa @};--.

Monikaaa 03.01.2018 23:07

To je tak blízko?

Helča2 03.01.2018 18:35

v
el Malikii nadávali na jídlo,ale zase chválili šnorchl-tak jsme letěli do Equinoxu-kde vaří dobře-no a k El Malikii jsme si občas došli(někteří i doplavali--koukali jsme na Malikii z chodby přes skládku >:)

• Monikaaa
Neregistrovaný uživatel
03.01.2018 16:41 91.192.35.***

Fantazia odliv žádný.Poslechněte a jedte do Fantazie a budete nám děkovat.

• Monikaaa
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu